Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
2. srp 2009

Ahojky kočičky. Tak jak bylo o víkendu? My tu měli přes víkend kámošku s jejím manžílkem a pejskem. A vzhledem k tomu, že je kamarádka v 7. měsíci, tak jsme klábosily o miminkách a naši chlapi zase o psech 😀 . Abík byl z psího kamaráda nadšený a ukázal se jako pěkný bojovník, položil ho párkrát na lopatky (psí kamarád je labrador a má asi 40 kg, Abi 4 kg 😀 😀 ). Takže to byl moc fajn víkend. Před chvílí se tu přehnala hrozná bouře, nateklo nám malinko do baráku, jezdí tu pořád hasiči a sanitky, no děs 😅 😝 .

consti
autor
2. srp 2009

Jůůůů Abíkovi se asi zdá o tom, jak s pejskem válčili, právě štěká ze spaní 😀 😵 😎 .

slunickoseznam.cz
2. srp 2009

AHoj consti konečně se někdo ukázal tak to jste si hezky užili víkend ja jsem zase v práci a jinak mně optimismus presel vím že to zase nevyšlo ale co taky ji¨neho čekat
Já už chci dovolenou zítra mam po nocní volno a pak zase tri ranni dvanactky po sobě asi tu umřu... 😠

mes
2. srp 2009

Ahoj ženy...hele vy snažilky - nepřeháníte to trochu s tím snažením...jsem myslela jak budu dočítat...a nič moč 😀

consti
autor
2. srp 2009

ahoj sluni, proč jsi bez optimismu, vždyť jste snažilkovali den před ovu a to je super 😉 😵
mes my teda nesnažilkujeme, ale mrha mi už pomalu končí, tak se na to vrhneme 😀 . Jo a měla jsi pravdu s tím krvácením, byla to ovule a mám ji fakt později, tak jsem se asi zatím netrefili a tento měsíc se snad trefíme 😀.

mes
2. srp 2009

Consti - to jsem ráda, že se to potvrdilo...a že sis to potvrdila mrchou...tak tento měsíc...cha chááá a bude malé consťátko 😀 😀 😀

consti
autor
2. srp 2009

mesi kéž by. Ale jsem plná optimismu, protože vím, že do nějakého 15-17 dne jsme se fakt zatím netrefili, tak snad to vyjde tento měsíc 😉 .

mes
2. srp 2009

No vidíš...vyjde... 😉 Držím pěstičky...
Já jsem dnes z toho počasí strašně unavená...tak jdu padnout za vlast...manža už mě čeká na škrábání zádíček a natření bříška...tak valím. Dobrou nocinku 😵 😵

cabalkova
2. srp 2009

Ahoj kocenky, zdravim na konci vikendu, u nas ted radi uz druha bourka, kolem litaji blesky, ale jsem rada, zahradka uz byla vyprahla, a destik ji jenom prospeje...

Ahoj mesinko, to jsme rady, ze ses na nas prisla podivat. 🙂

Slunicko, neves hlavu... podivej se na ostatni holky, co se snazilkovaly jednou dvakrat, a jak jim krasne rostou pupiky... to, ze jste se netrefili do dne, ktery sis tak prala, jeste neznamena, ze se to nepovedlo... mimi ted potrebuje hlavne priznive prostredi na zabydleni, a to mu depkovanim nevytvoris... tak zvesela a v pohode a treba to zrovna tenhle mesic bude ten spravny mesic. 😉

Consti... no vidis, zahada rozlustena, drzim palce, aby se to povedlo...

Jinak my byli vcera vecer u nasich na chalupe na grilovani a jinak jsme se tvarili, ze pracujeme, nebo jsme skutecne pracovali... s vyjimkou dnesniho odpoledne... 😉 Na snazeni sice bylo jeste brzy, ale o to to bylo peknejsi, ze jsme nemuseli myslet na to, jestli vyrobime nebo nevyrobime mimi, proste jsme si to uzili. 😎

cabalkova
2. srp 2009

Dobrou noc, mesi...

Jo a allynko, zapomnela jsem ti poprat k uspesne IUI, tak to je jasny, ze toho 18. 6. bude na testiku dalnice... 🙂 My jdeme pristi so na ten utz a pak kolem tveho nebo meho svatku by mohla nastat druha IUI. Rikam si, ze hlavne musim byt v pohode, ted to bylo hooodne stresove a mam pocit, ze jsem mimi zaplasila... a taky ted pojedu z toho spravneho (praveho) vajecniku, tak treba uz srpen bude ten vitezny mesic... 😉 Jo a vlastne je to docela fajn, ze to neklaplo, aspon si na svatbici kamaradu muzu dat do trumpety. 😉

slunickoseznam.cz
2. srp 2009

Cabal určo to tenhle týden vyjde uvidíš tak jste mi zase trochu nalili optimismus do žil tak uvidíme jak to nakonec dopadne at to dopadne jakkoliv hlavne abychom my s manželem byli spokojení a šťastní 🙂
Tak holky pěkně snažilkovat
Consti ať už mrcha odtáhne někam pryč a už se nevrací že jí to vzkazuju jááá 🙂

aranel6
3. srp 2009

Dobré ránko holčinky,

hlásím návrat z víkendu a koukám,že jste všechny pěkně relaxovaly a skoro nic nám tu nepřibilo. 😉😀
Jsem zase trochu víc opálená místy připečená a zpět se mi vůbec nechtělo.

aranel6
3. srp 2009

A protože se tady vůbec nepodává zpravodajství, tak to musím napravit.😝 😀

Takže: Consti: 5DC
Cabal: 6DC
Mícha: 12DC
Ally: 15DC
Sluníčko: 17DC
Nikare: 25DC
Aranel: 26DC

V sobotu budeme držet pěsti Klárce,aby utz ukázal pěkně narostlé folíčky a začátkem příštího týdne už byly rybičky vypuštěny. 🙂

Consti se zasnaží v ten nejsprávnější okamžik. 😉

Ally a Sluníčkem nám začnou koncem týdne příznakovatět. 😉

Z Nikare bude těhulka. 😵

a Micha si stále bude užívat u moře. 🙂

Tak a to je konec zpravodajství. A já jdu honem něco dělat, abych přežila další den.

nikare
3. srp 2009

Ahojky holky,
taky zdravím po víkendu !!! já teda měla kromě včera dopo taky lenošivý víkend 😉 Takže jsem taky lehce přismahlá 😉 😅 jako od mooooře. Jinak jsme byli včera na výýýýborné večeři. Měli jsme rok od svatby, tak jsme zajeli na toho bifťoura a opět tedy nezklamal..........byl vynikající - a to naprosto !!!! Já měla s brusinkovou omáčkou a Honza se smaženou cibulkou, slaninou a žampiony - mňam !!!
No jinak nic snad ani nového..............jen že mě začaly bolet prsa !!!!! ☹ ☹ vidím to na ms jak vyšitou !!! 😒
tak pěkný den všem !!! 🙂

ally57
3. srp 2009

ahoj holky 🙂

Sluni - nevzdávej to, vždyť na jakékoli soudy je ještě přííííliš brzy 😉 Prostě když to mimi k vám tento měsíc bude chtít přijít, tak prostě přijde a nevadí, že jste se netrefili přímo do ovulky! 😎

Consti - už taky začínám zvažovat, že je to růžový opravdu ovu - doktor mi řekl, že je to známka proběhlé ovu - což by sedělo - v neděli (včera) ráno jsme měla uvnitř maliličko narůžovělé cosi... Jenže někdy jsem to měla až kolem 20DC, je to možný...?

Klárko - pravej vaječník a ještě v srpnu - to musí být vítězné tažení! 🙂 Fajn, že si užiješ svatbu se vším všudy předtím, než budeš několik měsíců na nealku 😉 Jinak jak píšeš s těmi nervy - tak taky jsem si říkala, že každým dalším IUI už nebudu nervózní... no, to bych ale nebyla já... 😅 Prostě nedokážu být v klidu - ale to je asi normální, když člověku na něčem opravdu záleží... Tak si říkám to, co jsem psala Sluníčku: když mimi bude chtít přijít, tak přijde, ať se děje, co se děje 🙂

Aranelko - děkujeme za ranní zpravodajství 🙂 ze kterého jsi ale vynechala sebe, takže doplňuju: tento týden Aranelka prolomí naše klopýtání za miminkem a najde krásný dvě čáruše! 😵 Máš ještě nějaký příznaky? Kdy budeš testíkovat???

Nikare - to jste to pěkně oslavili bifťourama 😀 Co šílíš s těma prsama - to je přece rovněž příznak těhu!!! Vždyť tyhle MSpříznaky se od těhupříznaků vůbec neliší...! Tak žádný takový - prostě budeš těhulka, jak psala Aranelka! 😵

To vám, holky, závidím, že jste se opalovaly... my byli víceméně doma, protože jsme tvořili smlouvu a vybírali barvy loga a další věci potřebné pro rozjezd našeho podnikání... Samozřejmě jsme ale nezapomněli na snaženíčko - takže několikrát pojištěno! 😎 Víc jsme pro to udělat nemohli... 😅 No a v sobotu jsme si zašli na dobrou véču do Ambiente a pak se projít po nábřeží a na Kampě, což bylo mooooc fajn 🙂
Za chvíli jedu na odběr krve na endokrinologii - jak reaguju na ten hormon, co mi doktor nasadil - že prý po jeho nasazení několik jeho pacientek, kterým se nedařilo, otěhotnělo...
Jinak každé ráno poctivě cvičím Mojžíšovku - fakt si už připadám jako magór - div se nepřetrhnu, cpu do sebe hormony, a co z toho... 😅

Holky, braly jste Utroš orálně nebo vaginálně??? Já ho prvně zkouším polykat - přijde mi to praktičtější... zatím mi to na žaludek nevadí, tak uvidíme... 😉

Krásné pondělí! 🙂

aranel6
3. srp 2009

Nikare,

tak výročí se vydařilo-to je super. 🙂
A neblázni-co už by jsi měla mít víc za těhu příznaky-bolí tě podbříšek, píchá, bolí v kříží a teď už i prsa.

A kdy máš cca termín mrchy?

aranel6
3. srp 2009

Ally,
tak pěkně pohodičku nasadit a na miminko se naladit-to prostě nemohlo nevyjít, tak teď žádný stresy,aby se broučkové pořádně uvrtošili a už se můžeš těšit na čárečky (16.8). 😅
Držím pěsti na tu endokrinologii. A jinak se ptáš co z toho-no miminko přece-budoucí mamulko. 🙂

U mě občas křížáci, občas podbřiško bol a jinak prďajs-jen hrozný strach, že zase nic. ☹
Pokud nedorazí mrchule,tak ve čtvrtek ráno testík zkusím-mám jen jeden,tak nesmím mrhat.

nikare
3. srp 2009

Holky já vím..............já vím...........já se na to prostě jenom asi nechci soustředit. Mě prsa bolej i před ms .......no a břicho někdy taky. Je to hrozný, jak jsou ty příznaky stejný !!!!! 😠

Ally já utroš polykám už druhý měsíc a taky mi to zatím nic nedělá !!! 😉 😉

JInak Aranelko: ms čekám tak v sobotu..........

Včera jak jsem se napucla tím bifťourem, tak jsem vypadala jak ve třetím měsíci - fakt !!! 😅 a úplně to bylo vidět !!! 😅 😅

Aranel: už abychom to prolomily, viď???? 😉

nikare
3. srp 2009

Ally - a jak je po těle tobě??? Já úúplně vidím, jak se to tam v tobě mění a už tam pomalu plave malý pulec puleček !!! 😅 😅 😉 😉 😉 zvlášť jestli ještě došlo k takovému pojištění, jako u vás !!! 😅 😉

ally57
3. srp 2009

Aranelko - to já naladěná jsem až moc 😀 takže pak budu zase zklamaná až moc 😀 ale neumím žít tak jako napůl - potřebuju jít do všeho naplno, i když to pak někdy bolí... 😉

Příznaky máš pořád dobrý - tak mooooc držím palečky, aby to bylo "ono" a ve čtvrtek jsi poprvé uviděla ten malý velký zázrak na testíku 😵

Nikare - podle těch příznaků se fakt nedá nic předem říct... vždyť někdo nemá žádný a taky je těhu... Zkrátka je tam mimi (teda zatím asi teprve zygotka 😅 )!!! Taky ti držím palečky - mocmocmoc!!! 😵

Mně je celkem fajn - jak říkám, snažím se myslet pozitivně, takže už si začínám pomalu vsugerovávat příznaky (jojo já vím, že je ještě brzy... 😀 )

aranel6
3. srp 2009

Nikare, no bylo by to úžasný, kdybychom to prolomily, tak to společnými silami zkusíme. Když nás je víc tak se nebudeme bát vlka(mrchy) nic. 😅
A ani já se na to ještě aspoň den dva nechci soustředit, ale moc se mi to nedaří-začínám sledovat každý píchnutí.

Ally, zklamání se zakazuje.Morulka už se blíží do dělohy-takže příznaky tu budou tak za 2-3 dny. 🙂

cabalkova
3. srp 2009

Allynko... precti si u utrose pribalovou informaci, kdyz se zavadi, tak je ucinnejsi, protoze pusobi primo na sliznici, kdezto kdyz ho spolknes, je to zprostredkovane pres krev... radsi bych ti doporucovala zavadet, vzdyt je to sup sup. 🙂

Jinak zdravim po vikendu v relativne optimisticke nalade, tak snad nam to vsem vydrzi, nebot prvnid dalnice jsou uz na obzoru, ze?! 😎

cabalkova
3. srp 2009

Jeee.... plavacci uz jsou na ceste.... srpen to jisti.... allynka bude mit dodatecny uzasny darecek k svatku... a ja prece taky!!! 😀

ally57
3. srp 2009

Tak teď mě slušně vyděsila jedna holčina, která byla se mnou v pátek v Pronatalu taky na IUI a znám ji tady z Koníka - psala, že měla v pátek taky silně pozitivní ovutest, jenže dělala další v sobotu a v neděli a ty byly prý taky silně pozitivní...!!! 😲 Já měla doma jen jeden - a ten jsem udělala v pátek... a že prý Utroš může stopnout ovulaci - a já ho měla brát hned už od soboty... achjooo... tak moje pozitivní myšlení je rázem v háji, jsem z toho akorát jelen... 😨 To je ale vždycyky tak, když napíšu nebo řeknu, že jsem taková a maková, MUSÍ se přihodit něco, co mě z toho rázem vyvede a všechno je jinak... 😅 Už se tomu akorát směju, prostě život je zvláštní, jak si s námi hraje...

ally57
3. srp 2009

Klárko - já to právě četla ten příbalový leták - ale asi už jsem dementní, tohle jsem tam nenašla...! Tak já ho budu radši zavádět... mně akorát vadí, že to ze mně pak vytéká... 😅 Takový pěkný dárečky k svátku - to bychom si nechaly líbit, viď 😉

cabalkova
3. srp 2009

Ally... ja mela po IUI dena pul pauzu a teprve pak jsem mela zacit brat utro... tak snad ta ovu probehla... u me....

U tebe urcite, nepanikar, dalnice budou. 😉

nikare
3. srp 2009

Aly to přece není u každého stejné !!! My máme myslet pozitivně a ty plašíš plašane !!! 😀 😀 😀 Jenže si myslím, že dokud neuvidíme všechny ty dvě čáruše, tak budem vyšilovat pořád, co?? 😀 Teda já určitě !!! Ale koncem srpna jeden na dovču tak doufám, že si max.odpočinem od všeho. Teda jestli už bude zaděláno, tak budu snad celou dovču jenom lenošit !!! 😉

ally57
3. srp 2009

Notak já už neplaším 😀 jen mě to vyděsilo, nechápu, jak by to bylo možný mít 3 dny po sobě megapozitivní ovutest, zvlášť když jsme přece píchli injekci Ovitrelle, takže ovu přece MUSÍ nastat, i kdyby nechtěla... ale to nemá smysl o tom přemýšlet... prostě bylo to, jak bylo a už to neovlivním... 🙂
Nika - jasně že budeš mít zaděláno - takže dovča bude těhurelax! 😵 (teda pokud ti už třeba nebude blbě... 😅 )

Frčím na tu endokrino - zatím pápá

cabalkova
3. srp 2009

Mila ally, hcg (ovitrelle nebo pregnyl) se projevuje carkou na tehotenskem testu... a take na ovulacnim testu, protoze ovu testy se daji pouzit misto tehu testu a ukazou taky carku, kdyz jsi tehu... takze ty pozitivni ovu cary jsou urcite o ovitrelle, ovulace byla a prdolka uz se chysta na zahnizdeni ... konec paniky!! 😉

nikare
3. srp 2009

ty jooo Klárko..........ty chytrolíne !!! To bylo jak od odborníka 😀 😀 😀 😀
Já už bych ten týden trošku pošoupla aspoň do toho čtvrtku !!!! začínám být lehce nervní !!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru