Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
30. srp 2009

Vy to budete prodávat? A kde budete bydlet??? 😕 (omlouvám se, mám několikadenní absenci, takže mi uteklo, jestli už jsi to tu psala...)

consti
autor
30. srp 2009

Aly jo jo. Chceme to prodat už delší dobu, chvíli to nabízela realitka, pak jsme od toho upustili, že je blbá doba a teď se nabídl taťka...Nevím, kde budeme bydlet, to závisí od toho, kdy se toto prodá. Ale přesuneme se na jižní Moravu 😉 😵 .

ally57
30. srp 2009

Jééé Jižní Morava, to je paráda!!! 😵 My se tam chystáme odstěhovat na důchod 😀 dřív bych totiž nedokázala odejít daleko od své rodiny... Máte už vybráno přesně, kam?

nicollka
31. srp 2009

ahoj holky

tak je tu další týden, já si půjdu nechat napsat antikoncepci, od dneška nejsem snažilka a moc vám držím palce at vám to vyjde, já si jen poplakala a už na to kašlu.

Consti tak ať vám to vyjde s bydlením, já budu volat dnes tak snad už to bude naše.

consti
autor
31. srp 2009

Alenko někam k Brnu a tím pádem blíž mé rodině 😉 . Ale je možné, že skončíme na Vysočině nebo i v jižních Čechách (tam se nám moc moc líbí 😵 ).
nico jak to, že už nejsi snažilka? Co se děje?? A jak s tím domkem? Byli jste se na něj podívat?? 😉

nicollka
31. srp 2009

jen to zkopčím....prostě jsem psycho už z celého toho snažení a nic...

Bobi no včera večer nic, klasika zase jen "vyfajči ma, hopsej" , připadám si jak nějaká bokovka na diskotéce, žádná pusa, žádnej dotyk, žádný vzrušování, prostě nic. Jen tak vyfajčit, na sucho to nějak rozjet, a konec. A když mi večer zase řekl tu klasickou větu tak se mi ani nechtělo. A když sem řekla že hopsat nejdu tak řekl " hm no tak nic", prý tak kdyžtak ráno, a ráno sem ležela čekala že na mě aspoň chytne a zase nic, vstal šel balit tašku do práce, já se rozplakala, on pak že co je, tak sem mu to řekla, tak začal nadávat, že výčitky na cestu že to je paráda, a prostě že vlastně já su ta špatná, a že to dělám jen kvůli děcku, že z toho sexu jinak nic nemám, to má pravdu nemám z toho vůbec nic, jen mu podržím, no tak sem si poplakala a hotovo. Sice mu plánuju termín aby byl doma tak nějak v plodných dnechm ale chci mít normální sex se svým mužem, ne nějakou rychlovku kvůli mimču, takže si jdu nechat napsat antikoncepci, aby si nemyslel že to dělám jen proto a dál at už se zařídí jak chce. Já už si připadám jak frigida a sex mi pomalu nic neříká...

tak sem to zesebe dostala a za chvilku půjdu ven s malým se vyvětrat a zavolat na gyndu.

nicollka
31. srp 2009

consti jo a domeček, dnes budu volat, když bude velký tak ho vezmem a když ne tak vezmem ten malý, tak snad bude aspon jeden volný a dnes to odklepnu že jo :D Jeden už prostě chci, je to v Letonicích, tady za slavkovem

consti
autor
31. srp 2009

Nico to je mi líto, ale máš pravdu. Asi ani nemá cenu chtít teď druhé dítě, když se manža takto chová 😅. Chce vůbec mimčo? Nebo ne? 😔
S domečkem moc držím pěsti, Letonice jsou ok, to není daleko. Sice vesnička, ale proč ne, autí máte ne? 😉

nicollka
31. srp 2009

jojo auti mame, je to 5min od slavkova takže v pohodě. nějak si zvyknem aji na vesničce :D hlavně že to bude naše 😝

nicollka
31. srp 2009

tak volali z realitky ten dům je náš teda na 90%, pán prý říkal že nám to prodá, měl vybitej tel a v 16hod zavolá a můžeme jít sepisovat rezervaci a vyřizovat uvěr. ježiš jakej já mám konečně úsměv na tváři :D :D :D

consti
autor
31. srp 2009

Nico super!!Hoď odkaz na domeček, ju?? Snad tam nebudete muset moooc investovat. 😉 Já jsem taky zvědavá na nás, až budeme v těch končinách něco hledat 😀 😅 .

nicollka
31. srp 2009

No my měli dva v letonicích jeden menší se zahradou už k nastěhování hotovej, a tento velký kde jsou možnosti i k podnikání a tak, ten moc manža chtěl a vyšlo to teda snad už se do 16hod nic nezmění. Zahrada není ale dvůr je dost veliký. Úpravy ještě budou velké, ale hlavně že už budeme mít své bydlení.

slunickoseznam.cz
31. srp 2009

Ahoj holky tak koukám že se nám klub snažilek zmenšuje ☹
Nicol hezký domeček 🙂
Mně pořád píchá v levém podbříšku ale k dr jsem se ještě neodhodlala tak ještě počkám mam podezření bud na cystu nebo zánět močových cest tak to zkusím nejdřív poléčit ty močové cesty a pak se uvidí ale vrtá mi hlavou ta ovulace co se stalo tento měsíc? 😠 😠

nicollka
31. srp 2009

sluni ovulka nebyla?

tak my pádíme s dandou ven chvilku na písek, ráno jde poprvé do školky tak jsem zvědavá jestli nebude plakat. uff jsem z toho nervozni, on ještě nevi co ho čeká :D

slunickoseznam.cz
31. srp 2009

Daneček určitě bud v pohodě mezi dětma se mu bude líbil uvidíš a zvykne si
No aj sjem ovu test dělala až večvrtek a to byl slaby a v patek stejně slabý a v sobotu už nic tak nevim ejstli byla nebo nebyla jsem z toho zmatena doteď bylo všechno ok a od pátku mně píchá v levém podbřišku a to dost ☹

nicollka
31. srp 2009

no mě dnes začíná bolet břicho jak na mrchu tak klidně bych ji ted aj brala takto brzy, aspon by nebyla v záři když máme jet na svatbu.

consti
autor
31. srp 2009

Nico díky za odkaz. Domek vypadá docela dobře, i když ta rekonstrukce bude asi náročná. Minimálně okna a topení asi budete muset předělávat, co? Ale tvůj manža dělá v oboru ne? tak by si s tím snad měl poradit 😉 .
sluni nesmutni, kdo ví, jak to bylo s tou ovu 😉 .

nikare
31. srp 2009

Ahojky holčiny, tak hlásím návrat z dovči. Měli jsme se moc fajn. Byl tam děsný klídek, žádná televize, rádio, nic, jen kozy nám mekaly pod okny a večer se hádali kocouři 🙂 JInak u nás žádná změna, tentokrát naprosto žádné příznaky, břicho nebolí a ani prsa, takže nevím, na čem jsem, ...... no asi na ničem......v neděli už čekám ms. dneska jsem teda podle všeho 23 dc, beru utroš a fakt tento měsíc jsem naprosto bez přízraků. Toť tedy u mě !!!

Zběžně jsem jinak prolétla, co jste tu probíraly......no co asi, že jo ??? 😉 Takže ještě pořád žádná.......????? ach jo !!!

No my budeme dneska opíkat buřtíky, ještě máme týden dovču, takže ještě pohoda, ale to bude dovča na parcele. HOnza jel dneska sekat kopřivy, tak už ho pomalu čekám !!!

JO ještě vám musím napsat takovou perličku. My jsme v sobotu odjeli na dovču a v neděli my volala mamka, že sestřenka porodila Šárinku - no a představte si, že porodila doma a rodila jí teta (jako její mamča). Prostě jí praskla voda, dostala děsný bolesti a než přijela teta během 5 minut k nim, tak už viděla vlásky, tak stihli jen zavolat záchranku a bylo, malá byla na druhý zátah venku než jakýchkoliv komplikací, bez natržení, prostě v pohodě a to ještě sestřenka potom v pohodě volala na pohotovost, co mají dělat s pupeční šňůrou, no prostě šílenost !! Vůbec jsem tomu nemohla uvěit. Jsou obě naprosto v pořádku. Babička vykulená až na půdu........!! 🙂

mes
31. srp 2009

Ahoj moje snažilky - tady vaše vorvaní matka 😀 Všechny vás moc zdravíme i s juniorem a myslíme na vás den co den 😵

consti
autor
31. srp 2009

Ahoj holčeny. 😉
Veru tak to je super, že jste si dovču užili. A s tou sestřenkou je to teda něco 😀 😉 😲 .
mesíku ahoj 😉 . Náhodou máš krásné bříško 😵 . Co junior? Už má jméno?? 😀 😉

consti
autor
31. srp 2009

Teda ženský, kde všechny jste 😀 ?

mes
31. srp 2009

Consti - myslím, že nakonec bude Ondřej Jiří Hlinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ahojda a děkuji za pochvalu bříška...to mi nevadí...jen ten zadek by mohl být menší 😀 😀 😀

mes
31. srp 2009

...řekla a sežrala půlku tatranky 😎 😀 😀 😀

nicollka
31. srp 2009

ahoj holky dnes sem byla v práci dlouho...tak a ráno do školky, jsem nervozni, snad to danda zvládne :D
Domek sme zrušily a zamluvily ten druhý...takže tento http://nicollkacz.rajce.idnes.cz/domek/ mín práce a hned k nastěhování.

nicollka
1. zář 2009

Ahoj holky

Tak a malej už je ve školce, paní učitelka na něj promluvila, tak stál a schovával se za mě, pak jí řekl jak se jmenuje a uviděl tu kopu hraček a dětí tak pomalinku se k nim přibližoval, sedl za něma a hrál si, já vyplnila nějaký papíry a on si ani nevšiml že jsem odešla ani mi nezamával prostě nic. Maminka slzy v očích a on nic :D tak nevím co udělá až si všimne že tam nejsem, ale myslím už nic, budou si hrát a půjdou na dvůr na písek a tak. No o půl 1 ho vyzvedávám. Už volala mamka z práce a taťka a manža ... :D

consti
autor
1. zář 2009

No vidíš Nico, jak to krásně zvládl. A do které školky chodí?? 😉 Já chodila na Koláčkovo, ale dnes už jsou obě holky pod jedním vedením a ředitelkou je naše dobrá známá 😀 😉 .

nicollka
1. zář 2009

ahoj consti no na koláčkovo chodí do berušek. Došla sem tam pro něj o půl 1, půlka třidy seděla a plakala, Daneček mezi nima, skočil mi kolem krku a plakal jééé to bylo slziček chudátko moje, a pořád říkal "máma utekla, máma nebyla tady" no a prý plakal teda tak 2 hodiny :( Ale doma říkal že zase půjde do školky, že si tam hráli, no tak snad příští týden to bude lepší, teď bude mít takovou pauzičku. Sem mu vysvětlovala že tam maminky nemůžou že je to jen pro děti, tak uvidíme...

consti
autor
1. zář 2009

Neboj, zvykne si 😉 . Můj brácha takto řval teda docela dlouho 😀 😎 . Jo, my holky jsme prostě silnější 😀.

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

Ahoj holky tady je nějak pusto co je nového a co abulka a cabal už jsem tu dlouho neviděla????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru