Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
14. črc 2009

Ahoj všechny,
přeju všem hooodně štěstí a brzké // 😉

cabalkova
14. črc 2009

Jupi, uz jsem tu... preju nam vsem brzke //, abychom nejpozdeji na vanoce (budou tu driv, nez se nadejeme) mely v brisku uzasne darecky. 🙂 🙂

nikare
14. črc 2009

......už aby to bylo, co??? 😵

consti
autor
14. črc 2009

😵 😵 ahoj kočky 😉 !! Klarko tak doufám, že se to tvé přání splní 😵 .
micha to doufám těmi // odstartuje 😉 😵 .

cabalkova
14. črc 2009

No jo, micha bude prvni bezec v nasem maratonu 🙂

Holky, at se zorientuju, kolikaty dc cca jste?

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Taky se přidávám a přeji všem co nejdřív // na testíku a azse se můžeme bavit o přízracííích měla jsem pocit že jsem v tom sama ale nejsem 🙂 byl to dobrý nápad

nikare
14. črc 2009

Kláry: já jsem dneska 5 dc a už třetí den beru Clostill........... 😵

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Já jsem 24 jak jsem právě zjistila

consti
autor
14. črc 2009

Já to sice nepočítám,a le myslím, že 9....moment. Jo 9dc 😉 .

mar26
14. črc 2009

holky moc vám ty // přeju,ale to jste nemusely odcházet z původní diskuze ☹ , za chvíli tam nikdo nebude...ale asi vás tam otravujeme těhu kecama co?

nikare
14. črc 2009

mar: neotravujete, ale uznejte, že my zatím nevíme nic o tvrdnutí bříšek, o pohybech a tak.............jen vám tiše závidíme, nepíšeme, ale jen čteme...........tak proto holky založily novou........... 😉 😉

cabalkova
14. črc 2009

mar... ono v tom neni nic osobniho, ale my porad doufame, ze se nam zadari a vy uz balite do porodnice... tak se trosku v te diskusi rozchazime... ale to prece neva... vsak my k vam budeme nakukovat, neboj 🙂

consti
autor
14. črc 2009

mar neotravujete, ale máte už své starosti. Já se např. minule dvakrát ptala na annetu a vy jste tam jely diskuzi o porodech a nikdo mi už ani neodpovída 😀 l. To není výčitka( budeme stejné 😉 ), ale konstatování. To je přirozený vývoj 😉 .

cabalkova
14. črc 2009

sluni... tak to jsi prvni na rade s testenim a prizraky... bylo snazeni? jak to vidis?? Pak je teda na rade micha, pak asi ja, a pak consti v tesnem zavesu s nika...

nika... taky beru clostil a od zitrka utrogestan... uvidime, uvidime, treba to pomohlo, ze...

consti
autor
14. črc 2009

A nakukovat k vám budeme, to si piš 😀 .

nikare
14. črc 2009

kláry: jo jo..........já do toho ještě musím dát do pořádku tu krev s prolaktinem teď ten clostik a potom utroš.....jsem zvědavá, jak bude to léto úspěšné 😉

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

No ja jsem asi první ale klarko ja to tenhle mesic vypustila snazilkovali jsme ale nevím ejstli v dobe ovu nevim kdy byla ale as kdyz manza enbyl doma a pak mel horecky tak jsme to enchali tak taky beru clsotik a na prolaktin mam parlodel a msuim rict ze jsem byla pred 14 dny na prohlidce a hormonální profil v poradlku a dle gynekologa slapu jak hodinky a pry muzu v poho otehotnet po fyzicke strane

ally57
14. črc 2009

Ahoj holkýýý! Už jsem na příjmu a s radostí se k vám přidávám! 😵

Info pro přehled: jsem 21dc, brala jsem tento měsíc clostil a "plodné" období jsme trávili na dovče v Itálii 🙂 Nic si od toho ale neslibuju, protože jsme už po 2 neúspěšných IUI... 😒 a tento měsíc už to bude rok, co se snažíme... nojo, tohle kdyby někdo řekl před těmi 12 měsíci, tak bych mu to nevěřila nebo bych rovnou zešílela 😀 😝

Život holt není vždycky takový, jak si člověk představuje, ale věřím, že se všechny těch našich drobečků dočkáme!!! 🙂

Takže tímto nám všem říjnovým snažilkám přeju z celého srdíčka plnou náruč štěstíčka! 😵 😵 😵

(Mar nám sem už zanesla těhubacílek a to je móóóc fajn 😉 😀 )

cabalkova
14. črc 2009

Prolaktin je co? Pomoc...

Ja hormonalni profil v norme, ale pomichane pomery jednotlivych hormonu, takze z toho mam dlouhe cykly, pruchodnost vejcovodu ok, manzel spermio ok, clostil, v pondeli byla prvni IUI, od zitra utro... za dva tydny uvidime...

ally57
14. črc 2009

Ahoj Klarko, prolaktin je hormon, ktery se vylucuje v dobe kojeni - no a kdyz ho ma nekdo zvyseny, ackoli nekoji, tak to zpusobuje, ze nemuze otehotnet...

Držím palečky, ať vám IUI přinese // 🙂

Dodám trochu naděje: kamarádka byla v červnu na první IUI a teď v pátek našla //! 😵 Takže to jde!!! 😉

mar26
14. črc 2009

Tak ještě jednou hodně štěstíčka všem tfuj,tfuj,tfuj

mar26
14. črc 2009

consti ono to bylo asi i proto,že se pár příspěvků předtím o annet psalo 😉 ,ale to je jedno. Budu vás sledovat,tak pěkně těhulkujte a pak se k nám třeba přesunete...stejně je mi to líto 😢 ...asi ty hormony

ally57
14. črc 2009

Mar nesmutni, vždyť já jsem tam s vámi skoro každý den - jen nejsem vidět 😉 ale takové krásné okamžiky bych si přece nemohla nechat ujít...! 😵
A děkujeme moc za těhubacílek!!! 🙂

cabalkova
14. črc 2009

ally... diky za pomoc, ja si to tak nejak predstavovala s tim prolaktinem, ale neni nad to se zeptat. 🙂
A kam chodis do CARu?

Ja si porad rikam, ze kdyz se nam to pri posledni ovu povedlo prirozene (byt jsem o to zas hned prisla), ze se to s IUI musi povest uz jistojiste... ale az dostanu ms, tak budu bulet silene...

Jojo, my se snazime v podstate uz od 01/08, je to hukot, obcas mi z toho hrabe, ale co nadelas... zase jsme se do toho stehovali a vsechno, na druhou stranu ani ted neni uplne klid, privalove deste nas vyplavily a muz prisel o praci... tak si rikam, ze tech neprijemnosti uz bylo dost a ze mi to shora urcite vynahradi prostrednictvim //....
😠

consti
autor
14. črc 2009

ally ahooooj 😉 😵 . Mám moc práce, tak nevím, kdy zase napíšu 😝 .

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Je Allynko ahooj tebe jsem tu dlouho neviděla

cabalkova
14. črc 2009

JO a ally, jsem moc rada, ze ses "zjevila", ja chodila taky do rijnovek sem tam cist, ale uz jsem ani neprispivala, jen jsem nostalgicky vzpominala na nasi zacatecni tabulku... tak verim, ze v Druhe vlne, s tabulkou nebo bez ni, budeme mit do vanoc vsechny ty //..... 😉 😉

michamicha
14. črc 2009

😀 tak jsem tu taky a hlásím, že já jsem dnes 25DC, 11.den po IUI 😉 a teď mažu domů z práce a doma si vás dočtu 🙂

mar, a do starý diskuze budu chodit dál, jsem totiž strašně zvědavá kdy se roztrhne pytel s porodama 😵

cabalkova
14. črc 2009

Ty micho a nebudes uz testit? To uz by na citlivem testiku mohlo byt neco videt, jestli jses si jista ze uz Pregnyl uplne vymizel... ty jo, zacina to byt napinavy... 😉 Jako za starejch dobrejch casu....

Ally, neboj, nepovedly se dve, povede se treti... nebo treba ivf... ale mimi bude, uvidis!!!

michamicha
14. črc 2009

no já testila dneska, protože jsem včera začala trochu špinit a klesla mi teplota, ale dneska teplota opět nahoře a na testíku NIC (teda duch tam byl, ale toho mám vždycky), takže další testík chci dělat v pátek, ale určitě to tak dlouho nevydržim jak se znám 😀 dneska jsem zase trošku špinila, ale nesílí to, spíš slábne...tak uvidíme jak se to bude vyvíjet, když bude i zítra teplota vysoko, tak testnu už asi ve čtvrtek 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru