Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
17. črc 2009

No bylo to něco mezi starou hnědou krví a světlou červenou docela mně to polekalo jinak potichounku gratuluji dneska už je vidím i jáá

cabalkova
17. črc 2009

Sluni... ja bych se toho nebala, teplomerem si nemuzes nic udelat... leda by byl fakt nejak super spicaty a to pochybuju. 🙂 Spis jestli to nemuze byt priznak/prizrak uhnizdovani?! 😉

slunickoseznam.cz
17. črc 2009

Ale ze to bylo zrovna v tu chvili kdyz jsem vytáhla ten teplomer do té doby ylo vsechno ok a pak uz zase to bylo dobrý a teplomer nemam mega spičatý

asanaa
17. črc 2009

Jůů to jsou novinky tééda...murynka už k nám nechodí tak jí tady chci popřát 🙂
mury moc moc gratuluji ke zdravé holčičce 😵 😵 😵 supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

cabalkova
18. črc 2009

Dobre rano, kocenky, u nas vytrvale leje, zatazeno, ale nic to neva... stejne me ceka pracovni vikend... Preju pekne volne dny vsem. 😉

michamicha
18. črc 2009

dobré ránko,
dnešek je nezapomenutelný den 😵
martinky natálka se ozvala, že už chce na svět 😵 😵 😵
a já udělala testík na kterym jsou // čárky, který jsem napoprvý neviděla a objevil je až napodruhý můj manžílek 😵 😵 😵

mes
18. črc 2009

Micha - vyfotit šup šup!!!
Hurááááá, dnešek je kráááásnej deeeeen 😵 😵 😵 😵 😵

michamicha
18. črc 2009

už je v albíčku 😉

mes
18. črc 2009

Micha - tak ta je vidět už exlusivně!!! Moc ti držím palce ať to celé dobře dopadne a máš v bříšku to tvé vytoužené miminečko!!!! 😵 😵 😵 😵

asanaa
18. črc 2009

No jasnýýýýý je tam mrška jedna růžová 😀 😵 😵 😵

michamicha
18. črc 2009

holky děkuju 😵 já jsem tak nepopsatelně šťastná 😵

mes
18. črc 2009

Dneska má někdo testovat a já si nepamatuju kdo, protože jsem jelito ...ale myslím, že sluníčko, ne????

michamicha
18. črc 2009

mes, správně sluníčko, ale včera myslim psala, že testit bude až v pondělí až bude ms meškat 😉

mes
18. črc 2009

Já hrozně chci moooooc těhulek 😀 😵 😵 😵

consti
autor
18. črc 2009

ahhoooooj. Hned mrknu do říjnovek 😉 😵 .
micha super!!Tak hlavně, ať sílí 😉 😉 .
A my se zase tento měsíc poctivě snažilkujeme 😀 . Až jsme z toho překvapená 😀 😵 . No tak uvidíme, ale na mímo raději nemyslím a uvidíme, jestli mrška dorazí, ještě je čas 😉 .

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

Ahoj holky testit nebudu ms dorazila v plne paradě tak zase další měsícc ale je mi dneska na prd fuj boli mne břich 😠

consti
autor
18. črc 2009

sluni tak hlavněm že dorazila a můžete jet další měsíc 😉 .
!!!Martince se už narodila Natálka 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

JJ ja jsem v pohodě já jsem hlavně ráda že funguju jak hodinky a příští měsíc se budeme snažit znova ovu testíky už mám jen kdyby mi nebylo tak blbě dneska a do toho ten hyc... 😝

consti
autor
18. črc 2009

vy máte teplo?? tady od včerejška prší a je tam tak max. 20 stupňů.... 😝

consti
autor
18. črc 2009

sluni a kde jsi kupovala ovu testy? Taky o nich an dlší měsíc uvažuji, ale nevím, jestli do nich jít... 😅 . Zkoušela jsem je jen jednou a ukázaly mi ovu 4 dny po sobě 😀 😅 .

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

Consti napsala jsem si tady na konika inzerat a ozvaly se mi dve pani a ta jedna ma ty co uz jsem mela mne ovu vzdycky krasne ukaze jen jediny den a sedi to s priznaky ovu

consti
autor
18. črc 2009

Ta to mi pak dáš kdyžtak kontakt ju? 😉 A co to bylo za testy??

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

jejda teď přesně nevím ale když tak by nebyl problém dát kontakt ja vim že se na ovu testy můžu spolehnout 🙂
Co dneska provádíte s abim?
U nás je sluníčko a hezky a 30 stupnu a do toho se potím a je mi blbě...

consti
autor
18. črc 2009

Tak to k vám asi bouřky teprve dorazí. My chtěli jet s Abíkem na výlet na jeden hrad, ale vzhledem k počasí jsme zůstali doma 😝 . Pojedeme někdy příště. Takže jsme se jen váleli a v poledne jsme si zašli na obídek. Chudák Abi se ven nepodívá, ale když prší, tak je to na nic 😝. Co vy?

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

Já jsem sama manžel je víkend v práci a my pracujeme na bytečku takže je pořád co dělat chystám se upéct karamelové řezy a jinak asi nic dneska není mi moc dobře tak se budu taky válet max si dám mojíto ale až odvezu strejdu
Plánujete někam dovču??

consti
autor
18. črc 2009

Tak to jsi dobrá, že budeš něco péct.Já při minulé ms byla ráda, že jsme ráda. Musela jsme si dokonce lehnout, skoro jsem nemohla chodit. No děs 😝 .
Na dovču pojedeme do jižních Čech, ale až v srpnu. A vy? Chystáte se někam nebo půjdou penízky do bytečku? 😉

consti
autor
18. črc 2009

Abi mě tu hrozně provokuje, tak s ním jdu aspoň na zahrádku 🙂 . pa pa.

slunickoseznam.cz
18. črc 2009

No my jdeme na 4 dny chceme si odpočinout od svatby a od všech no mně je taky docela blbě ale už jsem se nadopovala práškama jinak normalně vždycky prostojim pul dne ve sprše

consti
autor
18. črc 2009

Hlky snažilky, kde jsteeee??? Že vy se všechny poctivě snažilkujete 😀 ?

cabalkova
18. črc 2009

Ahoj consti, jsem tu... pousteli jsme si s manzem film, dnes dle meho vyberu (Notting Hill) a pekne jsem si pobulela... mohla bych se zivit jako profesionalni placka.... 🙂

Co ty, jake mas plany na nedeli??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru