Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
23. črc 2009

Prostě žádnej takovej neeexstistujéééé...a co když tu jéééé....neexistujeéééé 😎

ally57
23. črc 2009

Mes - co to je otočný proti směru jízdy??? Víš určitě, že všechny ty body jsou "reálné" - jako že to někdo už vyrobil? 😉 😀 😀 Nebo to je tak, že některý kočárek má to a jiný zas tamto...?

aranel6
23. črc 2009

Mesinko, ale je to stejně krása,když vidíš toho prcínka jak zase povyrostl-vždyť to je úžasný pokrok-na první fotečce taky malinký stočený koťátko a na druhý človíček jak vyšitej. A to je jen 3.týdny rozdíl. 😵 😵 😵 Fakt zázrak.Tak pro Sýkorku pohlazení i od tety Aranky. 😵

Ally, mě Jonáš taky některé měsíce vycházel do MS a to mám cyklus pravidelný jak hodinky-takže prostě náhoda-nestresuj se tím-je tu spousta miminek úplně mimo Jonáše. 🙂

ally57
23. črc 2009

Aranelko - jojo, já vím, že většina holekm nemá ani páru, že nějaký jonáš vůbec existuje a těhotní i tak 😉 takže v pohodě 😎

mes
23. črc 2009

Ally - to znamená, že můžeš dát sporťák tak, abys na miminko viděla - nelíbí se mi, jak ty maminky vezou ty mimoušky před sebou a nevidí na ně...kamarádčina holčička se točí a sedí obráceně aby viděla na maminku...to nechci 😉
přesně tak - všechno je reálné, ale žádný to nemá dohromady 😀 😠

Aranelko - tak vyřízeno...Holky - máte se na co těšit...je to strašná kombinace strachu a totální blaženosti.. Když vidím to malé na monitoru u doktora tečou mi vždy slzy...ten pokrok je ohromný...jak roste, jak se hýbá...neuvěřitelné..ale ten strach stejně tak 😒

aranel6
23. črc 2009

Mesinko,ale to jsou přece úplně reálné požadavky. Tak jaký neexistujéééé-určitě tu jééé. 😀 😀

mes
23. črc 2009

aranel - neestistujéééé 🙄

aranel6
23. črc 2009

Jo Mesinko, ten strach už asi nikdy nezmizí, protože toho tvorečka v tobě tak mocinky miluješ. 😵

aranel6
23. črc 2009

Však on se ten kočárek ve správný čas objeví uvidíš. 🙂

ally57
23. črc 2009

Mes - to je bezva, když může sedět proti tobě, to souhlasím! Tak to hledej, šmudlo - někde ten kočárek s velkým "K" určitě najdeš 😉 Nebo holt vyřadíš ten nejméně důležitý požadavek...

Ta kombinace strachu a totální blaženosti - přesně tak si to představuju 🙂 říkám, že tím, jak jsem vysadila HA se ve mně odstartoval permanentní a celoživotní strach - nejdřív že to nepůjde vůbec, a když se to povede, tak pak o to malé... a ten už zůstane napořád 😅 budu asi strašně švihlá matka - čím jsem starší, tím jsem vyjukanější ze všeho... 🙂 😝

mes
23. črc 2009

Aran - ale je to hrozný...holky připravte se na to...jak najdete // tak to nastoupí...aby nezmizely...ať sílí...ať je něco na ulz...ať proboha nekrvácíte...ať je srdíčko...ať jsou dobré testy...fakt hukot 😅 Závidím holkám, které to neví...že se může něco stát, že nemusí být srdíčko...že něco může být špatně...moc jim závidím.. 😅

aranel6
23. črc 2009

Tak otáčecí rukojeťka je taky super,že si můžeš kočárek otočit tak aby miminku nesvítilo sluníčko do očiček.

Je fakt,že jsme možná až moc informované-občas je ta nevědomost asi lepší.

Ally, myslím že nebudeš sama švihlou maminkou-já to vidím taky tak. 🙂 Jednou budou děti určitě říkat,co si to ta naše bláznivá mamča zase vymyslela. 😀

mes
23. črc 2009

Já myslím, že vaše děti si budou myslet, že mají ty nejlepší maminky na celém světě 😵 😵 😵 😵

mes
23. črc 2009

Musím se jít zkulturnit...jdeme s manžou odpolko hrát poker...s kamarády...a já v tom vedru padnu 😀

mes
23. črc 2009

Mějte se tu krááásně a já zase dojdu na návštěvu..asi hned zítra 😀

michamicha
23. črc 2009

ahoj, jak je?
mě strašně bolí břicho ☹

mes
23. črc 2009

Ahoj micho - a už jsi to dostala??? 😕

ally57
23. črc 2009

tak tak - sladká nevědomost!!! Už i teď, ve fázi snažení, myslím, že je lepší být "nepoznamenaná" poznatky z této oblasti... 🙂
Jenže jsem hrozná šťoura a všechno si musím hned zjistit a zanalyzovat a vyzkoumat 😀 tak to mám teď za to - vím i to, co bych radši nevěděla 🙂

michamicha
23. črc 2009

mes, jj dneska ze mě začalo téct jak z průtokáče 😖

ally57
23. črc 2009

Mesinko - no néé, ty jsi pokrový hráč??? Tééda, to zírám! Ale dobrýýý!!! 😎 🙂 Tak ať vám padají karty 😉 papa

ahoj micho 🙂 už je ti líp (myslím psychicky)? To je super, že máte před sebou tu dovču - taky bych hned zase jela 🙂

mes
23. črc 2009

Micho a bolí to víc než normálně viď....já si to myslela 😒 Tak příííííííštěěě 😵

Ally - no spíš takový doplněk hry...jelikož mám štěstí v lásce 😀

ally57
23. črc 2009

micha - tak to znám, to jsem měla v pondělí 😝 máme skoro stejně cyklus 🙂 budeš brát tento měsíc clostil nebo máte úplnou pauzu?

ally57
23. črc 2009

Mes - tak to je o hodně důležitější než to ve hře 😉 - takže teda - ať ti nepadají karty! 😀 😀

aranel6
23. črc 2009

Mesinko,
tak ať se ti pěkně prohrává a zase se na tebe těšíme.My ti tu návštěvu určitě oplatíme zase u těhulinek. Musím se pokochat těma mrňouskama co tam mají. Jsou tak nádherní. A taky už asi brzo vykoukne Sárinka,tak abych to nezmeškala. 🙂

Ahojky Mícho,
ty jsi si to teda chuděrko vyžrala-první den MS v tomhle vedru-já bych sebou určo při té bolesti sekla. Tak se moc nenamáhej a ať bolest rychle zmizí.

caki
23. črc 2009

ahojik holciny...
micha:presne jak pises, ja jak jsem nasla taky ty // a pak to dostala, tak jsem byla jak prutokac, uplne jasna ruda krev...proste jsem presvedcena, ze jsi ted tehu byla...takze vzhuru na dovcu a jupi uz prijedete tri... 😵

michamicha
23. črc 2009

caki: jj, přesně to samý
mes: strašná bolest, už v sobě mám 2 prášky 😠 trochu se to po nich zmírnilo, tak snad to bude ok
ally: budem mít úplnou pauzu, protože ovu by vyšla když budem ještě na dovče a dr. mě nemůže sledovat na utz, takže nebudu brát ani clostík

consti
autor
23. črc 2009

Ahoj kočky.
micha halvně odpočívej, já to tak měla min. měsíc, taky si myslím, že jsem asi byla těhu, jen jsem netestila. Ale to špinění a další příznaky a pak ta ms byla úděsná, jsem si musela lehnout 😔 .
Jinak Abíka dnes štípla včela do čumáčku, chuďátko byl takový ublížený pak a měl ten čumáček trochu antel¨klý a celý růžovy 😅. Zlatíčko moje 😵 .

ally57
23. črc 2009

ahoj caki 🙂
ahoj consti 🙂
chuděrka abíček... tak mu to pofoukej - to se máš, že máš aspoň to psí miminko 😵

micha - jasně, tak joo, dejte pauzu - já teda brala clostík i když jsem přes ovu byla na dovče (doktor mi řekl, ať ho beru...), ale lepší je, když jsi pod dozorem, to je jasný. A on samotný clostil je stejně blbej, protože oslabuje funkci žlutého tělíska = neroste sliznice, jak by měla - proto po IUI dávají ten Utroš... Takže jsem to asi brala před dovčou zbytečně... jenže to jsem si přečetla až teď při MS... 😀

Tak to se nám to tady pěkně rozjede - mám jasnou předpověď (a že už mi jich pár vyšlo 😎 ):
první dvě // najde Klárka tento víkend - tam je to jištěný z IUI i ze snaženíčka 😵
následuje Consti - ta je jasná, jestli to minulý měsíc bylo těhu - jako že bylo - tak není o čem... 😵
pak Aranelka - ta to má potvrzený přímo panem Jonášem 😉 😵
zanedlouho Slunicko - jestli teda bude snažilkovat a né jen stavět baráček 😉 😵
a nakonec Micha - ta si přiveze nejkrásnější dáreček z dovolený 😵

Snad jsem na nikoho nezapomněla... jó - vlastně na sebe - no ale sobě předpovídat neumím... 😅

consti
autor
23. črc 2009

Ahojky allynko. No krásně jsi to předpověděla. A ty budeš těhu přirozeně, to ti předpovídám já 😀 .
Holky tady je šílená smršť, fouká a prší 😲 🙄 .Tak trčím v práci, do deště nejdu 😀 😝 .

consti
autor
23. črc 2009

Bojim bojim 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru