Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
10. lis 2009

Ahojky Ivu, díky za přivítání ;) Hodila jsem si chvílku pauzu - bylo taky pořád co dělat...........objednali jsme si velkou šatní skříň do ložnice, protože už se moc nevlezem do té jedné. Měla by tak do měsíce dorazit, tak se těším, až tu ložnici trošku upravíme. Vy jste si mi tu zatím všechny naplánovaly prohlídky u Mudrů nebo už samožné zákroky, tak to bude dárků pod stromečkem habakuk 🙂 🙂 🙂 Já jsem opět letos nějak bez inspirace na ty Vánoce. Stromeček budeme mít zase miniaturní. Taťka nám vždycky z lesa přiveze tak půlmetrový smrček (někdy ani těch půl metru nemá), dávám tam jenom slaměné ozdobicky a řetězy. U našich dole bude zase dvoumetrový habán 😀 Tam se to bude strojit 🙂 Taťka tam musí mít čokoládičky, aby mohl v noci loupit a nechat tam obaly. No už se taky těším na tu atmosféru............všude bude vonět cukroví, mandarinky, dlabanec.........hmmmmm !!! 😉 😉

nikare
10. lis 2009

No holky, ale takhle to tu moc nerozhýbem 😉 😉 😉

consti
autor
10. lis 2009

Ahojky.
Holky nějak nestíhám, tak jen zdravím a hlavně Verunkuuuuuu 😵 😵 ! Super, že jsi přišla, často jsem na tebe myslela 😉 😵 .
Zase letím, mám fakt moooc práce 😝 . pa pa pa

cabalkova
10. lis 2009

Tak ja se jdu podivat, kolik jste toho nadrndaly a ono skoro nic...

No s tim prirozenym snazenim do te doby - ja jsem byla moc rada, ze jsme se s panem doktorem domluvili, a odlozila jsem teplomer, grafy, sledovani dnu a podobne... takze jsme "snazeni" v pravem slova smyslu prerusili... ale jsem jenom rada... fakt jsem najednou klidnejsi, tesim se na vanoce, na nas adventni vylet do VIdne, dokonce jsou mi volnejsi katata, jak ted nezeru clostyl ani utros... tak si to uzivam a rikam si, ze kdyz to mame naplanovane v Gestu, tak ty dva mesice do te doby stravim hlavne tim, ze si budu doma delat pohodicku, abychom byli v klidu a v te nejlepsi kondici, aby se to pak co mozna rychle povedlo... nedelam si iluze, ze to bude hned napoprve... ale urcite to je podstatne vetsi sance, nez ted, pri snazeni doma a IUI 😉

cabalkova
10. lis 2009

A pokud vydrzi, mam v albu jednu (sice rozmazanou) fotecku od nas z pracovny, abych vas jeste vanocne navnadila... 😉

slunickoseznam.cz
10. lis 2009

Ahoj holky zdravím a vítám zpět Verču
Já jsem náchcípaná a manža taky takže oba ležíme já naštěstí bez teplot s ovocem a stodalem sirupem
zase mi začalo být ráno špatně a epřibrala jsem ještě nic 🙂

michamicha
10. lis 2009

ahoj, žádnej obr folík se nekoná, ten chcípáček měl jen 16mm, takže ještě zítra píchnu puregon a ve čtvrtek jdu na další utz... jestli nebude mít ve čtvrtek aspoň 20 mm, tak se můžu s další IUI rozloučit a budu pěkně naštvaná, protože jsem vyhodila 1500,-Kč komínem ☹
dneska to fakt stojí za h...o ☹

consti
autor
11. lis 2009

Ahoj kočky, tak zase jen rychlé pozdravení...
Micha tak třeba ještě naroste. Držím pěsti. Peníze čert vem, spíš ta ztráta času, píchání injekcí, chápu, že tě to štve 🙄 😒 .
Jinak včerejšek byl opravdu den blbec 😝, v práci se podělalo vše, co mohlo. Jsem opravdu ko 😔 .

consti
autor
11. lis 2009

Aktuálně 😀:
Zuzka (consti) 3 dc
Ivča (aranel) 11 dc
Micha 13 dc
Alenka (ally) 16 dc
Klárka (cabal) 18 dc
Martinka (nicolka) 21 dc
Veru (nikare) 31 dc ??

Kačka (slunicko) 13 tt
Pokud je něco špatně, prosím o opravu
😉

cabalkova
11. lis 2009

Micho... nam rikali, ze folici rostou o 1mm za den (a u nas se to vzdycky i potvrdilo), tak si myslim, ze mozna zbytecne panikaris, ze to jeste bude ok... taky jsem zvedava, jak budu reagovat na stimulku... snad to bude ok...

Jinak pekny den vsem!

michamicha
12. lis 2009

ahoj holky, mam teď chvilku, tak vám napíšu jak jsem dopadla na utz...
moje obavy se potvrdily ☹ ten 16mm folík z úterý je pořád stejně velký, vůbec nepovyrost, naopak vedle něj byl v úterý folík 11mm a ten měl dneska 16mm, takže IUI zase nebude 😠 Rokyta mi dneska napsal ještě 2x50 jednotek puregonu, ale píchá se to klasickou injekcí, takže dneska mi první píchli tu jednu padesátku v natalu a zítra si tu druhou dávku musim píchnout sama doma 😝 břicho mam už rozpíchaný, že nevim kam jinam to píchnout, do stehna se mi moc nechce, tak holt uvidím zítra...
a Rokyta se moc optimisticky netvářil ☹
dneska jsem taky odnášela výsledky z RTG k zubařce, takže další jobovka ☹ příští čtvrtek mi bude vrtat 3 kazy, který se mi udělaly pod plombama a moje rostoucí osmičky dole jsou naprosto příšerný, takže budu muset na chíru a budou mi to řezat 😢 no prostě dneska to stojí fakt za ho..o ☹

na další utz jdu v sobotu ráno a tam se rozhodne... já už se teda rozhodla, jestli ty 2 folíky nedorostou na těch požadovaných 19mm, tak s touhle stimulací končím a v lednu chci jít na IVF... přece jen když už si něco píchám a pro IUI není s puregonem výsledek zaručený, tak si budu píchat ale na IVF, kde máme mnohem větší šanci, že to vyjde... já jsem vnitřně rozhodnutá, ale večer to chci ještě probrat s manželem...

cabalkova
12. lis 2009

Ahoj micho, tak to me mrzi, ze ten potvora folik nepovyrostl... ja jsem tento mesic bez kontroly, tak jsem taky zvedava, jestli byla ovu, zejmena proto, ze potrebuju, aby co nejdriv dorazila ms a my mohli zacit stimulovat. Jinak s tim IVF te naprosto chapu, me to dost uklidnilo, kdyz jsem se konecne vnitrne rozhodla, ze do toho chceme jit. Ja myslim, ze tvuj muz bude souhlasit... v CARu, kam chodime my, se pred IVF jeste musi na dve kola pohovoru, abyste s doktorem domluvili vsechny podrobnosti, sepsali zadosti na pojistovnu a podepsali reverzy, muz musel jeste na jedno dovysetreni, jestli se spermonici dokazou doklubat do vajucha... no proste i kdyz jsme zacali konat uz na zacatku listopadu, vychazi nam IVF az na leden... tak s tim neotalej, at muzeme absolvovat IVF spolu 🙂 Jinak na IVF se picha taky puregon, ale asi ve vyssich davkach, vid? Ja mela ovu spolehlive i po obycejnem clostilu, tak s tim nemam zkusenost... kazdopadne nas pan dr. rozhodl, ze budeme mit dlouhy protokol, co se tahne pres dva mesice, tak se nemuzu dockat, uz abychom zacali... pristi stredu jdeme na ten druhy pohovor a pak uz to snad pojede.... 😉

michamicha
12. lis 2009

jj, v sobotu máme sice doma kluka, ale řeknu MM aby šel na ten utz se mnou a rovnou bychom se kdyžtak domluvili s dr. co dál...
tak ten dlouhej protokol je fakt masakr 😕

cabalkova
12. lis 2009

micha... no masakr to sice je, ale pan doktor rikal, ze ma statisticky vyssi uspesnost... tak co, kdyz uz, tak at mame tu variantu, ktera je nejpravdepodobneji uspesna... jinak se doporucuje zejmena u pacientek s homonalne nevyvazenym cyklem... coz jsem ja... a ty nejspis taky.... takze te mozna taky nemine. 😉

slunickoseznam.cz
12. lis 2009

Ahoj holky kéž by vám to ivf vyšlo bylo by to super další těhulky
Alenka a Martinka už tady dloho nebyly
Dneska jsem zase vyfotila pupek jsem zvědavá jak budu vypadat na konci těhu roste nějak rychle 😀

consti
autor
12. lis 2009

Ahoj holky, nestíhačka v práci 😝 😅 🙄 .
micha to je mi líto, ale věřím, že to tobě i Klárce vyjde přes to ivf 😵 .
Jinak dnes se mému synovci narodila holčička, tak mám radost a zároveň depku, však to znáte... 😅 😕 . Tak zase letím, pa pa

michamicha
12. lis 2009

Kačko, ty jo, to docela vyskočilo to bříško po týdnu 🙂 ale pěkný 😉

slunickoseznam.cz
12. lis 2009

Taky čumím no a to jsem to fotila ráno na lačno protože večer mám většinou to bříško větší když jsem najezená no uvidíme za týden 😀 😀

consti
autor
12. lis 2009

Kačko, pěkné bříško 😉 .
Jinak jsem byla holky u kosmetičky a přede mnou tam byla nějaká paní a tak se s kosmetičkou baví a mně z té řeči došlo, že ta paní je těhotná. Tak jsem poslouchala, jak chodí na krev a jak je doma na rizikovém a jak si to užívá...Tak mi to přišlo pak tak líto. 😅 No a když jsem tam pak ležela já, tak mi ta kosmetička říká, že je to strašně fajn holka a že se o to miminko snažili několik let, rozhodovali se i o umělém a pak na něj nešli a asi za 7 měsíců byla těhotná přirozeně 😉 😵 . Tak jsem jí říkala, že se taky snažíme už rok a ona, že jeee, to vůbec nepanikařte, rok nic není 😀 😎 . No prostě tam vyslechne asi tolik příběhů, že ví, že ten rok nic neznamená. Už se prý těší, až jí tu radostnou novinku oznámím já 😉 . A tak hezky jsme si o tom popovídaly a shodly se, že až mimčo bude chtít přijít, tak přijde 😵 .

consti
autor
13. lis 2009

Teda ženský, kde se touláte??? 😉

slunickoseznam.cz
13. lis 2009

Consti máš úplnou pravdu když bude chtít tak přijde i přes všechny nástrahy a potíže
Já jsem toho důkazem 😀 😀

michamicha
14. lis 2009

ahoj holky,
tak dneska to dopadlo celkem dobře 😉 na UTZ pan doktor viděl 1 folík 19mm na levé straně, a 1 folík 14mm na pravé straně...zajímalo by mě, kam se ztratil ten druhý na levé straně, který měl ve čtvrtek 16mm 😕 no ale to neřešim, dneska večer ve 22 hodin si píchnu pregnyl (ovitrelle v CARu bohužel neměli), takže si ten pregnyl musím ještě namíchat 😝
a v pondělí jdu na druhou a poslední IUI 😉

slunickoseznam.cz
14. lis 2009

Ty jo micho tak to ti držím moc palečky ať to vyjde a my se můžeme těšit na // ať už v tom nejsem sama
Jinak včera jsem byla s maminou a kamoškou na večeři a fakt jsme si to užila v nekuřáckem salonku dala jsem si kuřecí salátek a kafčo a doma jsem byla v oůl jedenácte
A musím vám říct včera jsem poprvé zažila ten pocit když se na vás ostatní koukají a prohlížejí si to břísko,měla jsem šatovku a tam jsem to bříško neschovala byl to hezký pocit
A v pondělí začínám 4 měsíc a 2 trimestr konečně 🙂 🙂

cabalkova
15. lis 2009

Ahoj holky, tak ja za vama dneska prichazim v takovem divnem rozpolozeni... manz je od zacatku rijna v nove praci, za letosni rok je to uz treti, dvakrat vzdy skoncil na konci zkusebky (ne z vlastniho rozhodnuti) a pres leto byl tri mesice bez prace... ted jsem mela pocit, ze to je v pohode a ze ta prace sice znamena docela narocne dojizdeni, ale jinak ok... vcera vecer jsme vedli rozhovor a z nej vypadlo, ze mu v pondeli jeho sef napsal, ze ma cas do konce prosince na to, aby ho presvedcil, ze je prinosem pro soucasnost i budoucnost oddeleni, at si to pry teda nebere osobne, ale ze pokud se mu to nepodari, tak ze to ten sef bude brat jako jeho chybu. No jsem z toho uplne vyklepana, kdyz tam nastupoval, tak vsichni rikali, ze je to takovy obor, ktery se proste neda za ty tri mesice zkusebky zvladnout, a ze si tam na to nehraji, a ted tohle... takze se budeme minimalne do vanoc, ne-li do noveho roku klepat, jestli si ho tam teda nechaji nebo ne... ja uz na to nemam nervy... vloni v cervnu prechazel do jine prace, vydrzel tak do listopadu, pak nastoupil v lednu, vydrzel do brezna, nastoupil v dubnu, vydrzel do cervna, nastoupil v rijnu.... a vydrzi j ak dlouho? Nikdy driv s praci takovehle problemy nemel, znam i jeho predchoziho zamestnavatele a ten si ho chvali, ze byl spolehlivy a vsechno ok... tak ja nevim, co se to deje... ale jsem z toho dost vykolejena... rikala jsem si, super, ted si udelame krasne vanoce, bude pohoda a po novem roce pak budeme bajecne v klidu a mimi se zadari... a ted tohle.... ja uz na to fakt nemam nervy, delat za dva a zivit nas oba a barak a jeste mit nervy z toho, ze je manz zase doma bez prace.... ja uz to fakt znovu nedam, v noci jsem skoro nespala a brecela... ach jo.... a nic se s tim neda delat, jenom cekat jak trouba, jak to dopadne.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

slunickoseznam.cz
15. lis 2009

Klárko tak to ně moc mrzí uvidíš že se to manžovi podaří a že je přesvědčí že je dobrý a nechají si ho tam
Uvidíš že už budou jen samé dobré zprávy a v lednu bude mimi přece nemůžete mít bobku pořád takovou smůlu určitě se to na konci tohoto roku zlomí a ten příští bude super a budou samé dobré zprávy věřím tomu fakt 😉

consti
autor
16. lis 2009

Ahoj kočky, zdravím jen v rychlosti 😉 .
Klárko to je teda pech, ale věř tomu, že šéf snad jen straší, ale nebude podnikat konkrétní kroky. Věřím, že to není chyba tvého muže, ale prostě v této době, kdy je finanční krize, je ten tlak všude a pořád se čeká, že jednotlivec snad zvýší firmě příjmy o 100%. Mě se nedávno šéf taky ptal, jak to vidím a jestli chci být ve firmě příští rok atd. Prostě dělají bububu, ale ke konkrétním činům snad nedojde 😉. Držím pěsti 😉

slunickoseznam.cz
16. lis 2009

Aktuálně :
Zuzka (consti) 8 dc
Ivča (aranel) 16 dc
Micha 18 dc
Alenka (ally) 21 dc
Klárka (cabal) 23 dc
Martinka (nicolka) 26 dc
Veru (nikare) 36 dc ?? Verunko co testík???)

Kačka (slunicko) 14 tt ( dneska začátek 4 měsíce a druhého trimestru huráá)

Tak snad je to dobře

nicollka
16. lis 2009

Ahoj holky hlásím se po obrovsky dlouhatánské době. Vůbec jsem nevěděla jaký DC jsem, děkuji za tabulku, ted vím že mrcha by měla být za 2-5dní 🙂 nevím jakou mám teplotu prostě nic jen vím že mám 7kilo v plusu takže ted ještě musím zatočit s kilama a řeší se barák, do toho práce dokončuji k předání a všecko, nestíhám nic a pořád spím jak to jde :D

aranel6
18. lis 2009

Ahojík holčinky,

taky se hlásím po hrooozně dlouhé době, ale v práci to teď byla hrozná nestíhačka. Termíny, termíny, termíny. 😠 A to ještě není konec roku. Ach jo.

Sluni, bříško krásné-pěkně vyskočilo 😵 a tyjovka už druhý trimestr v rozběhu-to to letí-tak snad se k tobě brzy někdo připojí,aby jsi nám tak moc neutekla.

Klárko, neboj-manža to určitě zvládne-je to chlap v nejlepších letech a pro firmu určitě přínos bude-šéf je teda pěknej hajzlík,takhle nervovat a ještě před Vánoci-věřím že už jste si smůly vybrali dost a teď už se zase u vás musí usadit štěstíčko-prostě rok 2010 bude váš-baráček máte, práci manža taky bude mít a miminko už se chystá přímo k vám-ještě pár dní a mrška bude tu a pak vzhůru do boje. Takže nervíky zahoď-všechno dobře dopadne. 🙂

Mícho, to byl nervák-jak jsem to dočítala a čekala zda tam folíček nakonec bude a byl-to je super, tak ať je ta druhá a poslední IUI taky IUI vítěznou a za 14 dní hlásíš //. 😵

Zuzi, miminko se určitě brzy ohlásí-myslím že tak za 16 dní a pak budeš taky hlásit radostnou novinku třeba i u kosmetičky 🙂

U nás je po snažílkování-ovulka snad proběhla o víkendu (ikdyž z leváčka si tím nikdy nejsem jistá) a teď zase 14-ti denní čekaní-zase mám příznakový měsíc-prsa bolí, v podbřišku bodá-jenže to je zase fatamorgána protože 3-4DPO to není možné. 😀

A ještě přikládám dnešní tabuličku:
Zuzka (consti) 10 dc
Ivča (aranel) 18 dc
Micha 20 dc
Alenka (ally) 23 dc
Klárka (cabal) 25 dc
Martinka (nicolka) 28 dc
Veru (nikare) 38 dc ?? Verunka nás napíná ..... 🙂

Kačka (slunicko) 14 tt (druhý trimestr)

nikare
18. lis 2009

Ahoj holky, zdravím opět po dlouhééé době, ale nějak se sem nemůžu dostat !!! 😒
Jinak tedy u nás nic nového........o jeden den jste mi předběhli Dc, takže jsem dneska 37, ale to nemění nic na tom, že se ta mrchule blbá někde toulá. čárky nejsou a nebudou a nemůže se to nějak rozběhnout, ikdyž už to pomalu vypadá, že to snad konečně do dvou dnů bude. ☹ ☹ ☹ ☹ najedu zase na clostík a utroš a děj se vůle kohokoliv !!!! příznaky nemám ani na těhu ani na ms, nějak tentokrát kde nic tu nic, nic nebolí, tak aspoň že tak !!!
Tak přeju všem krásný den 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru