Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

murynka
23. srp 2009

klárko ale copak 😉 ??

čárka sílí obden pokud jsi dělala testík včéra a dnes je jasný že čárku bude stejná 😅
vydrž ještě a zopakuj testík třeba zítra nebo až pozítří moc na tebe myslím jako 10DPO jsou čárky moc slabounké někdo jí má víc někdo méně nevěš hlavinku kočko 🙂 dokud není MS je naděje a pokud máš i slabou čárečku a nikdy jsi neměla tak je to dobré znamení 😵

cabalkova
23. srp 2009

murynko... dekuju za podporu... me uz pekne boli bricho, jako na ms... ale tim, ze uzivam utrogestan, tak asi ms nemuze dojit... 😔

jinak tu mini-pidi duchatou carku tam furt vidim... i kdyz jsem uz testiky zahodila do kose, tak jsem se ted sla zas mrknout a ja si myslim, ze tam je... ale mam testy s citlivosti 10mUI, tak to bude asi tim, ty pry ukazuji falesne pozitivne casto...

ja jsem dneska rano z toho byla pekne zklamana, predevcirem jsem testik musela vselijak otacet a vcera mi prislo, ze je caruska sice slabounka, ale viditelna normalne, tak jsem rano chtela jit vzbudit manzu, ze uz je to tady, ale pak jsem si to rozmyslela a dobre tak...

holky, ja mam v hlave gulas... byla jsem se mrknout na fertilityfrienda a tam maji holky i po IUI doma test treba jeste 13. den negativni a pak jim carka nakonec vyleze... tak si rikam, ze by se jeste taky mohla ukazat... ale zas nechci byt zklamana jako dneska rano... normalne na me z toho padla depina... a to jsem dloooohou nemela... nemam bejt koza a testovat predcasne, ja vim... 😝

Kazdopadne jsem moc stastna, ze vas mam... manzovi radsi nic nerikam, aby si nemyslel, ze jsem hysterka, ale vy me pochopite, vam muzu vsechno napsat. 😉

mes
23. srp 2009

Cabal - já kdybych testovala 11DPO tak tam nic nemám 😀 12DPO jsem měla pidi ducha, kterému jsem ale ihned uvěřila a odpoledne ho s velkou slávou ukazuju kamarádce a víš co? On tam nebyl 😀 😀 Zmizel...a čárky fakt sílí obden...takže vydrž prťka...A koukej vyndat ten test z koše, kdyby to vyšlo, tak tě bude mrzet, že jsi ten první vyhodila - a koukej nám ho vyfotit 😉

cabalkova
23. srp 2009

mesiii... fakt ti carka zmizela??? Ja myslela, ze se mi to zda, v jednu chvili (vcera, kdyz jsem test sledovala neustale a velmi bedlive) byla v jednu chvili fakt uplne v pohode, pri kazdem uhlu a svetle viditelna, nemusela jsem s ni delat zadne cirkusove kousky... ale pak z ni zustal jen ten duch a nic... kazdopadne v albu mam tu fotku, co jsem tam na chvili dala vcera a pak ji zase vymazala, kdyz carka vyzmizikovala... ja tam teda tu temer nulovou, mizejici a nejspis neexistujici carku porad vidim... holky... kez by to tak byla pravda... ale neverim tomu, bohuzel.... 😝

michamicha
23. srp 2009

ahoj cabal, tak tě musim uklidnit, že nejsi zklamaná sama, já dneska ráno (34DC) dělala test a je negativní...
jako bonus jsem se včera dozvěděla, že švagrová (manželova sestra) je těhotná.... teď už zbývá jen aby přišla mýho bráchy manželka za měsíc, že jim to vyšlo napoprvý a půjdu si už někam hodit mašli...
už je toho na mě moc, chce se mi fakt brečet 🙄
definitivně jsem se rozhodla, že si dám nějaký čas pauzu od koně, začnu chodit cvičit se ségrou, s manžou do bazénu plavat a budu se věnovat svýmu podnikání, protože jenom tak snad nebudu myslet na těhu...

cabalkova
23. srp 2009

micho... tak to me mrzi, ale asi mas pravdu, ono to chce dat hlave odpocinout, aby se na to clovek tolik neupinal... 😉

michamicha
23. srp 2009

cabal, ten test je ze včerejška? jestli jo, tak bych počkala ještě do úterka a pokud by ani pak nebyla silnější, tak bych to brala jako neúspěch... někomu hcg roste obden, ale já znám holčinu, které narůstalo ob 2 dny 😉

mes
23. srp 2009

Tak jako CABAL - ta čárka je výborně vidět!! Dělej - dneska zaběhneš pro mamatesty, ale já to vidím fakt dobřeeeee!!!!! Joooo!!!
Fakt mi zmizela - kamarádka by ti to potvrdila - já jí ho strkám pod nos a ona mi říká:"Tady ale nic není.! a já na to koukám a fakt tam nic nebylo 😀 Druhý den, zase slaboučká...třetí den už byla moc hezky vidět 😉

mes
23. srp 2009

Cabal
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...
Tady je tedy ta čárečka 12DPO trošku vidět - ale je to hlavně tím, že jsou pod tím testem další testy, takže každý ví, kde jí hledat 😉 a je fakt, že časem je trošku vidět...ale ten den tam nebyla - proto jsem ze začátku ten test ani nefotila v sérii, protože bych byla za exota... 😀

Micho - je mi moc líto, že se takhle trápíš...je to pech, ale ono to jednou přijde, třeba už příští měsíc..Ale máš pravdu, nejdůležitější je psychika, čím víc to chceme, tím méně to jde ☹

murynka
23. srp 2009

cabal ta čárka je krásně vidět a ne žádný duch 😵 😵 😵

koukej jít pro mamatest a zítra test zopakovat 😎

moc držím palečky a břicho víš jak mě bolelo na MS a MS nedorazila 😉

cabalkova
23. srp 2009

mesi... je fakt, ze ta tvoje prvni carka je taky takova ne-carka.... to by bylo hezke, kdybych i ja pak mela sbirku testiku, ale nevim, nevim... 😠

micha... jo carecka je ze vcerejska, ale ty prece mivas taky takove, a pak nesili, takze nic... tak ja si myslim, ze to taky nic nebude... nevim, jestli vydrzim netestovat kazdy den... ale pokud do stredy nic, tak vysadim utros a pojedu dalsi kolo... uz jsem s tim smirena, ted jsem i trosku poplakala... no, jednou se to snad povede...

muz mi ted rikal, ze citi v kostech, ze se brzy vsechno v dobre obrati, s jeho praci i s miminem... v patek dostal nabidku delat dalsi praci na zivnostak, tak uvidime, jestli to klapne a jestli to bude prace na dyl, ale pokud ano, tak by asi prestal hledat trvaly pracovni pomer a proste by delal doma jako OSVC, coz kdyby se nam zadarilo, tak by bylo fajn, protoze by treba aspon sem tam mohl pomoct s prdolkou... 😵 Tak ted jeste ty carecky a stesti bude dokonale...

Jo a taky jsem si vzpomnela, ze v tom kvetnu jsem jsem mela 10-11dpo test negativni a stejne jsem pak byla tehu, jen jsem o tom nevedela...

Teda, galimatyas v tom mam slusnej... prala bych si to, ale zase se bojim kochat se nadeji, ze to treba vyslo, aby pak z toho nebyly proudy slz... 😝 Jsem oficialne cvok. 😎

caki
23. srp 2009

ahojiiiik...
cabal....taky ji vidim... 😵 😵 😵 takze drzime s Veru pesticky...a dohromady jich mame 8...takze pevne drzime a verim, ze budou silit... 😵
moooc VAm to tu preju...at to CAbal prolomi....a je to na moooc dobre ceste...a urco bude zitra nebo v utery silnejsi...ja 11DPO nemela skoro zadnou carecku...mela jsem ovu dyl, takze nebylo taky skoro nic videt...ale u tebe ji vidim... 😵

cabalkova
23. srp 2009

caki... holky.... nepodporujte me v tom... za dva dny udelam test, nebude tam ani ten duch a pujdu si hodit maslu... rikejte mi: no, mozna tam neco je, uvidime, uvidime... 😉

caki... a za drzeni palecku a pesticek moc dekuju... tak jako tak. 😎

murynka
23. srp 2009

klárko chápu že nechceš moc věřit......ale podporujeme tě a držíme všichni palečky!!!!!!!!

cabalkova
23. srp 2009

mury... dekuju za pochopeni, at jsem nebo nejsem tehu, cpu do sebe takovych hormonu, ze to se mnou mlati ode zdi ke zdi a sama nevim, kde jsem a co jsem... 😉

A ted, kocenky, kdo nemate praci (jako ja), tak supiky ven vyvetrat pupiky, je tam naaaadherne, slunicko, ale pritom chladecek, zda se, ze uz nam zacina babi leto... tak metelesku blesku ven na vzdousek. 😵

murynka
23. srp 2009

klárko já už venku byla

pravidelně chodím každé ráno na půlhodinovou procházku se psem 🙂
ted jsem douklízela byl tu binec 😅 😝 😝
a za chvíli si udělám obídek a pak zase půlhodinová vycházka s psíkem 😵

hezkou neděli přeji 😵 😵 😵

cabalkova
23. srp 2009

Murynko... preju hezkou prochajdu a dobrou chut... co budes varit? My budeme mit tagliatelle ala carbonara, uz ted se tesim. 😉 A to jsme pred chvili snidali. Jo, nejen chlebem ziv je clovek, ale kdo ma vsem tem dobrotam odolavat... 🙂

cabalkova
23. srp 2009

jo a mes.... teda bomba svatebni album, modelko jedna. 😎

murynka
23. srp 2009

tedy to máte dobrůtku já si udělám jen smažák s hranolkami 😀 😀 😀 žádné velké vyvařování manžel stejně není doma tak co.....také přeji dobrou chut 🙂

cabalkova
23. srp 2009

Jee, smazak miluju... ale je mi po nem vzdycky teeezko, ale dala bych si, mame bezva mistni hospodu, kde ho delaji skvele, tak mozna zapomenu na vareni a premluvim manzu.... 😉

murynka
23. srp 2009

doporučuji smažáček 😀 😀 byl výbornýýýýýýý 😝 🙂

cabalkova
23. srp 2009

mury... ty jsi pokusitelka... uz jsem to vylobovala, ze pujdeme taky na smazku... ale nejdriv za hodku, prece jen jsme snidali pozde... ale teda tesim se uz ted... 😉

cabalkova
23. srp 2009

Jo a murynko, ten vas kosik, ten je fakt uzasny... jak dlouho myslis, ze sofince vydrzi? Pise to nekde vyrobce?? A normalni postylku mit nebudete, jo??

mar26
23. srp 2009

Ahoj milované snažilky 😵

alenko je mi líto, že máš další trápení ohledně miminka 😔 ,ale věřím, že nic není tak černé,jak na první pohled vypadá, že i přes prognozy lékařů a na délku léčení vše bude šup,šup a miminka se dočkáte 😵

klárko co to vidím v albíčku? Moooc držíme s Naty pěstičky

micho je mi líto, že se takhle trápíš....alke vypnout od toho ti určitě pomůže a třeba je to to,co tělo potřebuje 😵

cabalkova
23. srp 2009

Ahoj mar, to se k nam pekne stahujete, to je hezke. 🙂 Na tu moji fotecku nic nedej, to nic neznamena. 😵

mar26
23. srp 2009

Klárko ale pěstičky ti držet můžeme 😵 ,protože mě se ten testík moc líbí 🙂

murynka
23. srp 2009

klárko tak si pochutnejte 😎 😀

já ted peču bábovku 😵 😵 😵

jinak košík jsme sehnala na netu za 2,5tis.jinak všude byl kolem 4 tis....¨postýlku mít samozřejmě budeme v ložnici a košík budu mít v obýváku a budu ho přesouvat kam budu potřebovat 😉
je docela prostorný myslím že do půl roka určitě možná i déle....záleží jak poroste 😀 😀

cabalkova
23. srp 2009

Ten kosik je fakt krasny... taky jsem si rikala, ze by do obyvaku bylo neco takoveho pekne... 🙂 Tak pa musis dat vedet, jak se to osvedcilo. 🙂

consti
autor
23. srp 2009

Ahojky 😉 .
Teda Kláruš, ty mě fakt zlobíš. Jak čárka duch??? Já ji teda taky vidím, podle mě to je jasný!! 😵
Ale abych ti teda nedávala naději, tak no možná tam něco vidím, uvidíme 😀 .
Jinak já to dnes dostala, teda mrknu ještě večer, jestli se mrcha rozjela v plné parádě, ale opět mám migrénu a dnes jsem měla ráno takovou depresi, že jsem myslela, že bych si měla koupit nějaká antidepresiva. Prostě předmenstruační stav jak blázen. Měla jsem depku, že to opět nevyšlo, že žijeme v blbém městě, v blbém domě, nemáme prachy, dělám v práci, co mě akorát vyčerpává a stresuje...Prostě se spojil předmenstruační stav, ale i stesk po dovolené, po tom klidu, co tam byl...Navíc jsme vyšli z domu na oběd a všude kočárky a děti a já už na to tak nějak nemám sílu...No depka jak Brno 😅 😔 . No, ale už je malinko líp 😎 😕 .

cabalkova
23. srp 2009

Consti, zlaticko, to bude dobry, uvidis, depka prejde... to s nama takhle blbe cloumaji ty hormony... zase, mas uzasnyho muze, oba jste zdravi a je vam spolu dobre, no neni tohle to nejdulezitejsi? Vsechno ostatni muze nebo nemusi byt, ale tohle je zaklad... a uvidis, ze se z tohohle zakladu brzy vylihne i pokracovani v podobe nadherneho miminka... ja to vim, do vanoc tam ty // najdes, uvidis. 🙂 Drz se, pani.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru