Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

murynka
20. črc 2009

u nás doma mých rodičů je to samé není práce a táta nedělá dostává 70% plat ale.... 😅 NEDĚLÁ!!!
a hrozně se hádají ☹ ☹ mamče vadí že nedělá a je doma tátovi že ta práce není a není nikde 😔 😔
j to začarovaný kruh ☹

mes
20. črc 2009

...teď je prostě blbá doba 😖

cabalkova
20. črc 2009

kocky moje, dekuju za podporu... ted prisel, nic nerekl, zalezl k sobe do pracovny, ale hlavne ze je doma, se mi teda ulevilo...

Doba je fakt blba a pro chlapa byt bez prace, to je fakt sileny... doufala jsem, ze si neco rychle najde, ale ted to na to nevypada, jeste do toho leto a dovoleny, to je smrtak...

Kdyz tu nejsou ostatni snz, tak to muzu rict... nechci to zakriknout a nechci bejt zase chodici prizrak... me bolelo mrchovsky bricho vcera a dnes... a mam proste takovy pocit, ze se to povedlo... nic objektivniho... ale rikam si, ze mi soupaji utrogestan, tak to muze byt vyvolano tim a nemusi to byt skutecne... no, kazdopadne uvidime za tyden... 🙂

mes
20. črc 2009

Jééééé - tak já ti budu strašlivě držet palečky!!! Aby to vyšlo a bylo cabalčátko... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
20. črc 2009

cabal také moc držím palečky!!!!!!! 😵 😵 😵

mes
20. črc 2009

Cabal - utrogestanem to tedy rozhodně není 😀

cabalkova
20. črc 2009

No, bylo by sumatko... ja byla nejak pitoma, kdyz jsem si zakladala ucet, nepochopila jsem, ze prihlasovaci jmeno se bude vsudezobrazovat a slouzi jako nick... takze uz to neni pravda... mozna napisu adminum, aby mi ho zmenili... Jo, a cabalcatko se narodilo ve ct, bracha ma frantiska... musim z nej dostat nejake fotky, je krasny, chlapecek... 🙂 🙂

A moc dekuju za drzeni palcu... kdyz mi je budete drzet zrovna vy dve, tak je to tutac, hotovka, na beton... 😉

cabalkova
20. črc 2009

Jo a taky mam vecer vzdycky teplotku a zalejzam v devet do postele... moje hodina se blizi a unava velika... 😒

cabalkova
20. črc 2009

Mam pocit, ze v pupiku proste nekdo bydli... ale bylo by to moc uzasne, nez aby to byla pravda... pssst, radsi uz o tom nemluvim....

murynka
20. črc 2009

cabal opravdu ti to moc s Kájou přeji 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉

nicollka
20. črc 2009

ahoj holky

Micha moc moc držím palečky at to dopadne jen a jen dobře a je tam zítra tlustice.

Mes ty jo, kdyz me Jonas ukazuje plodny dny jinak nez je mam po te revizi..

consti nezoufej, já mám druhý cyklus to stejné. Špinění a pak slabou mrchu tak 3-5dní a pak nic a pak až mrchu jak má být, měla sem to tak min. cyklus a ted zas tak asi zavolam na gyndu co to je a ze bych asi došla jestli to začne i další cyklus v tom 15dc.

mes
20. črc 2009

Nicolko - já jen říkám...že jsem 2x otěhotněla přesně podle té tabulky...třeba to sedí jen na mě... 😉

Cabal - já se těším na testování 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Koukněte na Mar a Natálku
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

nicollka
20. črc 2009

tak sem to dočetla, cabal moc moc držim palečky at se ti tam pěkně zavrtává miminečko.

mes
20. črc 2009

Cabal - co manža - už mluví??? Ho bude mrzet až zjistí, žee jsi těhu, že byl ošklivej 😀

nicollka
20. črc 2009

jojo mes však já to nemyslela nějak zle, asi to aj tak zkusim v jonašovych dnech :D vždyt naposledy jsem otěhu ještě s malým poslední den mrchy...

nicollka
20. črc 2009

tak sem ted taky jukla na jonáše podle mesinky - jako tu stránku a čučím...
Ovulka měla být 17.7. i podle teploty....no a podle jonáše tam mám že 20-23.7. - a to jsem akorát začala špinit až slabě mrchovat zase tak na 4 dny....sakraaa kde je ten můk chlap...ten dojede až ve čtvrtek :/ bůůůů

mes
20. črc 2009

Nicollko - tak to ještě stihnete, ne??? 😉 Já to tak nemyslela špatně...já jen, že třeba to fakt sedí jen na mě... 😉 ale sama tomu moc nevěřím...jen mi to přišlo zvláštní...že poprvé i podruhé 😉

Nico - hoď sem graf - nějak se mi nezdá, že bys měla ovu 17. 7 a 20. 7 už špinila...

Jinak - grafy BT jsem dle mého jen orientační...protožee já jsem třeba jedna z žen, která nemá ovulaci (tedy prasknutí vajíčka) v poklesu teploty, ani v první vysoké teplotě, ale až v den třetí / čtvrté vysoké teploty 😉 2 x ověřeno sonem 😉

mes
20. črc 2009

to špinění bude patřit k ovulce 😉

nicollka
20. črc 2009

no mes já už slyšela od hodně holek že jim vyšel jonáš...no je tam napsané že do čtvrtka 6:30hod ráno on dojede až někdy k večeru no tak až v září, protože na srpen to tam vychází zrovna když budu na babinci v chorvatsku na ty celé tři dny :D no takže špinění v chorvatsku ... krása

mes
20. črc 2009

Nicolko - jen to pěkně pojistěte...vždyť nikdy nevíš..a Jonáš je jen nějaká konina určo 😉

nicollka
20. črc 2009

tak tady, ten mi zatim nic neukazuje a je mozny ze to bylo i ted ten pokles a hops, a nebo uz mam tři ovulky za sebou :D :D :D

a na menstuacni kalendar, tam mi to zobrazilo na 17.7., ale uz me to neba, proste zkusim v září jonášovo datum, manžovi to řeknu už ted kdy si dá volno a hotovo. no a v září to vychází od 17.9. - a to bude určitě doma, protože 20. bude skákat padákem, zaplatila jsem mu to k 33 narozeninám. tak snad to klapne.

nicollka
20. črc 2009

tak ja jdu do hajan jsem unafko....

no mes vidíš i konina může vyjít ;)

Dobrou holky

mes
20. črc 2009

Dobrou nicolko 😉

cabalkova
21. črc 2009

Dobre rano, kocenky...

Micho... tak jak to vypada s dnesnim testikem??

U nas ticha domacnost pokracuje, tim svym tehu si najednou vubec nejsem jista... ale my to dlouho nevydrzime, nemluvit... 🙂 Aspon doufam. 🙂 Hlavne, ze kluk prisel domu. Ja se ho pak sla zeptat do pracovny, jestli uz se mnou mluvi a to rekl jenom, ze ne, to bylo vcera vecer... toz uvidime dnes... Ja myslim, ze to nebude nic dramatickeho, ale budeme si o tom muset popovidata a procisti se vzduch a to je dobre...

michamicha
21. črc 2009

ahoj, tak hlásím výsledky testu... nula nula nic 😠 manža koupil test for you a na tom nic neni, takže příště kašlu na testy a zajdu si jako samoplátce na krev, protože to je jediný spolehlivý test 😠 a bude mě to stát míň než každodenní testování nespolehlivými těhu testy 😒
jdu pracovat, nějak nemám na nic náladu ☹

murynka
21. črc 2009

micha to je mi líto ☹ ale víš že tobě hází testíky stínky pořád 😔 😔 bud to chce testovat později aby už byla pořádná čára 😅 nebo jak říkáš jít na krev a zbytečně nevyhazovat peníze za testy které ti ukazují stínky ☹

michamicha
21. črc 2009

no děkuju na účast, tu druhou větu a třetí větu jsem fakt potřebovala slyšet 😒
nic ve zlym 🙄

eloana
21. črc 2009

ahoj miso to me mrzi:((( ale testama to neni ja mela mamatest a ten stinecek jsem mela taky po dvou IUI. jen to nechce brat stinecek ,ktery neni v limitu v potaz. podle me citlivy test ti mohl jeste ukazat trosku pregnylu.
mej se a drzim pesti u dalsi iui🙂

murynka
21. črc 2009

micha ale jako proč radím ti dobře 😅 ale jak myslíš......
prostě jsou holky které mají pořád na testu slabou druhou a těhu nejsou... ☹ ☹ ☹

nevím co chceš slyšet 🤐 pouze radím abys ses psychicky nevyčerpávala....

cabal a co ty??hlavně že manžel dorazil domů 😉 a neboj za chvíli se bavit budete 🙂
těším s ena testování 😵 😵

cabalkova
21. črc 2009

mury.... ja vedela, ze to nebude mit dlouhyho trvani, uz hovorime... 😉

Hele, ja jsem jak micha, taky testuju a nadskakuju nad kazdym stinkem... kdyz se snazis tak dlouho, tak ti to proste neda, ta touha videt // je proste desne silna. Takze ja michu chapu... vlastne...

Uvidis, jak pak zatestim, bude tam bilo a budu bulet jak zelvice.... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru