Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
6. led 2010

Zuzka (consti)7 dc - příprava na snaženíčko bude s Pregnylem?
Alenka (ally) 8 dc - 14.1. kontrola u pana doktora s čínskou medicínou,ať sem pak nepíšeš čínsky🙂
Martinka (nicolka) 11 dc -popadli s manžou druhý dech a šup na snaženíčko
Ivča (aranel) 11 dc - snaženíčko by mohlo začít,tak šup šup
Klárka (cabal) 35 dc - se stimulkou na cestě za miminkem - huráá už se těšíme na //,tak jaký je plán na leden ?

Veru (nikare) už to fakt hezky naskakuje - zaplať pánbůh (moc držíme všechny palečky, ať je vše, jak má být
)

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - máme potvrzenou zdravou Natálku a jsme šťastní,další uzv a poradna 19.1.
Micha 10 tt těhulinka - týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá - další UZV 13.1.,těšíme se

Jinak Zuzi nás se dr.ptal jestli má prozradit pohlaví a my říkali že jo a manža byl nadšenej ještě večer v posteli co už všechno ta malá má a co tam vyváděla 🙂
A teď už jí fakt říkám natálko a budu kupovat holčičí věci i když nejsem zastánce samé růžové mám ráda i bílou a žlutou atd..

nikare
6. led 2010

Ahojky holky,
Teda Marti, to mě mrzí, to s tou mamkou, ale určitě najděte nějakou odbornou pomoc. Je hrozný, kam je člověk až schopný dojí, když je na dně !!!! Držím palce, ať je vše brzy v pořádku !!!! A to k tomu manžovi - to je teda paráda ne??? Jak jsi psala, že jsi se snad znova zamilovala.........to bylo krásný !!! To vám moc přeju.......takže snad krize zažehnány a nezapomeň, že je čas na snaženíčko 😉 😉 😉 😉 😉 ale hlavně, ať jste spokojení !!! 😉
Zuzi, já si to taky nechám říct. Jsem zvědavá a hlavně, když mám doma spoustu věcí po neteři z Anglie, tak bych pak nevěděla, jestli je využiju nebo jestli říct naopak druhé švagrové o nějaké věci po klukách. To bychom toho pak nemuseli třeba tolik pořizovat a to by bylo fajn.
Kačko, tak moc moc gratuluje k Natálce 😉 😉 To bude "taťka" pyšnej na svoje "baby", co???

slunickoseznam.cz
6. led 2010

JJ taťka je pyšnej už teď včera byl fakt nadšenej sem se ho ptaka jestli tam vůbec víděl to co mu dr.ukazoval a říkal že viděl všechno oči,bradu,nos,rty a pak postupně srdíčko a ručičky,prstíky atd.akorát že se tam malá tak mrskala že jí nemohl ani změřit a dostat se mezi nožky 😀
Jinak Nik já to tipuju na holčičku 🙂

nikare
6. led 2010

Jééé a Kačko, a podle čeho tak tipuješ???? Je to jen čistý tip??? 🙂
Já teda zatím vůbec nevím..............ale podle rodinné anamnézy by to bylo taky takový nejlogičtější. U nás se rodí první holky a vůbec jsou holky převahou.........my jsme 3 holky a teta (taťkova sestra) má holky 2. Moje ségra má holčiču a kluka a sestřenka dvě holky.......a z manželovi strany je to tam, že je 11 vnoučat a z toho jen 3 kluci 😀 😀 😀 😀 .....takže kdo vííí ;) ;) ;)

slunickoseznam.cz
6. led 2010

No je to jen můj tip ale u nás je to stejně celé generace se rodí první holky a my nebudeme vyjímka,já na nějaké rodové dispozice věřím 🙂

consti
autor
6. led 2010

Kači, jo jo, snaženíčko bude s Pregnylem, ale vzhledem k tomu, že mi 11dc vychází na neděli, tak mi ho píchnou až 12 dc. Podle doktora by to vadit nemělo a mně jde hlavně o to, abych to ty tři měsíce dodržela a nepřerušovala. Jinak bych na to tento měsíc nešla 😝 .
Veru, tak u tebe tipuji holčičku 😉 😵 . Jinak já mám zase u našich dvě tašky věcí na chlapečka 😀 . No hlavně, ať něco čekáme, to je jedno, jestli holka nebo kluk 😵 !!

slunickoseznam.cz
6. led 2010

Tak držíme všechny palečky a´t pregnyl vyjde ja jsem měla vlastně asi tři nebo čtyři cykly s clostilem tak mi dr.chtěl zvednout dávku clostilu od dalšího cyklu ale to už sem byla těhule
Jinak zuzi u teb bych to tipovala na kluka a u michy taky tipuju klučinu 🙂

cabalkova
6. led 2010

Mile moje kocenky, tak dneska vkladam tabulku ja:

Klárka (cabal) 1 dc ...........11. 1. zahajeni stimulky.....
Zuzka (consti) 6dc............mrška už zřejmě skončila a Zuzka s manžou na to skočila ! !!!
Alenka (ally) 7 dc ........... doufám, že moc nemaká a věnuje se už i příííjemnějším věcem
Ivča (aranel) 10 dc ............ tak tady už to určo jede v plném proudu
Martinka (nicolka) 46 dc .........Marti jakpak je???? a hlavně co je????

Veru (nikare) skáče to a skáče - zaplať pánbůh

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - a bříško roste a roste a princeznička s ním, která už krásně kope a přibrala první kilo a dneska velký uzv a konečně jí uvidí i "taťulda"
Micha 10 tt těhulinka - a týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá a další uzv myslím 13.1

Dneska jsem to dostala, tak pan dr. rozhodl, ze jeste necha probehnout ms a od pondelka jdeme na to. Ani mi to nejak neprijde, docela to cekani uteklo... a v praci mam ted relativne dost co delat, tak jsem celkem rada, ze se na to nebudu tam moc soustredit a zabavim se necim jinym.

Jo a jeste jsem to zhruba pocitala --- transfer by mel byt tak kolem 29-30. ledna a pokud se zadari, mela bych pozitivni testik akorat k narozkam, co mam 22. unora (alenko, kampak ty se na me hrabes, mne bude uz 36!!! Takze klidek, mladice... 🙂 )

Martinko... to s maminkou me moc mrzi, opravdu by mela vyhledat odbornou pomoc, protoze bez toho to asi nezvladne a i kdyz se ji budes snazit pomoct, tak to asi na tebe bude moc. A ty ted potrebujes silu i na mimi, kdyz se mate s manzou zas tak hezky... to je na druhou stranu super, tak moc drzim palce, at vam to vydrzi.

Veru... ja bych to videla taky na holcicku... ale je to jedno, hlavne, ze to je, mamulko.

Zuzi... vydr a treba pregnyl pomuze.. a kdyz ne, tak nasadite tezsi kalibr jako micha a mimi bude na ceste. 😵

nicollka
7. led 2010

Já jdu dnes na prohlídku tak jsem zvědavá co mi řekne na to hnědé špinění a žádná krev během mé 5ti denní mrchy. Včera sem si dala dvě kuličky espumisanu tak snad už to po dnešku zabere. Už tak 10dní mám bolesti, jsem nafoukla a to nejim nic nafukujiciho. Mam odpor k jidlu a alkoholu ... FUJ . Dokonce jsem si včera zapalila a musela to vyhodit. Těhu ale nejsem, asi ty nervy. Tak zatim a budu nakukovat, ode dnes menim jidelniček takze hodne ovoce...

Kači moc moc gratuluji já bych si tááák přála holčičku.

Zuzi moc držím palečky at už vám to vyjde s podporou těch léků.

Kláry uteklo to a ted šup na to a moc moc budu držel palce at už tu máme další //.

Nika je těhu, že to skáče a skáče? Omlouvám se nějak nejsem v obraze.

Jo a domeček už je podepsaný vše, a už jen katastr a hurá do nového. Snad se blýská na lepší časy.

consti
autor
7. led 2010

Ahoj Marťo, jo jo, s Verunkou jsi to pochopila dobře 😵 😉 .
Jsem zvědavá, co ti řekne doktorka, tak pak dej vědět, ju? 😉
Kači, tipuješ u mě klučíka jo? Jééé, to by bylo super 😵 😵 😎 !! Tak šup šup malý Oliverku k mamince do bříška 😀 😀 . Ábíčko už na tebe čeká 😀 😀 😵 .
Klárko ahoj 😵 ! To to teda letí a věřím, že vám to vyjde! 😵
Jinak jsem se konečně objednala na tu injekci, tak jdu v pondělí a hned pak jedeme s kolegyňkou na služebku 😎 . A rovnou jsem sestřičku poprosila, jestli by mi nenapsali žádanku pro manžu na spermio, tak říkala, že to tu budu mít připravené. Teď mě jen napadlo, že asi budou chtít vědět manžovo rodné číslo a pojišťovnu nebo jak to je? Prosím zkušenější o radu 😉 .
Se těch výsledků bojím. Bojím, že to bude mít manža špatné a nebo nebude a pak si zase budu říkat, že je chyba ve mně a třeba v tom myomu a já nechci na operaci 😔 .

slunickoseznam.cz
7. led 2010

Zuzi a nebo taky nemusí být chyba ani v jendom a je to psychický blok a zase až budete vědět výsledek můžete s tím začít něco dělat a já věřím že to bude ok znám případy kdy manža neměl dobré spermio a nakonec se to povedlo vy byste chtěli Olivera jo?Hezké jméno já jedu odpo na nákup a podívat se po nějakých věcičkách a něco jsem vybrala od Mar má krásné věcičky za pár kaček 🙂
Marťo věřím že se to v tom roce 2010 zlomí a už budete jen šťastní a brzo se do nového domečku povede i nový člen domácnosti uvidíš 🙂
Klari ty to už máš za pár a věřím že tvé narozeniny budou letos ty nejhezčí 🙂

consti
autor
7. led 2010

Kači, no to je taky možnost, ale to je taky blbé. No člověk si asi nevybere. Já si nemyslím, že je to u nás o psychice. V poslední době teda asi jo, to na to nejde nemyslet, ale byly i měsíce, kdy jsem to fakt vypustila, byla jsem nemocná atd. a stejně se nezadařilo. 😅 😔
Jo jo, měli bychom malého Olivera (jediné jméno na kterém se oba shodneme, vybrali jsme ho už dávno, teď už začíná být módnější, což se mi tolik nelíbí 😝 ) a pokud by to jednou byla holčička tak Viktorie (chci Viky už snad od mých 19 😀 ) a nebo se mi mooooc líbí Anastázie, ale to manža padá do mdlob 😀 😎 .

michamicha
7. led 2010

ahoj holky,

zuzi, na ten spermiogram je třeba uvést rodné číslo a pojišťovnu 😉

consti
autor
7. led 2010

micha ahojk, díky moc. Rodné číslo vím, ale pojišťovnou si nejsem jistá, tak to ještě musím zjistit 😉.
Jak se jinak máš těhulko 😉? Vidím, že jména už máš vybraná 😵!

nicollka
7. led 2010

Ahoj holky tak jsem zpět od doktorky, koukala jsem jako puk...podívala se do mě, zaksichtila se, řekla at se jdu oblíct a za půl roku dojdu na prevenčku, napsala mi utroš na půl roku a tím to skončilo. Zeptala se mě jestli nemám nějaké příznaky těhotenství, řekla sem že ne, usmála se řekla že uvidíme jaké budou další měsíčky, když ted bylo jen špinění a trošilinku krve, že se teď mám chovat jako těhotná (test bílej jako sníh). No takže nevím vůbec nic, taková prohlídka k ničemu jsem zhnusená 🙂

Začínají mě dost bolet prsa, tak asi i ovulka proběhla nějak hrozně brzy, protože začínají bolet po ovulce a zrovna byl manža pryč ted achjo.

Půjdem saňovat, doma už je to lepší, nervíčky odpočívají...tak zase nakouknu.

consti
autor
7. led 2010

Marťo a nechodíš k té Kulhánkové? 😅

nicollka
7. led 2010

chodím do brna na viniční k Miličkové

slunickoseznam.cz
7. led 2010

To je nějaká divná dr.kdo by ti měl líp říct že jsi těhtoná než dr.to se máš půl roku chovat jako těhule???
Já jsem nakoupila spoustu krásných věci v tescu a hypernově ve slevě budeme mít kočku 🙂

ally57
7. led 2010

ahoj holky 🙂

Přečetla jsem vás poctivě (no, moc to tu nerozjíždíte, tak se to dá zvládnout 😉 ).
Klárko, to jsem zvědavá, piš, piš, jak to probíhá, ať vím, co mě případně čeká!!!! S tím věkem, to už je asi fuk, viď - už jsme po 30, ale ještě ne po 40 🙂
Kačí - super príma, už se těšíme na Natálku! 😵
Zuzko - Oliver je krásné jméno, Vikinka taky, ale když mám doma Viktora, tak pak volat Viki - by nevěděli, na koho.... 🙂 ale na pohlaví nezáleží, už aby tu bylo cokoli!!!!
Marti - to je teda divná doktorka... co to mele...? Zajdi někam jinam radši, ne...? No hlavně mamča aby se dala dokupy.. jojo, psychika je sviňa... tak držím palečky, ať je vše OK a manža ať je pořád jako na horách! 🙂

Předevčírem jsme byli uznámých, co mají 4.12. narozený mimčo, je to náááádherný chlapeček, hned bych jim ho odnesla... 😵 (no, ani nemusím psát, že se snažili od března a vyšlo jim to na první pokus 🙂 to tady už nikoho nepřekvapí 😀 )

Ještě tabulička, kde uvidíte, že mi zase najednou ruplo v hlavě:

Klárka (cabal) 2 dc - 11.1. zahajeni stimulky.....a k narozeninám krásný dáreček 😵
Zuzka (consti) 8 dc - 11.1. Pregnyl a pak hurá na to 😉
Alenka (ally) 9 dc - 9.1. UZV na folík (když bude, tak následuje 5. pokus IUI natur), 14.1. kontrola u "číňana"
Martinka (nicolka) 12 dc - popadli s manžou druhý dech a šup na snaženíčko
Ivča (aranel) 12 dc - snaženíčko už jede

Veru (nikare) už to krásně naskakuje - zaplať pánbůh (moc držíme palečky, ať je vše, jak má být 😵 )

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - máme potvrzenou zdravou Natálku a jsme šťastní, další uzv a poradna 19.1.
Micha 10 tt těhulinka - týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá - další UZV 13.1., těšíme se

ally57
7. led 2010

Jó a abych nezapomněla - ještě jsem se objednala na lymfatickou masáž, po které 3 známé holčiny otěhu - je to cyklus 8 hodin, poprvé jdu příští týden 12.1. - takže se opravdu nedá říct, že bych pro to mimčo nedělala, co se je v mých silách... 😉

misha1009
7. led 2010

ahoj holky, můžu se přidat? četla jsem tu vaše příspěvky o žádance na spermio, já dostala od své doktorky žádanku pro přítele, ale je na ní napsané moje jméno, RČ, ale o přítelovi ani čárka, máte s tím zkušenost? 😨

cabalkova
7. led 2010

ahoj misho... klidne pojd k nam... to je normalni, ze je na zadance tvore rodne cislo, jde to z tveho pojisteni, takze bud v klidu, taky jsme to meli tak. 🙂

slunickoseznam.cz
7. led 2010

Jejda misha to ja neporadim nás to nakonec obešlo 🙂

cabalkova
7. led 2010

alenko, dobre delas... ja si pak rikala, ze jsem mela jit na totez co micha, na IUI se stimulaci... ale uz je to rozjeto takto, tak uvidime... jen bych si moooc prala, aby se nam embryjek urodilo vic, abychom meli nejake mrazacky a tim padem nadeji, kdyby se to (naaaahodou) nepovedlo hned nepoprve. 😉

misha1009
7. led 2010

cabalko: díky, uklidnilo mě to, protože dostat toho svého chlapa ještě k nějakému urologovi,... nevim nevim, jak by to dopadlo 😉
slunicko: taky dobře, gratujuji k mimi 🙂

cabalkova
7. led 2010

Jen pocitej s tim, ze se na spermio vetsinou musi objednat, at uz do CARu nebo do sexuologicke ordinace, mu manz byl na poliklinice v Kartouzske.

cabalkova
7. led 2010

Sluni, tobe ty tydny naskakujou, to je uzasny... ja uz bych chtela taky! A holcicka je super... ja mam takovy pocit, ze jestli se nam zadari, bude to taky holka... i kdyz musim priznat (a nezlobte se, ze se takhle rouham), ze bych chtela radsi chlapecka... ale beru cokoli!!! 😉 😉 😉

misha1009
7. led 2010

už jsme volali - máme kousek od baráku ISCARE, tak pujde přítel tam, řekli nám, že se objednávat nemusí, ať přijde příští týden. Aspoň budeme vědět zas o něco víc 🙂

cabalkova
7. led 2010

Tak drzim palce, at jsou vysledky ok. 😉

misha1009
7. led 2010

díky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru