Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
22. lis 2009

Ahojky, nikde nikdo? 😉
Jaký byl víkend? u nás bylo krásně, tak jsem procházkovali a tak 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
22. lis 2009

Tak ja jsem mělq víkend pracovní balila jsem věci a stěhovala do kuchyně ja teda ne ja to jen vykládala z krabic do skříněk a včera jsem byla celé odpoledne v práci za holkama a spolupracovnice tam byla s měsíční Eliškou tak jsem si ji upučkala
Už se těším až budeme mít ten vrch hotový a budu se o vánocích válet u cukroví a u pohádek 🙂

consti
autor
22. lis 2009

Kačko, tak to se hezky šetři. Jinak kuchyňku máš moc hezkou 😵 ! To se bude vařit jedna báseň 😉 !
Taky se těším na Vánoce, ale u nás jsou vždy trochu hektičtější. Musíme navštívit oboje rodiče a jsou to velké přesuny vzhledem k tomu, že naši jsou až na Moravě 😕 . Ale my si to i tak užijeme 😉 😵 .

cabalkova
23. lis 2009

Ahoj kocenky, tak s ehlasim, jsem 30DC a ms stale nikde, zrovna ted, kdy by se to tak hodilo, aby uz prisla... jestli bude meskat jeste vic nez tyden, tak do vanoc nestihneme tu startovni injekci a budeme muset IVF presunout az na leden-unor.... 😝

Jinak jsme meli vcera na obede nase mile sousedy, maji ctyrletou Elisku a skoro dvouleteho Stepanka... a vcera na nas vybalili, ze jsou ve ctvrtem mesici a cekaji treti kousek... a to uz treti dite ani nechteli, proste to neuhlidali a dokonce uvazovali (na vterinku), ze by to dali pryc.... tak to je pak nejaka spravedlnost na svete... jeden ma vic, nez by chtel, a druhej nic... jo, rikala jsem si, jak jsem v pohode... no a obulela jsem to silene, znate to... mame je radi, o to nic, ale zas me to dostalo do kolen, proc jen to nam nejde?! No nic, musim se oklepat a jit dal a doufat, ze se nam to za pomoci IVF povede...

Taky se k tomu stavim zcasti skepticky, mame tu jeste jedny sousedy, ti se snazili deset (slovy DESET) let, prosili si pres vsechyn IUI, IVF a furt nic... a pak se jim to po deseti letech pvoedlo prirozene... no jo, jenomze zacinali v nejakych osmadvaceti a v osmatriceti se jim to povedlo.... pokud bychom je meli napodobit, stanu se matkou v petactyriceti... no tak to mi uz do te doby davno hrabne....

consti
autor
23. lis 2009

Ahoj Klárko,
tak ms mešká jo? A nějaké příznaky? 😉 Tím ti teda nechci dělat naděje,a le co kdyby.
S těmi sousedy to chápu, taky je mi to vždy líto 😔 . Nás čeká návštěva u synovce, pojedeme se podívat na jeho miminko. No taky nevím, jak to zvládnu, začali se snažit ještě po nás a hned druhý měsíc čekali mimčo... 😔 Tak snad to nějak zvládnu 🙂 .
Jinak mě včera hrozně bolelo břicho, až mrchovsky a dneska to vypadá podobně, tak nevím, co se zase děje. Že by teprve nastupovala ovu? To se mi nějak nezdá... 😅

consti
autor
23. lis 2009

Uf, to břicho mě fakt bolí 😔 😅 . No co se z tohoto vyvrbí 😅 . Snad je vše ok, snaženíčko proběhlo a čeká nás zase 14 dní čekání, ale už taky ničemu nevěřím a chci si užít Vánoce v klidu 😵 .

consti
autor
23. lis 2009

A tabuličkaaa:
Martinka (nicolka) 3 dc
Veru (nikare) 4 dc
Zuzka (consti) 15 dc
Ivča (aranel) 23 dc
Micha 25 dc
Alenka (ally) 28 dc- Alenka se už dlouho neozvala!
Klárka (cabal) 30 dc

Kačka (slunicko) 15tt to to letíííííí 😵 😀

cabalkova
23. lis 2009

Zuzi.... zadne nadeje, tento mesic jsme se tulili jen hodne na zacatku a pak jsme to totalne vypustili, muz dodelaval po vecerech nejakou praci a tak.... takze rozhodne NEMUZU byt tehotna.... spis me stve, ze zrovna mesic, kdy bych potrebovala ms co nejdriv, naschval nedorazi....t o je tak vzdycky, uplne jinak, nez by clovek chtel... porad jsem ale rada, ze jsme se na to tento mesic vykaslali, protoze uz jsem z toho byla fakt na budku a ted to bylo lepsi... teda do vcerejska... par dni mi to vzdycky trva, nez se z toho vzpamatuju, a ted to navic budu mit v primym prenosu... uz to vidim... jejich mimcu bude rok, dva, tri a my budeme furt bez deti... ach jo, uz nebadam nad tim, jestli je nebo neni spravedlivy, takhle to nefunguje, ale mrzi me to... a dost.... ☹

consti
autor
23. lis 2009

Klárko neboj, mimča se dočkáte a žádné takové, že jejich mimču bude rok, dva..I když já tě teda chápu, taky mám kolikrát tyto myšlenky a děti mají už i ty kámošky, co mimčo nechtěly nebo odkládaly a ty dětičky rostou a beztak budou mít každou chvíli další a my nic. Ale o spravedlnosti to není, spíš je to tak nějak osud. Snažím se to tak brát 😅 😕 .

consti
autor
23. lis 2009

Klárko a ostatní, potřebuji radu. Je možné, abych dle teplot měla ovu např. 13 dc a dle hlenu 15 dc? Co je přesnější? Vůbec nevím, čím se mám řídit, dle grafu mám ovu tak ten 13 dc, ale hlen mám sice i ten 13dc, ale až 15 dc mám ten pravý ovu hlen. Přitom cyklus mám 27 dní, takže ovu by měla být spíš ten 13 dc. To je opravdu věda tohle... 😀 😎

nikare
23. lis 2009

Ahojky holky,
tak já od víkendu umírám bolestí bříška..........a růžový pilule jsou na prd !!! už aby bylo po všem !!!
A koukám, že je tu zase smutnící období, co??? Jo je to furt jak na houpačce, chvilku je líp a pak stačí maličko a jsme zase na kolenou, že??? Ale ono bude určitě líp (viď Kláry???) 😉 😉 Holky okolo mě je to taky všechno těhotný na poprvé, v rodině žádné komplikace a my???? Prostě někdo si to asi musí vybrat !!! Nervíky z toho budeme mít furt, jen je zdravě zvládnout !!! A že my je určitě zvládneme ......... 😉
Zuzi, no pokud vím, tak ten hleník může být ty 2-3 dny, takže je to určitě v pohodě............tak se snažte "hlavně a mimo jiné" po ty dny, co máš teplotky a hleník a nemůžete se přeci netrefit 🙂 🙂
Věda to teda je a příroda je mocná čarodějka ............... !!! (ale pod ty vánoční stromečky by nám teda mohla nadělit ty malý nadílky, což???)

consti
autor
23. lis 2009

Veru máš pravdu, ale my to musíme načasovat, protože nesexujeme fakt každý den 😀 😅 . Manža pomalu končí v práci a má toho nad hlavu, takže je fakt docela ko a je rád, že je rád. A na mě zase padá zimní spánek, tak jak zalezu do postele, tak bych jen spala a spala 😎 😅 . Ale tak snad dnes nedorazí moc pozdě a budeme to moct pojistit 😉 😀. Teeeda, tak takový vánoční dáreček bych brala hned 😵. Moje mamka mi navíc říkala, že nejlíp se daří v měsíci, kdy je ta ženská narozená. Takže nám by se mělo zadařit v prosinci 😀 . Když mi to mamka asi před půl rokem řekla, tak jsem se tomu strašně bránila, že tak dlouho ještě čekat..a dnes bych byla za ten prosinec ráda 😀 😉 .

nikare
23. lis 2009

Zuzi, to načasování je ale taky hrozný viď??? Takový na povel !!!! My jak jsme byli na tom testu "po" a museli jsme mezi 10 a 11, tak jsem byla úplně mimo...........prostě to nešlo a trvalo to snad hodinu (jenže zrovna potom jsem objevila ty čáruše, takže kdo ví ) 😉 Ten můj i kdyby byl nastrokrát unavený, tak tohle zvládne 😀 😀 teda aspoň to říká 😀 (anebo ještě nebyl tak moc unavenej) 😀
Ta teorie tvý mamky je zajímavá (ale já do dubna čekat už taky nechci) 😉 Jooo teď by to bylo fajn..........a o dáreček by bylo postaráno, škoda, že se to nedá objednat !!!!! když si vzpomenu, že už jsme si mysleli, že ten dáreček bude vloni na vánoce a najednou jsou druhé a zase nic !!!Hrozně to letí...........!!!

consti
autor
23. lis 2009

Veru, no manža dřív taky mohl pořád, ale má poměrně fyzicky náročnou práci a když je na nohou od 6. do 21. hodin, tak je fakt pak rád, že je rád 😅 . Nemluvě o tom, že jsme spolu už 9.rok, takže to je taky trochu jiné, jak po dvou, třech letech 😀 . Na povel se tomu taky bráním, ale na druhou stranu nám už nic jiného nezbývá 😨 . No vidíš, říká se, že psychika tomu brání, ale když jste snažilkovali na povel a mysleli na to teda ještě víc, tak se zrovna zadařilo 😕 .

cabalkova
23. lis 2009

Zuzi.... rozhodne je nejdulezitejsi teplota, vsechno ostatni (sledovani hlenu, cipku apod.) je jen doprovodne, takze se rid podle teploty... a taky neni nikde dano, ze mas kazdy cyklus ovu ve stejny den, takze pokud jsi tento mesic nemerila a vychazis z toho jednoho mereni, tak to taky neni spolehlivy, tak to jen tak na okraj....

Jinak to snazeni na povel nam totalne rozhasilo intimni zivot.... vysledek je ten, ze tento mesic, kdyz jsme nemuseli a na vsechno se vykaslali, tak jsme spolu byli asi dvakrat zacatkem mesice a od te doby nic... tak mi to taky chybi, ale manz si zvyka na novou praci a vstavani v pet, tak je vecer bud ko, nebo jeste neco dela... takze zbyvaji vikendy, a to jsme furt sama navsteva.... tak ja teda nevim, kdy se k tomu zase dostaneme... ale nechci si to vynucovat, jen me to mirne znepokojuje...

No nic, jak by clovek nemel uz dost nervu z toho, ze to nejde, a ted si jeste delat hlavu s timhle, to radsi ne... 🤐

nikare
23. lis 2009

Kláry, když ono je to jedno k druhému, viď???? Ono když se to sype, tak většinou všechno najednou (abychom toho neměli náááhodou málo). Je jasný, že vynucovat to nemá cenu. To bych taky nechtěla !!! Já si to chci taky užívat a ne se snažit jenom proto, že musíme !!! A to se naštěstí (krom toho jednoho) ještě nestalo !!! ťuk ťuk ťuk !!! Neboj.........určitě brzo nastane ta "správná konstalace hvězd" ................ 😉

consti
autor
23. lis 2009

Klárko, z toho si nic nedělej, my taky máme měsíce, kdy skoro nic 😅 . Občas je to manželství jak po 20 letech 😀 . Ale zase to beru tak, že prostě ta chuť není vždy a ani jeden se nechceme do ničeho nutit. Pak zase máme období, kdy je to častěji...prostě pokud to tak oběma vyhovuje, tak proč ne? 😉 Manželství taky není jen o sexu 😎. Navíc pokud má člověk náročnou práci apod., tak se ani nedivím, že ta chuť není. Já jsem v práci do 17. hodin, pak rychle něco nakoupit, doma pak učím tak hodinu, hodinu a půl, pak rychle něco poklidit, vyžehluit, mezitím se najíst, udělat přípravu na další hodinu a kolem 22. hodiny jsem ko 😝 . Takže po takovém dni mám chuť jen a jen na spánek 😀 .

consti
autor
23. lis 2009

Veru, tak to já si to užiju vždy, ale to víš, že na to myslím, že by to jako mohlo vyjít, protože je půlka měsíce 😀 😎 . Těm myšlenkám se nevyhnu. Nedávno jsme dost popili a tulili se a vše jsem hodila za hlavu, tak pokud někdy budu těhu, tak z podobného tulení a ne z toho, které je naplánované 😉 .

nikare
23. lis 2009

Zuzi, no to já na to taky podvědomě myslím!!!!! jen jsem myslela, že to není tak, že se mi ooopravdu nechce, ale musíme, protože co kdyby !!! 😉 No a kdyby se vám to povedlo v tom tamtom tulení, tak proč ne???? to přeci není na škodu 😉 😉 😉 a v tomhle případě asi alkohol nevadí !!! 😉 😉

consti
autor
23. lis 2009

Veru no nedivila bych se tomu, ale bylo to asi 6 dc, takže to asi fakt neee 😀 😎 . Musíme příště popít někdy v půlce cyklu 😎 😀 😀 .

cabalkova
23. lis 2009

Tak to me uklidnuje, ze to tak na stridacku nemame jenom my... 😉 Holky, at uz jsme vsechny brzo tehu, nebo se z toho fakt picnu... jak muze nekdo rikatz, ze na to clovek nema myslet?? To fakticky nechapu a ani to nedokazu!!!! Ted mam nadeji, ze to treba vyjde pres to IVF, ale jestli ne, tak nevim, co budu delat, to se fakticky uz picnu a nebude se mnou naprosto k vydrzeni.... ach jo, proc to nekomu jde hned a jinymu vubec..... 😨

consti
autor
23. lis 2009

Klárko, no jedna má kámoška taky chtěla mímo a nedařilo se. Našly se nějaké problémy u ní a hlavně u jejího manži. Řekli jim, že pravděpodobnost, že se zadaří je jednou za 100 cyklů 😅 😕 . No, tak se už chystali na IVF a ona otěhotněla přirozeně, ani neví kdy. Prostě ta psychika opravdu dělá hodně a hodně je to taky souhra náhod! 😉
Musíme holt vydržet ženský. Uvídíte, jak si tu za rok, dva budeme vykládat, jak jsme nevyspalé, že mimčo brečí celou noc a kde jsou ty časy, kdy jsme měly čas i na sebe 😵!

nikare
23. lis 2009

Kláry.............nejde na to nemyslet........to je prostě jasný............přeci když si člověk řekne, že teď by chtěl mít miminko, tak je to to jediné, na co myslí !!!! A ani se na to asi nesnaž nemyslet. Já to teda vzdala .........!!! A nechápu ty lidi, když se jim to táhne léta i s doktorama !!! Ale přeci ani u jedné z nás nám nenašli nic tak závažného, že by nám řekli, že nám to asi nepůjde vůbec !!! Tak na tohle třeba vůbec nemyslete !!!! Ty bobšíci přijdou.........a hotovo !!!
Zuzi, klidně beru tu nespavost a brečící miminko, jo????? 😉

consti
autor
24. lis 2009

Ahoj kočky, tak včera jsem odpadla ani nevím jak. Nějak mě ten předvánoční čas zmáhá 😀 😝 . Jinak jsem volala dokimu a už jsou výsledky toho prolaktinu, tak tam dnes kolem oběda zajedu i s tím ultrazvukem a uvidíme, co mi řekne 😉 .

nicollka
24. lis 2009

Tak manža dojede až v pátek 14dc, tak na vánoce // zase nenajdu, chtěla jsem aby dojel od středy už do pondělí a asi bude od pátku do pondělí, takže se zase netrefíme :( ach jo.

Jo a tatka už mamku přesvědčil že nic s nikým, telefon nechává doma a tak, mamka už se chtěla stěhovat, no nakonec dobrý (ale tichá domácnost) , tatka začal chodit na jakousi brigádu, takže je pryč přes den, přes noc, přes víkend, skoro pořád a včera mamka došla na to že on má nějaký uplně jiný číslo, takže asi někde zašitej druhej telefon, tak nevím co dnes zase bude, on totiž nechal ležet na stole papíry o objednání plastových oken a tam bylo uvedeno na něj číslo které vůbec neznáme. A to před 2-3 týdny nebyl doma vůbec, mamka mu volala do práce a zjistila že tam na odpolední ani na noční nebyl :(

nicollka
24. lis 2009

Zuzi držím palce at sou jen dobré výsledky.

consti
autor
24. lis 2009

Ahoj kočky moje. Tak mám po návštěvě u doktora a mám zase dobrou náladu 🙂 . Prolaktin mám naprosto v normě a celkově se vyjádřil tak, že by u mě neměl být absolutně problém otěhotnět! Prý mám vše v nejlepším pořádku, folikuly na obou vaječnících se prý jen tak nevidí atd. 😵 Takže se rozhodl tak, že zkusíme tu ovu ještě víc podpořit a 10-11dc přijdu na injekci Pregnylu (prosím info od vás, které mají s Pregnylem zkušenosti). Říkal, že takto to s Pregnylem zkusíme pár měsíců a pak, pokud se nazadaří, nás pošle do toho Pronatalu, manžu na spermio atd. Takže jsem fakt ráda. Myom by prý neměl ničemu překážet, mám ho uložený tak, že by neměl ničemu vadit, nedeformuje dělohu apod. Takže v podtstě dobré info a buď je teda problém u manži a nebo jsme se prostě netrefili a co si budeme říkat, i když se člověk trefí, tak to neznamená úspěch, že? 😝 😅

consti
autor
24. lis 2009

Marťo a co mají vaši za problém? Už jsi tu o tom psala? Jsem nějak mimo mísu 😅

cabalkova
24. lis 2009

Zuzi, no vidis, tak to je super... pregnyl je normalni HCG a cca za 36 hodin od pichnuti by mel spolehlive zarucit prasknuti folikulu a tedy ovulaci... takze si pak uz jen nacasujete snazeni a bude to to nejlepsi, co muze byt... tak jsem rada, ze je u tebe vse ok... nechci bejt stoura, ale byt tebou, a i vzhledem k tomu, ze je manzel priznive naladen, bych jeste zasla na to spermio, at jste uplne v klidu... no a mimi se povede na vanoce. 😵

Nico... co se to u vasich deje? To je asi dost dusno, co?? Ach jo... ja tohle nesnasim a neumim si predstavit, ze bych v necem takovym mela byt, to bych teda fofrem zdrhala...

consti
autor
24. lis 2009

Klárko no uvidíme s tím spermiem. Musel by mít manža nějakou žádanku? Nebo se dá v Pronatalu jít jen na spermio? On je naladěn tak nějak neutrálně, dělá si z toho srandu. Asi se tak nebojí toho vyšetření jak spíš těch výsledků 😅. No do Vánoc to už hrotit nebudeme a pak se rozhodneme. Jůůů, tak to mi píchnou těhu hormon jo? 😀 No doki říkal, že mi Pregnyl píchnou 10-11dc a od 9 do 16 dc se máme snažit obden. Každopádně snažení načasujeme hlavně na těch 36 hodin po 😉.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru