Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
2. zář 2009

Ahoj sluni, no je tu mrtvo 😔 . A taky bychom měly aktualizovat tabulku. Tuším, že aranelka by měla teď někdy už testovat ne?? 😲 😀 😵

consti
autor
2. zář 2009

Consti: 10DC
Nicolka: 16DC
Ally: 19DC
Sluni: 19DC
Nikare: 26DC
Aranel: 28DC
Cabal: ?DC
Micha: ?DC????
Takže snad je to správně, jen nevím Klárku. Vím, že to dostala, ale nevím kolikátý dc je 😔 .A micha to samé. Tak doplňte.
Aranel a nikare, čekáme na dobré zprávy 😵 😵 .

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

Já nevím ja se v tom nějak nevyznám a neměla ona ten blbý cyklus bez snažení?
My teď s manžou řešíme docela závažné problémy tak mi není vůbec dobře bohužel ☹ snad bude brzo líp a anvíc vůbec nevím jak je to s mým cyklem tento měsíc ten podbřišek mně už bolí trochu líp ale není to ještě nic moc dneska jsem 19 dc 😒

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

Jé no ty jsi šikulka consti hned je to lepší a tebe ovu čeká super držím palečky 🙂

consti
autor
2. zář 2009

slunia co řešíte? Pokud to teda není tajné??
Aranelka měla cyklus, kdy se snažili málo, ale to přece nic neznamená 😉 😀 . Podívejme se na mesíka 😀 .

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

JJ mně je záhadou ten můj cyklus sakra....
No řešíme opět chána je jednou nohou v kriminál a manža před 4 lety přišel o mamku a teď takové problémy s otcem už nikoho jiného nemá,je z toho chudák na dně a toho ještě čeká a vprosinci operace...je mi ho líto.kdyby se tak povedlo mimi to by byl lék na dušičku..

michamicha
2. zář 2009

ahoj, já jsem dnes 44DC, včera jsem dostala vyvolávačku a dr. mi dělal UTZ a těhu nejsem ...

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

Tak to je mi lito a co bude dalsi pokus o iui??

michamicha
2. zář 2009

jj, ještě jeden pokus s clostilem a když to nevyjde, tak začnu píchat injekce 😉

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

Ahaa tak hlavně at ti mrcha brzo dojde a můžete začít nový cyklus 🙂

consti
autor
2. zář 2009

sluni tak to je mi líto, že máte takové problémy 😔 😝 .
micha tak hlavně přeji rychle mrchu a pak hurá do snaženíčka 😉 .

slunickoseznam.cz
2. zář 2009

My se pořád lácáme v nějakých problémech ale ja doufám že to brzo přejde a že už budeme mít klid manžel je pro mně všechno a nedopustím aby se tak trápil a aby mu někdo ubližoval
Teda holky na nás nějak kašlou dneska a co ty consti v práci????

aranel6
2. zář 2009

Ahojky holčinky,

jdu vás jen rychle pozdravit-máme toho v práci moc a nestíhám. Ještě do půlky září to bude horší a pak se to snad zlepší.

Jinak jen doplňuju-pokud jsem dobře počítala tak Klárka je dnes 6DC.
A ode mě opravdu žádný testík tento měsíc nečekejte-1. žádný nemám a i kdybych měla tak by to bylo vyhazování pěněz-prostě ovulka prošla bez snažení. Doufám,že zítra dorazí mrcha přesně na čas-jedeme na víkend ke kamarádům tak bych ráda abych ten bolavý první den už měla za sebou.

Sluni, to jsou teda opravdu nepěkné problémy-tak snad bude brzo lépe a usměje se na vás štěstíčko.

aranel6
2. zář 2009

Tak holčinky-posílám ještě aktualizovanou tabulku. A věřím že tento měsíc už nám vyjde snažílkování jak má. 😅

Aranel: 1DC
Cabal: 6DC
Consti: 10DC
Nicolka: 16DC
Ally: 19DC
Sluni: 19DC
Nikare: 26DC
Micha: 44DC

Krásný večer všem.

slunickoseznam.cz
3. zář 2009

Ahooj holky nějaké novinky??Tade je nějak prázdno a neříkejte mi že se všchny tak poctivě snažilkujete přes denn 😝 😝

aranel6
4. zář 2009

Ahojky holčinky,

teda co se děje-pusto prázdno. Nikdo už sem nechodí. 😢
Tak dávám tabuličku,aby tu něco bylo a přeju krásný víkend a kdo má snažílkovat (Consti), ať pěkně snažílkuje 😉 a kdo testíkovat (Nikare) tak držím moc pěsti a v pondělí se budu těšit na nějaké dobré zprávičky. 😅
Takže:
Aranel: 3DC
Cabal: 8DC
Consti: 12DC
Nicolka: 18DC
Ally: 21DC
Sluni: 21DC
Nikare: 28DC
Micha: 46DC ?????

consti
autor
4. zář 2009

Ahoj holky! No opravdu to flákáte. Kde všechny jste? Klárka už tu dlouho nebyla 😅 ...Nikare taky 😅 .Tak šup šup sem 😉 . Verunko, jak to s tebou vypadá 😉 .

cabalkova
4. zář 2009

Ahoj kocenky, tak vas zdravim po docela dlouhe dobe.. tak u nas je to takto: v utery jsem byla u jednoho pana masera, co dela taky reiki a shiacu a tak, tak se snazil rozproudit mi v tele energii, aby byl pupik pripraveny, poradil mi taky takove jako meditacni cviceni a tak... samozrejme rikal, ze by bylo lepsi, kdyby se to povedlo bez IVF, ja se v tom furt placam a nevimm, nevim, jestli bych na to mela jit... pokud jde o dalsi iui, tak se to vyresilo tak jaksi beze me... u toho pana masera jsem byla v utery a protoze to bylo v Marianskych Laznich a kousek odtamtud bydli manzovi rodice, tak jsme jeli k nim a zustali u nich do stredy... ovsem ve stredu jsem mela vzit prvni clostyl a jet dalsi kolo iui, jenze ja ho nechala doma, tak jsem si rekla, ze to je znameni a ze to tedy tento mesic nechavam byt... do CARu pak zavolam, ze jsme byli na dovolene (abych ten kontakt uplne neztratila) a uvidime, aspon tak ziskam cas si rozmyslet, jestli jeste budu zkouset tuhle cestu, nebo se taky priklonim k prirozenemu zpusobu jako allynka... tak to jsou tedy novinky od nas... mam pocit, ze nam ten "hon na mimino" stejne nedelal moc dobre a takhle aspon muzu premyslet... tak uvidime, co vymyslim. 😎

nikare
4. zář 2009

Ahoj holky,

hlásím 1DC 😢 😢 😢 😢

consti
autor
4. zář 2009

Ahoj Veru, to mě teda fakt mrzí....máme my to ale smůlu 😔 . Asi jsme v této diskuzi už opravdu jen samé "problémové" nebo co 😝 😅. ale to dáme holky, doktoři pomohou 😵 😎 .
Klárko správný přístup 😉. Držím pěsti, ať se zadaří přirozeně 😵 .

cabalkova
4. zář 2009

Ahoj kocenky, ja porad doufam, ze se nam to vsem podari, musi... s pany doktory nebo bez... kam se podela ally se zrpavami od cinskeho pana doktora? Ja se tersila, ze se neco dozvime.

Nika... nebud smutna, mimi bude, urcite... jak jsem psala na zacatku tenhle diskuse, do vanoc to urcite dame vsechny!!! 😉

nicollka
5. zář 2009

Ahoj holky vy ste toho zase nakecali. Tak to vypadá že ovu byla ve středu 16dc, takže kdybysme sexili v pondělí tak to možná klaplo, no jo kdyby nebyli ryby, nebyli by chyby, to mi říkala vždy babička :D
Moc moc bych chtěla Mrchu už v sobotu, pěkně zase o 4 dny dřív než by měla být, to bysme byli s manžou spolu od 7dc do 16dc tak třeba ... no už na to zase myslim a to sme se tak rozhádali, jenže on to pak okecal a všecko ach jo. Ale žádnej nátlak ani nic, ani řeč o plodných nebo neplodných dnech, prostě to tak nějak proběhne a uvidíme :D Teď aby mrcha nezklamala..

Nika to je mi moc líto :(

nicollka
5. zář 2009

tak sme na úterý objednané s kamoškou k věštkyni, no to jsem zvědavá :D

consti
autor
5. zář 2009

Ahoj nico, tak k věštkyni jo? No tak to jsem taky zvědavá 😉 . Švagrová se na mě ptala už na zač.roku jedné kartářky a ta řekla, že těhu budu tento rok, ale že ne rozhodně ze začátku, že tam vidí nějaké zdravotní problémy. No tak to jsem zvědavá 😀 . Jinak s těmi plodnými dny už u sebe vůbec nevím. Poslední dobou nemám ani ovu bolesti 😝 . Takže se nemám čím řídit 😝 😅 . No ale to je možná i dobře, že 😀 😎 ?

nicollka
6. zář 2009

Ahoj jojo kamoška chtěla jít tak sem řekla že půjdu taky. Minule když jsem byla to už je tak 4 roky zpátky jí vyšlo vše co mi řekla, tak sem zvědavá co bude teď, nejvíc mě zajímá bydlení a mimčo :D
Zuzi já taky ovu bolesti nepoznávám, jen občas že mě píchá vaječník, ale podle teplot je to stejně uplně jinak, takže to nechávám už náhodě.

nicollka
6. zář 2009

Holky mě pořád divně bolí břicho jako by měla dojít "mrcha" a i divně bolí záda ach jo. No doufám nebudu mít nějakou moc krátkou lut. fázi, mrchu chci tak v neděli. Manža dojede 19.9. bude doma do 28.9. to jede brzy ráno do práce, ale hned v pátek musí dojet páč bude dort, Daneček bude slavit 3 ROKY 😖 😝 toto letí a nastupuje do školky už na každý den. Takže budeme s manžou celkem dlouho, jen aby nám to nějak neuteklo v tom týdnu od pondělí do pátku co odjede do práce 😒 😠 😢 náhodo náhodo...

nikare
7. zář 2009

Ahoj Ženy moje !!!

Hlásím se po čtrnáctidenní dovolené - odpočatá a naštvaná, že jsem musela zase do práce 😉
Moc se to tu za tu dobu nerozjelo........to jsme asi měly dovču skorem všechny, ne?? Já teď budu mít tak týden blázinec, ale snad to bude v poho.
No a co se týce tamtoho..........tak už taky fakt nevím...........mám to jako když to nemám........ale jak o tom takhle píšu, tak se vsadím, že se mi to rozjede. No asi naklušu v pondělí k Mudrovi na další rady !!! Včera jsem si zase trošku pofňukala, přitulila a bylo zase dobře !!!
No a jak to vypadá taky??? Co je nového??? A myslím i mimo naše hlavní téma????
Moc vás zdravím a přeju hezký den !!!!
V.

consti
autor
7. zář 2009

Ahoj děvčata.
Veru doufám, že sis pořádně odpočinula 😉 . A mrcha nemusí být mrcha, ale uvidíš, co ti řekne doktor. Test jsi dělala? 🙂
U nás nic moc nového, jen budeme definitivně kupovat autíčko, tak se vydáme ze všech peněz a já budu muset začít pořádně jezdit, takže bacha na mě 😀 😀. Bude totiž hlavně moje, manža má služebáka 😎 . V práci mě to opět štve, po tom, co jsem byla na telefonu i cca ve dvě v noci z pátku na sobotu a v sobotu ráno jsem zase řešila něco dalšího, jsem naštvaná ještě víc a uznávám, že ta práce není nic pro mě. Koukám po něčem jiném, ale místo v mateřské školce teď as už neseženu. Že jsem si nevzpomněla dřív 😅 😝 . Zrovna dnes mi kolegyně říkám, že nechápe, proč tu práci dělám a jestli mě to baví..Tak už je na mně i vidět, že mě to neba 😝 .
Alenko nechcete někoho do toho netového obchodu?? Se hlásím 😀 😀 .

nikare
7. zář 2009

Ahojky Zuzi,
Jo jo, odpočinuli jsme si oba dva ( ikdyž jak od čeho) 😀 😀 Jinak jsem testík vůbec nedělala..........ms přišla už 28 dc, a zatím je to takové všelijaké a je toho hooooooodně málo, tak uvidím. Tenhle měsíc mi ale nebylo zhola nic, žádná bolest prsou jako minule, žádná bolest břicha (jen těsně předtím jako na mrchuli) takže asi nic ... 😢 😢
No a jak asi dopadla Alča u toho číňana???? Víte některá něco???? Jestlipak on jí nezakázal net....!!! 😕

Zuzi a jaké budete kupovat autíčko??? My máme 2 roky nové. Je sice jakože Honzy, ale víc s ním jezdím já do práce, ale už nás začíná zlobit. Tento týden ho musíme zase objednat do servisu, a máme v plánu si do budoucna koupit něco většího rodinného, abychom měli dvě.

Jo taky se nám za minulý týden podařilo dost práce na parcele, takže už to opravdu jede a začali jsme vyřizovat přípojky elektriky a vodu........holky to budou pálky a to ani nekopneme do země !!! 😖 😖

consti
autor
7. zář 2009

Veru tak to je super, že jste si odpočinuli 😉 . a od čeho jste si neodpočinuli 😀 😀 😀 😵 ?? 😎
Budeme kupovat auto od našich, je 4 roky staré, ale jako nové a krásné atd. 😀 . Je to VW Golf plus a je super. Zvenku tak akorát, uvnitř hrozně prostorný! 😎 😉 😵 .
Se na něj těším a snad budu jezdit víc, jak doposud 😉 . A co máte za auto, že vás po dvou letech zlobí? To má tolik najeto? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru