Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

murynka
15. črc 2009

micha také držíme pěsti 😉 😉

mes já jirku nechci nelíbí se mi jméno po rodičích a kdyby to měl být jirka tak by to nesměl být už 4 😅 😅
je to tchán tatka,manžel a ještě dítě 😝 😝 to už ne!!!!!a jaké máš další varianty na kluka?

mes
15. črc 2009

Mury - mě se to taky nelíbí dávat jména po rodičích...ale manža je trošku zaseklý...Nevím...líbil by se mi Jonáš, Šimon, nejvíc Ondřej (ten nemá šanci projít) 😉

murynka
15. črc 2009

mes on se odsekne 😀 😀 jako ten můj 😅
šimon je krásný 😵 😵 😵

michamicha
15. črc 2009

mes, mě se teda líbí pro chlapečka Ondřej, Pavel, Lukáš 🙂 manža schvaluje zatim jen Pavla, Lukáše prý ani za nic, a mě se nejvíc líbí ten Ondrášek 🙂
a pro holčičku máme oba jasno, bude to Iva 🙂 mě se ještě začala líbit Anička 🙂

mes
15. črc 2009

Micha - Ondřej je suveréně nejlpší jméno pro kluka - perfektně sklonné...a super...jenže ho nesl můj bývalý...ach jo ☹

Mury - jo jo, Šimon je taky super...ale jak mu budeme říkat - ŠImi?? No nevím... 😅

murynka
15. črc 2009

mes aha 🙄 tak to asi ondra neprojde 😅

šimon šimonek,šíma,šimi,šimůnek 😉

mes
15. črc 2009

Hmmmmm.....Mury....jsi mi dala nový pohled na jméno Šimon...

Právě říkám manžovi - "Co Šimon?" A on: "Nechám si to projít hlavou"....ÚSPĚCH!!!!

mes
15. črc 2009

O Lukášovi jsem také přemýšlela...a o Tomášovi ... a o Alexovi....a o všem 😀

murynka
15. črc 2009

mes to jsme ráda 😉

já se dnes loučím 😅 není mi nejlépe papa

mes
15. črc 2009

Dobrou a hezké sny 😵

Micho Iva i Anička jsou hezká jména...a být tebou dám Ondráška 😀

mes
15. črc 2009

Snažilky - kde stéééééééééé????

mes
15. črc 2009

TÉDA snažilkovská diskuze a je tu jen těhule 😀

michamicha
15. črc 2009

jsem uklízela 🙂

mes
15. črc 2009

Micha - to brzo...jdu do hajan - a doufám, že jsi nic netahala 😉

michamicha
15. črc 2009

nene, jenom jsme prachovkou přešmrdlala prach 😀 a srovnala knížky v knihovně a teď jsem zbaštila chlebík se sýrem a čučim na primu 🙂

cabalkova
15. črc 2009

Ally... tak v tom Gestu to funguje tak, ze mas jednoho osetrujiciho lekare, ale kdyz nema sluzbu a potrebujes nutne nejake vysetreni nebo zakrok, tak te vezme i nekdo jiny... ale ja muzu rict, ze jsem zatim u zadneho jineho nez krome naseho pana doktora nebyla. Jsme tam moc spokojeni, s pristupem, s vybavenim, myslim ze i prvni IUI nam nacasovali dobre. Zvaz to, tu zmenu, Gest ti muzu jenom doporucit.

ally57
15. črc 2009

Klárko díky moc - zvažujeme ještě, jestli Gest nebo Iscare (ten máme blíž a taky mám dobrá doporučení...), tak se asi rozhodnu podle toho, kde nás vezmou dřív 😉

Murynko ahoooj! 🙂 No ani se neptej, stojí to za houby, jak jsem se srovnala a byla vklidu, tak zase teď akorát fňukám a cítím se totálně rozhozená, nevím, co dál... Až mi skončí tento cyklus, zařadíme se ofiko mezi 15% neplodných párů... takže to víš, žádná hitparáda... 😔 už mi bylo vc životě i líp 😅
Moc pěkná fotečka - ta černobílá! 😉 krásně ti roste pidibříško 😵 Co to čtu o tom pohlaví - já myslela, že máte potvrzeného chlapečka...? 😕
A jakto že už nechodíš do říjnovek...? Nějak jsem to tam úplně nezachytila... (vím, že tam byla nějaká roztržka kvůli jiné diskusi, ale nevím výsledek ani důvod... 😅 )

Mesinko - Ondrášek se mi taky móóóc líbí, ale to ještě ani zdaleka nemusím (=nemůžu 😀 ) řešit...

Micha - PROLOM TO TU a ukaž nám, jak má vypadat těhotenský test!!! 😉 🙂

michamicha
16. črc 2009

dobré ráno snažilky i nakukující těhulky 😀
dneska mě vzbudil hlad asi 1/2 hodiny před budíkem, tak jsem šla rovnou udělat test.... a JE tam pořád 😵 ale já jsem asi úplně neschopná, protože se mi to nedaří pořádně vyfotit 😠 zkusim to večer až to zaschne, tak to snad bude pro ten můj foťák líp vidět 😅

michamicha
16. črc 2009

dala jsem do alba aktualizovanou sbírku testíků, ten spodní je z dneška, je to tam vidět trošku líp, ale stejně to neni ostrý 😠

cabalkova
16. črc 2009

Teda michu, na te dnesni fotce nevidim vubec nic, ale hlavne, ze tam carka je. Ted jsi tak 12 DPO?

Verim tomu, ze zahajis druhou vlnu a basta!!!

Ally... jasne, rozhodni se podle terminu, my cekali asi tri tydne nebo mesic a bylo to v pohode. Chodim k panu doktoru Alexanderovi, ktereho jsme proste dostali nahodou, ale je super, tak kdyby ses nakonec rozhodla pro Gest, tak si prej jeho, je moc mily a laskavy.

A nebud v depce, ja byla taky uplne hotova, prave do doby, nez jsme zacali chodit do Gestu. Tam citim, ze jsem ve zkusenych a spolehlivych rukou a rikam si, ze je jen otazka casu, nez nam tam prdolku pomuzou vyrobit. Ja tu beznadej znam, ale nepropadej tomu a jednej... zmen CAR a uvidis, ze jakmile najdes doktora, ke kteremu budes mit duveru, budes to citit jinak... Drz se, kocicko, myslim na tebe!!!

nikare
16. črc 2009

dobré ráno 😉
Tak jak je??? u nás byla dneska děsná, ale opravdu děsná mlha...................takže za mlhou hustou tak, že by se dala krájet bydlím já 😀 😀 😀 😀
Alčo - to s tím clotilem jsi mě teda zarazila. Ale já ho teda beru zatím jen 5 dní a dobrý..........nic mi nedělá, a ani po polykání utroše mi zatím nic nebylo. Ale víme to.........co není může být !!! No každopádně, když to má účinkovat i potom, tak se na ty pilule přes léto vyprdni............možná max asi ten utroš by byl dobrej pro případného mimíse nebo ms !!!ale když ti to nedělá takhle dobře, tak je to naprd.

michamicha
16. črc 2009

cabal, já to zkusim odpo vyfotit manžovo foťákem, ten můj má jen 2mpx a bez blesku to nezvládá a s bleskem zase neni vidět vůbec nic 😅 😠

slunickoseznam.cz
16. črc 2009

Ahoj kočky tak jsem se sem konečně dostala byli jsme včera na pivko a pak už jsem byla tak unavená a dneska od rána makáme nahazujeme hrubou omítku jinak micho který dpo jsi?
Pořád mně pobolívá břicho a ms by měla dorazit v sobotu nebo v neěli tak uvidíme kdy dorazí potvůrka u nás je dneska zatím nci moc ale hroozně dusno

cabalkova
16. črc 2009

Tak kocky, vypada to, ze dneska budu tetou... svagrovka uz 9 dni prenasela a dneska ji zacali vyvolavat porod...

Jj, bylo by to pekny, jedno mimo ven a druhy tam (teda pokud se nam zadarilo)... 😎

micho... musis to dat nekam poradne na svetlo a fotak kdyztak na neco postavit, aby se ti necukal v ruce, tak to i s mensim rozlisenim vyfotis dobre...

My jdeme dneska za kulturou, na Philipa Glasse, tak se tesim... akorat ze jdu rovnou z pracky a v Praze dusno... tak doufam, ze budu spolecensky pouzitelna a nebudu moc smrdakovat... to je moje fobie... 😉

cabalkova
16. črc 2009

Jo a ally... s tim IUI... my meli zakazano snazit se dve hodiny pred, pry to tak bohate staci, takze jsme to jistili uz nekdy od patku az do uterka, tak treba jsme meli timing dobry... uvidime... 🙂

cabalkova
16. črc 2009

a jeste micho... ty testiky jsou mamatesty? Jakou maji citlivost? Zkus nejaky s 10, tam uz by to mohlo byt prukaznejsi, ne? Kolikaty den DPO jsi?

slunickoseznam.cz
16. črc 2009

AHoj Klari tak za kulturou jo no ja už ani nevim kdy jsem byla naposled někde na veřejnosti my teď akorát malta a zlaté písky

consti
autor
16. črc 2009

Ahoj 😵 😀 .
Jen na skok z práce, konec týdne je opět hektický 😝 🙄 .
Micha já čárku taky nevidím, ale hlavně, že ji vidíš ty 😵 ! Držím pěsti 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
16. črc 2009

Consti tak nejsem slepá jen jááá 😀

michamicha
16. črc 2009

jsou to mamatesty, dneska jsem 13. den po IUI, zejtra budu dělat další, tak tam by už měla být silnější 😉
jinak špinění dneska zatim žádný, tak doufám, že to tak zůstane 🙂 teď jdu na oběd, papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru