Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

caki
31. pro 2009

Snazilky nase, moooc Vam s Veru drzime do roku 2010, aby jste mely vsechny v brisku miminecka a byly mooooc stastny a zdravy... 😵

consti
autor
1. led 2010

Ahoj mamulky, děkujeme 😉! Jste hodné 😉 😵 . Vám, prckům a manželům také vše nej nej, hlavně to zdraví a štěstí 😵 !!!

slunickoseznam.cz
1. led 2010

Zuzka (consti)-2dc, doufáme že mrcha brzo skončí a druhé kolo už bude určitě úspěšné
Ivča (aranel)-6dc
Klárka (cabal) 30 dc - první včelka už si našla místečko a brzy už vypukne stimulka ;)huráá už se těšíme //
Alenka (ally) 33 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by - pěstičky máme zaťaty seč to jde!! Alenko jak to s tebou vypadá??
Martinka (nicolka) 42 dc - ne(čekání) na mršku ....Teda Marti ty nás napínáš

Veru (nikare) 43 dc 🙂 hezky to naskakuje

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - a bříško roste a roste a princeznička s ním,která už krásně kope a přibrala první kilo a další uzv 5.1
Micha10 tt těhulinka - a týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá a další uzv myslím 13.1
A co ty Zuzi už je tí lépe???A jak jste oslavili Silvestr my vegetili u telky pak šampaňo a postel a ode dneška do neděle jsme samy 🙂

consti
autor
1. led 2010

Ahoj Kači, jo jo, naštěstí je mi už ok 😉 . Blbě mi bylo jen včera ráno s příchodem mrchy 😝. Dnes už ok a i náladu už mám lepší, první dva dny mrchy jsou vždy nejhorší 😝 🙄.
Silvestr fajn, jen jsem šla ještě večer spát a probudila jsem se asi hodinku před půlnocí. Připili jsme si šampíčkem, Abík naštěstí ty rány snášel docela dobře. Spát jsme šli asi ve dvě ráno a já to pak celé dopoledne dospávala 😀. Docela mě štvalo, že v tv nic nebylo, ty estrády to je děs 😝.

ally57
1. led 2010

ahoj holky, přeju vám všem krásný nový rok plný splněných přání - ať je 2010 prostě NÁŠ! 😵

V rychlosti zaktualizuji tabulku, ať to tu nebrzdím:

Zuzka (consti) 2dc, doufáme že mrcha brzo skončí a druhé kolo už bude určitě úspěšné
Alenka (ally) 3 dc
Ivča (aranel) 6c
Klárka (cabal) 30 dc - první včelka už si našla místečko a brzy už vypukne stimulka ;) huráá už se těšíme //
Martinka (nicolka) 42 dc - ne(čekání) na mršku ....Teda Marti ty nás napínáš

Veru (nikare) 43 dc hezky to naskakuje

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - a bříško roste a roste a princeznička s ním, která už krásně kope a přibrala první kilo a další uzv 5.1.
Micha10 tt těhulinka - a týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá a další uzv myslím 13.1.

consti
autor
1. led 2010

Ahoj Alenko, ráda tě vidím 😉 .
Děkuji za aktualizaci, i když bych byla radši, kdyby ses posunula domů. Neboj kočko, v roce 2010 to nějak vybojujeme 😉 😵 !!

nikare
2. led 2010

Ahojky Kočky,
tak i já Vám a nám všem přeju, ať je ten nový rok úspěšný po všech stránkách a ať vše vyjde tak, jak každá z nás chce !!!!!!!!! 😉

Ještě přidám dnešní tabulku 😉 😉

Zuzka (consti) 3dc, doufáme že mrcha brzo skončí a druhé kolo už bude určitě úspěšné ..... určitě joooo !!!!
Alenka (ally) 4 dc ...........hned jak budou dodělané věci okolo práce, tak určitě přijde mímo 😉
Ivča (aranel) 7 dc ............už to vypadá na blížící se snažení 😉
Klárka (cabal) 31 dc - první včelka už si našla místečko a brzy už vypukne stimulka ;) huráá už se těšíme //
Martinka (nicolka) 43 dc - ne(čekání) na mršku ....Teda Marti ty nás napínáš .......jakpak to asi je ......

Veru (nikare) už to fakt hezky naskakuje - zaplať pánbůh 😉

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - a bříško roste a roste a princeznička s ním, která už krásně kope a přibrala první kilo a další uzv 5.1.
Micha10 tt těhulinka - a týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá a další uzv myslím 13.1

Takže já půjdu pokračovat v nicnedělání 😅, jen peru nějaké prádlo a odpo možná pojedem na nějaký nákup 😉
Tak si hezky užijte poslední dny dovči ať jsme na to pondělí připravené (ale mě se teda ukrutně nechce už teď) 😖

slunickoseznam.cz
2. led 2010

Veru a co ty vlastně děláš za práci?JAk dlouho chceš pracovat?A kdy jdeš k dr?Jo a jak ti je?
Teda to je otázek to je jak zpověď 😀 😀

michamicha
2. led 2010

ahoj holky, přeju hezkou sobotu 😉
dneska jede manža vrátit služební mobil do staré práce a já si při té příležitosti když pojedem do nákupka hodlám koupit těhu kalhoty 🙂 doufám, že si vyberu 🙂

jo a na další utz jdu skutečně 13.1. 😉

nikare
2. led 2010

Ahojky Kačko,
pracuju jako prokurista a asistentka jednatele v jedné firmě......a vedu celou kancelář, takže tam jsem furt jenom sama.........takže mi ta práce neuteče a během vánoc tam nikdo ani nebyl. Myslím, že pracovat budu tak dlouho, jak budu moct, když mi bude fajn. Zatím to jde 😉 K Dr. jsem objednaná až na 1.2. kdy bychom prý udělali odběry na nějaké ty testy a dostala bych průkajdu 😉 No jinak mi je celkem fajn. Dneska ráno mi teda bylo trošku divně, ale jde to......nic strašnýho. Teď jsem spucla 4 švestkový knedlíky a jsem jak pučmeloun 😅 😅

slunickoseznam.cz
2. led 2010

Tak hlavně papejte ať rostete
Micha určo si vybereš ja už bez těhu kalhot nemůžu exisovat normální mně tlačí na břiše 🙂
Já jdu v úterý s manžou na velky uzv a ve středu se chci zajít podívat po výprodejích a objevila jsem levné plínky tak koupím aspoň jedny do zásoby.
Ted jsem přišla z venku byla jsem na zahradě s naším pejsánkem a malá mně teď parádně boxuje 🙂
Micha a jak se cítíš ty mamino?

michamicha
2. led 2010

sluni, včera jsem to asi zakřikla, řikala jsem si jak je mi už docela dobře a nevolnosti se vrátily ☹ chvíli je mi fajn a pak najednou divně od žaludku, jsem unavená až malátná a pomáhá jen ležet na gauči a nehýbat se 😅 a ráno nejsem schopná vstát z postele dřív jak v 9 😔 ale naštěstí teda nezvracim, to je fajn 😉

jedny gaťky jsem si koupila, měli zlevněný z 850 na 598 🙂 a ještě jsem si zkoušela v CAčku jedny, který si kupovala i moje ségra, jenže měli největší velikost 46, ty jsem teda oblíkla, ale za měsíc by mě škrtily až bříško povyroste, tak ještě počkám, dostanou nový zboží za 14 dní 😉 no a taky se podívam na mimibazaru 😉 ještě jsem si koupila takový pěkný triko s dlouhym rukávem a pak jsem v dětskym neodolala a koupila bodyčka co měli ve slevě 😵 vzala jsem kompletek 2ks za 125,- vel. 56, obě do zelena s krátkým rukávem a pak ještě jedno s dl. rukávem rukávem taky vel. 56 a pak jedno s krátkym rukávem vel. 62 🙂 sice jsem si s manžou řekli, že nakupovat začnem až po 12tt, ale byly to tak krásný kousky, že jsem je tam nemohla nechat 😀

slunickoseznam.cz
2. led 2010

Hele a co že nakupuješ zelené???Myslíš že budete mít kluka já uvidím jestli se v úterý na velkém uzv ta holčička potvrdí a pak začnu nakupovat každý měsíc něco
Tak hlavně že nezvacíš já se teď probírala oblečením co jsem dostala od tety a prckovi se to náramně líbilo ty byly boxy 😀 😀

asanaa
2. led 2010

co to že by mi něco utekloooo???? 😀

michamicha
2. led 2010

no já nechci takovou tu klasiku růžová/modrá, líbí se mi všechny barvy a holčička nebo kluk v zelené se mi líbí 😉

slunickoseznam.cz
5. led 2010

Teda holky koukám že jste na nás nějak zanevřeli a nekecejte že se všechny snažilkujete!!!!
Na 15:30 jdem dneska na velký uzv tak jsem zvědavá a držte nám palce ať je všechno tak jak má

nikare
5. led 2010

Ahojky holky,
zdravím zase z pracovního procesu. Taky se vám nechtělo jako mě???? Já teď nějak v noci nemůžu spát a přes den bych chrněla jak o závod.........ale copak to v práci jde???? Dneska mi bylo ráno tak divno, že jsem myslela, že půjdu na onu místnost, ale dobrý.........teď jsem se najedla a je to lepší...........doufám, že s těma týdnama nezačíná i ta nevolnost.........budu muset asi zapátrat, jestli se na to dá něco pořídit !!! uf uf .....;)
Sluni..........tak držím palce na ten ultrazvuk..........taksi to tentokrát užije i taťka??? Určitě to dopadne tak jak má a malá se tam bude vrtět jak o život.

Tak se mějte a přidávám ještě aktuální tabulku:

Zuzka (consti) 6dc............mrška už zřejmě skončila a Zuzka s manžou na to skočila ! 😀 !!!
Alenka (ally) 7 dc ........... doufám, že moc nemaká a věnuje se už i příííjemnějším věcem 😉
Ivča (aranel) 10 dc ............ tak tady už to určo jede v plném proudu 😉
Klárka (cabal) 34 dc ...........jakpak to asi všechno probíhá ..... 😉
Martinka (nicolka) 46 dc .........Marti jakpak je???? a hlavně co je????

Veru (nikare) skáče to a skáče - 😉 zaplať pánbůh

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - a bříško roste a roste a princeznička s ním, která už krásně kope a přibrala první kilo a dneska velký uzv a konečně jí uvidí i "taťulda"
Micha 10 tt těhulinka - a týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá a další uzv myslím 13.1

ally57
5. led 2010

ahoj holky, tady to teda s novým rokem žije 😀 😀 😀 Kačka má pravdu, to vypadá, jako že máme depku nebo že jsme všechny zalezlé v peřinách a neděláme nic jiného 😉 😀

Kačí - držím palečky a už se moc těším na fotečku vaší princezničky (teda pokud se z ní ještě nevyklube malý nezbeda 😉 ) 😵

Tak aspoň vložím tabulku, ať máme jasno:

Zuzka (consti) 6 dc - mrcha už je fuč a druhé kolo bude určitě úspěšné ..... určitě joooo!!!!
Alenka (ally) 7 dc - 14.1. kontrola u pana doktora s čínskou medicínou
Ivča (aranel) 10 dc - snaženíčko by mohlo začít 😉
Klárka (cabal) 34 dc - se stimulkou na cestě za miminkem - huráá už se těšíme na //
Martinka (nicolka) 47 dc - teda Marti, ty nás napínáš ... copak je s tebou...???

Veru (nikare) už to fakt hezky naskakuje - zaplať pánbůh (moc držíme všechny palečky, ať je vše, jak má být
😵 )

Kačka (slunicko) 21 tt těhulinka - bříško roste a roste a princeznička s ním - DNES velký UZV
Micha10 tt těhulinka - týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá - další UZV 13.1.

ally57
5. led 2010

Jééé Veru ahoooj, tak to jsme se hezky shodly s tabulečkou 🙂
S tím spaním to je asi blbý... no nějak to zvládneš, jsi holka šikovná 😉
Já bych těď spala pořád, jsem nějaka ultraunavená... to bude asi tím přibývajícím věkem 😀 v sobotu mi přibyl další roček, achjo, letí to letí a tím víc je mi bez miminka smutno... ☹

nikare
5. led 2010

Ahojky Alenko,
no to jsme se fakt pěkně shodly 😀
A dodatečně přeju všeeeeechno nejlepší k narozeninám (tys byla teda také takový "novoroční dáreček" viď???) 😉 A s tím věkěm.........huš ty kecko.......ultraunavená jsi určitě proto, protože si ani chvilku neodpočineš.....já už bych tvým tempem padla !!!!
A tak příští týden jdeš na kontrolu k tomu číňanovi jo??? A co myslíš, že ti bude dělat??? Hele já si myslím, že tenhle rok je jasný pro každou z nás........určitě !!! A bude to "šťastný rok" !!!!! 😉

ally57
5. led 2010

Děkuju 🙂 no 34 už nevypadá tak pěkně jako 33 😀 s tím tempem jsem trochu ubrala, už mi to lezlo na mozek a hlavně na nervy, musela jsem zbrzdit, ale bojím se, že teď se to zase rozjede... no ale už vím, že jaký si to udělám, takový to bude 🙂 😎

Myslím, že mi číňan koukne na jazyk a pohmatá proudění v rukou a řekne, že ještě nejsem úplně v pořádku a že ještě musím zobat bylinkový pilule.. možná mi zvýší dávku, takže místo 5.000,- tam nechám 7000,- 😀 😀 😀 ale to je těžký, už jsem se na to dala, tak nechci přestat, abych si to pak vyčítala... prostě něčemu věřit musím, potřebuju berličku, nemám tolik síly a nechci se zase složit, že jsem úplně bezmocná... Původně řekl půl roku, což bude začátkem března, tak tomu ještě ty dva měsíce dám a pak se uvidí... asi zase začnu lítat po doktorech a zkusíme to řešit razantnějším způsobem než obyč IUI (asi IUI s injekcema jako měla Micha a pak... už zbývá jen IVF...) - nemá smysl už to odkládat, čas letí a když vidím, že holky, co se začínaly snažit až po mě, už mají v náručí malý miminko, je mi z toho úzko...

Ale dost nářků - taky věřím ve šťastný rok 2010 pro nás pro všechny! 😵

A co ty, asi si to užíváš, viď, musí to být náhherný... 😵 Máš nějaký tajný tip na pohlaví...? 😉

slunickoseznam.cz
5. led 2010

Veru víš co mi doporučila sestřička u dr.ráno žaludek zaledovat dát si do ledničky džus nebo něco co máš ráda a ráno se nejdřív napís toho stideného a pak postupně začít třeba suchým rohlíkem
I když já blila ze začátku jak amina a nepomohlo mi nic a ani lízaka proti envolnostem to mi přišly zbytečně vyhozené peníze

nikare
5. led 2010

Alenko je dobře, že jsi trochu zbrzdila.........!!! Musíš být fit i po té druhé stránce......a aspoň trošku v klidu 😉 . No ale já když si to vezmu, tak poprvé se nám to povedlo, když jsme byli na tom postkoitálním testu (takže naprostý sex-propadák) a podruhé jsem zase byla na pohotovosti, protože mi nesedl tatarák a redbully, až jsem z toho dostala včelku do zadku, takže oba pokusy za dost drastických okolností 😉 . Já bych asi na to čekání moc neměla (a mám doma ještě jednu dávku clostilu a potom už bychom jeli taky do Prahy - no asi si to mimouš rozmyslel) 😉. a taky si říkám, jak vloni byl ten babyboom - všichni okolo mě byli v tom, čekali mimča, první, druhá a my nic, teď to skončilo, a je řada na nás, abychom si to užily 😉 😉 Určitě jdi i do té stimulky, pak stopro nebudeš řešit, jakým způsobem.......už teď pro to děláte maximum.
No já si ten pocit fakt užívám, ale to nevolno je nic moc.........a pořád mě pobolívá břicho, ikdyž vím, že je to dobré znamení, tak je to nic moc. V noci nevím, jak si lehnout, bolej mě záda v kříži a pak snad celé tělo, ale už teď si já i Honza s pupkem povídáme (a to tam je jenom zatím pulec) 😉 Tip zatím nemám.........zatím nemůžu říct, že bych se cítila na to nebo na to !!!!

Kačko: hele a od kdy jsi zvracela??? já teda zatím vůbec, ale je mi divno, ale já si spíš myslím, že je to pro to, že mám hlad.......protože když se pak najím, tak je to lepší. Ale zase je pravda, že jím míň.......a zhubla jsem asi půl kila. A taky je zajímavý, že když se mi třeba udělá odpo špatně, tak když si lehnu, tak je mi hůř !!!! Jsme unavená, je mi blbě a nemůžu ležet............no co to proboha je???? 😀 😅 Hele a ty lízátka se prodávaj v lékárně??? a to mám říct třeba že chci lízátka proti zvracení, nebo se to nějak jmenuje????

slunickoseznam.cz
5. led 2010

JJ v lekarnbě ale stoji toa asi 50 kč a měn to nezabralo vůbec ,no já vím čím to asi je chceš to vědět taky protože jsi těhu 🙂
Jinak já jsem zvracela od 5+3 do 16+0 🙂
Nic loučím se držte mi palce pak písnu

nikare
5. led 2010

držíme 😉 😉 😉 😉

ally57
5. led 2010

Nojo, Veru, já taky nerada čekám a moc mě to ničilo... jenže když už nám nevyšlo 4x IUI s tím, že jsem asi dvakrát měla pocit, že se to povedlo a v době okolo uhnízdění mě najednou ten pocit přešel... a pak ten číňan mi řekl, že se mimčo neuhnízdí, protože nemám vyživenou dělohu (aniž by věděl o těch IUI a mých pocitech), tak mu prostě věřím a nezbývá mi než čekat, protože ani při stimul IUI ani při IVF by se mimi nemuselo kvůli tomu udržet a to by byla škoda... tak jsem si řekla, že počkám, dokud mi číňan neřekne, že jsem aspoň trochu v pořádku a pak se vrhneme útokem na doktory 🙂

To je hezký, že si povídáte s pulečkem 😵 já už bych si snad povídala i s vajíčkem, ale to by mě mohli zavřít do blázince 😀

Kačko - držíme! 🙂

consti
autor
5. led 2010

Ahoj kočičky!
Tak konečně to tady trochu žije. Já nějak nestíhám, tak jsem jen nakukovala a nebylo co psát 😀 😅 .
Kači, držím pěsti na ultrazvuk, vše bude určitě tak jak má a bude to krásné 😵 .
Veru, dávej na sebe pozor, divný pocity a nespaní nezávidím, ale co já bych za to dala 😀 😉 .
Alenko, věřím, že tvé pocity jsou správné a Číňan vám pomůže 😉 😵 !!
A vzkaz pro všechny: taky si myslím, že rok 2010 už bude nás všech, ale občas na mě padá stejně depka... 🙄 😅 . Ale pryč s depkou. Jen nevím, co bude dál, na Pregnyl se chystám v pondělí, ale tentotkrát odmítám řešit ovu apod. Prostě budeme snažilkovat pokud možno ob den a uvidíme. Min. cyklus jsem pořád počítala dny cyklu a kdy bude ovu atd. No je to fakt na hlavu, Pregnylu navíc nevěřím... No nevím, nevím. Každopádně jsem se ale začala soustředit na pozitivnější věci a plánovat už teď letní dovolenou 😀 . Manžílek totiž přišel s nápadem, že bychom mohli tento rok jet k moři 😵 😵 . Nakonec to vyhrála jižní Francie, tak to vypadá, že pojedeme do Nice 😵 . Zatím koukám na letenky a ubytování a už teď se nemůžu dočkat 😵. Potřebuji se zabavit také něčím jiným, než je práce a čekání na to, kdy se zadaří. 😝 😎

slunickoseznam.cz
5. led 2010

Ahoj holky tak jsem zpět a máme potvrzenou holčičku,manža nadšenej prý vypadá jak malá vetřelec mávala nám a bylo to fakt super a je zdravá což je nejdůležitější takže budeme mít Natálku 🙂 🙂
Fotečku nemam nechtěla spolupracovat ale jdu zase 19.1 do poradny tak snad už bude 😀

nicollka
5. led 2010

Ahoj holky tak já hlásím 10 dc
Na horách bylo super, manža tak překvapil, já se snad znovu zamilovala, to je od dovolené uplně jiný člověk, snad to tak zůstane.
Ježíšek mi donesl mrchu, sice jen na 1 den trošku krve a 4 dny čistě hnědé špinění, ale ve čtvrtek jdu k doktorce na prevenčku tak ji řeknu že co to jako bylo.
Horší byl návrat domů 3.1. kdy jsem zjistila že se mamka předávkovala práškama na silvera a je v nmocnici, už ji mám doma ale pořád jen brečí a tak, akže nic hzkého, dokonce dopis na rozloučenou mi nechala...nevim jak jipomoci, tak se zase loučim..mejte se krasne a konečně // do nového roku.

consti
autor
6. led 2010

Jejda Marťo, to je hrozné s tou mamkou 😔 . Rozhodně jí domluv nějakého psychologa a snaž se být co nejčastěji s ní a přivést ji na jiné myšlenky..To udělala kvůli taťkovi? Vím, že jsi psala, že mají problémy 😔 . A co on na to říká?
Jinak s manžílkem je to hezké, jsem ráda, že se změnil, snad mu to vydrží 😉 . I tobě přeji v tomto roce dvě čárečky na testíku 😉 .
Kačenko, super, že máte tu kočku malou potvrzenou 😵 !! Já dřív byla názoru, že si jednou pohlaví mimča říct nenechám, ale dnes vím, že bych to nevydržela 😀 . A je to takové fajn, když pak víš, jak to mimčo oslovovat a co nakupovat atd. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru