Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
20. črc 2009

Consti - totéž jsem říkala já - hlen dlouho - asi týden a fakt krev, všude jsem četla jen o ovulačním špinění a já regulérně krvácela.. a mrcha došla zase po 14 dnech - nebo tak nějak - byl to úžasný měsíc - přesně - říkala jsem, jak se mám snažit když ze mě jde krvavý hnus 😀 😀
Jonáše jdu najít...vydržať 😀

mes
20. črc 2009

Jinak podle mě to krvácení je jak roste folikul - protože já začala krvácet v pátek - k doktorovi jsem šla až v úterý a folikul byl 18mm 😉 prostě to bylo první vajíčko v tom ovariu od antikoncepce...si myslím (po půl roce anovulace)...sranda je, že sýkorka v bříšku je z tohohle vaječníku 😵

consti
autor
20. črc 2009

No to je teda fakt opruz 😝 . Tak to je síla, jestli je to k ovulce...jsem fakt divná. No ale těší mě, že jsi to měla taky a přitom čekáš mimineško 😵 . Už je mi líp díky tobě 😵 .

consti
autor
20. črc 2009

Takže krvácíš, když roste folikul? Takže to ještě není ovu a ta přijde třeba za dva dny? To bych ji zase měla asi hodně pozdě ne? 😅

consti
autor
20. črc 2009

Já to měla už jednou v půlce cyklu, ale to bylo po sexu, tak jsem to přičítala tomu... 😎

consti
autor
20. črc 2009

Já jsme z toho fakt jelen.
Klárko teď můžu říct, že fakt nejsem v pohodě. Zrovna měsíc, kdy se rozhodnu to neřešit a nechat to koňovi, si na mě moje tělo opět vytáhne nějaký trumf 😝 😀 😅 .

mes
20. črc 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

- to je odkaz na jonáše

Consti - každá to máme jinak, ty třeba krvácíš těsně před prasknutím...nevím...
Hele - já měla ovulku (sice asi 3x) ale vždycky po 20 DC...ale podle jonáše jsem to měla zkusit 12 - 14 den - a vyšlo to...vem si, jaký je to zázrak - po revizi jsem měla ovulku až 28DC a najednou 14 den? Divnnéééé 😉 Prostě doporučuju se snažit furt 😀

HOLKY a MISIONÁŘE a nejlepší je taková ta poloha jak chlap klečí a má vás trošku přizvednuté 😵 Doufám, že jsem se nějaké z vás tím popisem nedotkla 😉

consti
autor
20. črc 2009

hi hi mes díky za uklidnění. Třeba to mám až po ovu a to jsme se snažili. 😉 Dnes snažilkování nebude, máme tu návštěvu a upřímně si v tomto stavu snažilkování ani neumím představit. No nechám to být, ale moc díky za uklidnění... 😵.

consti
autor
20. črc 2009

mes co mám zakliknout pod těmi měsíci a dny? 😉

consti
autor
20. črc 2009

A tam, kde je ta čárečka by měl být ten plodný den?? To jsou věci 😀 😎 .

cabalkova
20. črc 2009

Ahoj kocky, tak jsem sama doma a to nedobrovolne... prijela jsem z prace, muz me vyzvedaval na nadrazi, ja neco rekla, uz ani nevim co, a on proste vyletel z auta, ze si mam jet domu sama a odkracel stredem, telefon nebere, asi se nekde vyvztekava a trucuje... domu to ma ale pres deset kilaku... tak si rikam, jestli nejel za kamosi do Prahy, aby si po chlapsku zanadavali,... nebo jestli nekde slape a mam mu jet naprosti... nebo sedi v hospode u nadrazi... mrzi me to, ale zaroven si nejdem vedoma toho, ze bych rekla neco silenyho... nebo aspon ne o nic silenejsiho nez jindy... ze by stres z nezamestnanosti... prohlasil, ze ho se*ru a at si jedu doma... on takovehle vyrazy vubec nepouziva, tak jsem koukala jak puk... telefon samozrejme nebere... co ted??

consti
autor
20. črc 2009

Ahoj Klárko, ti chlapi co? Paličáci jedni, nechala bych ho vyvztekat 😀 😎.

mes
20. črc 2009

tag = den tvého narození
monat = měsíc
jahr = rok
uhrzeit = čas (přibližný) tvého narození

dole zaškrtni - ich will schwanger werden

a dej - berechnen

mes
20. črc 2009

Cabal - a co jsi mu řekla???? 😀 😀 😀
No, to tedy nevím jak to řešit, ale já bych mu asi zavolala, že máš o něj strach...

cabalkova
20. črc 2009

Jo, ja na Jonase koukala uz v zime.... ale nejak se mi to neshoduje... coz nic neznamena... 😉
Jsem nervozni z toho, kde ten chlap je, az z toho mam zimnici... a to jsme si pul hodky predtim volali, ze pujdeme do hospudky na vecu... tak tu sedim, nacpala jsem se cinskou polifkou a mrzi me, ze se takhle nastval... asi uz pretekla posledni kapka nebo co... ale mas pravdu, consti, nezbyva, nez ho nechat byt a doufat, ze prijde na noc domu... (jeste se nikdy nestalo, ze by neprisel, tak to bych byla dost vydesena, kdyby to dnes bylo poprve... doufam, ze jsem to timhle prave neprivolala...) ☹

consti
autor
20. črc 2009

Klárko držím pěsti, ať to tak není a manža je brzo doma 😉 . Já musím končit, budeme mít návštěvu a chci ještě něco upéct a poklidit atd.pa 😉

mes
20. črc 2009

Consti - ty budeš péct v osm večer??? 😀 Hustý...to si to užij...já jsem od šesti totálně nepoužitelná 😀 😀

cabalkova
20. črc 2009

Consti, hezky vecer a diky za podporu. 🙂

mes
20. črc 2009

Cabal - fakt mu nechceš zavolat?? Já už bych volala 😀

cabalkova
20. črc 2009

Ja volala asi patnactkrat... napoprve mi to tipnul a od te doby to nebere, tak si rikam, ze dalsim a dalsim volanim niceho nedosahnu... volala jsem mu hned, ja to taky nikdy nevydrzim a hlavne jsem si rikala, ze se nestalo nic tak desneho... tak ted nevim, zda volat znovu a znovu... nebo ho radsi nechat dejchat...

mes
20. črc 2009

Ahá...nooo...já tady asi neporadím...ještě se mi nic takového nestalo...my se nehádáme..teda jako nějak hodně...takže ... asi ho znáš.. tak on se vrátí a bude zase dobře...

Co jsi mu to řeklaaaaa???? 😕 😕 😕

cabalkova
20. črc 2009

Prijel pro me, vlezla jsem do auta a koukam: na palubce moje sminky. Rano jsem nestihala, tak jsem se malovala az v aute a u nadrazi jsem ho prosila, aby je pak rovnou vzal a dal do koupelny, at na ne celej den neprazi slunce... tak tam vlezu a rikam: tys je neodnes, to byly celej den na slunicku a to jim nedela dobre... a vybuch. Ja si myslim, ze to byla jen nejaka posledni kapka nebo co, taky se nehadame, a uz vubec ne kvuli takovymhle kravinam... on treba moc nedava najevo, ze by byl nejak v depresi kvuli te praci, ale ja vim, ze ho to zere a ze to v nem bubla... a taky vidi, ze ja makam, abych uzivila nas oba a barak... tak asi je to blby... ja mu to nedavam nijak najevo, nebo aspon o tom nevim, jako ze je blby, ze je bez prace... ale taky se vnitrne klepu, koukam prubezne na inzeraty a kde nic, tu nic... nebo jsou to inzeraty pres personalky, nekde uz i byl a tam mu rekli, ze se ta firma vubec neozvala nebo uz to misto obsadila, ale inzeraty tam davaji na to misto furt znovu... ja myslela, ze tohle se dela problemovym jedincum, ze se jim rekne, ze je to misto uz obsazene... a to muj muz fakt neni, je to slusnak az na pudu a naopak je velmi svedomity a vsechno si desne bere, i kdyz to nedava najevo...

cabalkova
20. črc 2009

mesinko.... kdyz jsi otehu, mela jsi nejake tuseni, ze se to povedlo, jeste predtim, nez sis udelala testik? Nektere holky tvrdi, ze to vedely od prvniho dne. Ale je neco takovyho mozny???

mes
20. črc 2009

cabal - tak to mu brzy dojde, že reagoval neadekvátně..neboj 😉 Můj manža si to taky vždy uvědomí 😉 Jak dlouho už je bez práce??

murynka
20. črc 2009

cabal možné to je 😉 já to věděla jak při prvním tak při druhém hned 😉
ale u obou těhu jsme 7DPO šla a koupila si sekanou kterou normálně nejím 🤐 ..takže to bylo jasné 😀 😀
a u druhého mě asi 5DPO bolelo šíleně břicho jako na MS a ted vím že se zahnizdovala...
ale jak říkáš tušení jsme měla vždy hned 😵

cabalkova
20. črc 2009

Ted je bez prace cca mesic, ale je to za tenhle rok uz potreti, vzdycky ho vezmou na zkusebku, a aniz by mu neco zasadniho vytkli, tak ho na konci zkusebky nechaji jit... je konstrukter a strojirenstvi slo do haje, tak je to tedka dost tezky sehnat praci... a firma to zkusi a zjisti treba, ze toho cloveka zas tolik nepotrebuje a tak ho zas necha odejit, nic mu nerekne, ale chlap z toho ma depku, ze je asi blbej a k nicemu, kdyz s nim takhle zametaji... ☹ ☹

murynka
20. črc 2009

jinak na manžu je toho asi dost 😔 😔 jak říkáš ta práce a ty že chceš miminko někdy stačí blbá záminka a je z toho hádka jako brno ☹ držím palečky at brzo přijde a ty se nestrachuješ 😉

mes
20. črc 2009

Cabal - upřímně...kdyby se mi to už jednou nestalo, tak jsem asi nic netušila...ale je fakt, že - druhý den jsme se mazlili a já měla orgasmus a byl.....prostě jiný....úplně jiný a jednou jsem už takový měla (při prvním těhu)...a pak mě začaly bolet ty prsa...fakt hodně...takže jako drobné tušení jsem opravdu od prvního dne měla...ale....

..a byl moment na který zpětně hodně vzpomínám, kdy mi to mělo cvaknout...byli jsme na oslavě ročních narozenin kamarádčiny holčičky a byla tam i druhá kámoška také s mužem a roční holčičkou a když jsem se na ně podívala jak ty děti dostávali ty dárečky...tak mnou projelo obrovské dojetí...nikdy předtím se mi to nestalo - jako závist spojená s dokonalým štěstím...a vyhrkly mi do očí slzičky... a něco mi asi říkalo, že se to povedlo...ale nevěřila jsem tomu a říkala jsem si, že je to kravina...ale před cytologii jsem si test udělala...takže asi jsem tušení měla...ale protože to byla fakt neskutečná náhoda...tak jsem tomu nepřikládala důležitost..

mes
20. črc 2009

Cabal - jo a od 11 DPO - párky v rohlíku - jak u prvního, tak druhého těhu!! A trvá to doteď!!!

mes
20. črc 2009

Cabal - to je fakt...mury má pravdu...musí toho na něj být hodně...
Víš...byla doba, kdy můj manža ještě studoval (je o 5 let mladší) a vydělávala jsem jenom já...a upřímně..po cca půl roce mi to začalo vadit a i když chodil na brigády a vydělával, tak mi to vadilo...mluvili jsme o tom a on z toho měl hrozné výčitky..takže tvůj manža musí mít také hrozný pocit... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru