Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
28. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Jen na vás bleskově nakukuju a vidím, že nic nového, což mě mrzí - Klárko... ale je dobře, že jste se definitivně rozhodli, co dál 😉 Já s tím měla strašný muka, jestli ivf jo nebo ne a nakonec jsem ráda, že se to vyřešilo za mně, protože můj vnitřní hlas mi pořád říkal, ať do toho nejdu...
Jinak už nesmutním, jsem celkem vyrovnaná se situací a prostě žiju jako dřív 🙂 mám spoustu práce, takže nestíhám vůbec nic jinýho, což je dobře 😉
Příští týden 3.9. jedu za tím panem doktorem s čínskou medicínou, tak vás pak budu informovat, co mi řekl 🙂
zatím se tu mějte krásně, užijte si víkendík a nezapomeňte se snažit množit 😵 😀
papapa

michamicha
28. srp 2009

čau, čtu vás, jen nepíšu... mrcha furt nikde, už mě skoro týden pobolívá v podbřišku (spíš jako na ovu) a na testu bílo, tak nevim co se děje, v pondělí volam do CARu a objednam se na konzultaci a prohlídku...

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Jéé ahoj Ally jsem ráda že je ti už líp a neboj já prostě na 1000% věřím že si k vám miminko najde cestu prostě to vím
Doufám že až budete mít ten e-obchod zřízený že nám sem hodíš link ať se můžem kouknout jak se vám to povedlo
Taky si užij krásný víkend a drž se myslíme na tebe všechny... 🙂

ally57
28. srp 2009

Jó a ještě k tomu, jak dlouho přežívají spermijky - můj názor:
některý ženský stačí, když se vedle ní chlap vyčůrá a je těhotná (= přežily by třeba i ten týden) a u jiné (= u nás) mnohdy nepomůže, ani když se snaží hodinu před ovulí 😀 😀 😀 no a jak všechny dobře víme - hlavní je na to nemyslet!!! 😀 😀 😀 😉

mes
28. srp 2009

😎 Consti - souhlasím s Ally - prostě některá otěhotní z první kapky a jiná musí na IUI 😉 tak to prostě je🙂)
Zdraví vás vorvaň a přeje krásný víkend...
Holky - ještě jedno hlasování u vás v diskuzi:
Kdo z vás je pro Ondráška a kdo pro Jiříčka??? Děkuji za odpovědi 😎

consti
autor
28. srp 2009

sluni tak ten den před by to vyjít mohlo 😉 😵 .
Alenko ahoooj!! Jsme ráda, že sem nakukuješ, tady jsme stejně všechny na jedné lodi 😀 😝 . Držím pěsti k tomu léčiteli a jsem zvědavá, co ti řekne a jak to bude probíhat a taaaak 😎 😉 . Co ten váš obchod? Už to budete rozjíždět ne? 😉

ally57
28. srp 2009

Sluni děkuju 😵 jasně že link hodím 😎 na mimi teď prostě opravdu nemám ani čas myslet, a ZATÍM se mi daří to prostě brát tak, jak to je = užívám si svého muže, mimi teď není, a až bude, tak bude 🙂

mes
28. srp 2009

Ally - super přístup!!! Jen tak dále 😉

consti
autor
28. srp 2009

mes, ally jo já vím. Já se tím jen utěšuju 😀 😀 .
mesi já asi pro Ondráška 😉 😵 .
micha ty jsi teda záhada, snad ti doktor řekne, co se děje 😉 😎 .

michamicha
28. srp 2009

mes, mě se taky líbí Ondrášek 😉

consti
autor
28. srp 2009

ally a až mimi bude, tak se budeme zase nervovat, aby bylo vše ok, pak z porodu, pak až se narodí...Takže teď máme vlastně klídek nee 😀. Bychom si to měly užívat, pak budeme mít utrum. 😎

ally57
28. srp 2009

Mesinko gratuluju ke zdravému chlapečkovi!!! 😵
Já hlasuju pro Ondráška (taky by byl v mém výběru jmen 😉 )
Jdi s tím vorvaněm, vždyť máš krásný bříško, jinak kde nic tu nic! 😀

Consti - děkuju 🙂
No teď tvoříme s grafikem design eshopu, jdeme zadávat tisk (vizitky a další tiskoviny)... jde to dost pomalu, když jsme oba zaměstnaní - kdyby se tomu mohl člověk věnovat naplno, už by to frčelo 🙂 s hypotékou si nemůžeme dovolit pustit práci ani jeden... no ale první úspěch: máme prvního dodavatele - byl přímo nadšený, tak snad to tak půjde i s dalšími - a snad pak budou nadšení i zákazníci 😀

michamicha
28. srp 2009

ally a v jakém oboru to bude? nevím jestli si to tu už náhodou nepsala 😅

ally57
28. srp 2009

Consti - jojo, svatá pravda - těmi dvěma čárkami pak začne jeden velkej doživotní strach 😉 takže užívejme si relativní svobody, dokud to jde! 🙂 (teda zase né už nějak moc dlouho - no víte, jak to myslím... 😀 )

consti
autor
28. srp 2009

ally jo, vím, jak to myslíš 😀 😉. Mně stačí vidět třeba kamarádku, co má problémy s malým (třeba pořád zvrací, pláče atd.) a pak si sice říkám, že bych broučka brala, ale že proti ní mám zase svobodu, zodpovídám jen sama za sebe, klidně spím atd. 😀 😅

ally57
28. srp 2009

Micha - cestovní ruch 🙂 krize by tomu neměla vadit, ba naopak 😉 snad už sem brzy hodím link... jen co bude grafika, tak to sem mrsknu, ještě nenaplněné, jen abyste věděly 😉
Jinak Micho, to je fakt záhada s tebou - ty jsi tento měsíc nebrala nic (clostil)...?

ally57
28. srp 2009

Consti - no, a takových věcí je spousta, co nás pak čekají - že si to zatím ani neumíme pořádně představit, do čeho se hrneme 😀 takže si fakt říkám, že si ten čas klidu nechci už kazit tím, že budu pořád fňukat po miminku místo abych si to řádně užívala - protože pak už to bude fakt úplně jinej život 😉

consti
autor
28. srp 2009

Alčo chválím správný přístup a jdu do toho s tebou. Jo tak cestovná ruch jo?? To je super!!! Až budete brát zaměstnance, mysli na mě 😉 😀 .

mes
28. srp 2009

Consti - a ten strach kterej začne je naprosto šílenej - to mi věř 😉 Užívejte si klidu 😵

Allynko - děkuji 😵 držím palečky s tím obchodem, nebo čo to bude, ať to klape na jedničku...A jestli to bude cestovka - tak s tebou za dva roky letííím 😀

mes
28. srp 2009

Děkuji Vám za Ondráška 😀 😀

consti
autor
28. srp 2009

mes a manža chce Jiříčka 😉 ? Co třeba Honzík? To je taky hezké jméno 😵 .

mes
28. srp 2009

Manža trvá na Jiříkovi...já na Ondráškovi...Honzu nechceme protože se nám nelíbí ta dvojakost jména Jan - Honza, Josef - Pepa... 😉 Jinak malý Honzíček je hezké...ale ne pro to malé v mém bříšku...to chce být Ondrášek 😎 a hotovo

consti
autor
28. srp 2009

no tak to je pak jasný děcka, ne? Bude to Ondra a hotove 😀 😀 .

aranel6
28. srp 2009

Dobré skoro poledne,

teda tady se to konečně zase rozjelo-to je fajn. 🙂
Ally, jsem moc ráda,že se cítíš už lépe a je dobře že žiješ tím rozjezdem podnikání-je vidět že tě to baví. 🙂
Na zprávu jak u China Dr. jsem moc zvědavá.

Klárko, to je dobře že ta mrchule to nakonec neprotahovala a v pondělí už můžeš volat do Caru co dál.
Tak pěkně překládej ať máš odpočinkový víkend. 🙂

Mesinko, pokud je na výběr jen Jiřík a Ondra,tak jsem všema deseti pro Ondráška (taky jsem ho měla v širším výběru), mám tam taky Šimonka, ale můj jasnej favorit je prostě Matýsek. Jsem zvědavá až to jednou budeme řešit u nás (aspoň doufám že budeme) tak jaký boj to bude.

Ohledně spermijek-přesně jak napsala Ally-u nás bohužel to zatím vypadá,že den před ovu prostě nestačí a den po ovu už zase nestačí a přesný den jsme asi zatím taky netrefili.

consti
autor
28. srp 2009

Aranel my bychom asi taky potřebovali trefit přesný den 😉. Ale jak ho poznat, že? 😀

mes
28. srp 2009

Ahoj karamelko!!!
Jo jo Šimonek byl taky ve hře... ještě trošku je...tak uvidíme..Matěje jsme vyloučili...když já bych chtěla toho Ondráška, myslím, že se to malýmu líbí...zkouším mu tak říkat 😀
A jak se ti daříkuje?? 😵

mes
28. srp 2009

Consti - on je fígl v tom ho nehledat 😀

aranel6
28. srp 2009

Mícha: To je vážně záhada-takhle dlouho po Ovu a test nic a mrcha taky nic. A co teplota?

consti
autor
28. srp 2009

mes jo taaaak, tak jo, tak já ho teda hledat nebudu, ju 😀 ? Ale to to s tou naší frekvencí netrefíme ani za rok 😀 😅 .

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Mesí ja jsem jednoznačně pro Ondráška je to i mé vybrané jméno pro kluka pokud to budu někdy potřebovat a Jiříčka už domá mám jendoho...
Teda chvíli jsem tu nebyla a vy jste toho tolik nakecaly? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru