Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
14. srp 2009

Kláry přesně tak..........čert vem plechy.........hlavně že se nestalo nic horšího !! No ne?? 😉 U nás by to asi bylo obdobné........když bych s ním něco udělala já, tak bude humbuk, ale když on, tak to se prostě stane 😀 😀 Neee.......už jsme přišli na to, že mám nějaký malý škrábanec na blatníku, ale já za to nemohla. To asi nějaký nemehlo na parkovišti u Sparu nebo někde........naštěstí to byla jen jeho barva, tak se to dalo seškrábnout, ale lekla jsem se pěkně. Naštěstí tohle Honza bere celkem v klidu a sportovně.......hlavně že já budu celá.......To mi připomělo tu reklamu, jak ta holka přijde jenom s tím nárazníkem !!!! 😀 😀 😀 😀 nevím nevím, jestli by Honzovi stačil na uklidnění jen ten superšampon 😀 😀

cabalkova
14. srp 2009

nika... v reklamach plavu, pardon, nemame televizi. 😒 Akorat me to mrzi, protoze je to auticko muj milacek a ja mu nic neudelala, vzdycky mu ublizil manzel, takze mame skore 3:0, coz me teda uprimne receno docela stve... hlavne se bojim, aby v lakovne chytili spravnou barvu, je to takova nestandardni oranzova, a by se to pak neloupalo... ale zpatky uz to nevezmeme, no. 😠

aranel6
14. srp 2009

Nikare: tak energii říkáš-no tak já se zeptám jestli bych taky nemohla dostat čerpadlo na balkón, že chci nějakou energii. 😀 😀 😀

Klárko,tebe by měl manžel na rukách nosit-tak ať ti ten klídek vydrží. Miminku se u tebe jistě bude líbit.Máš můj obdiv-nevím jak bych reagovala já. Ale máš pravdu,když nejde o život jde o h...

cabalkova
14. srp 2009

tady odkaz na meho auto-milacku..... http://volkswagen.katalog-automobilu.cz/automob...

Vim, ze je uchylny milovat auto, ale ja ho fakt miluju, a ten muj chlap mu ublizuje. 😉

Vsak se vcera manza taky cely den silne kal a delal, co mi na ocich videl. 😵 Docela bych si to uzila casteji, ale pokud mozno bez tech nakladu na lakovnu, prosim. 😀

nikare
14. srp 2009

Ty brďo páni, ty máš krásný auto !!! Tak to jooo............to se ještě chvilku zlob (tak ještě dva dny, ne??) 😉
Je jasný, že to naštve, zvlášť když ho máš tak vymazlený 😉 😉 jenže nejhorší je, že nezmůžeš nic. Prostě se to stalo !!! 😉

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Ahoj kecalky ted vy toho nakecáte ja zase v práci jako vždycky ale už jen 3 hodiny a pak mám 10 dnů dovolenou takže už se nemůžu dočkat ms by měla dojít dneska neb zítra bříško mírně pobolívá al není to nic hrozného to horší teprve přijde 😠 😠 a v pondělí odjíždíme na dovču už se moc těším až budeme s manžou pryč a myslim si že 11-12 dpo neni moc brzo někdo má // už 8 dpo ☹

cabalkova
14. srp 2009

sluni.... tak si krasne uzij dovolenou, a vrat se nam odpocata a naladena na dalsi snazeni... 😵 A ms at te dlouho netrapi a muzete si ty spolecne dny uzit se vsim vsudy!! 😉 A taky si myslim, ze 12dpo uz by na testu neco bylo... ja vyzeru vsechen utros, co doma mam, pak testnu.... a pojedu dalsi kolo, jak to vidim. 😎 Ale co, jednou se to prece podarit musi!!

nika... ja si z toho tak moc nedelam, mame ted penizky na to, abychom to nechali prelaknout, tak verim, ze bude zas jako novy... a zase delat doma dusno, jako ze se zlobim... tim clovek nejvic ublizuje sam sobe, a ja chci mit prijemny vikend... takze kdyz bude nutno, tak to jemne zminim, ale jinak uz to hazim za hlavu... 😎

nikare
14. srp 2009

Kláry...........jasně..........chápu jak to myslíš............ 😉 😉 😉 hezky šibalsky, co??? 😀 😀 😵 😵 😵

No já pomalu pomažu domů........ještě musím koupit mamce dárek k svátku a vyzvednou květenu a pak hurá na oslavu 😉
Mějte se fajnově, hezký víkendec plný sluníčka a odpočinku v rámci možností, holkám hezkou dovču a příští týden páčko 😉

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Tak snad bude na dovče dobře a ms dorazí bud zitra nebo vubec a doufám že mi bude dobře od pondělí je mi pořád špatně od žaludku parkrat jsem už i zvracela za ten týden a není mi zrovna ok tak snad se to brzo zlepší budou to jen rozházené hormony nic vic a nbo důsledek vysazeníé mých léků ale e mi na nic 😠 😠

cabalkova
14. srp 2009

sluni.... a co teeeest????

cabalkova
14. srp 2009

nika.... preju peknej vikend i oslavici, uzij si to. 🙂

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Test jsem mela za 20 z tesca a nic na něm nebylo 11-12 dpo odpoleldne
A ja si myslim že to že je mi tak špatně je z toho vysazení léku na které si tělo teď zvyká takže doufám že to brzo přejde a navíc ms má přijít dneska nebo zítra takže už s testem neplaším
Ally ty jsi pořád moje spolubojovcice a budeš já jiného parťáka nechci 😉

cabalkova
14. srp 2009

Sluni, tak to jo.... ale zase ja cetla, ze uhnizdeni muze trvat od peti do deseti dnu... vim, ze spousta holek uz ma 12dpo druhou carku... ale zase spousta ji nema ani 15 dpo a tehu jsou... tak uvidis, jak se to vyvine. 😵

Musime allynku nejak povzbudit, mam dojem, ze nam holka spadla do nejakych chmur. 😒

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Jasně že musíme hele ja jsem si řekla že už kašlu na nějaké ovu testy a tak prostě to nechám tak a jednou to snad přijde jsem mladá a času mam dost ja už se nechci kvůli toho pořád stresovat prostě až to bude mít přijít tak to přijde Allynka bude brzo těhulka ja to vim 😉 chce to už konečně proomit ledy a ally klidně ty // mít může ještě není nic ztraceno.. 🙂

michamicha
14. srp 2009

koukám, že už tu nikdo není, všichni vypadli někam na víkend a já budu tvrdnout v práci do 22 hodin 😝

consti
autor
14. srp 2009

Já tu ještě jsem.Teda holky, to je fakt závislost na koňovi. Co já budu ten týden dělat 😀 😅 😕 .
Dnes jsme byla jak trhovkyněa podařilo se mi udat pár beden těch švestek (kolegyni, kamarádce, sousedům atd.) 😀 . Tak mám radost. Se zbytkem si musí poradit tchýně 😀 😎 .

consti
autor
14. srp 2009

Klárko moc hezký domeček máte a moc se mi líbí ta kuchyně. 😉
My, pokud toto prodáme, tak půjdeme asi taky do nízkoenergetického a do bungalovu asi. 😉

consti
autor
14. srp 2009

Jo a ještě k těm autům. Klárko hezké auto 😉 . My budeme kupovat na podzim autíko od našich 😉. Už se moc těším, tak snad budu řídit víc, jak teď. Původně jsme uvažovali od Golfovi (od tety) a nakonec půjdeme do Golfu Plus 😵 .

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Ahhoj consti jak se máš?
Micha to ti nezávidím tak dlouho v práci a kdy nám ukážeš fotečky z dovči 🙂

consti
autor
14. srp 2009

Sluni mám se fajn. Sice trošku depka, že to opět asi nevyšlo, ale dovča pžed námi, tak budu mít mnohem lepší starosti (nebo spíš radosti 😀 )).
Co ty? Ty jsi v jaké fázi??

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Já jsem ve fázi toho že dnes nebo zítra má dojít ms a už je na cestě ale jsem v pohodě
Já už mam taky dovolenou 2 hodiny 😀 v pondělí odjíždíme s manžou na 4 dny pryč 🙂

consti
autor
14. srp 2009

Sluni tak třeba nepřijde, držím pěsti!!! 😉

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Ale joo břich bolí jako vždycky a tetsík byl 11-12 dpo bílý jak sníh takže jsem v klidu a čekám na ms ja už kašlu na nějaké ovu testy a ták budeme prostě zatím bez mimi a snad si nás jednou miminko najde.. 🙂

consti
autor
14. srp 2009

Sluni ty máš obrovskou výhodu, že jsi mladinká 😉 😵 .
Dám za chvíli do alba fotečky s miminkem od kamarádky 😵 .

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Je určitě kouknu jj maš pravdu v tomhle to mam dobré mam na všechno čas nemusím na mimi spěchat a mam spostu času na zkoušení... 🙂

consti
autor
14. srp 2009

Fotečka je tam 😉 . Je to kouzelné miminko 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
14. srp 2009

Je kouzelný a tobě to moc sluší 🙂
Nic končím je mi zase šptaně od žaludku tak jdu do pelechuu hezký večer všem papa 🙂

consti
autor
14. srp 2009

Díky sluni, byla to fajn návštěva. Tak se hezky vyspinkej a užij si víkend a dovču.
pa pa 😉

consti
autor
14. srp 2009

Holky, tak jdu taky do hajan 😉 😵 . Všem dobrou noc a hezky ať se tu čárečky množí a ne, že ne 😀 😎 !

mes
15. srp 2009

Ahoj zlatíčka...tady je dneska ticho po pěšině 😅

Allynko - já s tebou moc moc souhlasím s tím IVF...já se rozhodla úplně stejně - na umělé oplodnění bych nešla, když není důvod, tělo hlásí, že není připravené a hnát ho k výkonu uměle hormony...je trošku proti přírodě - něco jiného je, když existuje skutečný důvod (neprůchodné vejcovody, velmi špatné spermio a podobně🙂, ale to se tě netýká...myslím a věřím tomu, že když tomu dáš chvilku...tělíčku a psychice, že se to povede...

Holky - všem se vám to povede, jste mladé a zdravé...začněte všechny myslet pozitivně - naprogramujte si hlavičky tak, že není důvod - jediný, proč byste neměly otěhotnět - naopak, zkuste se začít trošku bát co když se vám to fakt povede hned...zkuste si vymýšlet důvody proč nebýt tento měsíc těhotná...psychika je fakt mrcha...

Můžete si říct, že mě se to kecá, ale víte dobře, že jsem byla nedávno také snažilka a fakt to nešlo, dokud jsem si neřekla, že se z toho prostě "neposeru" když to nevyjde - konečně jsme sexovali s chutí a bez myšlenek typu "tak dneska"...

Moc moc moc vám držím palce...ať už zvolíte jakoukoliv cestu. Nechtěla jsem vás prudit řečma, co slyšíte na každém kroku...jen, že já tomu prostě věřím. Miminko si samo určí kdy k vám do bříška přijde na návštěvu...a přijde - to já vím 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru