Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

murynka
21. črc 2009

cabal-jsem ráda že jsi mě pochopila 🙂 ..nemyslela jsme to zle prostě rada 😎 já testvala obden vydržela jsme a čárka sílila to bylo super jinak po prvním nezdaru také exta nesílilia 😔 😔
a touha po miminku vím jaká je 😔 😔 nedělejte ze mě hnusnou potvoru 😝 😝
po potratě jsme nic jiného než mimi nechtěla a nemohla jsem ☹ ...vím jaké to je ☹

prostě věřím že všichni do konce léta budete těhule 😵 😵 všechny do jednoho
včéra jsme si psali s mes denně se za vás modlím 😵 myslete si co chcete ale je to pravda 😉

consti zuzi jak je je už ti lépe?? 😨 😨

ally cabal to asi myslela že včéra jste tu nebyli 😀 😀 😀

consti
autor
21. črc 2009

Ahoj kočičky. Manža je šikulka, tak mi opravil tu nabíječku, hurraaaa. Jinak už je mi fajn, nakonec jsem zůstala odpoledne doma a vyspala jsem to nějak...Dokonce jsem i něco snědla. Manža je zlatíčko největší, dovezl mi zmrzlinu a koupil mi knížku a postaral se o Abíka. Dokonce nejel na kolo a šel s Abim ven. Je fakt zlato, moc se o něj stará a věnuje se mu. Vždy jsem věděla, že bude super táta, ale na Abíkovi mi ukazuje, že bude mega super táta 😀 😵 .
mes nádherná sýkorka, to je drobeček maličkatý, krásné 😵 .
cabal moc držím pěsti! 😉
ally ahoj 😉

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

AHoj consti to je supr ze je manža tak šikovný já si pamatuji že když byl malý dasty manža k němu vstával každou noc chodil ho venčit ven atd...taky bude supr táta doufám že do toho příštího patku mi nic nevleze moc se modlim ať to už konečně vyjde

consti
autor
21. črc 2009

sluni moc držím pěsti. tak když budete tak krásně snažilkovat, tak by to mohlo vyjít 😉 .

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

No jo no uvidime vkladam do toho nsme snažilkovali jen ve čvrtek tak ted to budeme aděje a pak stejně budu zklamaná ovulaci mívám v pátek a vždycky jsme se snazili jen ve cvrtek a v den ovulace ne tak uvidimne no snad to vyjde a kdyz ne tak nekdy priste ale nekdy uz toho mam pln e zuby ☹ ☹ ☹ ☹

consti
autor
21. črc 2009

sluni my se párkrát trefili přímo do ovu a aky nic. Takže těžko říct, kdy přesně to vyjde!! 😉

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

Njn ale skusit se to musí dr mi říkal že mam nezavazne za manželem přijet udelat hezký večer a že když budeme mimo domov budeme vic v pohodě a třeba to vyjde

consti
autor
21. črc 2009

Jo, mě taky doktor říkal, že hlavně žádný stres a že si přivezeme z dovolené Jihočecha 😀 .

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

No maža dělá na horách takže nám to prospěje si myslim nebo spíš doufám uvidíme co jak bude ja si vždycky něco náplanuju a pak se mi to zkazí radši už nic neplánuju a hlavně doufám že ovu bude..

consti
autor
21. črc 2009

sluni já raději nic neplánuji. A nejmíň plánuji to, že se zadaří na dovče 😝 😀 .

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

No nic no budu končit manža už je vysprchovany tak se jdu tulit zitra jde do práce tak ja se ozvu zitra pa

consti
autor
21. črc 2009

Tak pa a hezké tulení 😉 .

mes
21. črc 2009

Consti - děkuju moc za pochvalu 😵

consti
autor
21. črc 2009

mes nemáš za co, mímo je krásné. Mrknu podrobněji na obrázek a budu ti věštit, co je miminko zač. Jestli kluk nebo holka 😉 .

consti
autor
21. črc 2009

Tak já tipuji chlapečka Jiříka 😉 😵 . A právě jsem zjistila, že se jmenuješ jako má maminka 😉 😵 .

mes
21. črc 2009

Consti - děkuji...kamarádka taky tipovala kluka - prý podle velké šlapky 😀
Jak jsi to zjistila??? 😕

consti
autor
21. črc 2009

Nevím, připadá mi jako kluk. Ale to je jen tipovačka. Uvidíme, jak se trefím 😉
No je tam jméno a pomlčka mes.

mes
21. črc 2009

consti - kde je jméno a pomlčka mes? Já to nikde nevidím...jsem asi slepoň 😀 😀 😀

consti
autor
21. črc 2009

mes, když rozklikeš ten odkaz od tebe, tak vlevo nahoře 😉 .

mes
21. črc 2009

Já to tam nemám, ale to je buřt..přemýšlela jsem i o Moničce pro holčičku...ale nakonec jsem zůstala u Sofinky...To jen ten Jířa mi trošku kazí plány...já ho vidím na Ondráška a nemůžu manžu zlomit 😀

Moc hezky jsi psala o manžovi 😉 Jak se stará... a ty fotečky ze svatby jsou úžasné...sluší vám to s Abíkem 😀

consti
autor
21. črc 2009

Díky mes. No je tam Vlaďka- Mes, tak se to možná tobě nezobrazuje. Jsi fakt Vlaďka?
😉

mes
21. črc 2009

Ne ne - já si to právě říkala - to album celé zakládaly ze starých dobrých snažilek (moje druhá...teď už třetí diskuze) a konkrétně Vlaďka...já jsem Monouš 😀

consti
autor
21. črc 2009

No já si právě říkala, že si nepamatuji, že by se některá z nás tak jmenovala a že ty jsi byla určitě jinak 😀 . Tak záhada odhalena 😀 😉 .

consti
autor
21. črc 2009

No a já jdu pomalu chrnět. paaa 😉

mes
21. črc 2009

Dobrou consti a dej za mě dobrou Abíkovi 😉

consti
autor
21. črc 2009

Jo jo, dám. A ty miminku 😉 😵.

cabalkova
22. črc 2009

Dobre rano, koncenky, dneska nas ceka horky den, uz jsem byla zalit nove prirustky na zahrade, aby to prezily, tak nezapomente poradne pit a schovavat se pred slunickem...

sluni... drzim palce, aby se vam zadarilo... a i kdyz ne tento mesic, tak co nejblizsi dalsi...

michu... neztracej nadeji, dovolena to jisti 🙂

mesinko... miminko je paradni, fakt!!

mury... dekujeme moc, ze na nas myslis v modlitbach, urcite to pomuze, verim tomu.

allynko... ja jsem jen nechtela to tady resit, jako ze si myslim, ze jsem tehu, protoze bychom se vsechny natesily, a pak by z toho bylo o to vetsi zklamani... a uprimne, od vcerejska zadne tehu pocity nemam, jako by me i prsa bolely min... proste jak jsi psala, asi psychika...

nico... ahoj

A jestli jsem na někoho zapomnela, tak se omlouvam. 🙂 🙂

nicollka
22. črc 2009

ahoj holky tak už paří sluníčko, . asi půjdem na koupaliště, ale nějak se mi nic nechce. Taky teprve vstáváme 😝

aranel6
22. črc 2009

Moje milé snažilenky-říjnovečky velké ahojky,
hlásím se jako další posila do klubu. Já jsem po návratu z dovolené hrozná nevdovtipa a tak mi teprve včera večer docvaklo,že někdo z těhulenek psal,že dá Natynčinu fotečku taky do diskuze našim snažilkám.Tak jsem zapátrala a našla vás-huráá. 😵 😵 😵

Všechno jsem poctivě dočetla a musím přiznat že jsem si u toho zase pěkně zabulela a zanadávala na osud,který každou snažilenku neodmění za tu obrovskou snahu o miminko tím krásným zázrakem a týrá nás měsíc co měsíc blbou mrchou. Ale hlavně jsem moc ráda že jsem zase tady s vámi. 🙂 😵

A jen pro pořádek-já jsem dnes 14DC-takže snažící fáze a červenec 09 už pořadové číslo 16. 😖

Jo a než se zase chytnu do diskuze,tak jen pro Consti. Krvácení v půlce cyklu jsem měla před 2 měsíci a dost mě to tenkrát vyděsilo-13DC nejprve špinění a pak veče najednou úplný čůrek jasně červené krve a druhý den ráno znova-trnula jsem hrůzou co se děje a nebýt Mesinčina ujištění,že je to určo bouřlivá ovulka,tak jsem letěla k Dr. - no a nakonec se ukázalo že asi jo-protože do večera jsem ještě špinila a pak přišla známá píchává bolest v podbřišku o které si celou dobu myslím že je ovu. Žádný jiný měsíc se mi to nikdy před ani po nestalo-maximálně v době ovu mívám narůžovělý hleník. Takže Consti-taky myslím že by to mohlo značit ovulku, ikdyž si myslíš že byla o 2-3 dny dříve.

aranel6
22. črc 2009

Mícho: Já si taky myslím,že tentokrát jsi asi těhu byla-jen to miminečko vzdalo moc brzičko, ale koukni na Pablinku a Caki-hned následující měsíc po slabounkých ztracených čárečkách z nich byly těhuleky,tak věř že i vám to vyjde a proč by to zrovna nemohlo být na dovolence a přirozeně-někdo už tu dovolenkovou černou listinu musí prolomit,tak si ji užij a třeba už se budete vracet 3. 😵

Nicolko: Já chci taky na koupálko-tady začíná teplota stoupat-po obědě to tu bude na umření.Hned bych sebou sekla k bazénu. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru