Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
21. zář 2009

Tak preju dneska krasne sny o miminku a jeste jednou gratuluju, moc a moc. 😉

mes
21. zář 2009

Sluni - a jak se cítíš? Necítíš chvílemi strach?? Já si totiž živě pamatuji, jak se ve mě všechno točilo - ta radost, strach, pak úzkost jak to zvládnu... 😉

mes
21. zář 2009

Kdyby jste se chtěli podívat na těhuli 😀 (cvakejte doprava) 😀 😀
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Mesi mam ztrach že se mi to zdá a nebo že dorazí ms a nebo že mi dr řekne že to byl jen sen bojím se moc se bojím

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Mesi krásné fotečky fakt ukázková těhule
No ja nemam ztrach že ybch to nezvládla jako ztrach že se něco stane jsem tomu tak hrozně blízko a nechci si to štěstí nechta uletět

mes
21. zář 2009

Sluni - mě před první kontrolou málem trefilo - seděla jsem v kabince a modlila se, aby tam něco bylo a pak když dělal utz a já viděla dutinku, tak jsem se rozbrečela 😀 Jo jo...máš pravdu - ty strachy jestli to zvládnu přišli později - až když jsem viděla, že malej je tam kde má být 😀
Zítra jdu na kontrolu a popravdě - pořád se bojím 😅

mes
21. zář 2009

A děkuji za pochvalu foteček 😉

mes
21. zář 2009

Sluni - kdy to řekneš manžovi?? Nebo už to ví??

ally57
21. zář 2009

Sluni - to je prostě bombáááááááá největšíííí!!!!! 😵 😵 😵 Gratuluju ti mocmocmoc, těhulko naše průlomová! 😵 😀

ally57
21. zář 2009

Mesinko - super fotečky - jsi fakt kočka těhulka 😵 váš klučina bude mít velice sexy maminu 😉 😵

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ally díky moc ale ještě není nic jistého
A co ten váš internetovy obchod?
Jinak mesi nevím to uvidím až co budu vědět ve středu od doktora,pokud by to bylo ono koupila bych mu asi botičky a k tomu pokud bych měla fotečku z uzv no uvidíme ať to nezakřiknu

mes
21. zář 2009

Sluni - ty to vydržíš??? Já bych to hned mlela... 😀

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ja nemam manžu doma přijede až zítra večer musim to vydržet a navíc nevím co bude...

ally57
21. zář 2009

Sluni - ty tvoje čáry máry mluví zcela jasně 😉 😵 z toho se už nevyvlíkneš! 😀 a jelikož se mnou se do party teď nedá počítat, budou obě naše dvojčátka na tobě 😀 😀

Náš shopík teprve zprovozňujeme, bohužel máme teď oba tolik práce v práci, kterou nemůžeme nechat, jelikož musíme platiti hypotéku a účty atd., že to trvá déle, než bychom chtěli... ale už je k vidění na testovací adrese, kdybyste chtěly mrknout - grafika je víceméně hotová, texty ještě ne všechny a náplň (produkty) ještě vůbec - ten jeden je poze testovací 🙂 http://vikendovepobyty.scostry.cz/ - vítám vaše připomínky! 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ally moc hezké líbí se mi ty pobyty pro těhotné to je super to jsem ještě neviděla nikde 🙂
No já doufám že už se z toho nevyvlíknu a dvojčátka už jsi dneska druhá která mi to přeje 😀
No nic utíkám do postele není mi moc dobře od žaldku asi jsem přejezena zplacala jsem pate přes devate a ráno v půl páté vstávám do práce..

consti
autor
21. zář 2009

Zdravím ještě z domu, kdy je více klidu 😉.
Sluníčko, těhulko naše 😉 😵 !! Moc moc gratuluji, čáruše je teda ukázková a hlavně přeji ať máš pohodové těhulkování. A teď se jdu mrknout na těhulku mesinku a na stránky Alenky 😵.

consti
autor
21. zář 2009

mesiku kočka maminka 😉 .
Alenko hezké stránky, tak hlavně ať se vám daří!
A já jdu chrnět, pa pa 😉 .

nicollka
21. zář 2009

ahoj holky tak jsem zpět, dočítám pomalu a moc moc moc gratuluji sluni.
Když jsem četla tu zprávu že výsledky špatný tak jsem si jen řekla ach jo a hned na to jsem těhotná a naskočila mi husina. :D krásná zprávička, test super, víc už to ani nejde .. ten září.

Mes krásná mamina, moc ti to sluší to těhulkování :D

My slavili celý víkend manžovo narozky, skočil si v neděli padákem, i když pořád říkal, že tam nepojede a že kašleme na to, nakonec sem dělala uraženou tak sme teda jeli, byl to dárek ode mě, no nervozni byl jak pes a ja s nim, ale jak dopadl na zem tak mě chytl a děkoval a prostě to bylo super, taková zase láska, která bych řekla se někam vytrácela, pořád říkal jak mě miluje, tak to byl takovej krásnej víkend, ještě to miminko :(((

No a mrcha už skončila dnes, to už je manža zase v práci, sexily sme i přes mrchu, spíš to bylo jen takové špinění, jen dva dny na začátku slabá mrcha, tak snad to nebude vadit a ovu bude taky v nějaký správný den když tu manža bude. dnes mě píchá občas vaječník, ale to zatím nic, od 10dc chci čůrat na ovu testy do 20dc tak uvidíme uvidíme. už na to netlačím, ale jasan že bych byla moc štastná, o víkendu jedeme na svatbu, další víkend Danečkovi 3. narozeniny a pak se zase neuvidime nejaký tři týdny chjo.

Tak valím spát, už sem toho napsala až až :S

slunickoseznam.cz
22. zář 2009

Ahoj holky zdravim z prace delala jsem ted test v praci a testovaci je tmavsi nez kontrolni a od rana bliju jak amina tak asi tak paaa

consti
autor
22. zář 2009

sluni ahoj. Jsi prostě jasná těhule 😀 😵.
Klárko tak jsem se přihlásila na ten fertilityfriend a dnes jsem poprvé měřila 😀. Jen teda nevím, jetsli to na něco bude, prže Abík vstává různě a já měřím chvíli před tím, než s ním jdu ven. Takže dnes jsem měřila v 6 ráno a pak jsem to zkusila ještě v 7, jestli nebudu jako Klárka a nebudu mít teplotku stejnou a měla jsem už o tři desetinky víc (ale to je možná tím, že jsem mezitím dvakrát vstala??). No takže budu měřit v rozpětí od 6. do 7. hodin a uvidíme, jestli mi to něco vyznači 😎 😅 . Ale je to docela zábavné tam zadávat ta data 😀 .

cabalkova
22. zář 2009

Ahoj consti, tak gratuluju k uspesnemu vstupu mezi meritelky. Ona se ti ta teplota zvedne, jakmile zacnes neco podnikat. Ale v mem pripade, pokud fakt merim hned po probuzeni, nez zacnu behat po baraku, tak je celkem jedno, jestli merin v sest nebo v sedm. Tak uvidis. 🙂

Sluni... ty nase tehulko, opatruj se.... doufam, ze uz po dnesnim ranu o mimiskovi nepochybujes. 😉

consti
autor
22. zář 2009

Klárko já pak vstala dvakrát, ale jen na pár kroků a pak jsem zase zalehla a cca 30 minut ležela, tak teda nevím, jestli je možné, že by teplota tak vyskočila. No uvidíme 😉. Mrchu jsem měla tentokrát měga krátkou. Špinění asi 4 dny a pak mrcha tři dny a z toho ten třetí den už skoro nic, v noci po celou dobu nic atd. Snad nebudu mít ještě problémy s cyklem, mě z toho odvezou 😎 😝 .

nicollka
22. zář 2009

ahoj holky

consti já to tak mám taky , 3dny slabunko pak špinění, no taky sme na to hupsli i tak. Mám 10 ovu testů, ale podle fertiity ovuluji, tak uvidím jak podle testů.

Jo a pokud vstaneš tak bys měla ležet tak 4 hodiny aby se teplota ustálila :D ale taky měřím jednou o půl osmé, jednou v osm, jednou v půl deváté a když je to hned po probuzení tak je to v poho.

Sluni no pěkně si užíváš co...ale aspon o miminku víš, a držím palce at je to štastné těhulkování až do konce.

slunickoseznam.cz
22. zář 2009

Jj teď už opravdu nepochybuji jen doufám že na zítřeejším uzv už bude něco vidět jsem na přelomu 5 a 6 tt tak snad jo jinak v poledne jsem něco snědla a je mi líp už mi neni tak špatně ale to ráno stálo za to ale i přes to kvůli tomuhle budu zvracet třeba celý den a ten dnešní testík mně uklidnil je ještě krásnější než včera tak mi držte palce ať je všechno oki

aranel6
22. zář 2009

Ahojky holčinky,

dnes zase žádný čas ☹ ,ale myslím na vás.

Sluni, zítra mocinky držím pěstičky a doufám,že na nás nezapomeneš a ukážeš nám obrázek mimíska, ať to tu máme veselé a krásné a máme se nad čím rozplývat. Už se na žížalku moc těším.
🙂 😵

Mesinko, fotomodelka hadr-bude z tebe nejkrásnější mamulenka-klučík ti přidává krásu a nechápu kde by jsi měla mít 10kg navíc-jsi krásně štíhlounká kromě toho těhubříška. 🙂

Ally, teda stránky moc hezké-super-to muselo být práce-tak ať se to pořádně rozjede a máte s manžou pěkně bohatou klientelu. 🙂

mes
22. zář 2009

Aranel - už 12 KG 😀 😀 😀 Už to neřeším...nemůžu za to, tak si to nedávám za vinu 😉
Koukněte co vám brzy všem poroste v bříškách
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

mes
22. zář 2009

Sluni - zítra na tebe budu moc myslet...uvidíš určo dutinku...se vsázím 😉

cabalkova
23. zář 2009

Tak slunicko, drzime palecky, at se ti mimi dneska krasne ukaze a koukej nam pak dat fotecku k nahlednuti. Tesime se vsechny a moc!! 😉

slunickoseznam.cz
23. zář 2009

Ahoj holky no mam z toho hrozny ztrach aby bylo vsechno oki od rána je mi spatně sice jsem ještě nezvracela ale fuj fuj pořád mně bolí bříško tak se musím dr na to dneska zeptat včera večer přijel manža tak mně celou noc hladil na břišku bylo to moc hezké doufám že dneska něco uvidím a doufám že tam uvidím jen jednu fazolku 🙂

nicollka
23. zář 2009

Dobré ráno

sluni držím palce, tfuj tfuj a krásný utz.

achjo tatka me vzbudil v osm stál mezi dveřma at mu jdu pomoct nanosit sudy do auta, takže jsem se nezměřila do prčic kdyby odešel tak na 10sekund změřím, ale tatko, no takže tam mám zase obr skok tak v tom budu mít binec.

no ještě že mám ty testy, jen zase neím jak je budu testit na slovensku u tchýně :D nestačí to obden třeba? jakože v pátek ještě doma a potom v neděli zase už doma.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru