Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
11. srp 2009

Teda consti, to jsou takovr "nahody", ze to snad ani nemuze vyjit... ja bych podle FertilityFriendu mela testovat 29. sprna, tak jsem na sebe zvedava, jak to vydrzim... a termin bych mela 4. kvetna.... 😉

cabalkova
11. srp 2009

Nico... clostyl je na predpis... mne ho doktorka napsala prave na zaklade grafu, kdy miu tvrdila, ze neovuluju (i kdyz nejspis jo - kazdopadne jsem vzapeti zmenila doktora). Jak to, ze je brzy, jak dlouho se snazite?? Ona to mozna bere tak, ze kdyz uz se vam to jednou povedlo samo, tak ze to zase bude tak... ale to nemusi byt pravda... jestli te to znervoznuje a jsi presvedcena, ze mas anovulacni cykly, tak na ni normalne nastup, at s tim neco dela... me by teda miglo, kdyby mi rekla, ze nic....

michamicha
11. srp 2009

dobré ráno, teda už skoro poledne 😀
já mam tento týden odpolku 14-22, takže pěknej vopruz 😝 😝
příznaky více méně žádný, akorát jsem včera postřehla, že mám prsa zase jak balóny, ale nebolí jako minulý měsíc, tak nevim...jinak včera večer jsme stihli ještě miláčkování a zatím žádný špinění (ale špinila jsem včera odpo)...tak nevim... testit jsem se rozhodla, že nebudu dřív jak 32DC, včera jsem objednala přes net mamatesty, takže čekám že přijdou tak za 10 dní, prostě tak akorát...

nicollka
11. srp 2009

no snažíme se od února, v prosinci sem byla na revizi. I když to naše snažení je takové nesnažení, prostě až se potkáme s manžou, a mezi tím se měřím a kontroluji jestli vůbec tělo funguje a nevím. Ani fertility už mi neukázal ovu ani nepamatuju. No uvidím, ted doberu poslední duphaston a pak jdu na kontrolu tak asi ji řeknu at se podívá jestli ovuluju nebo ne.

michamicha
11. srp 2009

jo a ještě malá oprava, jsem koukala na FF i WK a dneska jsem už 22DC 😅

cabalkova
11. srp 2009

Nico... tak ji zkus premluvit, at te jeden mesic sleduje pomoci utz a budes moudrejsi... jestli ti Fertility ovu neukazal, tak bych byla taky na pochybach, jestli teda probiha...

micha... ja teda s utrosem vubec zadny spineni nemela, ale v tvem pripade mohlo jit vcera klidne o uhnizdovani, podle dc by to tak vychazelo... a jak uz jsem psala, zadne priznaky neznamenaji, ze se tam nic nedeje. 😵

Jinak me boli na pravem vajecniku, takze se zda, ze ovu bud probiha nebo se k ni uz vazne schyluje... holky, kdo jste mely pregnyl, kolik vam ho pichali 5000 jednotek nebo 10 000 jednotek? Ja dostala vcera desitku a nepamatuju si, jestli to posledne nebylo pet. Tim padem by asi ovu dorazila rychleji, ci co...

cabalkova
11. srp 2009

Takze opravuji:

Nikare: 4DC
Aranel 6DC
Nikolka 10DC
Consti: 13DC
Cabal: 14DC
Micha: 22DC
Ally: 23DC
Sluníčko: 25DC

nikare
11. srp 2009

Jej tak vidím, že jsem se z krásného posledního místa dostala na první příčku našeho žebříčku. Holky mě od včera tak bolí břicho, že nemůžu ani na záchod. A ani brufen mi moc nezabírá.
Ale koukám, že jsme se tu sešly tak, že máme obsazení téměř celý měsíc. První fáze (já a aranel), druhá fáze (Nikolka, Consti a Cabal) a třetí (Micha, Ally a Sluni) 😀 😀 😀 😀

JInak Micho..........těm příznakům - jako že nic bych taky nepřikládala nějakou váhu. Taky říkám, že až budu, tak budu buď blejt, nebo mi nebude prostě nic !!! Jinou variantu už neberu !!!! 😉 😉

Holky a taky máte po tom clostilu nebo utroši (já nevím po kterém) takovou žravou??? Já včera v té naší hospůdce přemluvila kuchaře, ať nám ohřeje ještě od oběda rajskou a měla jsem asi 6 knedlíků a měla jsem skoro ještě hlad. Honza byl napucnutý, že prý ten poslední knédl sotva sněd a já to slupla jak malinu 🙂 a vůbec......plácám teď pátý přes devátý a pěkně mi rostě sádlo !!! Asi začnu něco dělat !!! 😀

cabalkova
11. srp 2009

Nika... ja mam tolik sadla, ze uz ani nevim po cem, ale ally si taky stezovala, ze po clostylu papka vic... tak asi jo... vsak to pak holky vsechno vykojime, nebojte. 😎 A s tou bolesti, jeste krvacis/spinis?? Kdyztak radsoi brnkni doktorce, jestli je to nejak moc neobvykle. 😒

Jo a taky jsem si rikala, ze to mame dobre rozdelene, ze je furt nekdo v pozitivni fazi snazeni a testeni... takze se nam tu ty depky nevali najednou a muzeme se vzajemne podrzet podle toho, kdo je v jake casti cyklu. 😉

Jo a holky utrosky, dostaly jste ms i pres utro, nebo jste musely napred vysadit??

consti
autor
11. srp 2009

Veru děkuji za přáníčko 😉 .
Tak snad ti bude líp 😉 . Žravou mám taky a furt a v poslední době ještě tím stylem, že si vše strašně vychutnávám a vše mi připadá hrozně dobré 😀 😀 . Dokonce mám i dost čato chuť na sladké, což je u mě zvláštní. Asi si naše tělo dělá zásobičky na dobu, až budeme těhu či co 😀 😀 .

consti
autor
11. srp 2009

Klárko jo to jo. já jsme zatím v pozitivní fázi,a le za 14 dní už budu mít zase depku 😅 😎 .

nikare
11. srp 2009

Kláry, já beru utroš od 18 - 24 dc - nebo tak nějak. Beru ho dva měsíce a pokaždé jsem to dostala 30 dc. Je to asi taková antikoncepce. Můj dr říkal, že má utroš dvě funkce. Buď udrží miminko, nebo naopak vyvolá ms. No si říkám, že bych docela chtěla vyzkoušet i tu druhou funkci, když mám pořád jen tu jednu.
Jinak mám Kláry normální ms - dneska už. Předtím jsem to měla tak, že jsem to nejdřív měla hodně (tak 1-2dny) a pak jen špinění, a teď to mám obráceně. Začíná to špinění a končí ms.Břicho mě sice bolí, ale přežít se to dá. Jen mě štve, že mi ani ten prášek nezabírá. Prostě cítím celý vnitřek břicha !!! ☹ Ale zítra už to bude určo dobrý. Ono to netvrvává dlouho !!!

nicollka
11. srp 2009

Tak já beru duphaston od 16dc-25dc a 29-30dc mám pravidelně mrchu. Předtím jsem to měla rozlítané a teď jak hodinky. Jen mám vždy v půlce cyklu špinění až slabunkou mrchu tak 3 dny.

ally57
11. srp 2009

ahojky 🙂
teda tady to dneska jede! 😀

Všechno jsem dočetla, ale vmžiku zapomněla 😝

Zuzko - k Tvému svátku hodně lásky, zdraví, štěstíčka a brzké těhotenské nevolnosti!!! 😵 😵 😵

Klárko - pokud se to nááááhodou nepovedlo už včera, tak držím moc palečky, aby se vaše druhá IUI završila zdravým miminkem! 😵 😵 😵
K doktorovi se objednám dnes odpo (je tam až odpo) a pak budu informovat! 😎
Jinak už nějak opravdu nevěřím, že by se nám to mohlo povést, prostě mi to přijde už tak nereálné - příznaky nepříznaky... I když jsem ve Františkových Lázních osahávala Františka jak divá, nevím, jestli ještě můžu věřit na zázraky... Pořád mám pocit, že máme nějaký problém... utajený... ale zásadní... 😔

Utroš jsem vždy vysadila v momentě, kdy jsem zjistila, že nejsem těhu a ms pak dorazila, jak měla (14 dní po ovu). Píchali mi Ovitrelle, takže s Pregnylem nemám zkušenosti...

Sluni - teda já mít to, co ty, tak už kupuju dupačky 😀 😀 Fakt nás chceš napínat do příštího týdne...! To nám nemůžeš udělat... 😅

Veru - bezva že začnete stavět - to budeš mít o zábavu postaráno - i když s tím těhubřichem toho pak už moc na stavbě nepomůžeš 😉 Hlavně ať už ti skončí hnusná MS a hurá do dalšího snaženíčka! 🙂

Jím ráda pořád, takže těžko říct, po čem 😀

michamicha
11. srp 2009

cabal, já tenhle cyklus neměla ani clostil ani utrouš, tak možná proto špiním 😉

cabalkova
11. srp 2009

No jo, Zuzi... a jeste dodatecne vse nejlepsi a uz brzy splneni toho nejvetsiho a nejkrasnejsiho snu a prani!! 😉

murynka
11. srp 2009

consti ZUZI vše nej nej k dnešnímu svátku at s eti splní to nejtájnější přání 😉 😉 😉
hodně lásky štěstí a peněz 😀 😀 😀 a to zdraví samozřejmě 😉 😵 😵

consti
autor
11. srp 2009

Jééé holky děkuji za přáníčka 😉 .
mury ahoj, tak co Sofinka? 😵

murynka
11. srp 2009

zuzi ahojky 🙂 no sofule pěkně řádí 😀 😀 dnes jsme byli na kontrole vše v pořádku 😵 😵
a co vy a abík??

consti
autor
11. srp 2009

mury gratulace ke kontrole 😵.
jo jo, Abík je zlato. Dokonce mi dal dnes dárek k svátku, našla jsem jeho zoubek. Teď mu padají a nemohli jsme žádný najít a dnes jsem ráno jeden našla 😵 .

murynka
11. srp 2009

no vidíš to je dobré znamení 😉 a třeba zoubek přinese štěstíčko 😵 😵
jo jo jsou to zlatíška já toho našeho nemýt 😅

consti
autor
11. srp 2009

Viď? Taky ho pořád mazlím 😀 😵 .

ally57
11. srp 2009

Murynko - gratuluju ke kontrole! 😵 No teda matko - říkáš jí Sofule 😀 kdyby tě slyšela... ale neboj, ona ti to pak "vrátí" i s úrokama! 😀 😉 😵

murynka
11. srp 2009

zuzi já tajně 😀 ☹
tchýně a manžel sou toho názoru že těhu a zvířata k sobě nejdou 😠 😠
ale pomazlím ho když tu nejsou 😀 😀
a chodím s ním tak 3 krát denně ven to je pro něj ráj 😅

murynka
11. srp 2009

ally a co ty?? 😕 čtla jsme že jdeš k dr.tak co???

murynka
11. srp 2009

jo a máme nahoře 5kg už mám 50,5 kg 😀 😀 😀

ally57
11. srp 2009

murynko, já jsem po třetí IUI a teď "čekám" ms ☹ myslím, že to zase nevyšlo....

Doktorů si teď užiju mooooc:
17.8. - endokrinologie (štítná žláza - mám nasazený hormon, tak jak na něj reaguju)
20.8. - imunologie, alergologie - výsledky krve na úplně všechno
3.9. - GEST - měníme CAR (asi) - uvidíme, co nám tam řeknou
? - česko-čínský doktor - musím se teprve objednat, je to taková moje nová naděje... 😅

Takže žádná sláva, co ti mám povídat... radši bych už měla úplně jiné starosti 😉 ale co nadělám, žejo...

ally57
11. srp 2009

mury - já jsem ti koukala do albíčka, jaká jsi megatěhulka 😀 😀 😀

murynka
11. srp 2009

ally a proč čekáš na MS třeba nepřijde 😉 😉
jo je toho tedy moc ☹ ale odměnou ti bude miminko 😵 na to nezapomínej....

já to nechápu 🤐 😠 jsme fakt z toho vzteklá proč lidi kteří mimi nechtějí je mají a ty co je moc chtějí je nemají nebo jim to nejde ☹ ☹
ted porodila moje kámoška minule přišla o mimi v 21tt ☹ ☹ a ted porodila ve 26tt ale daneček bojuje má 33cm a 880g..takový uzlíček.....a to jsou tak moc hodní lidi....fakt to nechápu 😔 😔

ally57
11. srp 2009

murynko, taky si často říkám PROČ... ale je to zbytečné, prostě proto, že na světě není spravedlnost...
Věřím v osud a nezbývá mi než doufat, že ten můj mi bude co nejpříznivěji nakloněn, a že všechno se děje z nějakého důvodu...
Je to šílený, co píšeš o té kámošce... věřím, že bude Daneček silný bojovníček a zvládne to...!!!

Kéž by mi bylo odměnou to miminko... a kéž by to bylo co nejdřív... 😵 nám všem, kteří po něm moc toužíme a nedaří se nám... 😵

Tak už jsem nás objednala do těch Budějovic - nabídl mi termín 3.9., tak jsem to vzala, protože další volný byl až 22.9., a GEST jsem přehodila na 11.9. 🙂 Jsem ráda, že se něco děje, nedokážu jen tak sedět se založenýma rukama a čekat na zázrak... I když zatím cokoli jsem dělala, zatím nikam nevedlo... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru