Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
7. led 2010

ahoj Misho - tak to bydlíte někde kousek od nás 😉

Klárko - no to už máš jedno, když jste se odhodlali k IVF, je to větší jistota a jak píšeš, když bude vícero embryjek, tak pak to případně už můžete sázet 😉 ale věřím, že se vám to podaří na první pokus a už se na to moc těším!!! 🙂

My dáme teď ještě IUI natur a pak už bychom dali IUI se stimulkou jako Micha, třeba dvakrát třikrát... a pak už IVF.. nechci už čekat na zázrak, když vidím, že holky, co se začaly snažit stejně jako my už stihly IVF a už mají v náručí malý miminka...

misha1009
7. led 2010

ahoj Ally, asi jo 🙂 jak dlouho už se snažíte?

cabalkova
7. led 2010

alenko... ja jsem samozrejme rada, ze jsme se rozhoupali a ze do toho jdeme... jen, znas to, stridaji se u me velike nadeje s obavami z toho, ze se to ani tak nezadari... a je to cim dal bliz, ja mam tremu, jak kdybych sla delat prijimacky na skolu nebo tak neco... tak at uz to je rychle za nami... zrovna dneska jsem byla na obidku s kamaradkou, co je po prvnim ivf 15tt a rikala jsem si, ze se strasne budu bat udelat si testik... videt tam zase bilo... tak osciluju mezi nadejema a obavama... ale to je asi normal a proste to nejak bude, jedno nebo druhy... 😀

ally57
7. led 2010

no ani se neptej... 🙂 od srpna 2008 - proběhlo mi už asi 19 cyklů... děs běs... co vy?

misha1009
7. led 2010

my máme za sebou 14... a už teď mi to přijde jako věčnost...

slunickoseznam.cz
7. led 2010

Ahoj holky cabal hrozně to utíká zítra jsem 21+0 a malá už parádně kope dneska asi tančí 😀 😀
Misha jsem ráda že nás to obešlo ale těsně dr.nám to taky chtěl napat ale manža se cukal mněl ztrach že nemůže mít děti 🙂
Klari já už se těším na //
Nebojte holky určo se dočkáte třeba i s dr.hlavně že budete mít miminka v bříšku akorát že vám asi uteču já si za chvíli budu stěžovat co všechno mně bolí a vám budou růst bříška a bude vám blbě 😀 😀

ally57
7. led 2010

Klárko, naprosto rozumím a to je taky ten důvod, proč já jsem se k tomu ještě nerozhoupala - že se bojím, že by se nezadařilo... ale je to blbost, člověk by neměl být posera, když něco opravdu chce 😎 Takže dobře, že jste do toho šli, držím ti všechny palce, co mám a s těmi nervíky zkus něco udělat, víš, co dokážou, potvory... ale to se lehko řekne, špatně udělá... navíc myslím, že KAŽDÁ, která na to šla, musela mít nervy... a mnoha z nich se zadařilo, žejo, takže klidně buď nervózní, dobře to dopadne 😉

Misho - no to chápu, mně se to zdálo jako věčnost už po 3 měsících 😀 😀

mažu za manžou, papapa, dobrou noc

slunickoseznam.cz
8. led 2010

Dodávám dnešní tabulku:

Klárka (cabal) 3 dc - 11.1. zahajeni stimulky.....a k narozeninám krásný dáreček
Zuzka (consti) 9 dc - 11.1. Pregnyl a pak hurá na to
Alenka (ally) 10 dc - 9.1. UZV na folík (když bude, tak následuje 5. pokus IUI natur), 14.1. kontrola u "číňana"
Martinka (nicolka) 13 dc - tady se už určitě pracuje
Ivča (aranel) 13 dc - tady se taky určo pracuje na plný k....
Veru (nikare) už to krásně naskakuje a bude i dál🙂)

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - máme potvrzenou zdravou Natálku která už druhý den u maminky v bříšku tancuje🙂
Micha 11 tt těhulinka - týdny krásně přibývají a srdíčko krásně bouchá - další UZV 13.1., těšíme se

nicollka
9. led 2010

Ahoj holky, taky máte všude led? To je hrůza, na všem je skořápka nerozbitnýho ledu.
Kači no u nás se nepracuje, my se moc zase nevidíme, manža opět v Ostravě, už měla být stavba tu že by byl doma každý večer, ale nevyšlo to :( Bohužel.

Včera jsem si dala pivčo, miluju pivo, ale bylo mi z něj šoufl, tak sem zkusila deci bílýho a opět mě to naplo, fuj. Co se to se mnou děje. Dnes mi trošku píchalo břicho ale už nic. No už aby byl konec ledna a došla mrcha, tato jedna byla nějaká zaražená tak asi mi to dělá neplechu v těle, tak sem naštvaná na tu doktorku že mi nic neřekla ani pořádně neprohlídla, jen udělala dost divnej ksicht a poslala mě domů :( grr
Já tu teď jen přemýšlím a přepočítávám, pokud bych otěhu, kdy by to jako mohlo být když je test bílý ještě.

slunickoseznam.cz
9. led 2010

Niccol mně malá taky vyvádí už druhý den jsem ráno zvracela změnila sjem značku corn flakes jsou sladší a asi jí to nesedí,sem se zblila jak...,čekáme ve dvě návštěvu tak dodělávám a chystám tak hezkou sobotu pá

consti
autor
9. led 2010

Ahoj holky, přeji všem krásný víkendík.
U nás snažilkování zatím není v plném proudu, manža končí tento měsíc v práci a má toho chudinka nad hlavu 😔 . Rozhodla jsem se, že to nebudu řešit. Min. cyklus jsme se snažili docela poctivě a nic z toho, tak to tento měsíc nechám plynout a budu se snažit nic nepočítat a nestresovat se z toho 😉 😎 . Snad mi to půjde 😎 .
Marťo, to máš teda divné stavy, třeba jsi naše další těhulka 😵.
Kači, to je děs ty nevolnosti co? Mně stačilo, jak mi bylo blbě při mrše a mít takové stavy častěji... 😝 Ale pro mímo bych to vydržela 😵 😉 .
Jinak jdu zítra na cvíčo s kolegyňkou. Jmenuje se to Zumba, znáte to? Jdeme tam poprvé, ale myslím, že to bude fajn. Je to aerobik s prvky latinsko-amerických tanců a břišních tanců 😀 . Tak se těším, až se odreaguju 😵 😵

nikare
10. led 2010

Ahojky holky,
přeju hezký sněžný víkend 😉 Myslím, že mi začaly moooc pěkné nevolnosti 😉 teda nezvracím, ale je to teda hnus.........a ještě do toho mě začalo děsně bolet koleno. Zítra si musím zavolat k dr. jestli můžu brát nějaké to Proenzi nebo něco na klouby, protože jinak nevím. Proč se mi to ozvalo zrovna teď - sakra !!! ☹ Jo a taky jsem se pěkně osypala........na ksichtu beďáratý boule a ramena samá krupička !!! ☹ ☹ Takže doufám, že je tím všechno v pořádku 🙂 🙂
Zuzi, teda to cvíčo mi vůbec nic neříká, to pak budeš vyprávět, jaký to bylo 😉 😉
Tak a jdu si vyfoukat hlavu a pověsit prádlo..........včera jsem celé odpoledne chrupala a nějak jsem zapomněla na praní, tak musím dneska 😉 😉 😉
Hezký den 🙂

mes
10. led 2010

Jááááá pomaloučku gratulujiiiii 😵

slunickoseznam.cz
10. led 2010

Veruš tak to gratuluji myslím že je všechno v poořádku a ty beďary to víš holčička začíná ubírat krásu 🙂 i když mně všcihni říkali že jsme zkrásněla ale jsou to jen povídačky
Malá dneska zase tančí a ty kopance jsou čí dál intenzivnější 🙂 navštěva včera doapdla dobře a dneska manža uvařil a veget za chvíli si dám nealko mojitko a budu čučet na itala v kuchyni
A zítra jdu ba první těhu cvíčo se už těším a jsem zvědavá 🙂

mes
10. led 2010

Jééé sluni - 21. května - to mám svátek'!!! Bude Natálka na můj svátek...Jupíííí 😀

nicollka
11. led 2010

ahoj holky tak ta ledovka venku to je děs. my byli ze soboty na nedělu bez elektriky a topeni a vše celej barak na elektriku, takze sme se tulili i s malym a krasne to do rana vydrželi pod dekama ale kosa teda byla pořádná. Včera mě dost píchalo na levé straně podbřišku, tak nevim jestli ovulka nebo co to bylo. Uhnizdovani to boli na jake strane? Jinak sem měla občas přes den mám mrchobolest takovou slabou. Dnes beru první Duphaston, tak uz se těším na ten poslední a mrchu at je záhada rozluštěna. Jo taky nevím kdy mě bolí podbřišek a kdy střeva, jsem pořád nejaka nafoukla.

slunickoseznam.cz
11. led 2010

Ahoj Marti kde bolí uhnizďování ti já asi neřeknu mně bolelo celé břicho jako před mrchou a vůbec jsem nad uhnizďováním neuvažovala byla jsem si jista že dojde mrcha tak envím
Od včerejšího večera mně bolí zase břicho ale je to spíš takov píchání dole v podbříšku a né moc tak mně tam zase malá asi někde táhne nebo co
No jo mesi na tvůj svátek to mi vlastně ani nedošlo ale moje mamina tvrdí že do termínu to nedám,že věří an rodové předpoklady a že u nás se všechny děti rodily dřív já nejsem vyjímka narodila jsem se na začátku 36 tt

nicollka
11. led 2010

Kači no pohyby jsou super. Já si pamatuju ty boule od 30tt tak to byla paráda, jak se vytlačila hlava nebo noha :D sranda, táta (manža) ten jen čučel a ptal se jestli to nebolí, no moc příjemné to nebylo, ale stejně byla to krása :D

consti
autor
11. led 2010

Ahoj kočky,
teda to je sněhu a pořád chumelííííí 😅 . Marti slyšela jsem, že ve Slavkově to byla síla 😝 😅 .
Jinak jsem byla na tom cvičení Zumba a byla to paráda 😵 . Teda makačka jak blázen, ale je to spíš takové hodinové intenzivní tancování, tak jsem myslela, že vypustím duši 😀 😕 . Potily jsme se teda děsně, ale budeme chodit, byl to fajn relax 😵 !!
Dnes jsem byla na injekci a chtěla jsem tu žádanku a doktor mi ji opět nedal, že až přejdeme k tomu Pronatalu, tak že manžu poženou opět na spermio atd. Tak nás teda posílá přímo k tomu doktorovi z Pronatalu, že nám udělá všechna vyšetření. Ale ten Pregnyl chce ještě zkusit 😉 . Tak jsem dostala žádanku na vyšetření a nechala si píchnout Pregnyl a pak se objednám k tomu doktorovi z Pronatalu. 😉

slunickoseznam.cz
11. led 2010

Consti tak já budu držet palečky ať je tento cyklus s pregnylem úspěšný a koukal ti na foliky?
A pokud by se nezadařilo tak máš žádanku do pronatalu a uvidíš že to bude úspěšné a už jste zase o krok blíž dr.vám určo pomůžou vzorným příkladem jsem já i veru i micha 🙂
JJ marti pohyby jsou krásné někdy legrační a čím dál víc intenzivní 🙂

slunickoseznam.cz
11. led 2010

Dodávám dnešní tabulku:

Klárka (cabal) 6 dc - Dnes zahájení stimulky a teď už to pofičí 🙂
Zuzka (consti) 12 dc - Dnes píchnut Pregnyl a šup šup na to Zuziku 🙂
Alenka (ally) 13 dc - Tak jak to vypadá Alčo bude IUI Natur?? 🙂
Martinka (nicolka) 16 dc -příznaky,přízraky 🙂co se bude dít,držíme palce 🙂
Ivča (aranel) 16 dc - A teď už budeme čekat na // 🙂
Veru (nikare) -mamince už začíná být špatně no aspoň už o mně ví 🙂snad jí nebudu dlouho trápit 🙂

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc 🙂
Micha 11 tt těhulinka -už za dva dny dálší uzv,a my se těšíme na dobré zprávičky 🙂

asanaa
11. led 2010

Ahojky holčinky moje milované
otevřela jsem novou diskusi ve společném termínu,důvody najdete v říjnovkách....
byla bych nesmírně šťastná,kdyby jste za námi přišly....alespoň občas
v říjnovkách mi hrozně chybíte,už to není jako dřív 😔
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
jste vítané!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
jo a říjnovky v těhu pořád poběží dál.

consti
autor
11. led 2010

Kači, nekoukal mi na folíky, můj doktor je v tomto nějak mimo 😅 . Ale těhulek tam chodí strašně moc, tak jsou snad ty jeho metody úspěšné 😅 😕 . Neřeším to, 12 dc není na Pregnyl brzo, aby třeba neodstartoval ovu dokud nejsou vajíčka zralá a pokud je na něj pozdě a ovu už byla (mám podezření na včerejšek nebo dnešek), tak by to nemělo ničemu ublížit. Uvidíme, jaký přístup bude mít pan doktor z Pronatalu 😉.
As na dskuzi mrknu... 😉 !

nikare
11. led 2010

ahoj holky,
tak se cpu přesnídávkou a psychicky se připravuju na cestu domů. doufám, že už to tam bude sjízdné !!! 😉
Zuzi, tak je zase dobrý, že ten Pregnyl neublíží za žádných okolností viď??? A kdy půjdeš do toho pronatalu??? Počkáte, jak to bude tento měsíc a pak hned??? Nebo je to na objednávku???
Já se dneska objednala k zubaři a teda úplně mi to zkazilo celý den.........nesnáším ho (teda ji) určitě mi bude zas něco dělat a já budu bulet jako vždycky !!! ☹

consti
autor
11. led 2010

Veru ahojky. No do Pronatalu nás objednám, ale asi ještě počkám, jak dopadne ten druhý Pregnyl, pak nás objednám a mezitím proběhne ještě ten třetí Pregnyl a pak tam teprve půjdeme. Objednává se tam a čekačka je tak 2-3 týdny 😉.
Zubaře se neboj, to zvládneš!! Jsou horší věci. Jestli tě to uklidní, tak mě taky většinou něco najde 😝.

ally57
11. led 2010

ahoj holky 🙂

makám jak šroub, takže jen házím tabulku s mými aktuálními údaji a zase mizím:

Klárka (cabal) 6 dc - Dnes zahájení stimulky a teď už to pofičí
Zuzka (consti) 12 dc - Dnes píchnut Pregnyl a šup šup na to Zuziku
Alenka (ally) 13 dc - 11 dc tam byl mrňavý folík (10mm), takže další UZV zítra (14dc) večer
Martinka (nicolka) 16 dc -příznaky, přízraky co se bude dít,držíme palce
Ivča (aranel) 16 dc - A teď už budeme čekat na //
Veru (nikare) - mamince už začíná být špatně no aspoň už o mně ví snad jí nebudu dlouho trápit

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc
Micha 11 tt těhulinka - už za dva dny dálší uzv a my se těšíme na dobré zprávičky

nikare
12. led 2010

Ahojda,
Zuzi, tak když to nevyjde napodruhé, tak napotřetí už určitě (jako u nás) 😉 😉 😉 No a ta čekačka kdyžtak do toho Pronatalu není až zas tak hrozná , to jsem se děsila delšího termínu !!! 😅 A s tím zubařem........no já to mám už od malička.......všechno mě bolí ..........."hubu" mám převrtanou - ach ty geny.......za deset let mám zuby venku všechny ..........a to teď ještě čekám, že mi teta vytrhne moudráky.........myslíš, že mají injekce i pro "nás"?????

Alčo, Alčo..........koukej zpomalit...........jáááák jako makám jak šroub???? 😉 😉 😉 Za chvíli tě čeká "maraton", tak ať máš dost sil 😅 😅 😅

nicollka
12. led 2010

ahojky

Veru já taky bojuji se zubama, mě injekci píchli i v těhu, dokonce mi sekali 7čku to byla super bolest když sem si nemohla vzít žádný prášek na bolest. Ted už mi leze poslední osmička, jinak jsou všechny venku, taky budu potřebovat za chvilku klapačky :D

No a u mě nic novýho, prsa bolí víc a víc, dokonce se i přifukují, žáha pálí večer no a zkusila sem si zapálit po 14dnech a opět sem to musela zahodit. Dnes jsem si vzala první Duphaston tak už at je tak 22.1. to uz bych mohla čekat mrchu pomalinku. Kdyby mě ta doktorka aspon nenahlodala a raději byla potichu, to bych si to přešla uplně jen tak, ted sem jen nervozni a pořád něco sleduju a stejně z toho bude prd :(

cabalkova
12. led 2010

Ahoj kocky, tak mi to neda a musim se prijit ukazat, i kdyz jsem si slibovala, ze si ted kone na tri nedele zakazu, abych na to tolik nemyslela...ale je to navykovy, nebo co. Ale nechci se tak moc na to soustredit, abych pak nebyla uplne na hunte, kdyby to nevyslo.

Kazdopadne od vcerejska picham pigarka festimonu, od pristiho tydne pribude jeste neco, v pondeli kontrola, taktez ve stredu, ve stredu vecer pak predoperacni vysetreni a odhadem pristi so (ale mozna taky pa, nebo az to dlasi po) odber folik a pak uz dej se vule... budeme mit prodlouzenou kultivaci, takze kdyz budu dobra slepice a snesu dost vajec a ta se oplodni, jeden cudlik poputuje k mamce zpatky za pet dni... jde do tuhyho!

Nastesti mam sikovnou sousedku sestricku a ta mi bude pichat pigara, takze nebudu muset kazdy den nekam jezdit, ale musim se k ni kazdy den na sestou probrodit pul metrem snehu, tak to bude pekny vstavani, to vam povim... 😉

No a jestli se to povede, bude to predbezne Katerina nebo Vojtech.

nicollka
12. led 2010

jůů klári moc moc ti držím palce at to vyjde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru