Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
12. srp 2009

Ahoj kocenky, vsem vam moc dekuju za vsechna krasna pranicka a doufam, ze se jejich energie zkoncentruje a budou mit ten spravny ucinek - vy vite jaky. 🙂

Ally.... ja ti muzu za se be rict, ze ten mesic, co jsem byla tehotna, jsem VYJIMECNE nemela vubec zadne priznaky... a byla jsem... takze bud v klidu a vydrz, Prtka....

Consti.... jsem zvedava, kdo z nas vydrzi dyl netestovat... ja bych mela podle Fertility Friendu az nekdy 26. nebo 27., tak jsem na sebe fakt zvedava.

nicollka
12. srp 2009

ARANEL no když mě nic nebolí, a ani já 37 nemívám, jen max skok a hned klasika mé teploty, je mi to divné, ale přeci nemůžu být těhu, mrcha byla před chvilkou, s manžou sem byla až někdy 16-18dc uz si to nepamatuju, to je pozdě, a nic mě nebolí, nic mi není, jen mě píchá pupek ale to mě dělá pořád a jinak nic. Nic necítím. No testíky už jsou tu na poště, neslyšela jsem zvonek, tak večer je vyzvednu, ale nevěřím že bych mohla být těhu ted určitě ještě ne.

cabalkova
12. srp 2009

nicol.... koukej vecer pocurat papirek!! 😵

aranel6
12. srp 2009

Nicol: a proč by jsi nemohla-16-18Dc cyklu není tak pozdě-někdo otěhotní i později. A mrchu mít klidně můžeš i v těhu. Udělej testík a uvidíš.

Consti: No jo-v práci má půlka dovolenou a stihat se musí jako normálně,tak jsem musela koníčka oželet.

consti
autor
12. srp 2009

nico já bych taky raději testla. Některé těhule mají ms!!
aranel tak to znám, já měla takový min.týden, děs 😝 😝 😔 .Hele, ty věštkyně, a kdy že mám ty čáruše najít já 😀 😀?
Klárko já 26.8. a to je to výročí naší svatby, takže testnu až 26.8. Stejně mi do té doby přijde mrcha 😅.

nikare
12. srp 2009

Ahojky Aranel - ty moje věrná "fázová" kamarádko 😉 No to víš, práce je holt práce a penízky jsou potřeba, tak se musíme otáčet. Já mám teď taky fofr. Sedím jedním zadkem na dvou židlích a nevím, kde co kam a jak. Ale zatím stíhám i mezitím koníkovat 😉 ikdyž to je teda ostuda. Ale pauzička být musí a svačinka k tomu !!! 😅 😅 akorát jsem spucla švestičku ze zahrádky 😀
Ty jovka už to zase pomalu začíná.......bláznivé teploty, zvláštní pocity a stavy beznaděje, že to zase nevyšlo. HOlky drže se seč můžete, tohle přeci nemůže trvat do nekonečna, no ne??? 🙂 Půlka je hezky zklidněná z dovolených, takže se toho klidu držte - viď Ally ??? 😅 a některé nás dovča teprv čeká, takže jsme v tom nejlepším čase. Držím palec všem všem všem.........HOWK !!!!!

aranel6
12. srp 2009

Consti: Dám hned vědět až mě zase navštíví věštecká myšlenka 😉 😀
A ty se zatím koukej pěkně snažílkovat. 🙂

No ale 26.8 vypadá jako dost pěkný datum na několik dvoučárkových testíků. 🙂

aranel6
12. srp 2009

Nika 🙂 re, do nekonečna to trvat nebude-brzy přijde zlom a pak bude naše zpravodajství vypadat takto:

Nikare: mimísek 23mm, srdíčko, další KO.....

Tak a ty podovolenkové prosím o zaslání trocha toho klidu. Předem děkuji.

ally57
12. srp 2009

Aranelko - nojooo, na tvoji věštbu jsem dočista zapomněla...! 😀

Klárko - dobře, bobře, už mlčím o svých nepříznacích! 😀 Ono je to stejně jedno, co si teď myslím nebo cítím, prostě buď to tam je nebo není... ostatní je vedlejší 😉

Veru - kam jedete na dovču? 🙂

Nicolko - testík! testík! 😀

nikare
12. srp 2009

Alčo: jedem do Adršpachu do jednoho penzionku na týden. Už se fakt těším !!! Letos jsem ještě žádnou pořádnou dovču neměla. Spíš takové jedno nebo dvoudenní na práci doma nebo na doktory a posledně na svatbu sestřenice a byly tu ti naši mrňousové z anglie, takže odpočinek žádný. Teď budeme mít 14 dní a doufám, že si to užijem !!! Já když jsem si zadávala ty moje "údaje" do taky takové tabulky na www.merenibt.xf.cz, tak mi tam vyšlo, že bych měla mít ovulku až na dovolenou (což teda ale bude nějaký 20 dc) tak to by byla smršť teda, ale myslím, že po clostíku to bude daleko dřív. Asi bych si měla začít něco zapisovat, protože takhle pak vůbec nic nevím 😅 😅 😅

cabalkova
12. srp 2009

Ally bude testit uz za ctyri dny.... juuu, ja se tesim. 😵

Nika, ja mela prvni cyklus s clostylem ovu 22DC, ale od te doby vzdy ukazkove kolem 14 dc, tak si to "ohlidej", at neco nepropasnete. 😎

Ja na vas, kocky, moc myslim, aby se to uz nektere konecne povedlo, a rozjela se opravdu ta druha vlna, zatim to vidim na sluni, ally a nicol... kdo si vsadi se mnou? 🙂

nikare
12. srp 2009

Kláry já jasně vsázím na všechny tři !!!!
S tou ovulku se neboj, to já to pohlídám.......nebo spíš mi to pohlídá Honza, protože prostě musíme každý den zasýt semínko a to je bez debat 😀 😀 😀 😀 Včera jsem se mu říkala: "co když mi ovulka přijde na dobu dovolený??" a on: " Fajn.......ale nepočítej s nějakýma tůrama 😀 😀 tyhle budou úúplně stačit 😀 😀 😀

nikare
12. srp 2009

No Alče se to nehorázně blíží !!!! Držím všech 20 palců 😀 😀 😀 😀

cabalkova
12. srp 2009

nika... tak to je moc dobre, ze to ma muz pod kontrolou. 😵 Tu vasi dovolenou bych chtela teda videt... my meli takovou svatebni cestu a asi dva dny jsme vubec nevylezli z baraku. 🙂 I kdyz nakonec stejne houbelec... ale to jsem nejspis neovulovala, jen jsem o tom nevedela...

cabalkova
12. srp 2009

Jeste musime premluvit sluni, aby testnula... takhle nas prece nemuze napinat!!!

cabalkova
12. srp 2009

Ty, nico, ted jsem koukala k tobe do alba na grafik... ty teplotky jsou fakt podezrely... ja mela v kvetnu taky "normalni" ms a pritom jsem byla tehu... a 18 dc ovu by tak akorat odpovidal... zatimco jsi mela ms, mimisek putoval smerem k deloze a ted se v ni konecne zabydlel.... hele, vecer koukej testit, budem vsechny napnuty jak spagaty... i kdyz ja se sem asi dostanu az pozdeji, mame s manzou domluveno, ze hned jak prijdu z prace, vrhneme se na "pojistovani". 😉

nikare
12. srp 2009

jo jo, jsou to nervy.........my jsme se teda o svatební cestě ještě nesnažili, zato si jí pořádně užili. A teď taky prdlajs 😒 😒

No já na jednu stranu sluníčko chápu, já taky nechtěla, ale počkej, třeba povolej nervíky a testík tu bude cobydub 😉 asi si chce člověk trochu to zklamání ulehčit tím, že nebude jak trubka koukat na prázdný těhutestík.

Jen počkej....u tebe se začíná schylovat ke spojení a za chvíli nás tu taky budeš nervíkovat s testíkem 😉 😉

ally57
12. srp 2009

Veru - to je super - 14 dní v kuse!!! 😵 A do toho ještě snaženíčko - prostě pohádková dovolená! 🙂
Jo - já měla po clostíku (brala jsem 2.-6. dc) ovu 13dc, ale když to pojistíte každý den, tak se nemůžete netrefit! 😀
Děkuju ti za takové množství palců 😀 ale radši si jich pár ušetři pro sebe 😉 já jsem fakt úplně ztracenej případ...

Klárko - moc se netěš... leda tak že začnu další kolečko (naše čtrnáctý... 😝 )

Holky, myslíte, že to stihneme v týhle diskusi (nevím, kolik se sem vejde příspěvků) některá prolomit...? Zatím máme ještě relativně čas, ale vím, co jsem si říkala minulý léto... 😅 No naštěstí to nevisí na mně, takže holčičky, snažte se a množte se!!! 😀

cabalkova
12. srp 2009

nika.... to vis ze mas pravdu, dneska jsem posledni den v klidu a pak taky nastane panika, typicka pro 3. fazi cyklu... v cloveku se stridaji nadeje se zklamanim, zoufalstvi, ze se to nepovede snad nikdy, doufa, ze to, ze je test bily, znamena jen to, ze testoval brzy.... a pak prijde ms a reknes si, no jo, tak aspon je to dalsi kolo a treba se to uz ted podari...

Ale je to fakticky takova alchymie, ze cim dal min chapu, jak se to vubec nekomu muze povest. 😖

cabalkova
12. srp 2009

ally.... dobra/blba zprava.... driv se diskuse zaviraly po 10 000 prispevcich a dnes uz ne... takze tady budeme jeste v duchodu sledovat ovu a merit bazalni teplotu.... se z toho picnu... ted me treba popadl des, ze se mi teplota vubec nezvedne a ovu neprobehne... ale zase kdyz me od vcerejska boli pravy vajecnik, tak snad je to na spadnuti... ja se z toho picnu... 😅

A jeste... nerikej si, ze jsi ztraceny pripad, jake myslenky mas, to k sobe pritahujes... mozna se to prave proto nedari... rikej si: Delam co je treba a verim, ze se to v tu pravou chvili povede. Tak, mantra pro nadchazejici dny.... 😉

nicollka
12. srp 2009

ahoj holky nažraná, půl melounu v sobě uff ani usnout nešlo :D

Já mám zase ksicht :( Samej pupínek, ale takovou hrubou krupičku, ani ne bedary, nejde to vymačknout nic, prostě krupička ale po celé hlavě je to hnus ani pod makeup to nejde dat :( Sem zoufala, asi mam važně nějakej zánět v těle. Jdu mrknout na kožní a nějaký centra , aji kdybych měla dat 5tis za nějaký laser, jen kdybych věděla že to pomůže ach jo se mi chce normalka brečet.

Holky to mi nedělejte , ani nevíte jaký mám šílený nervy teďkom. Já četla že duphaston potlačuje ovu, a já ho začala brát tak nějak před dovčou ale to už byl manža doma, ach jo vůbec si nepamatuju jak to bylo a vy mi tady ještě dáváte...:D večer testnu ale už teď vám píšu že bílo...ale ted už to musí vyjít přes víkend :D a příští týden ještě před dovolenou pofrčím asi k mudře at se podívá a vyloučí nějakej zánět aby mě tam něco pak nepřepadlo.

michamicha
12. srp 2009

taxem uklidila kuchyň, balkon a částečně i obývák, uvařila baštu (takovej experiment - čína z mletýho masa s těstovinama 😀, ale je to dobrý 😝 🙂 ) a za hodinu razím do práce, ještě stihnu uklidit haldu prádla v ložnici 😎

cabalkova
12. srp 2009

micha.... a kdy ze to budes testit? Ja to zapomnela... ty sis nejak objednavala testy po netu, ne??

michamicha
12. srp 2009

cabal, za týden 😉

ally57
12. srp 2009

Klárko - tak to je bezva, že se tu můžeme snažit až navěky věkůůů!!! 😀
S těma myšlenkama - já jsem až do minulého cyklu byla opravdu velice pozitivně naladěná - říkala jsem si, že jsem v pořádku, že je všechno v pořádku a že se to prostě podaří... dokonce jsem na sebe mluvila do zrcadla jako magor (což mi v časech mé nejhorší deprese, kterou bych nepřála ani svému největšímu nepříteli, dost pomohlo), ale nic z toho... Takže teď už prostě věřím jediné věci, a to je: když to bude mít přijít, tak to přijde. Ničím to neovlivním, ničím to neodženu, tím jsem si jistá. Jediný dobrý by asi bylo na to vůbec nemyslet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mě opravdu pobavilo...

Micha - šetři se, ženská, třeba se ti tam hnízdí červík z dovolený 😉

Nicolko - mně se dost zhoršila pleť po vysazení HA... je to otravný vypadat pořád na puberťačku... ☹

cabalkova
12. srp 2009

ally... jo, to by bylo fajn, na to nemyslet, ale to teda vazne nevim, jak mam zaridit. 😉

michamicha
12. srp 2009

třeba 😀

ally57
12. srp 2009

Klárko - co hypnóza...? 😉 😀 Dělám si srandu, ale nějaký pán v TV říkal, že hypnózou pomáhá ženám otěhotnět... tak ti nevím, jak to dělá...

cabalkova
12. srp 2009

No, to si taky neumim moc predstavit, ze by neposkvrnene poceti? 😎 Ale vazne, treba dokaze nejak naladit podvedomi na tehu... to si myslim, ze je v nasem pripade duvod, proc to nejde - protoze si to v sobe blokujeme samy. 😝

michamicha
12. srp 2009

tak ložnice uklizená, už tam straší jen obrovská hromada prádla čekajícího na žehlení a do toho se mi teda ani trochu nechce, na to se vrhnu až v pátek dopoledne a v sobotu to musí být hotové 😝
teď si dám spršku neb jsem se při úklidu lehce zapotila 😅 a pomažu do práce 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru