Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
25. led 2010

nika.... mne to prijde sileny uz proto, ze kdyz nestimulujes, tak se ti kazdej cyklus udela vseho vsudy jeden folikul, takze tech 16 foliku v podstate obdasi 16 mesicu a z toho jenom ve 3 je jakas takas sance, ze bys mohla zapadnout... tak to teda neni moc... aspon z myho pohledu... jo, ty tri nedele uz ted budou jenom chvilinka... ale holky, ja jsem ted po tech hormonech tak silene unavena, ze jsem mela pocit, ze dneska snad nedolezu do prace... tak bych nejradsi jako medved ulehla k zimnimu spanku a probrala se prave az za ty tri tydny, to by bylo neco. 😵

nikare
25. led 2010

Kláry.............tak do pelechu jdu klíďo s tebou............ 😀 😀 😀 😀
Jo jo, je to prostě buď a nebo...........ale věřím, že se tam ti šikulkové zavrtají i do zásoby 😉

consti
autor
25. led 2010

Klárko já vůbec nevím, jak to s folíky je, ale já jich mívám taky hodně, tak snad to naopak není špatně. Abych neměla nějaké to PCO nebo jak se to jmenuje 😝 😅 .

cabalkova
25. led 2010

Zuzi, to by prave chtelo sledovat tim ultrazvukem. Normalni je na jeden cyklus jenom jeden, respektive jeden dominantni, tj. vyrazne vetsi... Me ten tvuj doktor dost stve, davat ti Pregnyl takhle nablind, ani ti porad neudela ultrzvuk, ja bejt na tvym miste, tak uz od nej davno padim pryc!! 😠

consti
autor
25. led 2010

Klárko, ale já tu bohužel lepšího doktora neseženu, tohle město je jak zakleté 😠 . Hledala jsem tu doktora asi půl roku a to podle referencí a tento je nej (i dle referencí na znamylekar) 😅. Já to ten měsíc ještě podstoupím, ale zároveń už nás objednám do toho Pronatalu. Když jsem byla na tom ultrazvuku, tak jsem měla několik folikulů na jednom vaječníku a mnohočetné folikuly na druhém vaječníku a u každého hlásil ten největší, tak nevím 😅 .
Holky jak probíhá první návštěbva v CAR? Pozve si nás doktor oba nebo jak? A budeme už absolvovat nějaká vyšetření??

cabalkova
25. led 2010

Zuzi... ja nevim, uvidis, co ti reknou v CARu.... nas si na prvni schuzku pozvali oba, byl to takovy pohovor, kde se probiralo, co mame za sebou, jakou lecbu, a pak se naplanovalo, co dal... rovnou jsme dostali zadanku na spermio a na hormonalni profil a podle toho se resilo dal... pamatuju si, jak jsem byla rada, ze se to nekam pohne... a taky si pamatuju, jak jsem koukala na jejich statistiky, ze do roka lecby v nasem CARu je tehotnych 43 procent pacientek, teda skoro pulka... a taky si pamatuju, jak jsem si rikala, pche, do roka, tak dlouho to nemuzu vydrzet, to je blbost... no a objednavala jsem se tam koncem brezna, a to bude za chvili... nejak mi ten cas utika mezi prsty, nebo co...

consti
autor
25. led 2010

Klárko letí to letí 😝 . Díky moc za info. Já tam teda zavolám co nejdřív. Na pohovor můžeme jít i když budu mít píchlý ten poslední Pregnyl a na horm. profil půjdu stejně až dorazí mrcha 😉.

cabalkova
25. led 2010

jojo, my cekali na termin skoro mesic, takze byt tebou, tak nevaham a uz volam. 🙂

consti
autor
25. led 2010

Zítra jdu na to, mám tu žádanku doma 😕 .

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Ahoj holky tak přednáška super první doba porodní úplně jsem jí to žrala a představovala si tam sebe na tom porodním sále a občas mi stály hrůzou vlasy na hlavě a paks e mi zase chtělos mát když se mi začalo vlnět břicho 🙂
jasně Zuzi zavolej a kdby vyel poslední pregnyl můžeš to bez potíží zrušit 🙂
Klárko já budu držet palce ať máte 13 funkčních mražáčků a budete mít spouusty dětí 😀 😀
Zítra jdu cvičit už se těším,dneska jsem slaměná vdova manža přijede z práce až zítra večer ale aspon si udělám hezký večer Já+Natálka+Jídlo+Televize 😀 😀

nicollka
25. led 2010

Ahoj holky, Zuzi je mi to moc líto.
No mě mrcha pomallu tak nějak končí, fuj.
Kláry ty jo toto uteklo, tak držím palečky at se špuntík od pondělká krásně zavrtává a ubydluje.
Kači taky občas juknu k říjnovkám, moc sem se těšila s mesinkou aj slzičky ukáply, krásná sms co posílala, no ale nepíšu tam nic, páč je to tak nějak už zbytečný, přesně jak si psala, někdo možná postřehne ale spíše nepostřehnou že tam sem 🙂

slunickoseznam.cz
25. led 2010

JJ niccol docela mne to mrzí,tak chodím radši sem tady když napíšu tak mně tady holky aspon pozdraví a reagujou občas mi přijde že když sem byla snažilka ve starých řijnovkách bylo to lepší a mně je tady s váma dobře 🙂 🙂
Tak super že mrcha končí a šup k dr. a teď už to snad pofičíí 🙂

slunickoseznam.cz
26. led 2010

tady je aktuální tabulka a deprese a špatná nálada už je doufám pryč ode všech 🙂
Zuzka (consti) 2dc- mrcha brzo zkončí a šup do dalšího kola,auž žádné smutnění 🙂
Ivča (aranel) 4 dc - mrcha už končí nebo zkončila a je tu další kolo,budeme držet palečky ať je úspěšné
Martinka (nicolka) 11 dc - Tak mrchule už by měla být pryč a dr.nám brzo poví co a jak dál 🙂
Klárka (cabal) 21 dc - Tak výsledky jsou parádní a zítra jde Klárka na odběr vajíček a v pondělí už bude vajíčko u "maminky"opatruj se nám naděje!!!
Alenka (ally) 28 dc - Tak Alenko a už žádné smutníkování pořád je to nadějné a můžou být // a jinka ISCARE to jistí 🙂

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí -Natálka už nám vykukuje i přes břicho a dělá parádní boule a my jsme rádi že ji máme 🙂
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru a kontrolní uzv 🙂
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží už za týden 🙂

consti
autor
26. led 2010

Ahoj holčeny, tak včera jsem zjistila, že se nic neděje jen tak 😅 . Včera jsem totiž dost blbě upadla na namrzlém chodníku, tak kdybych čekala mimi, kdo ví, jak by to dopadlo. Naštěstí jsem si nic nezlomila, ale mám jen něco s vazy v koleně, tak jsem týden na neschopence 😅.
A možná to bylo i nějaké znamení, protože když jsem o volala mamce, tak jí se stalo v roce 81 v lednu to samé a v březnu už mě čekala 😉 😵. Tak doufám, že se historie bude opakovat 😉.

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Teda Zuzi ty jsi trdllo tak hlavně že se nestali nic vážného a aspoň si odpočineš od práce
No třeba se historie opakuje já to s maminou mám trochu podobně ona se vdávala 5.9 a já 6.9 a mně čekala 5.5. a já malou čekám 21.5. akorát že já se narodila 5.4. to by se opakovat nemuselo a taky jsem byla první holka a pak porodila mamina dvojčata a to bych opakovat nemusela 😀 😀
Třeba na tom Zuzi něco opravdu je 🙂 🙂

cabalkova
26. led 2010

Ahoj kocenky, tak vas zdravim, denska mam praci domu, takze jsem si udelala takove pomale rano, cetla jsem si v knizce Nova doba porodni od Vlastimila Marka, moc vsem doporucuju, uplne jsem citila, jak je to u me na miminko vsechno pripravene, tak moc doufam, ze opravdu prijde... jinak jsem rada, ze dneska nemusim byt v kancelari, vcera jsem tam malem usnula, to dela ta kombinace hormonu a taky prasku na vysoky tlak, co mi ted pred narkozou nasadili... doufam, ze je nebudu muset brat dlouhodobe, to bych toho moc neudelala... 😵 🙄

Kaci... jen bud pekne u nas, my te tu mame rady... ja se priznam, ze obcas nakouknu do jedne IVF diskuse, ale je to asi jako s Rijnovkama, sotva si vsimnou, ze jsem tam... tady s vama je mi stejne nejlip... 😵 A protoze letos vsechny otehotnime, tak se nam snazilacka diskuse postupne promeni v maminkovskou a pojedeme vesele dal a pak zase bude snazilkovska, az se budeme snazit o druhe mimi... a tak porad dal, az do duchodu. 😉

Jinak u nas je dneska nadherne, pripadla trosinka prasanku a do toho chvilemi sviti slunicko, fakt uchvatny... akorat zima tam teda je, ale budu rto muset nejak prekousnout musim na nakup. 😎

consti
autor
26. led 2010

Kači já nejsem trdlo, ale bohužel technické služby v našem měste fungují tak dokonale, že ani po 14 dnech od kalamity tu není nic uklizeno 😝 😠 . Chápu, že vše se stíhat nedá, ale já zatím nenarazila na nějaký uklizený chodník či silnici.Teda kromě těch, co si uklidí sami majitelé (stejně jako my). Je to fakt kocourkov. Stěžuje si tu na ně po celý rok většina lidí, ale vedení technických služeb se nezmění a má svoji pravdu 😝 😠 😒 .

cabalkova
26. led 2010

Teda Zuzi, doufam, ze budes ok, ja cestou z CAru hodila tlamu malem dvakrat, je to ve svahu a proste to tam je pokryty ledem, to pak jsi druha, kdybych slitla, tak jsem po zadku jela jak po toboganu az na tramvaj... mela jsem perovej sustakovej kabat, co klouze jako das, to by byla jizda, uplne se vidim. 😀

Tak se oipatruj, odpocivej, soustred se na brisko a za mesic koukej hlasi //. 😵

consti
autor
26. led 2010

Klárko no naštěstí je to ok, jen to bolí a blbě se mi spí a moc chodit taky nemůžu 😠 . Ale doufám, že to brzo přejde 😉. No taky si to při tom tvém popisu umím představit 😉 😀 .

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Zuzi ja jsem to myslela ve srandě 😀 😀 jj maj v tom bordel a když se něco stane tak je to nakonec ještě tvoje vina 😠 😠
No já si teď fakt dávám bacha na náledí ať někde nespadnu a něco se nestane mám takový nic moc vzhledné boty ale mají dobrou podrážku a je v ncih teplo tak sem teď za ně ráda kozačky teď nenosím vůbec
Tak se opatrujte ať si něco nezlomíte 🙂 🙂 a ty Klari ať v celku dorazíš zítra na ten odběr držím aplečky
Já jdu dneska ve 3 cvičit tak uvidím teď je nějaká aktvní ta naše divoká kočka 🙂

consti
autor
26. led 2010

Kači, já to tak pochopila, promiň nedala jsem tam smajlíka 😀 . Ale mě už tu ty technické fakt točí 😝 😅.

slunickoseznam.cz
26. led 2010

No ja jsem ráda ž teď nikde moc emusím jen na nákup a to mám kousek a jinak dál jezdím autem sice to taky klouže ale jezdím pomalu ať sí říká kdo chce co chce
Zuzi už jsi volala do toho Pronatalu????

ally57
26. led 2010

ahoj holky 🙂

Venku je tak krásně (teda ještě jsem tam nebyla, ale tuším, že bude parádní kosa 😀) - nicméně za oknem to sluníčko na sněhu je úžasný 😵 takže už mám zase svoji náladu, zkrátka pohoda 🙂

Zuzko, ještě že sis nic nezlomila, uf... nojo, někde na to fakt kašlou a pak aby se člověk přemisťoval na lyžích nebo co... To by bylo super, kdyby se historie opakovala - to už bys měla "za pár" 🙂

Klárko úplně tě vidím, jak svištíš z toho kopečku až k tramvaji - tam je fakt slušnej tobogán 😀 😀 No, škoda, že jsme se tam nikdy nepotkaly - příští měsíc už mě čeká ISCARE... ale to prostě nešlo, vždycky hodina přes Prahu... a počítám, že v CARu teď budeme pečený vařený...

Kačko - tak si fajně zacvičte a ty buď teda na sebe ultraopatrná, ať se nevymázneš!!! A nikam od nás nechoď, jsme tu bezva parta a kdo by se proč trhal 😉 Jak píše Klárka 🙂

My byli včera večer u architekta - chceme trochu předělat byt - byl moc fajn, v pátek nám to tu přijdou zaměřit, do konce února bude půdorys a do konce března by mohl být projekt. Tak zase mám o zábavu postaráno, to jsem ráda 🙂 Teda né že bych se jinak nudila... 😀
Odpo razím na další lymfatickou masáž (ještě mě pak čekají dvě a šlus) - už mám všeho až pokrk - dojedu masáže, číňana a se vším končím, stejně je to nanic. Ještě mi volala manželova příbuzná, abych si koupila kotě, že prý pomáhá otěhu - no to už bych si asi vážně připadala jako cvok 😀 teda koťátka mám samozřejmě ráda - ale kupovat si ho jen za tím účelem... 😀

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Ahoj Alenko začala jsi vysmátým smailikem to je dobře na mně večer padla mega depka tak jsem si pobrečela ☹ ☹
No já bych si masáž dala ale to by mmusel mít masér na stole díru na břicho 😀 😀
No změna btečku vám možná prospěje a sarchitektem se chcete pustit do nějaké větší rekonstrukce?
No ja jse fakt opatrná zatím jsem spadla jen jednou kdxž jsem šla v klapkách v zimě pro poštu ke schránce 🙂 ale naštěstí to bylo měkké přistání a nebyla to pecka spiš mi ujěla noha do strany
Akorát co mně teď trochu štve je náš sexuálná život ☹ ten stojí za prd ☹

consti
autor
26. led 2010

Ahoj Alenko, tak to je paráda s tím bytem 😉 .
Kači nesmutni, pro mimi přece vše ne? U nás to bude taky stát za nic, budu se jednou o mímo fakt bát 😅 😕 . Ještě jsem tam nevolala, ale zavolám 😉 . Lítala jsem dopoledne po doktorech 😝 .

nikare
26. led 2010

ahojky holčenky,
tak koukám, že u všech svítí sluníčko a podle toho je i náladička, což??? 🙂 To je fajn !!! Jen já už jsem tu nějaká otrávená. Nějak nemám co dělat..........ze sezení mě bolí záda, z ležení taky, z chození břich 😖 😅 😅 to abych se asi pověsila nebo co 😀 😀
Zuzi .............. takže neschopna práce, jo??? To je totiž naschvál víš??? aby sis hodila leháro a odpočinek........... 😉 hlavně ať jsi brzo v oukeju 😉
Kači...........s tím stolem s dírou jsi mě fakt pobavila......úplně jsem si ho představila. Mě už manža taky trochu mazal.........fakt mě mega bolí v kříži a to nemám břicho žádný - od čeho to jako je???
Alíku...........tak to je fajn, že je nááálada sluníčková...........hele a s tím kotětem.............to bys ještě mohla zkusit bydlet v nějaký kůče a namazat se třeba na černo (těm se to taky rodí jak myším) 😀 😀 😀 neeeee fakt........takových rad je. Mě ségra třeba říkala, že slyšela, že takový ty těhotenský problémy se dědí po babičkách (jako přes koleno). No škoda, že se nemám už koho zeptat ☹ ☹ ale slyšela jsem to poprvé teda !!! Jo a co s tím bytečkem??? co máte v plánu za změny???? 😉

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Zkoušeli jsme to v sobotu a prostě už mi vadí to břicho a pka mi to tlači na močák atd.......takže máme asi utrum ja mam jen ztrach aby to manželovi enchybělo do konce těhu je ještě hodne dlouho ☹
samozřejmě že pro naty uděláme všechno na světě
Teda s narthnutým vazem po dr._a už jsi doma jo?

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Verčo mn ze začátku taky bolelo v zádech tak jsem spala na kojo polštáři a pak mně to přešlo a teď mně bolí v zádech po noci nějak blbě spim nebo co..
No já si myslím že už ti pupík poalu roste a břicho mně bolelo bohužel až do 3 měsíce,hlavně dávej na sebe pozor a odpočívej a už jsi něco přibrala?

nikare
26. led 2010

Kači...........no já fakt břicho nemám.........joo trošku špíček, ale ten se fakt v tričku a svetru hravě schová !!!! No ty záda jsou fakt děs..........fakt už nevím, jak si lehnout. Ve čtyři ráno se vzbudim a už neusnu a jen se převaluju (jsem časnější snad než slepice) 😀 😀 Jo a jestli jsem něco přibrala??? No já se teď teda nevážila, ale asi ne.........nejdřív jsem asi kilo zhubla (ale skáknu odpo na váhu a uvidíme).
A s tím intimčem..........my teda taky od té doby neee, ale holt člověk musí vymyslet něco jiného 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 Honza vždycky večer, když mě bolí břicho vyhrožuje mrňousovi, že ho asi šťouchne !!! 😅 😅 😀 😀 😀

consti
autor
26. led 2010

Kači, ty vazy snad nemám natržené, spíš se mi to jen nějak pohnulo a přetočilo 😝 . Manža mě naštěstí odvezl tam i zpět a nebylo tam moc lidí, tak to šlo 😉 .
Kači a Veru, však jsou i jiné praktiky 😉 😀 . Věřím, že to manžílkům nebude vadit 😀 😉 .
Jdu si dát něco k jídlo, pa pa všem, kouknu sem asi ještě večer. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru