Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
20. srp 2009

Ahoj kocenky, zdravim... ja vcera dorazila domu v osm a zalehla jsem a k zadnemu foceni ani nicemu dalsimu jsem se pro naprosty nedostatek energie nedostala... zitra ale budu pracovat doma, tak bych to mela zvladnout. 😵 Prece bych vas neosidila...

Jinak opet pozdravuju od Consti, maji se bajecne a v so budou zpet, takze nas zase pribude na zvaneni... 😎

Allynko, drzim palce, aby se vse darilo tak, jak si predstavujes, myslim na te, moc... zas mezi nas prijd, kocicko. 🙂

¨

aranel6
20. srp 2009

Allynko,

úplně to chápu-sama jsem to už taky musela dvakrát udělat.
Moc držím pěstičky,aby ta trať zase tak dlouhá nebyla a myslím na tebe. Al 🙂 e určitě se občas zastav a dej nám vědět jak se máš. A moc prosím až budeš mít po návštěvě u čínského Dr. dej mi vědět co a jak.
A v tabulce klidně zůstaň-je to taková naše rotačka 🙂, tak ať má co rotovat.
Já tento měsíc taky moc nepočítám,tak mě třeba upozorní až se přiblíží mrcha. 😀

Klári, tak já si počkám (kdo si počká ten se dočká). 😀

aranel6
20. srp 2009

Jestli ta tvoje únava nebude náhodou příznak. 😅

cabalkova
20. srp 2009

Aranko... ta moje unava je priznak akorat toho, ze jsem nekolik dni po sobe sla spat o pulnoci a vstavala v pet (praaaace).... ale jsi hodna, ze mi nabizis alternativni vysvetleni... ja myslim, ze opet postoupime do dalsiho kola, priznaky zadne, jen mam precitlivele bradavky a to je pred ms normalka... 😉

Uz jsme se domluvily s consti, ze testneme spolecne pristi stredu (ona ma vyroci svatby a ja se s ni svezu)... ja pak vysadim utros a pockam si na ms, abych se mohla prihlasit o dalsi ultrazvuky a podobne... ale uz me to taky prestava bavit, ztreba po utrosi je mi furt desny vedro, coz zrovna v tyhle dny je fakticky lahudka!!! 😝

Kazdopadne pocitam opet s celnim mistem v tabulce a budu se tesit na vase testeni. 😵

aranel6
20. srp 2009

Klárko, vždycky je tu jiná alternativa, ale dobrá kompromis 🙂 - bude to tedy kombinace unavy z práce 😖 a těhu únavičky. 😵.
Takže na vaše testíkování už se moc těším.
To vedro je ale hrozné i bez utroše který to zhoršuje-já mám pocit že mám 40°C. 😠

Čelní místo tabulky mám jisté já přesně za 14 dní-protože mě tento měsíc testíkování nečeká, takže tu // odpovědnost na sebe bude muset vzít Nikare tentokrát sama. Ale já věřím že to holka jedna od zítra dovolenkující zvládne. 😅

slunickoseznam.cz
20. srp 2009

Ahoj holky tak jsem zpět z dovči blo úžasně odpočala si a spálila od sluníčka a už jsem doma a odpočívám naše snažilkování se taky odložilo tak jsem na tom stejně jak ty ally řekli jsme si že to ncháme na přírodě a že se už nebudu stresovat... 🙂

michamicha
21. srp 2009

ahoj 🙂

Nikolka: 4DC
Ally: 7DC
Sluni: 7DC
Nikare: 14DC
Aranel: 16DC
Consti: 23DC
Cabal: 24DC
Micha: 32DC - testováno MAMATESTEM s citlivostí 25 - hlásím, že dneska na mě vykoukl na testu podivný okem sotva viditelný a foťákem nezachytitelný duch 😕 testování tedy bude pokračovat do mrchy nebo dokud nevykouknou opravdové //... PS: na mrchu to zatím nevypadá...

cabalkova
21. srp 2009

Ahoj sluni... vitej zpet, to je dobre, ze jste si to prima uzili... a snazeni bez stresu je nejlepsi zaruka brzkych //, tak drzim palecky.

Micho, tak snad po par dnech vykouknou poradne dalnice, drzim palce. Co dela teplota, je nad 37?

caki
21. srp 2009

ahojik..
micha, to vypada vic nez nadejne, ovulka byla asi dyl a proto jeste nemas taaaaak viditelne carky...a ja to mela stejne jako ty...mesic pred tehu hrozna mrcha, takze urco samovolny potrat a pak hned dalsi mesic to vyslo a taky mi carky silily hooodne pomalu... 😵 😵

ally57
21. srp 2009

Dobré ránko 🙂

Tak jsem byla včera na imunologii pro výsledky a je to docela blbý, našli mi spoustu věcí:
1) špatná imunita
2) špatná slinivka, takže musim na internu, kde mi to budou nějak léčit (proto mám zažívací potíže)
3) blbý dýchaní (ucpává se mi pořád nos, takže si neustále stříkám, což se nemá) - to se ale bude léčit až uplně naposled
4) a lahůdka nakonec: mám imunologický problém, nějakou bakterii, prej tu nejhorší, která většinou způsobuje srůsty (nejde otěhotnět normálně) a i když se to povede (buď když nejsou srůsty nebo pomocí IVF), tak způsobí potrat ☹ 😢 😔

Nejdřív se musí vyléčit ta slinivka a zjistit průchodnost vejcovodů, potom se bude léčit imunita injekcema a bude se doufat, že to zažene tu bakterii - ale není to jistý... šance je 70 % 😢
Je to celý na moc dlouho, tak jsem z toho smutná a prosím, abyste mě vymazaly z tabulky... už sem nepatřím... alespoň pzatím... 😔

Nějak se s tím srovnám, co mi zbývá...

Mějte se tu krásně, přeju vám, ať jsou z vás všech brzy šťastné těhulky a potom ještě šťastnější maminky 😵

papa

cabalkova
21. srp 2009

Ally, tak drzim moc palce, aby se vse co nejrychleji v dobre obratilo... ty to zvladnes, jsi holka silna a az bude vsechno ok, tak bude mimi driv, nez se nadejes... moc na tebe myslim, opatruj se.

michamicha
21. srp 2009

cabal, teplota včera 36,4 dneska 36,5
odpoledne odjíždíme na tu moravu, tak jsem si na neděli přibalila testík 😉 noťase beru taky sebou, tak dám v neděli info 😉

ally, to je mi líto, ale přeju ti, aby se tvoje tělo dalo co nejdřív do pořádku, uvidíš bude líp 😉

cabalkova
21. srp 2009

A allynko, prosim te, na tu imuno jsi sla sama od sebe nebo te tam poslali z CARu nebo jak to bylo?? Jestli ja nemam neco podobnyho... ☹ I kdyz mam pocit, ze mi na zacatku leceni v CARu nejakou zakladni imuno delali, ale vlastne nevinm, jak dopadla... 🤐

ally57
21. srp 2009

Klarko, v CARu nemaji sanci zjistit to, co mi nasli. Tam zjisti pouze akutni zanet, ktery ta bakterie zpusobi, ja mam ale uz chronicky a to pry oni nemuzou vykultivovat... Sla jsem tam sama od sebe, spis kvuli tomu memu nosu, ale samozrejme jsem si rikala, ze treba najdou i pricinu tohoto.. no, a nasli... bohuzel... To by ani clovek neveril, co vsechno muze mit... 😅

michamicha
21. srp 2009

caki, já se na to radši moc neupínám, protože si ještě živě pamatuju jak to bylo minulý měsíc...

cabalkova
21. srp 2009

michu.... a neni ta teplota na tehu prece jen trochu nizka??? Ja jen abys pak nebyla zase zklamana, jako posledne...

ally.... ty me desis, to abych taky nekam vyrazila... bojim se, ze to u me bude neco podobneho. 😖

ally57
21. srp 2009

Klari, nechci te strasit, to vuuubec... na odbery si ale skocit muzes, za to nic nedas... a budes mit klid 😉

nikare
21. srp 2009

Ahojky holky,
teda to jsou zprávy takhle před dovčou !!! 😒

Micho: teedaa držím co můžu, ať to nejsou jenom haluze !!! 😉

Alenko........ty mi řekni, kde jsi vzala takový ksindly ve svém těle ??? ☹ A co ta slinivka??? ta přeci vytváří inzulín, ne??? To máš jako cukrovku??? nebo co s ní??? Někdy si fakt říkám, že by bylo lepší nevědět ....fakž že jo !!! A ta bakterie.....z čeho proboha??? To ti jako lítá někde v krvi?? Naprosto tě chápu, že jsi z toho zdrcená.........že je to představa běhu na dlouhou trať, ale já nějak začínám věřit v toho tvého číňana......na jednu stranu je dobře, že o svém těle ted víš spoustu informací a můžeš mu to všechno říct a třeba najde nějaký alternativní způsob, jak pomoci i těmhle problémům. Jasně.......asi se normálním doktorům nevyhneš, ale třeba nějak přispěje i k tomu. A z tabulky tě teda tevyškrtnem..........na to zapomeň.........změníme ti jméno, vymažeme cykly, ale když už jsme se tu tak sešly, tak to přeci jen tak nejde...............Vím, že sem teď chodit asi nebudeš........nebo jenom nakoukneš a my tu budeme psát, co asi dělá Alča, jak jí asi je !!! Vím, že jsi teď hodně smutná, jenom chci, abys věděla, že na tebe myslíme !!!
Drž se !!! 😉 🤐

michamicha
21. srp 2009

koukám, že při pátku už tu nikdo není, všichni vypadli někam na chaty a chalupy 😀
počasí teda nic moc, aspoň v Plzni je hnusně a podle předpovědí, si to hnusný počasí asi povezem sebou na moravu 😒

cabalkova
21. srp 2009

U nas se schyluje k desti a je to jen dobre, zahrada je uz uplne vyprahla... tak doufame, ze zaprsi...

micho... kdy zkusis dalsi testik?

michamicha
21. srp 2009

cabal, v neděli ráno
teď se loučím, manža už na mě čeká v autě, tak se musim rychle vypakovat z práce 😉

mes
21. srp 2009

Ally - já tomu nevěřím, já si myslím, že jsou to nesmysly...nevím proč... Kamarádce takhle diagnostikovali alergii na sperma - IVF se nepovedlo - hrozný akce kolem toho...pak šla do jiného caru a tam jí řekli, že alergii nemá, ale má problém s imunitou a má nějakou bakterii (jako plíseň) - měla jíst speciální dietu...a než začla tak otěhotněla a rozhodně nepotratila - má zdravého chlapečka... Já si myslím, že kdo hledá, ten najde... uvidíš, že ani ty neprůchodné vejcovody to nebudou..nebudou...a hotovo - MUSÍŠ myslet pozitivně - já vím, že je to těžký, ale prostě MYSLI POZITIVNĚ - vyžeň veškeré černé myšlenky - jsou to právě ony co nám pak ztěžují život!!! Moc na tebe budu myslet, ať je vše v pořádku.... 😉

mes
21. srp 2009

Micha - držím pěsti, ať to není jako minule a čárka sílí 😉

mes
21. srp 2009

Všem ostatním snažilkám pusinku 😵

cabalkova
21. srp 2009

Mesinko... tebe tu rady vidime, jak se mas tehulinko???

Ja si taky myslim, ze pozitivni mysleni a vnitrni klid jsou zakladem uspechu, ale kazdemu k tomu klidu pomuze neco jineho, nekomu treba lecba imuno... Kazdopadne moc doufam a preju si, aby se ally zadarilo, protoze se tim holcinka nase trapi uz hodne dlouho... ja jsem stale v klidu, i kdyz uz bych rada vedela, jestli se nahodou nezadarilo. 😉

mes
21. srp 2009

Ahojky - jééé takové hezké přivítání...mám se moc dobře...a je to na mě vidět 😀 😀 Včera mi sousedka na chatě říká:"Ty vago, ty jsi ale přibrala viď? To máš určitě tu těhotenskou cukrovku z toho sladkýho"...a já žádnou nemám a sladký nejím 😀 😀

Já vím...moc bych to přála vám všem...A hlavně, ať už to některá z vás tady prolomí a najde ty proklatě vytoužené // 😉

cabalkova
22. srp 2009

Mesinko, z toho si vuuubec nic nedelej... me uz ted pousteji v tramvaji sednout a to nejsem ani 1tt.... takze to pust z hlavy a neres.... hlavne ze se mimi ma u tebe uzasne a na nicem jinem nezalezi. 😵

cabalkova
22. srp 2009

Tak Aranko, specialne pro tebe mam v albicku ten prstynek, doufejme, ze tam chvili vydrzi a nikdo my ho nevyhodi...

A holky, je tam jeste jedna fotka, prosim vas, vidite tam to samy, co ja????? 🤐 😨

nikare
22. srp 2009

Kláry.......bože bože jaká fotka??? Prstýnek je teda krásný, ale jiná tam není a podle toho, co píšeš........že byyyyy ????? 😉 😉 To se asi zase nedozvím než odjedem, co??? KOukejte mi dát kdyžtak vědět, jasný??? No já pádím dobalit a pak razíme.
Mějte se tu ten týden fajn, moc nezlobte a ahooooooj !!!! 🤐 🤐 🤐

consti
autor
22. srp 2009

Nazdáááár ženský!!!!! 😵 😵 😵
Jste mi teda chyběly!!! Dnes jsme se vrátili z dovči, bylo to naprosto super, až se nám nechtělo domů... 😀 😕 😵 .
Co nového? Klárka podávala info, ale i tak jdu číst 😉 😉.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru