Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
22. srp 2009

Tady snad nikdo není!
Klárko okamžitě dodej foto a info 😀 !!! Držím pěsti, ať máš druhou čáruši. Já už 3.den špiním, takže ms za dveřmi. Stejně jsem to měla ten předposlední cyklus a mrcha pak došla v takové síle, že mi bylo fat hrozně. Tak snad dojde v pohodě. Jinak příznaky nula nula nic, jen mě bolela prsa, ale už nebolí (typický příznak mrchy)
a dělá se mi občas z některýh pachů zle. Ale komu by se nedělalo blbě z mrtvé ryby (tu si našel Abík u rybníka a zgustnul si na ní 😅 😕 😀 ) a pak z bezdomáče, který k nám dnes přistoupil do kupé...smrděl tak močí, že jsem už pomalu začala omdlévat, fakt humus 😅 😀 . No to máme zážitky.
Jinak na dovče to bylo kouzelné, jediná nepříjemnost byla, když mi Abíka popíchaly vosy a on pak úplně odpadnul. Polévala jsem ho vodou a švagr měl zyrtek, tak jsem mu dala půlku a nakonec se z toho dostal. Ale byla to hrůza, hrozně jsem se o něj bála 😢 .
ally je mi líto, co ti našli, ale nepropadej panice a hlavně k nám občas nahlídni ju??? Já věřím tomu, že budeš mamina a hotovo!!! 😵

mes
22. srp 2009

No do háje, CABAL - to si děláš srandu??? Koukej sem hodit tu fotku s //! Já sem vlezu - říkám si hurááá a prd vidím...tak šup šup!!!

consti
autor
22. srp 2009

mesíku ahoj!! No přesně tak, takto nás napínat!! 😀 Ale věřím, že to Klárce vyjde, když se tak snažili a byli ještě pod dohledem doktorů 😉.
Co ty mamino?? 😉 Už asi cítíš pohyby, cooooo?? 😵 😵

mes
22. srp 2009

Ahoj consti - necítím ☹ , asi jsem divná ☹ vůbec nic...až se bojím, jestli je všechno v pořádku...všichni cítí pohyby v 16tt a já furt nic ☹
A co ty??
Já se z té cabal zblázním 😀

murynka
22. srp 2009

mes 😉 neboj se to není pravda že každá od 16tt 😕 😕

jukni na první pohyby prvorodičky to cítí až kolem 20-21tt...

cabal má // 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 ?????

mes
22. srp 2009

Mury - všechny kámošky mi říkaj, že už cítili motýlky...já necítím nic ☹

mes
22. srp 2009

Cabal nás tu vyšašila a je pryč...takže se nic nedozvíme...pochopila jsem, že chtěla dát fotečku testíku do alba a asi nedala... 😅

murynka
22. srp 2009

mes prosím tě každý je jiný 😉 co se furt stresuješ....že kámošky povídali 😅 😅

z mého tématu co rodíme v prosinci skoro všechny ve 20tt jedna dokonce až ve 22tt.....

mes
22. srp 2009

Mury - děkujiii - já jsem takový stresmen 😀

consti
autor
22. srp 2009

mesi to jsme tě nechtěla rozhodit. Na pohyby kašli, hlavní jsou tvé pocity a určo je vše v pořádku 😉!! Každá jsme prostě jiná a v tom je to to hezké, nemá cenu se stresovat 😉 😵 !

murynka
22. srp 2009

jo mes kdy už si konečně začneš užívat ☹ 😖 ??

to těhu tak rychle uteče tak stresy stranou jasný 😉 😉 😉 😉

murynka
22. srp 2009

klárko tak co nám to děláš 😕 😕 😵 😵 ?????

consti
autor
22. srp 2009

Mám jí napsat? Mám na Klárku číslo...vydržte 😎 .

mes
22. srp 2009

Consti napiš jí, že jí tu všichni držíme palce, tak ať nám to kouká vyfotit...TÝYY BRĎO - jestli to vyjde tak budu bulet 😅

murynka
22. srp 2009

zuzi napiš 😠

murynka
22. srp 2009

ježiš to měl být jiný smajlík 😎 tento

consti
autor
22. srp 2009

mes už jsme jí npsala, jestli objevila //. Tak snad se ozve 😉 . A to chtěla testit se mnou, ale asi to nevydržela 😀 .

murynka
22. srp 2009

chtěla jsme jít spát ale nejdu 😀 😀

consti
autor
22. srp 2009

Zatím nepíše, ženská jedna 😀 😎 . Ale podle mě to vyšlo, měli to tentokrát super pojištěné ze všech stran 😵 . Mám z toho radost už dopředu za ni 😉 😵 .

mes
22. srp 2009

Mury - já jsem taky grogouš, ale počkám, až cabal napíše...jsem z toho celá hotová 😀
Consti -jak to měli pojištěnééé???

consti
autor
22. srp 2009

mes byli na IUI nebo na čem. Já se v těch zkratkách nevyznám, tak pardon, pokud to říkám špatně. 😅 A samozřejmě se snažilkovali i přirozeně a navíc Klárka už jednou byla těhu, jen se mímo neudrželo, takže má velkou pravděpodobnost, že to vyjde 😉.

murynka
22. srp 2009

zuzi pořád nic 😕 😕

consti
autor
22. srp 2009

Holky fakt nic. Třeba šla spát 😅 😕 . Hypnotizuji tu mobil, tak hned napíšu 😉 .

murynka
22. srp 2009

asi jo a nebo slaví 😵 😵

consti
autor
22. srp 2009

Já jen vím, že jsme si psaly, že jsme obě 8 dpo totálně vytuhly. Já na dovče v cca 19:30. Strašná únava, že jsme si musela na hoĎku lehnout a pak už ok a ona to prý taky kolem 20.h.zabalila 😉 . Ale já 9.dpo začala špinit a dnes jsem 11.dpo a špiním pořád, takže mně ms asi brzo dorazí 😅 😝 .

murynka
22. srp 2009

zuzi třeba nedorazí 😉 😎 také moc držím palečky 😵 😵

consti
autor
22. srp 2009

mury bohužel asi jo. Měla jsem předminulý měsíc úplně to samé a ms dorazila 28. den s hroznými bolestmi, tak se na to psychicky taky připravuji 😉 😎.

mes
22. srp 2009

Consti, Mury - dobrou nocinku a sladké sny 😉 Jsem mrtvolka 😔

consti
autor
22. srp 2009

Holky běžte spát. Klárka nepíše, tak snad se zítra ozve 😉 .

cabalkova
23. srp 2009

KOcenky moje, mamulky, consti, to se moooc omlouvam, ze jsem vas vcera nechala takhle vycukat.... ach jo... ja to dala do alba, ale pak jsem to zas smazala, je to takova carka necarka, rekla bych neco takoveho, co ma micha kazdy mesic... doufala jsem, ze treba dneska bude vic videl ale nic... tak asi nic... akorat jak si to clovek preje, tak vidi i co neni... tak se jeste jednou omlouvam... ja jak to vcera rano videla, tak jsem bulela jak zelva, ale pak jsem si rikala, ze nic nebudu doma rikat, dokud nezesili... a je furt stejna.... tak to vidim na dalsi kolo, kocky moje.... nezlobte se na me, ale znate to, prani otcem myslenky.... Jsem pako, no, takhle sama sebe i vas vystavit... mela jsem pockat s testenim na consti, jak jsem slibovala... ale ja to nevydrzela... kazdopadne dneska jsem 11dpo, pockam tak do stredy, na regulerni 14dpo a vysadim utros a pojedeme to znova, uz potreti... a pak se budem muset rozhodnout, jestli jdem na IVF. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru