Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
18. črc 2009

Ahoj Klárko!
na neděli nic moc. Chceme jet ke tchýni a pak s Abíkem za paní chovatelkou a tím pádem za jeho mamakou a taťkou, tak to bude sranda 😀 .
Notting Hill mám taky ráda 😵 .

consti
autor
18. črc 2009

Kdy se chystáš testovat?? Jsi po sluníčku myslím 😉 .

nicollka
18. črc 2009

Ahoj holky tak se k vám přidávám, jen zatím nevím jestli vlastně jsem snažilka ještě. Zatím jen přemýšlím, depkuju a čekám ..

consti
autor
18. črc 2009

Nicol a ty myslíš, že jsi těhu? Však sem chodí i těhulky a micha je nejspíš taky těhulka 😵 .

consti
autor
18. črc 2009

Tady už všichni spí, tak se taky loučím 😉 . Dobrou noc všem snažilkám i těhulkám 😉 😵 .

cabalkova
18. črc 2009

Consti, promin, ze jsem te nestihla... byli jsme s muzem na zahrade zasadit stromek, co jsme dostali od kamaradky, a protoze na chvilku prestalo prset, tak jsme se rozhodli honem toho vyuzit...

No, s tim testovanim... ja jsem byla na IUI ted v pondeli, takze bych mela testovat az od nadchazejiciho pondelka za tyden... mam takove smisene pocity... chvilema is rikam, ze nebudu panikarit a fakt si pockam, jestli neprijde ms, pak si zase rikam, ze to tak dlouho nevydrzim a urcite testnu driv... a pak mam do tretice pocit, ze se to zadarilo, a ze testovat neni treba... tak se v tom vyznej.... 🙂 Kazdopadne na testovani je jeste cas a uvidime tak za deset dni, do te doby bych chtela vydrzet...

Nico... drzim palecky, abys uz nebyla snazilka, aspon budou mit michu a mury spolecnost. 😉

consti
autor
18. črc 2009

Klárko ještě jsem tu 😉 . Tak to jsme zvědavá na tvůj testík za 10 dní 😵.
Já v podstatě ani nevím, kdy budu já testovat. Měla jsem totiž to špinění a když jsem to zadala do kalendáře na netu, tak mi to ms počítá docela zmateně. 😅

nicollka
18. črc 2009

consti nene těhu určitě nejsem, asi dlouho nebudu a právě přemýšlím, jestli ještě s manžou chci další dítě.

prostě mám nějaké období blbec...

taky jdu spát dobrou, zitra si vas trošku pročtu

cabalkova
19. črc 2009

Consti... tak sem hod grafik, at se mrkneme a vime, kdy bude testovani na tobe. 🙂

Nico... co se stalo? To je nejaka obrovska zmena, ne? Napis!! ☹

caki
19. črc 2009

Zprava od Asanky:
Aby bráška nebyl na to zlobení mamky a tatky sám,tak jsme mu dnes 19.7. v 5 hod přispěchal na pomoc.Jmenuji se Filipek,vážím 4O1Og a měřím 52cm.Vše je ok.

cabalkova
19. črc 2009

Tak to asance veeelika gratulace... uz se tesim a fotecky Filipka. 🙂

nicollka
19. črc 2009

ahoj cabal to víš, manžel pořád pryč, dojel na týden když sem měla mrchu, nechtěla sem sex, no ale dobře at neni načučenej že teda už dva tydny nic nebylo tak sem podržela i když to fakt nemusim a odjel po tydnu mrchy do práce a ze za tyden dojede a nejak si posuine týdny aby se mnou byl v týdnu po mrše - snad i plodných dnech a týden před mrchou, jenže misto toho jel ze Zlína do Liberce. Předevčírem zavolal že v sobotu tu další letíme do bulharska, tak sem řekla hezký, ale že to mam akorat mrchu, řekla sem to normálně, a on hned začal řvat do pi.. kur... tak nejedem nikam, seru na to, tak sem zařvala že ne že pojedem, že to zvladnu a řekla sem jen čau. takze zase spolu budem tyden mrchy a pak ho zase neuvidim (no a tim že vlastne pořad neni těhu a pořad je pryč tak ani nemužu byt těhuk tim to taky začalo v me hlavě ty depky). Takže snaženičko nějak odsouvám, protože jsem z toho zoufala, pořadně sex jednou za dva měsíce...i já jsem prostě jen člověk a chci to. on si to odskáče těch 5-10min v mrše ale co z toho mam ja :( No a v tom sem potkala kamarada se kterym je mi krásně, takže vlastně ani nevím co chci. furt jen řvu a je mi uplně na nic. Jo a když byl manža doma na týden, tak jak je nervák, pořád se jen rozčiloval, furt jen řval, i na malýho že kňučí, no co je malej tak kňučí, takže sem byla ráda když po třech dnech odjel na slovensko, řekla sem mu at je tam přes noc tak tam byl pít s klukama, a já si užívala to ticho a klid doma, s malým sme se mazlili a šli v klídečku spát. pak dojel druhej den táta, a po dvou dnech sem ho vezla zase do práce.
Takže asi tak...prostě mam náladu pod psa.
Omlouvám se holky že vám tu tak depkuju a už zase řvu ... ach joo

cabalkova
19. črc 2009

Nico... tak to to vubec nemas jednoduchy. a co on ze to ma za vlastne praci, ze je takhle furt pryc? To bych fakt nesnesla, chci mit svyho chlapa doma!!! Ja ti nevim, co v takovyhle situaci... jestli on prijede a uz jenom tim, ze ti dojede domu, jsi na nej nastvana, a on potazmo i na tebe, tak to teda neni dobry, asi byste si to meli nejak vyrikat... jenomze jak, kdyz furt neni doma, co?

Ja byt tebou, tak bych to ted pustila co mozna z hlavy, snazila bych se dostat trochu do klidu a uzila bych si tu dovolenou v Bulharsku (i za cenu toho, ze ted naklusnes k doktorce pro prasky na oddaleni ms), pokud by se tam nasla vhodna chvile si v klidu promluvit o planech do budoucna, tak bych to udelala, ale netlacila bych na pilu. Potrebujes taky nekam vypadnout, tak se do te doby domluv treba s nejakou kamoskou na nejaky vylet, udelejte si dobre, prochazka, cukrarna, pohoda...

A hlavne opatrne s tim kamaradem. Mozna je ti s nim dobre "jen" proto, ze te to doma dusi, ale rekla bych, ze je potreba nejdriv vyresit jedno a pak resit druhy. Bud s muzem chces byt nebo ne, ale to si musis rozmyslet sama, bez pomnoci "kamarada", mohlo by se stat, ze se do nej proste zamilujes jakoby z toho stresu doma a pak zjistis, ze to je vlastne stejny jako s manzem. Takze na tohle bych byla trosku opatrna, abys nevlitla do neceho, z ceho bys pak mela jeste vetsi depky.

Jo a klidne nam sem o tom pis, proto jsme prece tu.
😉 😉

nicollka
19. črc 2009

no oddalit ms nechci, sem rozhozena po revizi od ledna a už se konečně ustáluje cyklus, beru hormony, tak to nechci znovu rozhodit, prostě to nějak vydržím. Kamarád je kamarád, vztah bych s ním nechtěla v tomhle mám jasno. S mužem mluvit je těžké on začne řvat a být uraženej a já se neumím hádat. No říkám si nějak to dopadne.
Jo pracuje na stavbě, vede to s kamošem, jsou dva společníci, a střídají se týden doma on týden druhý, jenže ten druhý jezdí bych řekla víc. No a taky má kluka v srpnu bude mít rok a už čekají druhý a to mi taky podlomilo kolena.
A děkuju moc moc, potřebovala sem to dostat ven.

cabalkova
19. črc 2009

Nico... tak vydrz do dovoleny, treba je manz taky ve stresu, at uz ze stavby nebo z toho, ze se jeho spolecnikovi druhe mimi podarilo a vam jeste ne... oni na to chlapi mnohdy nevypadaji, ale taky to desne prozivaji... ja byla svedkem jednoho telefonatu sveho muze s jeho kamaradem, ze ktereho jsem pochopila, ze probirali, ze nam to nejde, ze chodime do CARu a ten kamarad se ptal, jak nam teda dopadlo to IUI a muz rikal, ze uvidime za dva tydny... prislo mi to samozrejme trochu nediskretni, ale byl to dukaz toho, ze to chlapi taky dost resi a dokazou z toho byt rozhozeni...

Pokus se co mozna si uzit tu dovolenou, odpocinte si oba, urcite to porebujete, a treba pri vinecku v pohode vymyslite, jak to udelat, aby muz byl doma ve spravne dny.

S tim mimi toho spolecnika... ja mam o sest let mladsiho brachu a ve ctvrtek se jim narodil Frantisek... kdyz jsem se dozvedela, ze svagrovka tehotna, tak jsem bulela jak zelva, muz to nechapal, ale citila jsem to taky tak, ze to je pekne "nespravedlivy", oni uz cekaji a my furt nic... a ubehlo dalsich tri ctvrte roku a my furt nic... ne ze bych jim to neprala, ale je to tezky sledovat, ze vsichni kolem jsou tehotny a my nic... Tak ti naprosto rozumim.

Fakt by to chtelo tedka trochu vic klidu, vid? Delej si dobre a uzij si dovolenou. 😎 Moc na te myslim. Opatruj se.

nicollka
19. črc 2009

moc moc děkuji fakt moc.

consti
autor
19. črc 2009

Ahoj holky, jdu jen na skok.
asance obrovská gratulace. tead chvilku tu nejsem a as si mezitím klidně porodí 😀 😉 .
nico určitě to nějak vyřešíte, chápu, že tě to mrzí. Podle ěm co semá stát, to se stane a asi prostě není na mímo teď vhodná doba a manža může být taky nervozní kvůli tomu, že to zatím nevyšlo. To souhlasím s Klárkou.
Klárko jaký graf?
Myslíš bt? Já neměřím a ms bych měla dostat asi 1.8. nebo já fakt nevím. Měla jsme to špinění i s trochou krve a menstruační kalendář mi to počítá už o d toho dne i když ms dorazila až dva dny po tom špinění. Fakt netuším. Pokud ms nedorazí do 2.8., tak asi testnu, dřív nee. nerada bych byla zase zklamaná 😝 😅 .

cabalkova
19. črc 2009

consti... tak to jo... nja bych za ms pocitala proste az tu "opravdovou" a podle te bych taly resila testovani... ono je vzdycky lepsi par dni pockat, nez testit brzy a pak byt zbytecne zklamana. Tak to budes testovat par dnu po mne (jestli tedy do toho "meho" 25. nedorazi ms), tak to jsem uz ted napjata... ale to by vychazelo, ze snazilkovat byste meli ted nekdy... snazilkujete?? 😉

nicollka
19. črc 2009

jojo consti taky si říkám, nějak to vše dopadne.

já jsem dnes jakási ospalá, straaašná nuda tadyk

slunickoseznam.cz
19. črc 2009

Ahoj nicol jen se vypovídej no o snažení taky vim své manžel je každý druhý víkend v práci přes noc a ja taky chodím do práce a zrovna když mi vychází ovu je manža v práci a jelikož mam cyklus 28 dnů a ovulaci 14 den má to pořád stejně takže to zatím nevychází
Možná je toho na manžu moc skuste si promluvit a skus mu říct co cítíš a jke ma nalady třeba mu to nedochází že tím trpíte vy s malym

slunickoseznam.cz
19. črc 2009

Teda snažilky kde všechny jste?

cabalkova
20. črc 2009

Dobre rano, kocenky, tak jsem zvedava na michu, jestli doda testik s poradnou dalnici... Preju vam vsem do noveho tydne hodne slunicka a pohody. 😉

michamicha
20. črc 2009

ahojky, tak dálnice se nekoná, dnešní test je stejnej jako ten sobotní ☹ volala jsem do Caru, mám zkusit zítra ještě další a když to bude furt stejný, tak půjdu na krev...
no jsem z toho nějaká rozhozená, uvidíme zítra...

consti
autor
20. črc 2009

Ahoj kočky.
micha neházej flintu do žita 😉 .
Klárko snažilkujeme, respektivě jsme snažilkovali, teď dva dny asi nic. A dnes u nás spí švagrová, tak zase nic, ach jooo 😀 😅 . No uvidíme, já mám ovu podle bolestí a hlenu stejně dřív, jak 14 dc. Spíš tak ten 9.-11.

cabalkova
20. črc 2009

Ahoj michu, tak na to tolik nemysli, uvidis, zitra.... musim priznat, ze mi prislo trosku divny, ze carka nesilila... a taky byla slabsi, nez holky 13DPO mivaji... tak uvidis, co ti reknou podle krve... treba se mimi zadarilo pozdeji nez pri IUI a carka jeste vybehne... na druhou stranu testy s citlivosti 10 mnohdy ukazuji carku falesne, tak bych zkusila mamatest... at to dopadne jak chce, nenech se tim rozhodit, pokud se to nepovedlo tentokrat, povede se to priste, uvidis. 😉 😉

cabalkova
20. črc 2009

Consti, tak to je super, tak treba jste to strefili... podle bolesti ja se ridit nemuzu, ale hlenik je spolehlivy, tak drzim palecky, aby se to tentokrat strefilo.... 🙂

nikare
20. črc 2009

ahojky Holky,
tak jsem tu po dlouhé době a zase za chvíli nebudu. Nějak jsem toho měla moc a zítra zase přiletí ta ségra s rodinou, tak si snad budu moct vzít dovču a "speakovat" s dětma - jestli jim teda budu rozumnět 😀 😀
JInak snažílkujem snažílkujem !!! 😉 jsem po první dávce clostilu a dneska 11dc, tak uvidíme !!!
HOlky ze srpnovek už nám spustily porodní vlnu,..........to to jede, co????

michamicha
20. črc 2009

cabal, ale já dělala mamatesty citlivost 20 a 25 😅

consti
autor
20. črc 2009

Klárko nevím, já na nic už raději nespoléhám, nestuduji příznaky, prostě nic. Mi 😎 nulý měsíc jsem byla už docela dost zklamaná, tak bych se tento měsíc toho ráda vyvarovala. Ostatně dnes zase malinko špiním, tak už budu muset asi fakt navštívit toho gyndaře. Asi mám nějak rozhozené hormony či co. Pokud to teda je možné, když mi mrcha i ovu přichází pravidelně.
Jinak chápu ty, které se do ovu nejsou schopné s manžou trefit. My sice jsme doma, ale kolikrát není nálada a spát spolu jen proto, že chci mimi a přitom se mi do toho nechce nebo jsme ko z práce, to teda nechci.

ally57
20. črc 2009

ahoj snažilky 🙂

mně dens dorazila ms v plné parádě - fakt si to móóóc užívám 😖 o pár dnů dřív, než jsem ji (ne)čekala 😅 no ale už mě nic nepřekvapí 😉 jen mě trochu (dost) mrzí, že to naše "italský" miminko taky nebude - protože větší pohodu a lepší podmínky pro absolutně nenásilné snaženíčko než na dovče u móře už stopro nebudou...

tak teď jsme na vážkách, jestli zkusit ještě IUI s podporou injekcí a nebo jít už rovnou do IVF... už zase vůbec nevěřím, že by se to mohlo podařit přirozeně - ten můj vnitřní pocit se vypařil a přestala jsem mít strach z IVF... je to jako pořád narážet hlavou do zdi... a to už mě moc neba... 😉

consti - v které části cyklu špiníš??? jestli uprostřed, tak to může znamenat ovulku - ta nejsilnější může být provázená i špiněním 😉 no a jestli jindy, tak nevím - já taky někdy špiním kolem 20DC a taky vůbec nechápu, co to má znamenat... nejdřív jsem si bláhově myslela, že uhnízďování, ale to už vím, že je blbost... teda leda že by se vajíčko vždy hned pak zase "pustilo"... no jsou to záhady...

micha - je mi to líto, ale upřímně - taky jsem tomu moc nevěřila, když čárečka nesílila... 😔 ty ale míváš falešně pozitivní každou chvilku - říkala jsi to už doktorovi??? Co ti na to řekl?

Nika - ahojky 🙂 Užij si ségru s rodinkou a nezapomeň snažíkovat! 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru