Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nicollka
20. led 2010

Kláry moc moc děkuji.

Nebom strašně ti držíme všechny palce. Roste to tam určitě v tom pupíku jak má.

No a já si jdu poklidit a zacvičit když už teď nemusím se chovat jako těhu tak si dám aspon do těla :D

aranel6
20. led 2010

Teda zlatíčka, vy jste toho dneska nakecaly 🙂 -
já dnes jako Zuzka-děsnej fofr v práci-zkumavek plnej stůl, že jsem nevěděla co dřív a zákonitě se něco musela pos.. a já půlku vzorků musela předělat. Grrr-teď jsem si teprve sedla. 😠

Tak optimistickej paprsek ke Klárince posílám a nic se nestresuj-folíčci chtějí klídek jako měli včera, takže relax večer a uvidíš že všechno dobře dopadne.

Marti, dobře jsi udělala z Dr., ten týden to vydržíš a pokud se bude zrovna blížit ovulka tak ti to dokťa může pěkně pohlídat a načasovat, ale hlavně bude mít určitě lepší přístup než ta doktorka.

A já se připojuju do klubu ke Klárce-počítám že si jednou 3-4.měsíce nikdo nevšimne, že jsem těhu-protože mám pěkný vycpávky, ikdyž se teď musím pochválit-mám za sebou 3.týdny hubnutí a 2,5kg dole, tak si dělám aspoň takovou radost. Ale potřebovala bych aspoň desítku dolů,abych byla spokojená.🙂

Tak a jdu konečně domůůů-hurááá.

slunickoseznam.cz
20. led 2010

Ivčo já taky nejsem hubeňour a už v 10 tt se mně ptala kamoška jestli jsem těhotná 🙂

ally57
20. led 2010

ahoj holky 🙂
měla jsem celý den lítání - dva doktory (alergologii a slinivku), pak jednání, školení... a navečer se mi udělalo dost blbě - motala se mi hlava, bylo mi slabo - jako kdybych byla opilá, což jsem nebyla... no, naštěstí už to přešlo ťukťukťuk

Děkuju vám za vaše příspěvky k mému růžovému "cosi" 😀 asi se teda přikloním k tomu, že to je k ovulce - ano, je pravda, že to mívám poslední měsíce téměř pokaždé... tak asi mám nějakou bouřlivou ovuli 😉

Klárko - držím ti palečky na zítřejší folíky!!!

Jak jste řešily postavu, tak já se asi nemůžu zařadit ani k jedné skupině... jsem taková jakoby průměrná, řekla bych... ale je fakt, že po pregnylu taky kynu a nafukuju se 😝 (teda že to může být po pregnylu, mi došlo až teď, když jsem si to, Zuzko, přečetla od tebe 😀 )

Jo a mám jednu novinu: můj brácha se s přítelkyní taky začali snažit o mimčo (teď v lednu provedli první pokus) - a vtipný je, že máme plodný dny ve stejnou dobu 😀 tak asi budu brzo tetička 🙂

Jsem unavená a ještě bych měla pracovat... tak pro dnešek papapa, krásnou dobrou noc 😵

aranel6
21. led 2010

Krásné dobré ranko holčinky,

tak se hlásím teď po ránu než zase vypukne pracovní maraton-teda doufám,že ne takový jako včera. 🙂

A připojuju dnešní souhrníček, dokud ještě nesmutníkuju:
Martinka (nicolka) 6 dc - tak ať je mrška rychle pryč a příští týden dokťa může pohlídat ovulku
Klárka (cabal) 16 dc - tak folíčky dneska se mamce pěkně ukažte, jak jste krásně povyrostli, ať se může těšit na odběr a pak už to nabere rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 22 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // - příznaky nepříznaky ať jsou tam (a Pronatál to jistí zezadu )
Alenka (ally) 23 dc - 6 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí a že by začínali příznaky 😵
Ivča (aranel) 26 dc - tak přízraky jsou zcela pryč a mrchovské příznaky se hlásí v plné síle (už jsem zase protivná i sama sobě) a tak sice čekání pokračuje ale myslím že vím co z toho o víkendu bude

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 12 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede
Veru (nikare) 9 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to blíží
A mamka si chce ještě znovu testnout a proč by ne když je na ty čárky táááák hezký pohled.

consti
autor
21. led 2010

Ahoj kočky.
Nějak vás teda nestíhám, prootže klasika-koncem týdne mám vždy práce nad hlavu...No vlastně i začátkem, takže pořád 😝 😀 .
Klárko, držím pěsti, ale neboj, vše bude určitě ok, já tomu věřím opravdu u všech, že se to tento rok už zlomí 😉 😵 !!
Alenko, máš asi mega ovuli, já to jednou měla taky, tak držím pěsti, ať je to úspěšné,a le to tvé motání hlavy atd. To by mohlo vyjít 😉 😵 !
Ivčo, žádné smutky, jasný 😉 ?? Třeba ta mrchule opravdu nedorazí. Ale cháou tě, ve stejné náladě budu za chvíli já 😅 😝 😔 . Ale nějak si myslím, že tenotměsíc smutnit nebudu, rpotože mrcha dorazí dřív a tak si nestihnu ani zasmutnit 😀 😝 . Snažím se to brát s humorem, co jiného mi zbývá 😅 😎
Marťo, s tím doktorem jsi udělala dobře. Ke komu budeš chodit? 😉

nicollka
21. led 2010

Ahoj holky

Zuzi vůbec nevím jak se jmenuje, je to chlap na Masarykove v Brně hned na rohu u Hlavního nádraží. Je to bývalý primář z Bulovky nebo co? nevím, ale i operuje a rodí.

Kláry moc moc držím palce.

Tak a mě se dnes ráno mrcha rozjela teda pořádně, to sem si včera nevzala ten Duphaston. Tak doufám nebudu mít tu mrchu ještě další týden sakra mrchovat dva týdny to mě fakt neba :D No hlavně aby skončila do té návštěvy doktora aspon, ale asi se mi ovule teda posune někam jinam zase.

slunickoseznam.cz
21. led 2010

Ahoj holky peji všem krásný i když většinou praocvní den já jdu odpoledne na preventivkuk obvodní potřebuju razítko do průkajdy a pak pro dokumentaci manžela zítra jdeme na ortopedii a na rtg
Snad budou zítra dobré zprávy ☹
Včera jsem tady měla dvě spolupracovnice s dětma barborka má rok a čtvrt a prošmějdila všechno co tady máme 😀 a Eliška má tři měsíce tak vyzkoušela Natálčinu hrací deku 🙂 ,docela hezký den včera
Marťo tak ať mrcha brzo zkončí a dozvš se od dr.dobré zprávy myslím sii že se to konečně pohne někam dál
Klárko držím palečky ať kontrola dopadne dobře a dej nám vědět výsledek myslíme na tebe
A
Zuzi a Ivi ať vám to v práci utíká za chvíli je víkend
Ivčo co ty vlastně děláš za práci???
A co maminy jaks e máte,micha už tu dlouho nebyla 🙂

cabalkova
21. led 2010

Pekne poledne, kocenky, tak se hlasim po kontrole a nesu dobre zpravy. 😉 Pan dr. si z pondelni kontroly napsal, ze viodel 4 foliky o velikosti 7 mm (i kdyz mne sikal vic, ale asi me chtel utesit). Dneska rikal, ze je videt, ze se "snazim", takze hlasim cca 10 folikulu o velikosti prumerne 11 mm. Vyfasovala jsem teda dalsi ampule, budu pichat jeste pres vikend, v pondeli opet kontrola a ve st nebo ct by mel byt odber. Ted jsem trochu znervoznela, protoze ke konci nektere holky pichaji jeste cosi proti predcasnemu prasknuti folikulu a to ja teda mit nebudu, ale snad to dobre dopadne i tak, no. Pry do pondelka zas tolik nepoporostou, rikal pan doktor. Kdyby to melo stejnou tendenci jako ted, tak by v pondeli mely tak kolem 16-17 mm, tak by byl jeste cas, protoze zrale jsou pri velikosti 18-22mm, a to je presne ta streda az ctvrtek.

Holky, mam super radost!! Ja vim, ze jeste neni vubec vyhrano, ale jsem rada, ze je to ok a kluci a holky se pochlapili a poporostli. 😵

slunickoseznam.cz
21. led 2010

Klari mám radost velkou uvidíš že to budou takoví obříci a je jich deset což je super jsi šikovná slepička 😀 😀
Počkej od příštího týdne už to pofičí a ten odběr se děla jednodenkou nebo tam budeš muset zůstat dýl a za jak dlouho se tam pak to vajíčko dává zpátky nemám o om až takové informace ale docela mně to zajímá 🙂

aranel6
21. led 2010

Klárko, tak to je super zprávička-tak vidíš-klídeček, relax a holčičky (vajíčka nic jiného být nemůžou 😅 ) rostou jak z vody, tak pěkně jen tak dál - v pondělí to už bude jen mrknutí a ve středu věřím se půjde na to. To už uteče.

Taky mě zajímá jak dlouho ta kultivace trvá? A kdy ti čudlíčka šupnou zpátky a kolik buněk to embrijko v tu chvíli má? No to je zase dotazů, co. 🙂

aranel6
21. led 2010

Kači to jsi měla super den. To byl takový rychlo přehled co tě brzy čeká. 🙂

aranel6
21. led 2010

Teda mě tak bolí břicho, že bych toho kopla-já to snad dostanu dřív-se tu kroutím jak had.Tak a teď je optimismus pryč-zrovna když ho potřebuju. ☹ Ale musím to brát jak píše Zuzka-prostě nebude čas na smutnění a třeba to bude páteční mrcha a to zdejší těhulky označují za ten správný start k těhu. 😵 😀

slunickoseznam.cz
21. led 2010

Určitě Ivi a dokud mrcha nedojde není nic ztraceno ja se přiznám neobrečela jsem ani jednu mrchu furt jsem si říkala třeba to vyjde příště snažíme se rok a to může být ještě krátko atd.a pak to najdeno vyšlo ono se to sice hezky říká když už jsem na konci 22 tt ale ještě nedávno jsem řešila stejné problémy já něřím že si ke každému miminko cestu najde ale každé miminko k tomu potřebuje čas a ideální příležitost
JJ návštěva super mi říkaly holky pořdáně se dívej co tě čeká až udeš za malou furt utíka a bude se furt "babrat" v záchodě prý oblíbená činnost holčiček záchod a záchodová štětka 😀 😀

cabalkova
21. led 2010

Ahoj holky, takl abych vam odpovedela na vase dotazy: odber se dela v celkove anestezii, za pomoci ultrazvuku a dlouhe dute jehly spodem, ale je to otazka pry tak deseti minutek, pak se tam jeste chvilku povalite a za hodku dve vas s doprovodem pusti domu. Kamaradka pak ani nekrvacela, rikala jen, ze ji bolelo bricho jako na ms, ten den zustala doma a pak sla normalne do prace, v pohode.

Pokud jde o to, kdy se cudlik dava zpatky, tak pojistovna plati jenom kratkou kultivaci, obvykle dva dny, to ma embryjko obvykle 8 bunek. My si priplatime prodlouzenou kultivaci, protoze pri te se lip poznaji kvalitni embryjka a da se vybrat to nejlepsi, takze budeme mit kultivaci 5 dni a tou dobou uz je embryjko v podobe blastocysty, to znamena uz je to takova kulicka s dutinkou a pocet bunek se neda stanovit. Takze kdybych sla na odber ve stredu, pravdepodobne bych dostala cudlika (jenom jednoho, jsme se rozhodli, ale mozna se to jeste zmeni, chci se poradit s pani dr. embryolozkou) zpet v pondeli 1.2. Tehotensky test se doporucuje az za tri tydny (coz teda nevim, jestli vydrzim... nebo mozna vydrzim a budu se ho bat pak udelat), coz vychazi presne na moje narozeniny. Tak nevim, jestli se tesit na darecek nebo to brat radeji s rezervou. Chvili to vidim nadejne, pak to na me zase padne, normalni magorka. Toz tak.

ally57
21. led 2010

ahoj holky 🙂

Klárko - my jsme ti věřily a je to tak - opravdu jsi moc šikovná pěstitelka! 😀 Všechno jde, jak má, příští týden odběr a za chvíli tam máš zpátky toho největšího šampióna 😉 Taky by mě moc zajímaly podrobnosti, co tě (a asi zanedlouho i mě 😅 ) čeká - jak to probíhá, atd. Tak piš, piš, prosím, jsme zvědavé 🙂

Kačko, to je prima, že sis vyzkoušela nanečisto, co tě čeká 😉 jinak s tím, jak jsi v pohodě brala každou MS, jsem tě pokaždý upřímně obdivovala 🙂 ale na druhou stranu je potřeba přiznat, že věk v tomhle prostě hraje určitou roli, a že být mi o víc jak 10 let míň, tak taky asi tolik nepanikařím - nám, stařešinám, jako jsem já, už to nejde, brát to úplně v pohodě 😝 😉 ale samozřemě to je moje "blbost", že jsem se pro mímo rozhodla až tak pozdě - ale když já prostě čekala na toho pravýho chlapa, no... 😅 a toho jsem potkala až ve 30... 🙂 a jelikož je mladší, tak hned mimčo nechtěl, a musela jsem čekat... takže je to teď, jak to je 🙂 no ale nestěžuju si, mohlo by být samozřejmě o hodně hůř 😉

Marti - už aby tě ten dový dr. okouknul a srovnal do latě! 🙂

Ivčo, to tvoje bříško je mi teda maličko podezřelý... takhle brzy a ještě dlouho... no, nevím, nevím, jestli místo mrchy nedorazí konečně novoroční překvapení... 😵 moc držím palečky, aby to tak bylo!!!

A jak tak mačkám, tak samozřejmě myslím i na Zuzku - aby žádná mrcha nepřišla a ty jsi uviděla ty nejkrásnější dvě čárky na světě 😵

Co se týče mého motání hlavy, tak to mívám často - jsem dost citlivá na změny tlaku, které jsou vzhledem k současnému bláznivému počasí téměř na denním pořádku 🙂 takhle blbě (jako zatmívání před očima, rozmazané vidění, tuhnutí čelisti atd.) mám tak dvakrát do roka - doktorři tvrdí, že je to taky k tlaku... takže prostě nic zvláštního, určitě, bohužel, nejde o žádný příznak 😉

ally57
21. led 2010

Teda Klári, když to takhle zase čtu, tak mi přijde skoro neuvěřitelný, aby se tam to embryjko neuchytilo, když je to všechno tak krásně předpřipravený... Výšku sliznice ti určitě taky ohlídají... no zkrátka nechápu, proč to někomu nevyjde... asi fakt to už jsou věci mezi nebem a zemí... ale tobě se tam určitě bude držet zuby nehty, prostě bude tam jako v bavlnce!!! 🙂
Ten počet teda ještě zvažujete jo?
Co tak čtu, tak holky testujou už třeba 8 dní po transferu - no 3 týdny bych určitě nevydržela ani náhodou, to vím 😅

aranel6
21. led 2010

Klárko, tak to je prostě jasnačka, že se tam ta blastulka chytne a nepustí-vždyť tam bude mít komfortní pokojíček.
S tím testíkem já bych nevydržela 3 týdny ani náhodou,ale zase by to byla krása si o narozeninách ráno počůrat testíček a vidět ty super dálnice-to už by pak nikdo nemusel chodit s dárečkem. 😵 😵 😵

Alenko, s tím věkem to mám stejné-už mi přeci jen taky 34 klepe na záda a ta panika se prostě vždycky zjeví spolu s mrchou a nějak se to stupňuje ☹ . Ale pravda mohlo by být i mnohem hůř, takže se vlastně máme docela fajn 🙂.
Z mého bolení ale překvapení nekouká - mívala jsem to takhle i v létě,že dva-tři dny před mrchou už začalo boleníčko-jen jsem od toho teď měla pár měsíců pohov. Ale kolegyňka tu upí každý měsíc víc než týden,takže tohle je asi ještě zlatý. 🙂

Já všem taky mocinky držím pěstičky a mačkám,aby to tu konečně těhulenky převálcovaly.

ally57
21. led 2010

Ivčo ahaa, tak to já mám vždycky bolesti jen jeden den před MS nebo spíš tak půl dne... a to už vždycky dostávám hysterák, protože vím, kolik uhodilo 😀 Jejda, tak to jsme skoro stejně staré (mně teda 34 už dohnala, ale teprve letos 😉 ). Nojo, to člověk, ať chce nebo nechce, prostě plaší víc a víc... 😅

No jinak moje narůžovělé cosi už včera nebylo, takže shrnuto, podtrženo, bylo to 3 dny od 1-2dpo do 3-4dpo, čímž to oficielně a jednou provždy pasuju na příznak proběhlé ovule

Jinak jsem teď pár dnů příšerně podrážděná - asi jako před MS - už jsem párkrát "seřvala" manžu úplně za nic, no užívá si se mnou teda... asi to mám z tý lymfatický masáže - prý mi to může lehce rozhodit emoce - tak to teď vyloženě potřebuju 😀 😀 mám pocit, že toho dělám nějak moc (masáž, mojžíšovka, číňan, bylinky, doktoři, hormony, čáry-máry) - tak pak ani nevím, z čeho co vlastně mám 😀 😝

ally57
21. led 2010

...ale bezpečně vím, že z ničeho nemám miminko.... ☹ 😀

cabalkova
21. led 2010

Hele, zarucene nejvetsi staresina jsem tu ja, vzdyt me bude ted v unoru uz 36... a jeste k tomu mam peknych par (spis nekolik desitek) kilo nadvahu, a to prave tehotenstvi neprospiva, takze kdo vi, jak to s tim zavrtavanim blastocysty a podobnymi nesmysly bude...

alenko... pokud jde o testik 8 dni po transferu, to mas jako s casnym tehotenskym testem, kamaradka testovala 11 dni po transferu a na testu nic, a presto je ted v peknem 17tt... ja se budu urcite bat toho zklamani, takze se mi do toho testu nebude chtit, to bude sileny, ale aspon tech 14 dnu bych rada vydrzela, protoze to je pak uz fakticky jasny - bud tam nic nebude, anebo kdyz bude, tak uz budou fakticky caruse....

Ono treba nemusi byt vhodne prostredi v deloze, nebo to embryjko zastavi rust a proste se dal nevyviji nebo tak... je to slozity... holky na jiny diskusi psaly, ze jim slibujou (v Pronatalu) 50ti procentni uspesnost... v Gestu rikaji, ze ta uspesnost je bezne 35 procent, kolem 40, pokud si priplatis prodlouzenou kultivaci a asistovany hatching (coz oboji budeme mit), tak nevim, jestli skuzecne jine CARy maji vyssi uspesnost nebo je to otazka toho, jak se to pocita... kazdopadne to ted uz nebudu resit...

No a ten pocet embryjek... nejdriv jsme si rekli, ze jedno, pak jsme zacali plasit, ze radsi dve, a pak jsme se zase vydesili, ze by to mohla byt dvojcatka, tak jsme si zase rekli, ze radsi jenom jedno... a myslim, ze u toho taky zustane... takze bude jeden kousek, pokud se urodi, a kdyz by jich bylo vic, tak si nechame udelat mrazacky na dalsi pokusy... taky jsem cetla o holce, co byla na X pokusech IVF a nakonec mela i nejake ty mrazacky, a z predposledniho mela jedno zdrave dite, a z posledniho mela druhe zdrave dite... tak doufam, ze na to nebudu muset jit desetkrat, uz takhle to dost leze do penez, i kdyz to je "hrazene" pojistovnou... jen pro predstavu: prvni varka leku, doplatek 1200, druha varka leku doplatek 2600, predoperacni vysetreni 900, asistovany hatching 3000, prodlouzena kultivace 3000, zamrazeni pripadnych prebytecnych embryjek 3000, celkem tedy 13.700. A to je prosim pokud hrazeny pojistovnou a leky jsme si schvalne vzali ty, co pojistovna "plati". Takze hukot.

No a pokud jde o kombinaci ruznych metod, alenko, ja na to kaslu, rekla jsem si, ze ted bude proste ciste jen IVF a kdyz to neklapne, budu hledat neco dalsiho, ale mit toho tolik jako ty, tak se normalne zblaznim!! 😵

consti
autor
22. led 2010

Ahoj holky.
Klárko, chválím tě za ty folíky 😵 😵 . Jsi šikulka a je to na dobré cestě 😉. Teda to je síla, kolik člověk doplácí, co? 😅
Hele a 40% nebo 50% to už je super nee? 😉
Ivčo, tak snad mrcha stejně nedorazí, moc na tebe myslím 😉 . Jinak mě nebolí břicho ani den před ms. Mě právě začne bolet ve chvíli, kdy se mrcha spustí a někdy ani to ne 😠 😅 , takže si vždy říkám, že by to třeba mohlo vyjít a naejdnou během pár minut je po nadějích 😢 😕 .
Jinak s tím věkem taky nejsem nejmladší, i když proti vám mám o pár let míň (28). Oproti Kačce jsem teda taky stařešina. A přesně jak říkáte, on to člověk řeší i s tím věkem, je mi jasné, že když se nebude nějakou dobu dařit, tak budu rodit třeba ve 30 a druhé dítko o min. 3 roky později a s tím mým myomem to není žádná hitparáda...Na to, že jsem chtěla mít první dítě ve 27...no to už asi nestihnu 😀 . Na druhou stranu dnes ženské rodí i po 40, takže šance máme 😀.

aranel6
22. led 2010

Ahojky holčinky,

teda Klárko to je darda peněz co to stojí i s proplácením od pojišťovny, ale věřím že to klapne a penízky byly a budou, ale ten zázrak v bříšku stojí za všechny penízky. 😵 😵 😵
A 40%-to je už vysoké procento. 🙂

Zuzi, tak koukám u mamin, že normálně tě bříško nebolí,ale tentokrát jo-takže mocinky držím pěsťuchy, aby žádná mrchule nebyla a v úterý už tam byly čáruše. A jsi teda ještě mladice-jak tam není 3 na začátku tak to je houby věk. 🙂

U mě dneska pokračuje festovní bolení - včera večer doma pohoda nic a ráno jen co jsem přišla do práce to začlo nanovo-se mi úplně nohy chvilkama podlamují jak mě chytne křeč-začínám to břicho podezírat, že pracovat se mu nechce 😀 😀 😀.

aranel6
22. led 2010

A ještě teda dnešní zpravodajství-když se těhulkám ty týdníky mění 🙂:
Martinka (nicolka) 7 dc - tak ať je mrška rychle pryč a příští týden dokťa může pohlídat ovulku
Klárka (cabal) 17 dc - tak folíčci krásně narostli a v pondělí si je pan Dr. ještě zkontroluje a pak už se jde na to nabere to rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 23 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // - a bříško už bolí a mocinky držíme (a Pronatál to jistí zezadu )
Alenka (ally) 24 dc - 7 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí a Alenka pro to dělá co se dá - tak šup mimísku hnízdit
Ivča (aranel) 27 dc - tak bříško jak čert bolí a mrchovské příznaky se hlásí v plné síle (už jsem zase protivná i sama sobě) a tak sice čekání pokračuje ale myslím že vím co z toho o víkendu bude

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží

consti
autor
22. led 2010

Ivčo, no bříško trochu pobolívá, ale to taky mívám. Myselala jsem to tak, že mrchovsky mě bolí až ve chvíli, kdy to dostanu (jako jsou to klasické ms křeče), ale jinak mě břicho bolí tak nějak v průběhu celého cyklu. Jako že mě občas zabolí na veječnících nebo jak to popsat, takže si myslím, že příznaky se u mě žádné nekonají 😝 😅.

aranel6
22. led 2010

Zuzi, tak to jo-to píchání na vaječnících i po ovu mívám taky.
Ale přesto držím pěstičky, co kdyby se už hlásil mimísek. 🙂

Tak a já už jen 3/4 hodinky a huráá domů a víkendíček je tu. 🙂

aranel6
22. led 2010

Co máte v plánu na víkend?

aranel6
22. led 2010

Já asi budu muset trochu poklidit-ještě mi stále neprošel ten robůtek na vysávání-ale mám na něj zálusk 😅.
A nějakej výlet po okolí když má být zítra krásný slunečný den-možná i na běžkách by se dalo. 🙂

slunickoseznam.cz
23. led 2010

Martinka (nicolka) 8 dc - tak ať je mrška rychle pryč a příští týden dokťa může pohlídat ovulku
Klárka (cabal) 18 dc - tak folíčci krásně narostli a v pondělí si je pan Dr. ještě zkontroluje a pak už se jde na to nabere to rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 24 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // - a bříško už bolí a mocinky držíme (a Pronatál to jistí zezadu ),tady se už brzo bude rozhodovat a čekat //
Alenka (ally) 25 dc - 7 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí a Alenka pro to dělá co se dá - tak šup mimísku hnízdit
Ivča (aranel) 28 dc - tak bříško jak čert bolí a mrchovské příznaky se hlásí v plné síle (už jsem zase protivná i sama sobě) a tak sice čekání pokračuje ale myslím že vím co z toho o víkendu bude,jsme napnutí jak kšandy co z toho bude,co nejdřív nám hláás že mrcha nedošla!!!!

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží

aranel6
23. led 2010

Krásnýsobotní den holčinky,

tak já jen aktualizuju tabulku dle očekávání a jdu si někam na chvilku zalézt a pobrečet 😢

Ivča (aranel) 1 dc - co se dá dělat zase je tu mrcha
Martinka (nicolka) 8 dc - tak ať je mrška rychle pryč a příští týden dokťa může pohlídat ovulku
Klárka (cabal) 18 dc - tak folíčci krásně narostli a v pondělí si je pan Dr. ještě zkontroluje a pak už se jde na to nabere to rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 24 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // - a bříško už bolí a mocinky držíme (a Pronatál to jistí zezadu ),tady se už brzo bude rozhodovat a čekat //
Alenka (ally) 25 dc - 8 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí a Alenka pro to dělá co se dá - tak šup mimísku hnízdit a brzy se těšíme na dvě čárečky 🙂

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru