Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
30. zář 2009

Kláry moje řeč !!! Radši bych byla vykulená, že jsem těhu, se kterým jsem naprosto nepočítala 😀 😀 než takovýhle martiria...................no a jestli jsem roztomilá tím, jakej jsem exot, tak to díky !!! 😀 😀 😀 Doma se mi taky každý směje, protože mám vždycky takový přežblepty - no sranda musí být !!!
Tak já pádím pro manžu.........už se mi ozval, že můžu jet, tak teda jedu. Zatím pá, ozvu se možná ještě z domova !!! 😉
ahooooooooj 😉 😉

cabalkova
30. zář 2009

Tak stastnou cestu... ja dnes dorazim domu pozde a na net asi uz vubec, tak pekny vecer vsem!! 😎

aranel6
30. zář 2009

Tak a jste pryč.
Tak také krásný poslední zářijový večer.

consti
autor
30. zář 2009

Jůůů, vy jste kecalky 😀 .
Holky sbor bych taky brala. Já zpívám hezky, to mi říkala vždfy mamainka,a le amnža je výdy hotovej a říká, ať raději nezpívám, tak vám nevím 😀 😀 😀 . Ale někdy zpívám Abíkovi a jemu se to líbí a ani nevyje 😀 .
Jinak já zase x let kreslila a malovala, ale posledních pár let už taky nic netvořím, ach jo. nějak není čas a energie a vůbec 😒 😔 ...Ale je fajn se vrátit ke svým koníčkům, to zase jo.
Klárko díky za ten popis, to se hodí. Ta představa mě sice děsí, ale co se dá dělat, že 😅 😕 .
Holky, co se někdy sejít? Dost nás je od Prahy a okolí 😉 .

aranel6
30. zář 2009

Consti, jsem pro-vždyť už jsme to plánovaly a pak z toho nějak sešlo. 🙂

Já teda zpívala jen jako malá ve školním sboru,ale jen jako sboristka-mám hlásek slaboučkej a ještě jsem nervák z vystoupení. 😀

aranel6
30. zář 2009

Ale teď už musím letět do banky než mi zavřou.
Zatím papa.

cabalkova
30. zář 2009

Jeee, srazik... ja bych chtela... nekdy vikendec?? Anebo v tydnu? Jupi... pojdte vymyslet datum, at se mame na co tesit. 😉

slunickoseznam.cz
30. zář 2009

Ahoj holky teda co to tady bylo za chmury hrozně ráda bych vám pomohla ale nevím jak musíte tomu prostě věřit ja vim že se mi to říká ale ja jsem pořád věřila a ten posledni měsíc jsem se na to asi fakt přestala fixovat ani envim kd byla ovu
Ja vam jen držím palce pořád je mi blbě a tak jsem dnes oznámila v práci že jdu od pátku na nemocenskou 🙂 tak budu odpočívat doma

consti
autor
1. říj 2009

Ahoj holky,
tak opět depka. Mrkněte na graf, asi ovu byla teda včera? A my nesnažilkvali, protože manža odpadl, že toho má za celý den dost a dnes brzo vstává a usnul. No, takže jsme nespíš propásli další ovuli a já jsem totálně v depce 😔 😔 .
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
Na druhou stranu pokud mám ovuli 12 dc, tak tak jsme snažilkovali už x krát a stejně z toho nic nebylo a nebude ani tento měsíc, když to tak sleduji a upínám se na to. 😔 😅 😝 😔
Jinak k těm pozitivnějším věcem: srazík bych udělala někdy v sobotu nebo neděli, ale musíme to pořádně naplánovat! Pište termíny, kdy se vám to hodí. V týdnu je to blbé, jsem v práci do 17.hodin 😝. Já bych mohla i ten příští víkend. 😉

nikare
1. říj 2009

Ahojky holky,
consti...........nešil !!!! graf negraf.............přeci víš, že si ty mršky klidně můžou počkat z minula, ne??? Nech to koňovi, stejně s tím nic nenaděláme !!! Hele my do toho "bušíme" od konce ms skoro do začátku ms a kde nic, tu nic !!!! Tímhle to neovlivníš...............snaž se být v klidu, aspoň pak budeš třeba moct říct dr víc info o sobě.

JInak jestli se chcete pobavit, tak se jukněte na tyhlety chudáky (nemyslím to zle, jen veřejně závidím): 😅

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

consti
autor
1. říj 2009

Veru máš pravdu, já vím. To si taky říkám, ale nějak mě to naštvalo, prže brzo mě už čeká ten doktor a bojim, bojim 😅 .
Na odkazy mrknu 😉 .

nikare
1. říj 2009

Já vím Zuzi, nejhorší na tom je, že to všechno člověk ví, viď??? že nemáme zbytečně vyšilovat, zbytečně se nervovat, jenže poruč tomu (to je jako vítr a déšť) 😉 ale bude dobře !!! 😉

aranel6
1. říj 2009

Ahojky holčinky,

Consti, buď zatím v klidu-dnešní teplota je sice vyšší než včera, ale stejně je druhá nejnižší, takže to zatím ovulku jasně neukazuje-mě už se taky dostkrát stalo,že teplota spadla dolů, další dny stoupla třeba o 1-2desetinky a tak zůstala i 2-3 dny a pak teprve přišel nárůst na mou běžnou poovu teplotu. U tebe to zatím vypadá,že po ovu by teplota mohla být nad 37,takže uvidíš zítra-pokud bude 36,7-36,8,tak to ovulka nebyla-pokud by vyletěla nad těch 37 tak pak možná jo,ale klidně může být i dnes. A co podbřišek-bolel včera jako na ovu nebo ne? Mě to většinou dost sedí-když teplota vyletí tak odpoledne nebo večer před mě píchá.
Zkus se nestresovat-snažílkovat klidně můžete i dnes a může to vyjít. 😉

Nika, 🙂 😀

aranel6
1. říj 2009

V albíčku máš můj grafík z února-taky ta nejnižší teplota ještě neznamenala ovu-ta byla o 4 později. 😉
Měříš první měsíc,tak zatím nevíš jaká je tvá po-ovu teplota-další měsíc už to budeš vědět a dokud nestoupne nad tuhle mez budeš v klidu.🙂

consti
autor
1. říj 2009

Holky, ještě že vás mám 😉 . Už se těším, až se uvidíme v reálu.
Ara no včera mě podbřišek bolel dost, ale dle toho minulého ovu krvácení to vypadá, že podbřišek mě bolí, když se vajíčko uvolňuje a ovu přijde tak 2-3 dny po 😉 . Takže si já osobně myslím, že asi ovu ještě nebyla. Tak uvidíme, ale tomu sledování se nějak nedá poručit 😀 . Jdu mrknout na ty odkazy 😉 .

consti
autor
1. říj 2009

aranelko díky moc. A bolelo tě tak bříško ten 15 dc. Já bych fakt řekla, že ta bolest je dřív, než přijde ovule 😉 . Alespoň u mě. 😉

aranel6
1. říj 2009

Jo a ten srazík bych taky viděla radši na víkend. Jen ten Constin bohužel ne-ale třeba ten další, nebo za dalších 14 dní to bych mohla. 🙂

aranel6
1. říj 2009

No mám napsáno,že mě ráno ten 15DC píchal pravej vaječník a navíc tehdy poprvé jsem měla odpoledne ten den špinění. Takže bych řekla že to asi byla ovule.

consti
autor
1. říj 2009

ara tak to jo, to byla ovu. Mě ale chodí později od té bolesti 😉 .
Veru to se určo ěnjak domluvíme, ten další víkend (17-18 bych taky mohla).
Jinak ten první důms emi vůbec nelíbí. Mají to sice luxusní, ale ty barvy, otevřený prostor a bydlení v satelitu. Ani zadarmo 😝 . Ale jdu mrknout ještě na ten druhý odkaz. 😉

aranel6
1. říj 2009

Já si u sebe myslím, že to píchání nastává několik hodin před tím vlastním uvolněním vajíčka-mě to píchá tak 3-5 hodin pak to ustane a pak si teprve myslím že ten folík praskne a vajíčko se vydá na pouť. Já byla následující den odpoledne u Dr. a ta mě řekla,že to vypadá na čertvě proběhlou ovulku-pravý vaječník byl ještě zvětšený.

aranel6
1. říj 2009

Tak co na víkend 17-18.10 říkají ostatní? 🙂

consti
autor
1. říj 2009

ara ale to vajíško putuje jak dlouho? Tý jo, si připadám jak na základce 😀 .

consti
autor
1. říj 2009

Jo, tak to je ten stejný dům. No z venku to vypadá dost hrozně 😅 😕 . Uf.
Pošlu dokaz na dům holky, co znám ještě z beremese. Žije v Anglii,a le ten dům se mi teda líbí 😉 😵 .

cabalkova
1. říj 2009

Consti, ty nas plasane, kliiid!! Jak psaly holky, teplota zatim NENI nad urovni predovulacnich teplot, musis vydrzet jeste par dni, jak se to bude vyvijet, ale pokud teplota zitra zase poposkoci k tem 37, tak muzeme pomalu tvrdit, ze ovu byla DNES. Krom toho spermonici vydrzi az 5 dni, takze to, ze jste se nesnazili v den ovu, jeste neznamena, ze bys nemohlůa otehu... 😉

Jo a pokud jde o ovu bolesti, mam je vetsinou tak dva az tri dny, obvykle den az dve pred ovu.

Jinak ja mam taky teplotni rebus, dnes opet 36.6, takze to vypada, ze se mi zvedly teploty celkove, bezne jsem mela 36.3-4, minuly cyklus 36.45 a ted 36.6... jinak zadneho bacila nebo tak na sobe nepozoruju, jak tu nekdo psal, tak nevim... jestli to treba nejak souvisi s nadchazejicim podzimem a zimou a telo si vic topi, nebo co... kazdopadne uvidim, jestli vubec bude ovule, ale snad jo. 🙂 😠

Srazik bych dala taky o vikendu, ale tento ani pristi nemuzu, prvni pro me pripada v uvahu 17.-18. rijna, tak to by mohlo klapnout, ne?? Tesim se. 😵

cabalkova
1. říj 2009

nika... teda ty baraky, to je sila... zejmena ten prvni s tou ruzovou loznici, to by me omyli... no jo, mraky penez asi jeste neznamenaji mraky vkusu, ze?!

Taky uz musim aktualizovat albicko, mame na domecku nejake novinky, tak snad o vikendu. 😉

nikare
1. říj 2009

Zuzi, já to s těma odkazama nemyslela tak, že se mi to líbí .................. jen jsem se smála u těch popisků...........koupelna k jednomu dětskému pokoji, koupelna k druhému dětskému pokoji, bazén......sprcha u bazénu, wc u bazénu.............to se to někomu staví, když má za co !!! To myy....budeme mít typickou vesnickou stodolu obdelníkového tvaru 😀 😀 😀 😀

aranel6
1. říj 2009

Takže už tu je třetí hlas pro 17-18.10. 😉

consti
autor
1. říj 2009

Klárko díky, tak uvidím zase zítra 😉 .
Jinak přesně jak říkáš, ty barvy, to je děs a i ten otevřený prostor a různé styly, vůbec se mi to nelíbí. Ale každý má holt jiný vkus. Zato váš domeček se mi líbí moc. 😉

aranel6
1. říj 2009

Klárko třeba máš pravdu-ochladilo se a tak si tělíčko začlo přitápět, tak uvidíš-třeba ti po ovu vyskočí teplotka až k 37. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru