Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
30. črc 2009

Teeeda sluni příspěvek v 00:18 - tak to jsem měla zhruba tak půlnoc. A teď, když my už pěkně makáme, tak zase ty vychrupáváš ;)
Takže dneska prý samá pozivita a sociální jistoty 😀 😀 😀 No momentálně pozitivně snídám a cpu se mamčiným makovcem a přemýšlím, jak to udělat, abych mohla dřív z práce. Asi pracovat rychle. Mamka je dneska s našima anglickýma dětma sama doma, tak abych šla překládat ty pátý slova, kterým tak zhruba rozumým 😀 😀
No tak jdu fofrovat, přeju všem hezký slunečný den a slunečnou náladu 😉 😉

PS: moje "vsugerovaná" bolest bříška stále trvá. Spíš víc napravo !!!! 😅 😅

consti
autor
30. črc 2009

Ahoj holčeny. Tak já v tom Klárku nenechám samotnou a teta z Ameriky dorazila dnes i knám, po 26 dnech, takže ok. Musím to nějak vymyslet s tím profilem. Takto by to vycházelo asi na pondělí a to je v práci zrovna fofr a nevíc tam jsme s kolegou příští týden sami. Uf, musím to nějak promyslet. Samozřejmě jsem smutná z toho, že se nezadařilo a to i přesto, že jsme se trefili do ovulky. Asi opravdu něco není v pořádku, uvidíme podle toho profilu a jinak to podzim jistí. Ach jo. Doufám, že dnes nepotkám žádné malé děti, jinak se z toho složím.
😒

aranel6
30. črc 2009

Dobré ránko holčinky,

Consti, co to slyším-chjo-hnusná tetka taky si v tý Americe mohla zůstat. 😠 Ale vy to s Klárkou určo zlomíte-věřím že ještě tento měsíc. 🙂
Ten profil v pondělí zkus-je to jen chvilenka ráno-sestřička ti vezme krev-malou zkumavčičku a zase můžeš letět a druhý den si voláš pro výsledky.Zkus se domluvit s Dr. dnes nebo zítra.

Nikare: Tak teda fofruj ať můžeš zmizet co nejdříve a pořádně si zaspíkovat-máte obdiv-já nerozumím neteřince co občas říká česky-anglicky bych nedala nic.🙂

aranel6
30. črc 2009

Jinak taky přeju krásný sluníčkový den -snad to zvedne náladu. 🙂

aranel6
30. črc 2009

Ally, moc děkuju, ale moc nadějí si nedávám-jak se začíná blížit termín mršky,tak nějak ty příznaky zase mizí. 😢
Bříško sice ještě trochu tlačí a včera večer pěkně píchalo napravo,ale jinak už skoro nic. Jen mi je trochu blivno po ránu než se najím a pak už dobrý.

ally57
30. črc 2009

krásný sluníčkový čtvrtek 🙂

Sluni - tak jestli padala hvězda - to se natuty musí splnit, no co by to bylo na tom světě za pořádek, kdyby už ani padající hvězdy neplnily přání... 🙂

Veru - Mar tenkrát psala, že bolest má být spíš víc napravo, takže to máš předpisový, teď jen aby to bylo opravdový a né vsugerovaný... 😅 držíííím vše, co mám!!! A taky tě obdivuju, že těm anglickymluvícím prckům něco vůbec rozumíš...!

Consti - to je mi líto, fakt jsem si myslela, že ti nepřijde... jako zakladatelka diskuse máš přednostní právo na první dvě čárky 😉 ale na ten profil si fakt zajdi (práce neuteče - ale počáteční profil se dá dělat jen jednou za měsíc...) - třeba se tím rozluší záhada... i když my jsme taky v pořádku a podívej - jedeme 13. kolo... to je asi prostě něco mezi nebem a zemí...

Aranelko - nevolnost, píchání a tlačení snad stačí...! 😀 co bys ještě chtěla ani né ve čtvrtém týdnu...? 😀 taky ti držíííím vše, co mám!!!

Mně včera ve 21:20 muž krásně píchnul Ovitrelle (já bych tu jehlu do sebe nedokázala asi vrazit...) a dneska si schválně udělám ovutestík - protože ta druhá tam být musí, i kdyby nechtěla - jinak ho půjdu reklamovat 😀

ally57
30. črc 2009

a ještě dnešní přehled:

Consti: 1 dc
Cabalkova: 2 dc (IUI)
Micha: 8 dc
Ally: 11 dc (12 dc IUI)
Sluníčko: 13 dc
Nikare: 21 dc
Aranel: 22 dc

ally57
30. črc 2009

...jen se modlím, abychom tu s naším přehledem nestrašily ještě za pár let a v závorkách jsme neměly 28. pokus IUI nebo 11. pokus IVF - ale to už bych si asi s váma psala z bohnické léčebny... 😝 😀 (já vím: co tě nezničí, to tě posílí... ale v tomto případě... 😅 )

Holky clostilky - ještě se vás chci zeptat - nemáte pocit, že po clostilu přibíráte...? Já jo... 😒

nikare
30. črc 2009

Ahojky Ally: no teď jde fakt jen o to, aby to bylo to pravé !!!! a nebylo to třeba po tom utrogestanu nebo po clostilu.
Holky a jinak mě moc neobdivujte...........já toho taky moc nerozumím........a přijdu si jak trotl 😀 Musejí na mě holt mluvit pomalu (ikdyž někdy ani to nepomůže) a já je naoplátku učím česky, ikdyž Lukáš se k tomu moc nemá 😒 ale je to fajn.

Ty brďo Aranel .......... my jsme v tabulce na konci !!! a vlastně první !!! Nooo to jsem na to zvědavá........já teda ms čekám někdy 30 dc (tak jsem to měla i minulý měsíc, co jsem prvně brala utroš). Každopádně ho ještě do neděle budu brát a příští týden - "děj se vůle boží" !!!!! 😵

nikare
30. črc 2009

ally........já ti nevím..........já jsem hubeňour od přírody a přibrala až po vysazení HA pár kilo - což mi teda vůůůbec nevadí. Ale co jsem slyšela od kamarádky, která tohle všechno taky brala, tak prý spíš po tom clostilu vypadala jak ve třetím měsíci - že jí to jakoby nafouklo. Tak to zase já vůbec nepociťuju. Sice mám menší špíček jako třeba při ms, ale nijak obr to není !! A ani mi po tom není špatně !!!

consti
autor
30. črc 2009

Ahojky.
O tom mezi nebem a zemí-to je přesné. Tady je příběh tohoto měsíce 😀 😅 . S manželem jsme žili v domě s jeho tetou, strašně hodnou žensou, která moc milovala děti, ale bohužel je nikdy nemohla mít 😔 . Pořád nám říkala, kdy už si prcka pořídíme atd. No a pak bohužel onemocněla rakovinou a zemřela 😔 . Hodně nás to vzalo, hlavně manžu, byla jak jeho mamka. No a ta teta měla narozky 20.7. a zemřela 30.7. minulý rok. 20.7. jsme byli na hřbitově jí položit kytku a já ji v duchu povídám, že jestli jsem těhu, ať mi dá znamení a v tu chvíli jsem začala krvácet (vzpomínáte, to byl ten 15.dc). No a dnes je 30.7. a já to dostala (25 dc). Takže mi asi toho 20.7. dala znamení, že nic a přesně na výročí jejího úmrtí jsem to dostala 😔 . Může to být náhoda, ale přesto... 😕

ally57
30. črc 2009

Nika - no i kdyby to píchání bylo po těch práškách, tak to ještě neznamená, že nemůžeš být těhu 😉 😵

To se ti nedivím, že si připadáš jak trotl... to je fakt radši nauč česky 😀

No - tak to mám spíš taky takovej pocit, jako že mám špíček nebo nafouklý bříško nebo prostě něco podobnýho, jako kdybych už byla aspoň ve 4. měsíci. Vždycky jsem měla plochý břicho a teď mi na něj každej čumí (kdo mě zná) a myslí si, že už jsem těhotná, což mě přííííšerně štve...!!! 😠 🙂
Jinak mám po clostilu návaly horka... a trochu pocity úzkosti... ale to jen po dobu těch 5 dní, co ho beru...

Tak, holky z konce tabulky, je to teď na vás - tak nám příší týden ukažte, jak má vypadat správnej testík!!! 😵

aranel6
30. črc 2009

Holky žádný strašení nebude a hotovo točit. Určitě to dotáhneme společně až k úspěšnému narození všech 7 miminek-no třeba jich bude i 8 nebo 9 nebo 10, protože vy Clostilky máte velkou šanci na dvojčátka. 😀

Nikare: Máš podobný příznaky co já-jen intenzivnější-takže po těch tabletkách to nebude-s tou sugescí už si tak jistá nejsem. 😅

Taky koukám,že jsme najednou poslední-já čekám MS 29 DC-už 3.měsíce tak vždy dorazila.Tak uvidíme co srpen přinese.Věřím,že nějaké miminečko do bříška určitě.

aranel6
30. črc 2009

Consti,

to je opravdu příběh s velkám P. Úplně mě z toho zamrazilo.

ally57
30. črc 2009

Consti - teda to je příběh - ale na takový věci věřím...

Jooo - ptala jsem se včera na to růžový špinení kolem 20dc a doktorka mi řekla, že je to známka probíhající ovulace... tak nevím, no, zdá se mi to pozdě... kór když jsem brala clostil, tak myslím, že tak pozdě ovu nebyla, ale kdo ví, žejo....

cabalkova
30. črc 2009

Ahoj kocenky, srazik urcite jooo, jsem pro. Praha by byla fajn, urcite, anebo muzu nabidnout azyl u nas na domecku, kdybychom to chtely pojmout i s vyletem, tak mame ve vesnici super hospodu u Zrzaveho Paviana, v okoli radu turistickych destinaci a u nas doma nocleh pro vsechny. 🙂

Ally... ja uz po clostilu ani pribirat nemuzu, jsem velryba, varuju, abys pak pri sraziku nebyla v soku. 🙂 Jinak jsem si prave volala do Gestu, mas pravdu, chodi se na utz taky 10. den (ale clostil beru 5. -9. den, tak to mam trochu posunute), kamaradi maji svatbu v patek 7. coz je akorat onen inkriminovany den, tak tam jdu v sobotu v poledne, byl to nejzazsi termin a do te doby se proste musime stihnout vratit, ti kamaradi to maji na Hluboke, tak to je ke zvladnuti, kdyz vyjedem tak v devet, meli bychom i s rezervou byt kolem poledniho v Praze. Rikam si, ze mozna zabiju dve mouchy jednou ranou, ze bych mozna rovnou vyfasovala Pregnyl (ovitrelle). Ja mela posledne pregnyl a musela jsem shanet nekoho, kdo mi ho pichne. Jaky je doplatek na tu ovitrelle? Rikam si, ze to muze byt jediny duvod, proc ji nepredepisuji, ze se na ni asi neco doplaci. Ja teda byla nepoucena a nijak zvlast jsem si o ni nerikala, protoze jsem o ni tou dobou jeste ani nevedela, ale tentokrat bych ji chtela, abychom to mohli pichnout doma a ja nemusela nikam litat. jestli vse pujde jako posledne, mela bych pak to nasledujici utery nebo stredu (priblizne) jit na dalsi IUI. Posledne jsem byla 14DC, tak vychazim z toho, ze to bude podobne. Hned mam lepsi naladu, kdyz vim, ze se neco deje a je tu dalsi sance. 🙂

nikare
30. črc 2009

ally: no já proto nosím furt něco volnějšího. Koupila jsem ti takový balónkový triko a ostatní mám spíš delší, takž emě to tolik neobepíná, takj si toho ještě nikdo nevšiml. No až dneska vlezu do plavek a pojedem se s capartama koupat, to budou asi naši koukat !!! 😀 😀 Aranel: já to s tou sugescí taky nějak nevidím.......protože s těma dětma fakt někdy nemám vůbec šanci na něco takovýho myslet a bolí mě furt, a třeba je i pravda, že když třeba dlouho nejdu na záchod, tak mě to bolí o to víc, prostě všechno je dole. Třeba dneska už jsem byla asi 3x 😅 😅 a včera dokonce Honza říkal, že by bral i ty dvojčátka. Nejdřív se toho bál, jak čert kříže, ale teď už se prostě tak neskutečně těší, že by mu to prý vůbec nevadilo. Mě sice taky ne, ale na rozjezd bych brala teda jen jedno 😀 😀 😀

cabalkova
30. črc 2009

Consti, to je teda ducharina... ale ja na tyhle sily a energie taky verim, takze ja bych to cetla podobne jako ty...

Ally... mne byva po clostilu trochu nedobre od zaludku a navaly (jak v prechodu) mivat po utrosi... to ale dost, hlavne ty prvni dny.

Ted mi doma zbyloi 7 tabletek clostilu, mam je brat pet dni, tak uvazuju, ze treba ty posledni dva dny je vezmu o dvou, co myslite??

nikare
30. črc 2009

Consti: to je fakt snad osud. Já teda holky mám v obýváku fotku mojí babičky - když byla někde na svatbě za drůžičku, kde jí je asi 18 a normálně si s ní povídám. Jako že když mi něco Honza provede, tak si hned postěžuju a tak..........já prostě věřím, že když to jsou lidi, které máme hoodně rádi, tak v nás zůstanou a my se pak třeba cítíme líp, protože cítíme jejich podporu. Teď jak jsme byli na svatbě sestřenky a my jim dali ten thajský lampion, tak jsme ho večer hned pouštěli a vzpomněli si právě se sestřenkou na naši druhou babičku, která nám umřela vloni ( 9 dní před mými 25. narozeninamy a 3 měsíce před mojí svatbou), tak jsme taky říkaly, že ten lampion určitě letí k babičce a ona určitě zařídí, aby se to jejich přání splnilo.
A víte taky, co se říká.............někdo odejde, aby další mohl přijít a před vánoci akorát druhá sestřenka otěhotněla. Jsou to někdy fakt záhady ..... !!!!!

ally57
30. črc 2009

Bezva rpima - tak srazik v Praze nebo u Paviana 😀 to jeste doladime

Ty jsi trdlo, Klárko - jakápak velryba - podle fotky jsi prostě pěkná ženská, kterou je za co chytit! 🙂

Na Ovitrelle dolácím 30,- Kč, takže pohoda 😎 A proč si Pregnyl nemůžete píchnout taky sami doma...? Neznám ho, tak nevím...
Překvapuje mě ale, že bereš clostil až 5.-9. dc - to ti specielně takhle předepsal doktor...? Já ho brala nejdřív 3.-7. dc a pak mi to posunul na 2.-6. dc, což jsem spokojená, protože mi to rychleji zraje - mám kratší cyklus a líp to odsejpá 🙂

To je fajn, že stíháte svatbu i UZV - Hluboká není tak daleko, to se dá 😉

nikare
30. črc 2009

kláry: já ten clostill mám brát 3-8 dc................tak nevím, jestli se může brát kdy chceš !!! a beru jenom jeden denně !!!

nikare
30. črc 2009

teda já taky 3-7 dc - jsem to popletla !!!! 😅

consti
autor
30. črc 2009

Holky no něco mezi nebem a zemí prostě je, taky tomu věřím.
Ally pokud to krvácení u mě byla taky ovu, tak ji mám tím pádem mnohem později, než si myslím a pak se nedivím, že se nedaří...To jsme totiž nesnažilkovali 😝 . Ovu mi potom vychází na dovolenou (pokud je později), tak to se budeme snažit o 106 😀.

cabalkova
30. črc 2009

ally... my jsme to zkouseli a kdyz beru clostil 5-9, tak pak mam ovu 14DC, tedy akorat. Ja mela taky dost rozhazeny cyklus, a tim se dostanu zpatky na nejakych 28-30 dni s ovulaci uprostred, takze to je kombinovany duvod, proc to beru tak, jak to beru...

Jinak ally, ty me znas ze svatebnich fotek, ale my se s manzem od te doby jeste vyzrali... nejak jsme to neubrzdili, nebo co... ale ted, co mame mene financi, mame razem lehkou dietku, tak se to treba zase trochu srovna... zjistila jsem, ze mi to vubec neva....

A na srazik se moc tesim 🙂

Consti, ja az pomoci utz zjistila, ze jsem ovu mela celou dobu 22DC.... taky jsme se divili, ze nic, ale to bylo tim, ze jsme tou dobou uz meli "nesnazici" fazi. 🙂

Ja bych ten clostil brala tak, jak mam napsano, jen bych na posledni dva dny si vzala dva misto jednoho... treba by pak bylo vic foliku... posledne jsem mela na kazdem vajecniku jeden, ale ten napravo byl prtavy, takze nic... mimochodem, treba se ta IUI ted povede, kdyz se nam to povedlo v tom kvetnu, tak to zrovna "jelo" z praveho vajecniku, a ten je ted taky na rade. 🙂 🙂

nikare
30. črc 2009

Kláry: jo jako, že bys to brala tak, jak ti to dr naordinoval, jen ten 8 a 9 dne by sis vrala místo jednoho dva !!!!!už to chápu !!!! Taky co s těma zbylýma dvouma pilulema, že jo???? No myslím, že asi nějak ublížit to nemůže, co????

consti
autor
30. črc 2009

Klárko a jak dlouhé máš cykly? Mně to právě přijde divné, že bych měla ovu třeba až 16 dc, když ms dostávám kolem toho 26.dc?? Nemluvě o tom, že mě bolí bříško vždy tak kolem 10.-12.dc a beru to jako příznak ovu. Po cca 14 dc navíc na sex nějak nemám chuť, tak to by byla sranda, kdyby zrovna byla ovule. To prostě už moc nesnažilkujeme. Budeme to muset ten další cyklus změnit 😀 😉 .

cabalkova
30. črc 2009

nika... no prave, v navodu pisou, ze davkovani je od 1 denne po ctyri denne, tak si myslim, ze kdyz to na posledni dva dny zvednu, tak se nic nestane, maximalne se urodi vic foliku a to by bylo jenom dobre.. 😉

consti
autor
30. črc 2009

Ale možné je samozřejmě vše. 😉

cabalkova
30. črc 2009

consti, jak jsem psala, ja mela ovu kolem 22 DC a pak jen deset dni dlouhou lutealni fazi, tedy na hrane, deset dni se bere jako minimum, aby se mimi melo cas zabydlet... nejlepsi by bylo, kdyby te dr alespon jeden cyklus opakovane sledoval utz, abys vedela, co a jak. 🙂 Pak budes mit vetsi jistotu, kdy tu ovuli mas a budete moct taky lip nacasovat snazilkovani. 🙂

nikare
30. črc 2009

Holky no je to záhada všechno !!! 🙂 Já jsem třeba předtím měla ukázkový ten ovu hleník, ale jestli to ten prolaktin ovlivnil, tak jsem zase neměla zralé vajíčka a teď při tom clostilu zase hleník nebyl ale zase měl bolelo bříško, ale jelikož si nejsme jistí, tak snažílkujem tentokrát snad každý den až teď do středy........včera jsem to zalomila asi v devět 😅 😅 😅 Tak doufám, že by třeba mohlo !!!! protože netrefit jsme se snad nemohli 😅 😅

Kláry: tak když to tam takhle píšou, tak si myslím, že tím nic zkazit nemůžeš a dva dny zvednutá dávka nemůže nic udělat a ty aspoň spotřebuješ to, co ti dr dal. Mě dal jenom takovou malilinkatou skleničku s 10 práškama 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru