Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nicollka
16. říj 2009

zuzi tak už se to konečně někam určo hne a brzy budeš těhulit ;)

To s tím oknem to bylo samo jen tak obrazně, jako jak se cítím, Danulku bych tu samo že nenechala, je to moje zlatičko, který mě drží. No a okna mame asi metr nad zemí :D

Špinění zase ustalo ale ráno bude určo zase pokud už ne uplná mrcha, a dost mě bolí na pravé straně, hrozný tlaky.

cabalkova
16. říj 2009

ty marti,,, a to spineni, to klidne mohlo jit uhnizdovani, a na uhnizdovani jde teplota taky dolu... takze neplas a nevysiluj a vydrz...

allyy... ja bych si merila teplotku a utros bych zacala brat az ve chviliu, kdybych mela jistotu, ze ovu probehla, pri posledni IUI jsem ho zacala brat taky az asi o dva dny pozdeji, protoze se mi to teplotne furt nezdalo a chtela jsem mit jisgtotu, ze mi ovu nezbrzdi, coz jinak dela...

jinak ja mam teploty nejaky divny... no tak snad ovu byla... a jestli ne, tak uz nic nenadelam, protoze jsem ten utros taky zacala brat...

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

muze to byt ale taky tim, ze jsem vcera byla na spinningu a pak mi bylo blbe z nizkeho tlaku... po namaze mam obvykle druhy den teplotu nizsi, tak snad je to tim...

slunickoseznam.cz
16. říj 2009

Teda klari ty tvoje tatry 🙂 třrba to opravdu bylo tou námahou
Já jsem dneska jezdila celé dopoledne,měla jsem hodně zařizování naštěstí mi manžel přehodil zimní gumy tak jsem se tak nebála a ted šel na hokej a ja jsem tady teď s mimískem sama 🙂
Zž si začínám trochu připadat jako těhule a doufám že za týden bude kontrola v pořádku
Zuzi jdu taky 26.10. tak doufám že budeme mt obě dobré zprávy 🙂

ally57
16. říj 2009

Marti, tak třeba to fakt ještě není ztracený... držím palečky!!!!

Klárko - u mně měřit nemá smysl, když jsem nikdy neměřila, tak ani nevím, jaké teplotky jsou ty moje nízké nebo vysoké... prostě budu věřit pregnylu (36 - 48 hodin po píchnutí bude ovu), hleníku a svému instinktu 😉 buď zobnu dnes večer nebo až zítra
jinak s tvým grafíkem - opravdu tomu nerozumím ani za mák, ale věř, že ovu byla a že je vše, jak má být - už to stejně nezměníš ;

ally57
16. říj 2009

Holky, co berete utroš, našla jsem tento názor lékaře:
http://www.rodina.cz/dotaz12901.htm

Odkud vůbec víme, že by mohl zabránit ovu...??? Já jsem to četla vlastně jen v diskusích, nikdy od lékařů...

michamicha
16. říj 2009

ally, no já nevim, taky jsem to četla na MK, se schválně zkusim zeptat v úterý až půjdu na UTZ, teda když na to nezapomenu 😀

nicollka
17. říj 2009

ahojte holky :(
Tak u nás se nazadařilo, ráno zase špinění, už teda víc jako včera, dokonce vyjeli nějaké kousky, takžeby vajucho...no prostě víkend na prd :(

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

cabalkova
17. říj 2009

Niko... tak to je mi lito... ale vajicko bys nevidela, to je prtavoucky... 😉 Ja teda kdyz beru utros, tak mi ms nikdy neprijde, az po vysazeni, a to jeste nekolik dnu... tak treba se vam to podari pristi mesic anebo o tech vanocich, jako vloni, ne??

cabalkova
17. říj 2009

A jeste teda tabulka:

Martinka (nicolka) 32 dc (2 dc)
Zuzka (consti) 4 dc
Veru (nikare) 5 dc
Lucka (arka) 7 dc
Ivča (aranel) 13 dc
Alenka (ally) 13 dc (2. den po IUI)
Micha 17 dc
Klárka (cabal) 24 dc
Vladka (blazenka) 32 dc
--------------------------------------
Kačka 10 tt a začínající 3 měsíc

aranel6
17. říj 2009

Ahojíček holčinečky moje - hrooozně jste mi chyběly 😵 -já včera večer dorazila ze služebky (Čína)-úplně vyřízená-na net jsme se vůbec nedostali-program nabitý, že i dojít si na záchod byl problém-jak já jsem ráda,že jsem doma. Ale je tu teda pořádná Sibiř. 🙂 😉

aranel6
17. říj 2009

Verunko, je mi to moc líto 😢 😢 😢 - osud fakt není spravedlivej. Ale věřím, že se to podaří znovu a tentokrát se šťastným koncem-třeba už tenhle měsíc jako to měly Caki s Pablinkou. 🙂

aranel6
17. říj 2009

Koukám, že srazíček jste nakonec odložily-chápu to, ale moc se těším že se nakonec sejdeme-já bych teda určo přišla a doufám, že budu moct i v dalším termínu. 🙂 Moc se těším až vás poznám in natura.🙂

aranel6
17. říj 2009

Klárko ty fotečky ze svatby jsou nádherné-až mě vrhkly slzy do očí-úžasná atmosféra. 😵 😵 😵
Koukám,že ti dneska to vyšívání konečně pořádně ujelo-krásná teplotka.🙂 Tak ať pěkně drží nahoře a zůstane tam i bez utroše a zase se někdo přesune v přehledu za Kačenku. 😉

Dodatečně moc vítám nově příchozí 🙂
Luci, tak konečně už zase nejsem poslední nevdaná paní v naší diskuzce. 😉

Alenko, tak držím pěstičky, aby to natur IUI vyšlo a nemuseli jste čekat na rok 2010. I když ono to tak letí, že už je skoro za dveřmi a vědět že budu třeba v lednu těhulka tak klidně počkám. 🙂

aranel6
17. říj 2009

Zuzi, koukám, že jsi to vzala z gruntu a věřím že Dr. poradí a pomůže a protože tobě zbývají už jen 2 měsíce než budeš těhulka, tak dokťa určo zjistí, že žádný problém není a jen si mimísek dával na čas. 😉

Marti, ten baráček je super-teda to se bude bydlet-tak nesmutníkuj z mrchy-těš se na Vánoce a co ty víš třeba jsou vám ty Vánoce souzené a v novém roce už budete v domečku 4. 🙂

cabalkova
17. říj 2009

Aranko, tak te vitam z cest, dekuju za komentar k fotkam, az ted k prvnimu vyroci jsme dostali od meho taty sestrihany film z obradu, tak to jsem brecela jak zelva, sileny... 🙂

S tema teplotkama to neni tak nadejny, jak to vypada, ja dneska merila skoro o dve hodiny pozdeji, nez jiny dny,proste jsme dneska nevstavali v pul sesty, jako obvykle... 😉 Ale teda nechala bych si to libit, to vis. 😵

aranel6
17. říj 2009

Tak a víc si nepamatuju. 😔

Já mám tento měsíc v těle úplnej guláš, že já se na ten noretík nevyprdla-teploty mě lítaj jak zběsilý-podle fertila jsem už 9 den cyklu měla ovulku-to se mi moc nezdá,ale co já vím. Navíc už mám třetí den krvavě hnědý hlen,tak začínám mít fakt strach,co semnou je. No každopádně je jasné že tento měsíc nic, protože jsme se týden neviděli a moje snaha posunout ovuli na tento víkend nebo začátek týdne prostě nevyšla. ☹
No co nadělám, co má být to bude- v pondělí razím k dokťovi, tak uvidím co bude a co mi řekne-snad už se taky začne konečně něco i u nás dít.

aranel6
17. říj 2009

Klárko děkuju 🙂 - jsem doma fakt tak ráda-málem jsem se při vstupu do dveří rozbrečela.

aranel6
17. říj 2009

Klári, i přes ty dvě hodinky je to skvělá teplotka a budeš těhulenka a hotovo. 🙂

cabalkova
17. říj 2009

je, tak kdyz to rikas, tak ja s tm pocitam a jdu koupit kocar. 😀 😀 😀

aranel6
17. říj 2009

Klárko, tak kočárku už by se ti zachtělo. 😀 Tak třeba pod stromeček už si ho budeš moct dát-to už budeš mít první trimestr za sebou-tak to už se povoluje. 😅

cabalkova
17. říj 2009

Jooooo, to beru.... mam vyhlidnutou Teutonii a na sezonu 2010 maji tak krasne barvicky... ja bych to brala hned.... ach jo.... tak koukej mit pravdu, pani.... 😉 😉 😉

nicollka
17. říj 2009

Kláry pěkné...tak držím palce, ať už to zase někdo prolomí.

Já už zase nešpiním, ale ráno to zase přijde, tak uvidím, už mě to nebaví, tak buď ať už to přijde, nebo ne, ale takové napůl to mě ničí.

cabalkova
17. říj 2009

no, tak to vysad ten progesteron, kdyz ho budes brat, tak to bude furt takovy... 😠

cabalkova
17. říj 2009

Ale jinak tomu teda neverim, ze bych to prolomila, mela jsem takovou ovulaci neovulaci a graf mi kresli horsky pohori, lita to sem tam.... takze myslim, ze nic. Jeste tri budu brat utros a za dalsi dva az tri prijde ms. 😠

aranel6
17. říj 2009

Marti, ten dufaston vysaď, jestli má dojít MS.

Klárko, nechte si ty předpovědi paní, jo. Rušíte mi pozitivní vlny. 😅
A jestli chceš vidět pohoří, tak chvilku vydrž-zkusím vložit link na svůj graf. 😀

cabalkova
17. říj 2009

No taky pěkny, to skoro vypada, jako by ovu byla az vcera, ne??

cabalkova
17. říj 2009

A dobre, uz mlcim a verim tomu, ze ten kocar budeme na vanoce objednavat. 😉 😉 😉 Obe.

aranel6
17. říj 2009

No podle bolesti bych to taky řekla, ale vzhledem k tomu, že mám stále ovu hleník, což normálně už po ovu nemám, tak fakt nevím-no každopádně teplotky mi tento měsíc nepomůžou-počkám co dokťa v pondělí řekne.
Ale tak jako tak už asi tento měsíc nic nestihneme-dnes už bude nejspíš pozdě. 😒

Kéž by jsme objednávaly už všechny tady. 🙂

aranel6
17. říj 2009

Tady je zase hnusně-prší a prší. No zalézt do peřinek bude asi nejlepší. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru