Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
15. črc 2009

ally moc hezke fotečky, sluší vám to. Úp 😵 lně mě to naladilo na dovču. Hned bych vyrazila k moři.
😉

michamicha
15. črc 2009

ally, budete mít e-shop? a jaké zaměření?

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

Tak pak dej vědět jake budete mit stranky a jinak to modré karované s volánkem

ally57
15. črc 2009

consti děkujem 🙂 tak vyražte! 😉

micha - to zatím nesmím prozradit... (manža to chce mít děsně utajený 😉 ), ale slibuju, že hned, jak to budeme spouštět, tak vám dám odkaz - a moc ráda! 🙂 Teď se nám pracuje na logu, webdesignu, pak domluvit dodavatele a dalších milion věcí... 😀 a na podzim to prostě musí frčet!

ally57
15. črc 2009

Sluni aha - tak to je dobrý 🙂 já tam v něm potkala jednu ženskou, ale měla ho v červené barvě - no ono je pohodlný 😉

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

jj to je a moc hezké teda dneska je hyc teda aspon u nas je nas sluníčku 47 stupnu a paří slunko

nikare
15. črc 2009

ahojky,

teda Alčo, tobě to tam sluší a řeknu ti..........tys musela mít sebou "loďák" takových krásných věcí a furt něco jiného ale kočka čoveče..........hmmm !!! 😉 😉 a cos to tam jedla za potvory (fuj..čunčo 😀 😀 to já bych fakt nemohla - nějak na to nemám 😀 😀 😀 😀 ) ale jinak fakt bájo..........i tam vypadáš krásně odpočatá !!! 😉 tak teď už by stačilo k tomu všemu taková maličkost, viď????

sluni: vy máte sluníčko??? u nás právě od rána přestalo pršet a sluníčko se trošku dere z poza mraků, ale všude děsný kaluže..........ale aspoň mám trochu umyté auto 🙂 🙂 🙂

consti
autor
15. črc 2009

ally já mušle tyk miluju a vůbec všechny mořské potvory (snad kromě chobotniček 😀 ). Mňam!!
Jo a přesně, jak říká Veru, tak kočky a těch šatiček a taaak 😉 .

ally57
15. črc 2009

Veru s tím loďákem - manža šílel, když viděl, co chci všechno narvat do tašky, že se mi to tam nevejde - ale mně se to podařilo vměstnat do normál sportovní tašky úplně všechno - šatičky jsou naštěstí dobře skladný 😀 😀
Mořský potvůrky já ráda i tady - ale tam mají čerstvý a ty jsou ještě lepší - bych to mohla jíst furt 😅
Nojo, už stačí akorát ta "maličkost"... 😉

U nás už taky nějakou chvíli svítí punťa a louže už máme po tý šílený bouřce vysušený, takže venku asi bude pařák - okna z pracovny mám ale na sever, takže mi je tak akorát 🙂

ally57
15. črc 2009

Holky clostilky - mám dotaz: nemáte s clostilem žádné potíže...?
Já ho brala 3 měsíce a pokaždé jsem měla jednak přííšerné návaly horka (což by se ještě nějak dalo vydržet), ale taky pocity úzkosti - a to už se snáší trochu hůř... Tak jsem si řekla, že už to jíst nebudu... i když mám ještě dvě balení na léto, tak na to kašlu, beztak tam píšou, že by po třech měsícíh měl být účinek patrný i dál... tak aspoň uvidím, jestli funguju i bez něj... Mám pocit, že akorát do sebe cpu nějaký nesmysly a výsledek nula...

Jediný, co mám jako následek vysazení antikoncepce, je xichtík bohatší o pár beďarů a nervy v kýblu 😀 😝

michamicha
15. črc 2009

ally, pocity úzkosti jsem měla v druhém cyklu s clostilem a docela síla ☹ v jednu chvíli mě napadaly myšlenky typu: proč tady na tom světě vůbec jsem, atd... a začala jsem dost přemýšlet o návštěvě psychologa...

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

Holky ja mam tayk dotaz nevite kde se dají na netu levně koupit ovu testy?
Jinak nik u nas je uz na sluničku 51 stupnu ja si pripadam jak u more jsem spocena jak prasatko a to musim sednout do auta jedeme kvuli uveru do banky tak se ukážu později papa

ally57
15. črc 2009

micha - jojojo, přesně tak - totální apatie a nezájem... prostě všechno jsem viděla úplně černý a zbytečný... tak právě proto se mi ho nechce zobat... to už není sranda... 😔
Tak SNAD tobě bude čárečka sílit a už o nějakém clostilu nebudeš muset ani přemýšlet 😉

Sluni - ovutesty třeba tu: http://www.levnetesty.cz/index.php?page=ovu_tes...
Ale nikdy jsem je tam nekupovala, tak nevím 😉

michamicha
15. črc 2009

ally, já tam testy kupovala a docela dobrý 😉

murynka
15. črc 2009

kuk 😀

micha tu čárku vidím uvidíš zda bude sílit držím palečky 😉 😉

alynko ahojky jak je kočičko?? 😵 😵

michamicha
15. črc 2009

ahoj murynko 🙂

já tomu začínám čím dál tím víc věřit, co jsem přišla domů, tak na ty testy furt koukám a jak to uschlo, tak je vidět ještě líp 😵

murynka
15. črc 2009

micha to je moc moc dobře 😵 😵

mes
15. črc 2009

Ahojky micho a holky!
Micho - já ten testík neviděla - už to tam není, viď?? Ten odkaz se mi neotevírá! Dej to do alba, já to musím vidět...jooooooooo!!! Co špinění??? 😕

murynka
15. črc 2009

mes ahoj 😎

mes
15. črc 2009

Tady zase nikdo není...hrůza ty snažilky se furt snaží a vůbec sem nnechodí 😀 😀 😀

mes
15. črc 2009

Jéé murynka...ahojky!
Jak je maminko? 😵

murynka
15. črc 2009

mes dobře a vy 😵 😵

mes
15. črc 2009

Taky dobře, jen mám zase opar...ale snad to mimouškovi nevadí..tak jsem se celá pomatlala genciálkou 😀 Ty už se v pátek dozvíš jestli je to kluk nebo holčina, viď? Těšíš se???

michamicha
15. črc 2009

mesinko, je to v albu 😉

murynka
15. črc 2009

mes těším a moc 😵 😵 akorát nemáme jméno pro holku 🙄 jika přišel s tím že i sofie je hezké a já ted nevím 😕

mes
15. črc 2009

Teda je to blbě nafocený, ale když se hodně snažím...tak ho vidíííím a na mamatestu - to musí být fakt!!! A co to špinění???? 😕 😕 😕 Jéžiš micho já ti tak strašně držím palečky,...no nebyla by to bombaaaa??? Nechceš testnout ještě večer??

Hele - já 12DPO taky měla neviditelnou 😵
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

mes
15. črc 2009

Mury - my máme Sofinku vybranou, takže můžu jen DOPORUČIT 😀 😀 😀 😀 😀 Je to boží jméno🙂) A znamená "moudrost" 😵

murynka
15. črc 2009

mes já fakt nevím ☹ mě se líbí i karolínka 😅 chjooooo 😝

michamicha
15. črc 2009

mes, testit budu až ráno, jsem dneska hned naběhla do lékárny pro mamatesty a byly teda pěkně drahý, jedna krabička za 39,-Kč 😝 na netu je maj o 10 kč levnější, ale zase je pošlou nejdřív do týdne 😝
no to špinění zase přestává, tak snad to bude ok, ten utrouš už budu radši jen zavádět 😉

mes
15. črc 2009

Micho - budu ti fandit a zítra ráno musíš hned napsat!! jooo?? Držím fakt palce!!

Murynko - se vsadím, že budete mít holku, když nevíš jméno - tak koukej vymýšlet...Karolínka je také moc hezké jméno...Jooo máš dilema...Stejné jako já s chlapeckým jménem....pořád váhám s Jiřím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru