Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
30. črc 2009

Já taky věřím na tahle magická znamení-někdy tu zvláštní energii člověk úplně cítí.

Klárko, jestli ty jsi velryba, tak já nevím k čemu se přirovnat, protože nic většího už tu nežije-tak já jsem teda vyhynulej dinosaurus-ten byl snad těžší. Takže si toho nech jo.Na fotkách ti to moc sluší. 🙂
je super,že ti ta svatba vyjde a ultrazvuk z Hluboké určo v pohodě stihnete.

Koukám,že jsme tu s Consti jen 2,co Clostík ještě nepapkaj-no pokud bych měla mít ještě víc nafouklé břicho než teď, tak už bych asi nikomu nevymluvila že těhu fakt nejsem. 😀

Nikare: Prostě jasná těhulka. Časté návštěvy na WC-příznak jak Brno. 🙂

Srazík u Paviána-no to by k nám mohlo sedět 😀.

Consti: Tak třeba teta chtěla naznačit,že OVU máš později a dovolenka to teď pěkně ukáže.

nikare
30. črc 2009

aranel: když já chodím ne to, ale to 😀 😀 😀 😀 a to teda nevím, jestli je příznak 😀 😀 😀
No ze mě asi velryba ani vyhynulej dinosaurus nikdy nebude (ikdyž nikdy neříkej nikdy) 😀 ale opuchlá špejhle ke mě sedí 😀 😀 Moje mamka přibrala až po třetím a to asi 20 kilo a to má doteď, takže třetí svišť to u mě jistí 😀 😀 😀 😀
No holky já pofrčím domů............stavím se pro bagetky.......mají v albertu prý slevy a pak hurá asi k druhým rodičům do bazénu, ať je od dětí chvilku klid 😎 😎 😎 a já chytnu aspoň barvu 😀

consti
autor
30. črc 2009

aranel taky mě napadlo, že i asi ukázala ovuli 😀 . Tak dovolená to jistí 😎 😉. ale asi zkusím celkově manžovi navrhnout, že se budeme snažit intenzivněji. Myslím, že nebude proti 😀 😀.
Klárko no vidíš. A já si myslela, že minimum je těch 14 dní. Pokud 10, tak to by přesně odpovídalo 😅 😕 😲.
No začnu tím profilem a pak uvidíme... 😉

consti
autor
30. črc 2009

Juj, tak nám to vychází spíš před dovčou. No, ale na dovče to kdyžtak pojistíme 😀 😉 .

aranel6
30. črc 2009

Consti: No ty máš ty cykly opravdu dost krátké, takže asi fakt tu ovulku budeš mít dřív,ale souhlas s Klárkou-jeden cyklus bych si nechala od Dr tak od 9-10DC kontrolovat folíky jak rostou a bude jasno, protože jinak máš cyklus pěkně pravidelný.

Mě se teď taky pošoupla ovulka už na 13 DC-v zimě jsem měla kolik měsíců až 15-16DC a taky se mi prodloužil cyklus o den.Takže mimísek snad už víc času mít nemůže a přesto prďajs. 😠

Holky a vám se střídají vaječníky pravidelně?
mě teda vůbec ne-mám to tak 2x pravý, 1x levý a někdy i 3:1. On je fuděrka nějaký menší a málo akční a ten pravý ho prostě převálcuje.

cabalkova
30. črc 2009

Ara... tak to tezko, nechci se predhanet ve velikostech, ale mne se bezne ptaji, kdy uz to bude... jako mimi... ja pak reknu, ze ne, ze nejsem tehotna, jenom tlusta, a to pak zase lidem spadne celist a nevedi, co rict... a ja se stydim se na sebe i podivat do zrcadla a vylohy na ulici jsou muj hlavni nepritel, takze pozor, pozor, na me nemas....

nika... hezky si top uzij i za nas, co budeme dneska sedet u kompu. 😎

cabalkova
30. črc 2009

ara... ja to mam taky tak, spis to jede z praveho, ten levy se tam jen obcas horko tezko protlaci... prave proto tento cyklus sazim na kabrnaka pravaka 😀

aranel6
30. črc 2009

Nikare-a je to příznak a hotovka. Tak krásné chytání bronzu. 🙂

cabalkova
30. črc 2009

nika... mimochodem, ja kdyz byla v tom dubno-kvetnu to, tak jsem chodila porad taky to... takze to je jasnyyyy!!!!! 😀

aranel6
30. črc 2009

Klárko-já dokážu sehrát 9. měsíc v pohodě-si občas říkám,že kdyby jsme udělali přestupek,tak to zkusím,že jedeme do porodnice. 😀 😀 😀

Tak to jsem ráda,že nejsem exot pravovaječný. 😀

cabalkova
30. črc 2009

aran.... budeme si rozumet, uz se tesim na srazik. 😀 😎

consti
autor
30. črc 2009

Holky já jsme tak ráda, že vás mám. Depka už mě malinko přechází. V pondělí bych měla být 5dc, tak to bych šla na tu krev. Chodí se asi ráno nalačno co? Zítra si k dokimu zavolám 😉 .

cabalkova
30. črc 2009

consti, na krev se chodi mezi 2. a 5. dnem cyklu, tak bys mohla i zitra a v pondeli bys uz mela vysledky. CHodi se na lacno, ale sestricka mi rikala, ze caj a rohlik se muze, kdybys to nemohla vydrzet. Hele, zase je fajn, ze to mame stejne, takze budeme spolu snazilik i testit. 😉

consti
autor
30. črc 2009

Klari, uvidím, jak se ms rozjede, bojím se, abych zase třeba 3 dny nešpinila, tak jsem chtěla jít až v pondělí. No uvidím. 😉 Jo jo, budeme to plánovat a testovat stejně. I když já se k tomu testování asi vůbec nedostanu... 🙄 😝

cabalkova
30. črc 2009

consti, ja to mam taky spis jako intenzivni spineni, ale prohlasila jsem to za ms. I kdyz po predchozi zkusenosti, kdy jsem mela "normalni" ms a pritom jsem byla tehu, si pred prvnim clostilem pro jistotu jeste udelam test.

Hele, kdyz ja vidim, jak se nam to v tetabulce rovna, ze to vychazi plus minus po dvou, s fazema cyklu, tak verim, ze my v tom pojedem spolu. 😎

ally57
30. črc 2009

Klári - já brala ten clostil 2x denně - takže klidně spápni dva, ráno a večer třeba - to ti nic zlého neudělá 😉

To je stejně zvláštní, podle čeho to předepisují každé z nás jinak... asi podle toho, jak je jaký doktor zvyklý... 😅

Nika - s clostilem taky nemám skoro vůbec plodný hlen - dřív jsem ho měla třeba 3-4 dny a teď buď jen 1 den a nebo vůbec... a to ještě ani nevím, jestli ten jeden den je ten ovulační...

Consti - taky myslím, že bys měla zajít na jeden cyklus na sledování folíků na UZV, abys měla jasno, kdy máš ovu - ale zase se říká, že tělo si samo řekne - takže jestli už pak nemáš chuť (já taky v druhé půlce cyklu nemám...), tak by to mělo být, jak to cítíš

Holky, vy jste fakt telátka s tou pravěkou zvířenou - určitě jste obě kočky a vidíte se moc sebekriticky!

Jó a pravý vaječník nosí určitě štěstí (= miminka) - teď ty dvě moje kámošky otěhu obě z pravýho! 😉

ally57
30. črc 2009

holky vy počítáte špinění jako ms...? mně doktor říkal, že ms se počítá teprve, když je červená krev... 😕

cabalkova
30. črc 2009

ally... ja mam prvni den vzdy slabsi a pak se to rozjede, takze myslim, ze dnesni odpoledne to jisti... na utz jdu 11 den od spineni a 10 od "prave" ms, takze akorat... 🙂 Na papirku u clostilu je to napsano tak, jak to berete vy, 3-7 den, ja to mam od zacatku 5-9 a ovu mi vychazi na 14. den, takze myslim, ze je to tak spravne. 😉

No a jestli jsou mimi hlavne z pravyho vaje, tak se teda tento mesic budeme snazit jeste vic, nez posledne... uz jen pri pomysleni na to jsem z toho v techhle vedro-dnech unavena.... 😝

consti
autor
30. črc 2009

Ally tak já už mám červenou krev, tak se zkusím hned na zítřek objednat 😉.
Jinak holky mě už to jednou dr sledoval. Byla jsem tam na kontrole asi 11 dc (teď už nevím ten den přesně) a řekl, že vidí krásné vajíčko a že tak za dva dny bude ovu. No a opravdu mě za dva dny začlo pobolívat bříško a měla jsem hleník atd. Takže snad by to mělo fungovat 😉 .

cabalkova
30. črc 2009

consti, tak to je dobre, jeste si nech sjet ten profil, tam by treba mohl byt prolaktin nebo neco, a treba bude zahada vyresena...

kocandy, mazu na o, tak zase odpol. Pac a pusu, teta Klara

ally57
30. črc 2009

Consti - tak to je bezva, že tohle máš zjištěný 🙂 no já si taky myslím, že to moje růžový špinění v druhé půli není ovu... jen nevím, co to je, když to není ani zahnízďování... no a nebo je a prostě se to nezavrtá dobře a uplave... 😨

Tak nevím, jestli je lepší mít nějaký problém, který se dá léčit, nebo nemít žádný a nevědět vůbec, proč to nejde... 😅

Klárko - jasně, tak to je s clostilem OK 😎 prostě každá reagujeme jinak...

consti
autor
30. črc 2009

Holky, tak jsem volala doktorovi a nikam nejdu. Řekl mi, že horm.profil nic neřeší, že ten mi řekne jen to, jak jsem na tom s hormony momentálně. Mám přijít až v září nebo říjnu a udělá mi pak komplet vyšetření včetně horm.profilu, ultrazvuku, endokrinologie atd. Prostě mi v podstatě řekl, že ten horm.profil je sám o sobě na nic 😅 😕 🙄 . A pokud jsem prý krvácela v půlce cyklu, tak to byla ovulace!!! Takže je mi to sice záhadou, ale mám ovu asi později a pokud mě to břicho bolí, tak pak tak plus dva až tři dny a mám ovu. No jsem z toho jelen 😅 . Jsem si připadala jak úplný debil 😒 😔 .

cabalkova
30. črc 2009

consti, tak ja ted nevim, co ti poradit... pan doktor ma urcite pravdu, ze hormoprofil sam o sobe nic nevyresi a chce to dalsi vysetreni, ale s tou ovulaci, to nevim... ja teda mam takove ruzne boleni v naprosto neuveritelnych fazich cyklu, takze podle toho se vubec nemuzu ridit, rozhodne to u me neni ovu. Tak byt tebou bych treba tenhle cyklus nakoupila ovu testiky a poctive bych testovala, treba i delsi obdobi, nez na testech doporucuji, abych videla, jak to teda s tou ovu je. A nezapomen na psychiku. Reknes si: a, pulka cyklu, to bych mela mit asi tak ovu, a uz te boli brisko... ja si to taky takhle vsugerovala a pak jsem zjistila, ze jsem ovu mela celou dobu o tyden pozdeji. 😅

consti
autor
30. črc 2009

Klárko ne ne, ovu si určitě nevsugeruji, na to fakt nemyslím a někdy mě to bolí 11 dc, někdy 13 dc, takže tak. Ale třeba se teprve vajíčko uvolňuje, ale k prasknutí dojde fakt po těch dvou dnech. Nakoupím ty ovu testy a hotovo 😀 😉 .

ally57
30. črc 2009

Consti - no to je fakt, že to chce rozbor se vším všudy - ale ten by ti přece mohl udělat i teď, spolu s tím profilem, ne...? proč až na podzim..? 😕
Holky, asi tu ovu moc řešíme - někdo ani neví, že nějaká ovulace existuje a prostě se množí... 😀 my jsme tu samá teorie a v praxi máme značné mezery 😉 😀

ally57
30. črc 2009

Consti - jak že se snažíte dloho? Nevadí, že jste se celou dobu nesnažili úpěnlivě, to sposta lidí taky ne a jsou pak v tom - prostě jak dlouho jsi bez HA a bez ochrany? Já myslím, že ta vyšetření nemá smysl protahovat... lepší je vědět a řešit to... nebo třeba se nedozvíš žádnou novinku, ale to je jedno, budeš to mít "odškrtnutý" a vědět, že jsi OK 😉

consti
autor
30. črc 2009

Ally zcela bez ochrany se snažíme 9. cyklus. Snažíme se od října, ale v lednu a květnu snaženíčko nebylo vůbec (to jsme měli tu krizi a v květnu Abíka 😀 ). Takže proto chce i doktor právě počkat 😉 .

aranel6
30. črc 2009

Consti: Hmm, tak to mě Dr. udělala profil i prohlídku po 9.měsících ani prosit jsem nemusela.
A endokrinologie-je snad vyšetření hormonální hladiny takže moc nerozumím rozdílu. 😕 Vždycky to bude aktuální hladina.

aranel6
30. črc 2009

No Ally má pravdu-asi to moc řešíme a skutek utek. Tak se radši vrhnem na tu praxííí. 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
30. črc 2009

Ahoj tak vás zdravím vyspinkanáá po noční na oběd jsem měla langoše tak jsem se dobře napapala a teď funím jak kráva dneksa je mi už o hodně líp než včera na ov testíku je u pěknější stíneček než včera tak snad to bude už zítra ONO
Ta hvězda včera byla obrovská a krásná steně jako moje přánííí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru