Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
19. říj 2009

A jeste pondelni tabulicka:

Martinka (nicolka) 34 dc (4 dc) ???
Zuzka (consti) 6 dc
Veru (nikare) 7 dc
Lucka (arka) 9 dc
Ivča (aranel) 15 dc
Alenka (ally) 15 dc (4. den po IUI)
Micha 19 dc
Klárka (cabal) 26 dc
Vladka (blazenka) 34 dc ???
--------------------------------------
Kačka 10 tt a začínající 3 měsíc

ally57
19. říj 2009

Dobré ránko 🙂

Klárko, co blázníš - proč chceš vysadit utroš, když nemáš jistotu, že nejsi těhu...? 😕 Teda vlastně naopak, je tu silné podezření, že bys mohla být - i kdyby sis vsugerovala všechny příznaky, tak teplotku si vsugerovat nemůžeš... 😉 Kolik jsi dpo?

slunickoseznam.cz
19. říj 2009

Ahoj holky zdravím včera mně rozbolel zub,sakra ani si vzít něco od bolesti když krom paralenu nic nemůžu a paralen je slabý na zuby tak jsem fičela dneska k zubaři mam to rozvrane a za tyden jdu na vyčištění z toho jsem měla ztrach že když otěhotním zase mně to začne bolet a je to tu 😠 😠
Klari já bych nejdřív testla a pak bych teprve vysadila utroš

cabalkova
19. říj 2009

no, ja uz nan utros jenom na dva dny, respektive na dva a pul dne, tedy do stredy do rana, a to bude na testovani jeste brzy. Podle FF bych mela testovat nejdriv v sobotu a priznam se, ze se budu snazit udrzet a netestovat vubec, protoze kdyz to pak clovek vidi bily na bilym, tak je z toho v jeste vetsi beznadeji. Proste jen pockam na ms. Dnes jsem 10 dpo. A kdybych naaaaahodou,ale opravdu jen naaaahodou byla tehu, tak si tam corpus luteum zacne progesteron vyrabet davno samo a uz by nemelo byt treba, abych ho aplikovala zvenku.

Zde muj graf, ovsem s tim, ze v so a ne jsem merila o dve az dve a pul hodiny pozdeji... takze kdo vi, kolik bych namerila dnes, kdybych misto v pul seste merila opet v osm. 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

cabalkova
19. říj 2009

Slunicko, drzim palce, aby zoubek prestal zlobit, to ti teda nezavidim... jeje, doufam, ze az to bude aktualni, ze se mi to vyhne.... mam ted sice skveleho zubare, ale jakekoli zakroky nesnaaaasiiiim....

slunickoseznam.cz
19. říj 2009

No doufám že to brzo přestane bolet
Jinak ja jsem měla clostil a pak se mně dr při prvnim uzv ptal jestli chci utroš a nakonec jsem si ho nevzala a doufám že jsme to zvládli i bez utroše

cabalkova
19. říj 2009

urcite jo, ja se tesim na tu fotecku... kdy ze to jdes na ten utz?? Ja si myslim, ze je dobre tim utrosem pomoct v zacatku, zvlast po tom clostilu, ktery brzdi vyvoj sliznice, ale kdyz je vse v poradku, tak by se to pak melo o sebe postarat samo, si myslim. Toz tak. 😵

slunickoseznam.cz
19. říj 2009

Na uzv jdu příští pondělí už se nemůžu dočkat jdu i s manželem 🙂
No mně se ptal dr jestli chci utroš ale že mi může na rovinu říct že pokud je silné to mimi a má se udržet tak se udrží a pokud ne tak odejde i kdybych brala spoustu léků

michamicha
19. říj 2009

klári, já bych utroš ještě nevysazovala, mě dr. vždycky řikal, že mám vysadit až ve chvíli kdy se začne rozjíždět MS
a je pravda, že min. cyklus jsem brala utroš 3x1 a MS došla i přes utroš...

michamicha
19. říj 2009

aha, teď jsem si to pořádně přečetla, že máš utroš už jen na 2,5 dne 😅 tak to ti asi nic jinýho nezbyde než vysadit ☹ to já mam doma zásobu, ale je mi to k ničemu, když dr. řekl, že ho nemám brát a mám počkat na mrchu 😒 holt zůstane na další cyklus...

normálně jsme byli v sobotu u babi a hned mi hlásila, že se jí min. týden zdál sen, že se mi narodily dvojčata, prý se ptala mamky jestli něco neví, jenže ani ona ani já nic nevíme 😀 a pak se mě ještě jedna známá ptala, jestli jsem těhu, že prej si myslí, že jo... haha, tak si řikám, abych třeba nebyla zítra na utz překvapená 😀 😀 😀 teda beru to jako dobrý vtip 😀

cabalkova
19. říj 2009

Micho, tak drzim palce na ten utz... 🙂 Jsem rada, ze mi dr. slunicka potvrdil to, co si taky myslim... kdyz bude mimi dobre, tak se o sebe uz ted postara samo... krom toho ja jsem naopak ten typ, ze dokud nevysadim utros, tak ms nedojde vubec... takze bych taky mohla brat utros az do vanoc, tehu bych nebyla a ms taky nikde... takze tak... a mam uz jen ctyri kulicky, tak je to stejne jedno. 😉

Jinak ta kamoska po ivf, jak jsem tu o ni minuly tyden psala, tehu neni, nechytilo se to... tak jsem se zase uklidnila... je to blby, ale je to tak... prestala jsem panikarit, ze bych na to mela jit taky a nechavam to na prirode a svem manzelovi. 😵 Doufejme, ze jejich spojene sily nakonec dospeji k uspesnemu cili. 😎

cabalkova
19. říj 2009

slunicko, tak to bude nadhera, utz i s manzelem, jee... moc a moc ti to preju... a doufam, ze se te vcas chytim za sos a budu to za chvili prozivat taky. 😉

consti
autor
19. říj 2009

Ahoj kočky.
Tak vás zdraví marod 😝 . Od pátku mě bolí hlava, k tomu rýma, bolest v krku, tak jsem šla raději k doktorce a mám nemocenskou a antibiotika. Dobrat bych je měla chvíli před ovu, tak snad není snažení tento měsíc v háji...Co myslíte?? 😅 A taky tento měsíc nic nehrotím, snažím se být v klidu, nemyslet na to, jestli budu těhu nebo nebudu a uvidíme, jestli psychika udělá své 😀.
Klárko držím pěstičky a Alence taky 😉.
sluni těším se na obrázek 😉 😉

ally57
19. říj 2009

Zuzi, to je mi líto, že tě sklátil bacil... no na druhou stranu si aspoň doma v pelíšku odpočineš 😉 každopádně ti ale přeju, ať jsi brzy jako rybička! 🙂 Jak je to s antibiotiky a otěhu, to nemám tušení - ale SNAD to nemá vliv, hlavně pohoda, klid - to je nejdůležitější 🙂

Děkuju ti za palečky, ale víš, jak to se mnou je... proč by zrovna 4. pokus IUI měl vyjít, když tři předtím nevyšly... 😅

Klárko - souhlasím taky s Dr. od Kačky - pokud je mimi silné, zvládne to i bez utroše, a pokud není, tak mu nepomůže ani svěcená voda 😉 tak ti přeju, ať je nejsilnější a držíííííí!!! 😵

Kačko, už se těším na fotečku moc 😵 😵

ally57
19. říj 2009

Micho - kdy jdeš na UZV? To by byla bomba, kdyby všechny ty předpovědi byly pravdivé!!! 🙂

Klárko - to je mi líto, že to té holčině na IVF nevyšlo 😔 je to prostě těžký... kdyby tak člověk věděl, jak se rozhodnout a co je správná cesta, viď...

michamicha
19. říj 2009

allynko, na utz jdu zítra v 11 🙂 až dorazim domů, tak hned písnu novinky 😉

nicollka
20. říj 2009

Ahoj holky, včera jsem nebyla vůbec doma, tak nestíhám.

Holky potřebuji radu, jestli některá nevíte. Jsem od r. 2002 OSVČ. Tento rok jsem plátce DPH, a chci pozastavit živnost, a nahlásit se na úřad práce, prý bych měla dostat strop, když mám obrat přes milion za rok. Nevíte počítá se na pracáku výše dávek z daňového přiznání? Byla jsem i na rodičáku, který mi v říjnu skončil a bez peněz zůstat nemůžu a platit si sociální a zdravotní, tak kdyby mi dali aspon těch 13tis, tak bych tam šla dobrovolně. A snad pak budu moct zase jen na tří letý rodičák...nevítě některá prosím?

nicollka
20. říj 2009

No jinak já už jen čekám kdy se rozjede mrcha jedna.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

consti
autor
20. říj 2009

Ahoj kočky, tady nikdo není a já se doma nudím 😀 😎 . Ale není mi moc dobře, ach jooo. Bolest v krku se zhoršila, rýma se spustila, no děs 😝 .
nico já ti teda neporadím, v tomto se teda vůůbec neorientuji 😅 .
micha jsem zvědavá na ten ultrazvuk 😉

slunickoseznam.cz
20. říj 2009

Ahoj zuzi to je škoda že ti není dobře snad se to brzo zlepší
ještě tady dneska nebyla Klárka jsem zvědavá co teeplotka a jak se cítí
Micha snad budou dobré zprávyy 🙂
Já tady mám dneska spoustu chlapů kteří pracují nahoře na bytečku a manža je doma vzal si dneska dovču 🙂

consti
autor
20. říj 2009

Ahoj Kačko, tak co mimísek, nezlobí?
😉 Už se asi nemůžeš dočkat prohlídky, co? U nás se to taky pomalu po prohlídce rozjede, tak se už taky těším 😉 .

slunickoseznam.cz
20. říj 2009

No zlobil včera večer a dneska ráno ale jinak v pohodě je mi docela dobře akorat se mi chce pořád spát
Kontroly se už nemůžu dočkat hlavně aby bylo všechno v pořádku manža by měl jet semnou tak jsem zvědavá včera jsems e smali že mam v břiše jahodu s ušima 🙂
Držím palce ať se to rozjede mně vlastně ani na nic nepřišli akorát na ten vysoký prolaktin a ten s e upravil tabletkama a pak se to povedlo třeba nemáte žádný problém a na vánoce už budete třeba tři 🙂

consti
autor
20. říj 2009

Káťo no kéž by. největší problém je většinou ta psychika, ale uvidíme, na co přijde doktor 😉 .

cabalkova
20. říj 2009

Ahoj kocenky, tak dneska rano teplota stale 36.9, FF mi tam napsal, ze mam "mozna" trifazovy graf, typicky pro tehu, ale ze to neni jiste kvuli utrosi, co beru... tak jsem se namlsala a dneska si udelala test a hadejte co? NIc.... bilo.... takze nic... jeste dnes a zitra rano "cvicne" vezmu utros a pak v sobotu, nazdarek ms...

slunickoseznam.cz
20. říj 2009

Cabal a který dpo jdi dneska?

cabalkova
20. říj 2009

dneska jsem podle FF 11dpo, ale myslim si, ze jsem spis 10 dpo

slunickoseznam.cz
20. říj 2009

No to ještě může být klidně brzo na testík neházej flint do žita!!!

consti
autor
20. říj 2009

Klárko 10. nebo 11. dpo ještě nemusíš mít vůbec stíneček!!! Držím pěsti, testla bych až tak 13.-14.dpo 😉 😵 .

michamicha
20. říj 2009

ahoj, tak jsem zpátky, puregon jsem zatím nedostala, dr. viděl na utz 1 folikul o velikosti 16mm, ale prý je takovej divnej (nesouměrnej), že to vypadá spíš na cystu, takže jdu za týden na další utz a uvidíme co z toho bude...
jinak jsem ještě dostala dostinex nebo jak se to jmenuje, mám brát 1/2 tbl 2x týdně, jenom pro jistotu kdybych náhodou zase měla zvýšený prolaktin, protože se mi zase prodlužujou cykly...
no musim říct, že jsem z toho docela zklamaná ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru