Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nicollka
10. říj 2009

holky těhulky kdyz ste otěhu, zmenil se vám hleník? Já mám pořád takový vodnatý bílý a jednou za čas to teče jak kdyz otočí kohoutkem, tak nevím jestli zase nemám jen nejaký bakterie :(

slunickoseznam.cz
10. říj 2009

Niccolco mně tedá ne ja mam pořád stejný možná asi tři dny co jsem měla takový hustší ale jinak ne spíš jsem měla pořád hlad a chodila jsem často na wc a to mam pořád 🙂

consti
autor
10. říj 2009

Klárko odpovídám až teď, byli sjme u tchýně na oběd, pak procházka atd. Abík se teda vylítal a teď už vytuhl, už jsme doma, tak chrní 😀 . A já už budu jen odpočívat a číst si 😉 . Včera mě dost bolelo břicho a dnes už je to lepší, jen občas pobolívá jak na mrchu. uvidíme, co budou dělat teplotyNo a na zítřek žádné konkrétní plány nemáme 😉 . Ještě musím vymyslet, co budu zítra vařit.
Luci já ti ten postup psala na předešlé stránce, ale psala jsem to Vlaďce, prže jsem si myslela, že se na to ptala ona 😀 😅 .
Tak a já jdu relaxovat 😵 . Hezký víkend všem 😉 .

nicollka
11. říj 2009

Ahoj holky

Já včera měla dvě skleničky vína, jedno pivo a tak zle mi zase došlo, pálela žáha opět a to normálně dám aj 5 piv,jsem pivařka :D

Dnešní teplotka https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
zaspala jsem hodinku, takže je to o hodinu později, takže by možná byla o stupínek vyšší. Už at je to za mnou a můžu testovat nebo mrchovat, toto mezipásmo je hrůza. Myslíte že nevadí když ted nasadím duphaston když už vím že ovulka teda asi byla ?

cabalkova
11. říj 2009

Arka... mne teda tenhle cyklus teploty litaji uplne desne, nevim vubec, jestli ovu probehne, ale vcera me hooodne bolelo na pravem vajecniku, tak si spis myslim, jestli to nevypada na cystu. Ach jo. Uz jsem ji jednou mela a nic moc, nastesti se sama vstrebala.

Nico... pokud se v tehu meni hlenit, tak tedy na husty bily. Tak nevim, co ten tvuj. No uvidis.

Consti, tak to jste si vcera urcite pekne uzili, to je fajń. My byli na bajecne veceri a pak v Aeru na prenosu z Metropolitni opery, zrovna byla Tosca, takze dost krvak, a jeste se mi moc nezamlouvali hlavni predstavitele, ale kultura je kultura... holt si spravim chut priste. 🙂

Jinak dneska me ceka silne pracovni den, vcera jsem toho moc neudelala, tak to dneska budu muset do honit, do noci budu mit co delat, ale neva, jsem zvykla. 😵

arka
11. říj 2009

Dobré ráno holky ! Tak dnes 1dc... Na jednu stranu super, protože se možná dostavily účinky Duphastolu a cyklus se zkrátil o 10 dní, jen kdyby to břicho tak nebolelo ☹
Cabajkova: jee, nestraš, cysta ?? ☹ měla jsem jednou, fakt pidi a nic moc, ale to by gyn poznal, ne ? jestli chodíš aspoň 2x ročně ?

nicollka
11. říj 2009

Kláry snad to nebude cysta, já teda snad nikdy neměla a nevim jak se to pozná nebo jaké jsou příznaky, ale co tak čtu tak nic moc.

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

Ahoj holkyy hezkou neděli i když zamračenou ja jse už dneska udělala spoustu práce zase jsem nemohla dlouho spát a ráno mi bylo zase blbě ale naštěstí jen ráno a docela mně bolí břicho ale to bude možná i tím že teď je období mrchy 🙂
arka tak huráá do dalšího snaženíčka
Cabal cysta to nebude uvidíš 😉

cabalkova
11. říj 2009

Arka... ja chodim do Gestu, takze jsem na gyn skoro kazdy mesic... uz jsem ji jednou mela (prave kdyz jsem zacinala brat clostil), pak me hodne na vajecniku bolelo a dalsi mesic tam nebyla.... tak to nevylucuju... jen doufam, ze pokud tam je, tak se zase vstreba.... anebo mi teplotka zitra jeste vic vybehne a nebyla to cysta aĺe nejaka superovulace... 😉

Nico... ty myslim, ze kdybys merila driv, ze by teplotka byla vyssi? Neni to naopak? To jsi me teda zaskocila... tak ja nevim, jak to je... ja myslela, ze se s postupujicicm casem spis zveda... no nic... uvidim, co namerim zitra, muz bude zase vstavat do prace, tak to zas bude mereni v mych obvyklych sest hodin...

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

Tak a pro jednou i já přidám dnešní přehled

Lucka (arka) 1 dc
Ivča (aranel) 7 dc
Alenka (ally) 7 dc
Micha (michamicha) 11 dc
Klárka (cabal) 18 dc
Zuzka (consti) 23 dc
Martinka (nicoll) 26 dc
Vladka (blazenka) 26 dc

----------------

Kačka (slunicko) 9 tt
Veru (nikare) 6 tt

Tak doufámn že jsem to nepopletla na poprvé 😀

nicollka
11. říj 2009

Kláry ano teplota vyšími hodinami stoupá, já nevím proč, ale když se změřím v 7hod tak mám vyší teplotu jak v 8 hod. nevím proč. 3 dny jsem zkoušela a prostě o hodinu později sem měla o stupínek mín. možná potom další hodinu uz by to zase vylezlo to sem nezkoušela, jen 7 a 8 hod.

arka
11. říj 2009

Cabalkova: superovulace, to je pěkný termín, ten si musím pamatovat 😀 Hmm, nebude to cysta, uvidíě, když jsi takhle často na gyndě, to snad ani není možný aby byla.

arka
11. říj 2009

Holky u mě taky tak, teploty versus čas, vyšší hodina = jiná teplota ...

cabalkova
11. říj 2009

Arka... no doufejme, clostil muze cysty zpusobit a ja ho tenhle mesic brala... stejne s tim ted nic neudelam... uvidime, jak se budou chovat teploty v dalsich dnech. 😉

cabalkova
11. říj 2009

Hele, nico, tak ted koukala na tvuj grafik, to vypada dobre, ne? Spermonici obvykle prezivaji 2-5 dni, tak jich tam mohla byt docela slusna zasoba... a krom toho si myslim, ze ovu mohla byt klidne o pul dne driv nez ji maluje Fertil, tak co ty vis, co se tam u tebe prave deje... 😉

cabalkova
11. říj 2009

Lucko, a ty teploty ti s postupem casu stoupaji nebo klesaji??

consti
autor
11. říj 2009

Ahoj kočky. Tak předchozí dva dny mě bolelo břicho a dnes už nic. Navíc jsme 23. dc a pomalu opětzačínám špinit, takže cyklus jako obvykle. Od 23. špinění, pak to úplně vymizí a pak dorazí mrcha jedna hnusná. raději si jiné naděje ani nedávám. Příznaky: bolest prsou, ale opět u mě nic neobvyklého, bolest v podbřišku (taky skoro vždy) a jediné, co je jinak je to, že nějak nemám moc hlad nebo spíš chuť. Nevím vůbec, co bych si dala, jestli má chuť an sledaké nebo slané, málo jím (a to je u mě fakt divné 😀 ). Opět to ale může být způsobeno čímkoliv jiným... 😅 . Za chvilku hodím graf a v rychlosti dočtu... 😉

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

Consti co teplotka klesa však se bobíšek možná uhnizďuje 🙂

consti
autor
11. říj 2009

sluni neklesá, je stejná jak včera. Tady je graf:http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
Ale u mě to asi nic neznamená, podle mě mám takto vysoké teplotky po ovu vždy. Budou se držet nahoře a pak najednou spadnou a bude ms ☹ .

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

Caki neházej flintu do žita zatím to na ms nevypada a když jo tak vám pomůže dr a třeba se to brzo podaří 🙂

cabalkova
11. říj 2009

Holky, tak mi to neda, mame dneska presne rok od svatby, tak jsem aktualizovala fotky a kdo chcete, mrknete...

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

Musim rict, ze mam sveho muze snad jeste radsi nez pred rokem. 😵

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

Klari hezky jis to napsala a hezké fotečky no tak by to chtělo na výročí dáreček nám se podařil asi 14 dnů po našem prvním výročí 🙂

cabalkova
11. říj 2009

Zuzi, uvidis, jak to bude vypadat v nasledujicich dnech, to, ze teplota nejde nahoru, ale "jenom" se drzi na stejnych hodnotach, je porad nadejne... tak uvidis dal... drzim palce.

cabalkova
11. říj 2009

No Kacenko, nam by se to mozna mohlo povest zrovna v techhle dnech... ze by?!

consti
autor
11. říj 2009

Klárko máte moooc hezké fotečky a budete krásní rodiče 😉 . Hele ten rok 2010 je náš, na tom jsme přece tady v diskuzi domluvené 😉 😵! A díky za zhodnocení grafu, uvidíme 😉.

slunickoseznam.cz
11. říj 2009

No jasněě rok 2010 je nááš to je jasné
Tak Klari budu držet palečky ať máte krásny dodatečný dáreček k výročí 🙂

nicollka
11. říj 2009

Kláry taky jsem koukla a fotky jsou fakt úžasný a takové štěstí z nich vyzařuje. Tak teď si to štěstíčko jen zdvojnásobit miimískem ;)

arka
11. říj 2009

Cabalkova: a kdy máš být zase na gyndě ? Abys přece jen měla klid 😉 Me teploty postupem casu jdou nahoru, a to vyrazne, tak se od te doby, co jsem to zjistila,snazim merit kazdy den presne, ale ono to fakt nejde ☹ Krásné fotečky 🙂

cabalkova
11. říj 2009

Arka... ted nema zadny dalsi termin domluveny, uvidim jak to bude vypadat v dalsich dnech a co budou delat teploty,podle toho by se dalo poznat, jetli to byla ta ovulice nebo se tam deje neco nepatricnyho... uvidim zas zitra, co ukaze teplomet. 😉 A kdyz budu na pochybach, tak se na gyndu objednam, dobry napad, diky.

arka
11. říj 2009

cabalkova: 🙂 no, protože já jak mám nějaké pochyby nebo něco, tak to musím řešit s dr, jinak bych nad tím pořád přemýšlela a spekulovala ☹ a to je na houby, že 🙂 no tak snad zítra teplota ukáže normál a budeš mít víc klid 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru