Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
23. zář 2009

Ahoj nicol a to nemůžeš testit u tchyně to zmakneš a budeš to mít hezky přehledné ja jsem to sice tento měscí s ovu testy fakt nevychytala 😀

nicollka
23. zář 2009

no nemam tam do čeho načůrat, ale zkusim čurat přimo na to no ale nevim nevim teda, ma jen malinkej byteček a je tam plno lidi a bude vic kdyz bude ta svatba takže tak :D

slunickoseznam.cz
23. zář 2009

Aha tak to je blbé teda noo tak zkus kdyžtak obden nebude to tak přesné a snad to v sobotu nebude zrovna ten den kdy tam budou //

cabalkova
23. zář 2009

Ahoj kocenky, tak netrpelive cekam na zpravy od slunicka z ultrazvuku. Jinak ja teda furt zkoumam svuj grafik z tohohle mesice, FF tam v podstate zadnou ovulaci nevidi, ale to mi prijde jako blbost, protoze teploty kolem 36.9 jsem bez utrose v podstate nikdy nemela... anebo mi to namaluje ovu az pet dni po poslednim snazeni... ja si teda myslim, ze byla asi 17 dc a byla by jakas, byt velmi vzdalena, sance, ze jsme se do ni treba mohli trefit...pokud bych dala na ff, tak mam tento mesic jednoznacne smulu... tak teda nevim... teplotka mi jde uz dva dny po sobe dolu, tak asi muzu cekat brzy mrchu... kazdopadne... jsem z toho jelen... 😠

consti
autor
23. zář 2009

Ahoj Klárko, to měření to je teda alchymie. Já včera měla 36,6 a dnes 36,9 a celkově si myslím, že mi to bude moooc hezky skákat ty teploty 😀 .
Taky čekám na zprávy od sluni, těhulky naší 😵 .

aranel6
23. zář 2009

Dobré poledne holčinky,

Tak se připojuju k čekatelkám na dobré zprávy od Sluníčka. 🙂

Klári, tento měsíc jsme na tom podobně. Ty teplotky máš teda pěkně vysoké 36,9-to nemám skoro nikdy.To ovulka určo byla-ani fertil není neomylný.A jak moc ti klesá teplota? Třeba naopak bude mimísek hnízdit a teplotka pak zase vyletí nahoru. 😉 U mě jak přijde pokles o tři a více desetin ze dne na den,tak je konec a mrcha je tu.

Taky čučím na grafík a poprvé nesouhlasím z ff. Mě by naopak šanci dal,ale já myslím že ovu byla o dva dny později, jestli vůbec byla protože to mě bolel podbřišek.No musíme to nechat koňovi-my dovnitř sebe nevidíme.

Consti, Ty máš teda pěknou houpačku-měříš opravdu vklidu hned po probuzení? tři desetiny my už přijdou dost.
Ale ustálené to stejně mívám až tak od 7-8DC-pak už teplotka nahoru nehopsá.

nicollka
23. zář 2009

ahojky holky a máte někde grafík ke zhlédnutí? Mě to skáče teda hodně, ale ovulka se mi tam ukazuje, tak snad i tento cyklus se ukáže.

aranel6
23. zář 2009

A je pro pořádek-dnešní tabulička-přehled musí být:

Consti 5DC
Nikolka 8DC
Ally 17DC
Micha 18DC
Nikare 20DC
Aranel 22DC
Cabal 27DC

Sluni: 6tt-UTZ 23.9. 😵 😵 😵

slunickoseznam.cz
23. zář 2009

Ahoj holčičky asi si ještě počkáte protože ja jsem ještě doma a jedu později jede semnou segra jde na třetí přeočkování proti rakovině děložního čípku a přijede vlakem 14:45 takže pojedu až pak s ní a pak jedu vybírat koupelnu tak se na net dostanu až asi večer nebo k večeru tak ať nejste nervozni uz mi volaly holky z prace jak jsem doapdla ze jsou nervni 😀

aranel6
23. zář 2009

Teda Sluni ty jsi napínalka-no tak snad navečer už to bude i s obrázkem mimíska. 🙂 😵

cabalkova
23. zář 2009

Slunicko, tak dobre porid na utz i s koupelnou.... to jsou teda bajo problemy, moc ti to preju. Oboji. 😎

cabalkova
23. zář 2009

Nico... ja bych sem ten grafik rada dala, abyste na to mohly odbornym okem kouknout, jenomze jsem nejaky lemro a nejsem schopna obrazek premluvit, aby z nej byl jpg a sel sem ulozit. Tak nevim jestli je to macem nebo mnou nebo obojim,zkusim to jeste z pc, zda to nebude lepsi.

Jinak me ted teplota dva dny klesa, ale furt je nad ovu teplotou nebo maximalne na ni, tak jsem zvedava, co se z toho vyklube... myslim, ze tento mesim mi teda ff maluje ovu uplne blbe (kdyz ho necham), tak jsem si ji tam zadala na den, kdy si myslim, ze skutecne byla (podle pichani a hleniku a teploty)... ale co ja vim, co se deje... zatim odolavam testovaci manii a cekam, az prijde ms... pokud nedorazi do pondelka, tak to zkusim. 😉

cabalkova
23. zář 2009

Tak se neuveritelne stalo skutkem a mne se podarilo protlacit dnesni grafik ke mne do alba. Myslim, ze to vypada jednoznacne na ms.

consti
autor
23. zář 2009

Klárko, já jsem v měření amatér, tak neporadím 😀 . Ale naše heslo je, že dokud není mrcha, tak není nic ztraceno 😀 😵 .

aranel6
23. zář 2009

Klárko, myslím že mrcha nedorazí-jsi teprve 10DPO-to je brzy, takže uvidíš dle zítra pokud zase vyskočí nahoru,tak bych to viděla nadějně. 😉 Mocinky držím pěstičky. 🙂

Já se taky pokusím grafík dodat zítra-dnes už nestihám-doma čeká pračka, žehlička a jiné veselé povinnosti. 😅

slunickoseznam.cz
23. zář 2009

Ahoj hlasim zpět z kontroly všechno oki jsem na konci 5tt a mimís má 5mm zatím vše v pořádku dostala sjem fotečku a další kontrola za 4 tydny na odběry a uzv snad bude vše oki 🙂

rennik
23. zář 2009

Sluni moooooooooooc velká gratulace!!!! 🙂 tak teď na sebe dávej pozor a užívej si každé minuty hrozně rychle to utíká 🙂

aranel6
23. zář 2009

Ahojky Sluni,

tak obrovská gratulace-naše průkopnická těhulenko 😵 😵 😵 .

murynka
23. zář 2009

sluni obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

aranel6
23. zář 2009

A doufám,že nám sem ten obrázek dáš. 🙂 😵

mes
23. zář 2009

Hurááááá - tak ať mimísek roste k radosti!!! 😵 😵 😵

mes
23. zář 2009

Tak kde je ten obrázek???
Sluni - kontrola až za 4 týdny?? Ty jo...
Jdu se podívat jestli jsi už psala co na to těhu manža...jestli nepsala, tak to koukej napsat 😵

mes
23. zář 2009

Tak jsi to nepsala - tak šup šup 😀

alzbeta.hod
23. zář 2009

ahojky smím se připojit? Nesnažíme se sice od října ale od srpna.. ☹

cabalkova
24. zář 2009

Sluni, taky moc gratulu, vidis, prolaktin se muze jit bodnout. A das fotecku do alba? Tesime se na ni. 😉

Aranko... ja jeden cyklus dostala ms dokonce po deviti dnech, takze klidne to muze tak byt i tentokrat. Teplotka sla nepatrne, o polovinu desetinky, nahoru... ms zatim nikde... ale myslim, ze dojde... prece jen by to musela byt moooc velika nahoda, snazili jsme se tento mesic dost liknave, jenom dvakrat a jeste nejspis moc brzy a moc pozde.... tak to nevidim... ale palecky, co mi drzis, si rada schovam do pristiho mesice. 😉

A jeste tedy dnesni tabulice:

Consti 6DC
Nikolka 9DC
Ally 18DC
Micha 19DC
Nikare 21DC
Aranel 23DC
Cabal 28DC

Sluni: 5tt+6-UTZ 23.9.

nikare
24. zář 2009

čau ženy..............tak chmury házím ven za okno ( taky je dneska takové počásko) a co nového??? Co máte v plánu na prodloužený víkendec??? Ten můj má od včera dovču, takže se určitě ještě válí v pelechu a když nebude pršet, tak pojede poklízet ještě na parcelu. Včera pilně oběhal všechny úřady na povolení tak jsem ráda. Já ještě včera prděla s jablečnou přesnídávkou, protože nám letos jabka stojí za prd a hrozně hnijou, tak jsem to všechno rozvařila a udělala přesnídávku - mňam. Už mám jednu sebou 🙂
No jinak holky viděly jste Jiříčka od Libušky??? Už je kluk taky venku ..............no a hlavně že jsou v pořádku. A taky jsem si teď četla včerejší debatku těch našich "matek" - holky tak jestli máte někdo špatnou náladu, tak si to jděte přečíst. Od sprostých slov......přes popšouka (to je senzační nadávka) ...........po megakozy.......a taneční parkety mesinky. 😀 😀 😀 😀 fakt si včera zařádily 😀 😀 😀

Tak hezký den všem !!!!

aranel6
24. zář 2009

Dobré ránko holčinky,

tak obrázek stále nikde 😢 - Sluni ty zlobíš. 😉 Tak doufám,že pak napíšeš i reakci manži.

Klárko, já ti je případně budu držet i příští měsíc. 😉 Ale doufám,že ta teplotka ještě popoleze vzhůru.x-)

Ahoj Alzběto, klidně se přidej-bude nás víc. 🙂

Zkusím dát svůj grafík do alba.

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

Ahoj tak manža je hrozně nadšený řekla jsem to ještě před kontrolou pořád mi hladí bříško a ptá jestli je mi špatně atd jsme oba šťastní
Jinak večer brzo usínám jsem unavená a ráno zase brzo vstávám je mi blivno ale dneska jse nezvracela akorat nemam na nic chut a pořád mně bolí podbřišek ale dr.říkal že je to v pořádku že se zvětšuje a roztahuje děloha občas ma sice ztrach jstli je vše ok ale snad jo jinak pořád mi to ještě nějak nedochází sie jsem mu(ji) včera říkala že musí bojovat a růst ať z něj mame radost
Pracovat aztim budu ale budu se šetřit a po další kontrole pokud budeme oki tak pujdu na nemocenskou mam se šetřit a kdyby něco hned mám přijít vypíš mi nemocenskou
Fotečku se za chvíli pokusí dostat do alba ale neni tam moc vidět

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

Je tam ale neni to moc kvalitni necha to tam jen chvili pak smažu

aranel6
24. zář 2009

Jéé Sluni, to je parádka krásná dutinka s mimískem. Tak ať se pěkně roste a sílí. 😵

Nika: Dík za tip-potřebuju zvednout náladu,tak mamulky a těhulky přečtu. Jen Jiříčka nemůžu najít-nevím kde je fotečka-vím je že byl maličký, ale však on to rychle dožene. 🙂 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru