Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
22. črc 2009

Ahoj holky.
nicol jééé tiše závidím koupák ve Slavkově. Hned bych tam šla 😵 😵 !!
aranel ahoj holka. Kde se touláš??? Jak jste na tom vy? 😉

aranel6
22. črc 2009

A ještě tu zkusím zanechat vzkaz pro moji těhulenku milovanou Mesinku,
Mesinko-miminečko je úžasné a nádherné-úplně jsem se nad fotečkou rozněžněla a úkaplo i pár slziček. 🙂
A věštím stejně jako Consti-bude to klouček a bude úplně k sežrání. 😵 😵 😵

aranel6
22. črc 2009

Ahojky Consti,
no bloudila jsem nevím kde, ale najednou světýlko a kuk už jsem tu. 😉 😵
No my jsme zase po dvou měsících ve snaženíčku. A zatím stále pokoušíme osud přirozeně,ale už se nám to asi taky krátí-moje trpělivost je u konce a na podzim už asi taky zahájíme cestu směr páni doktoři.

cabalkova
22. črc 2009

Ahoj aranelko, to je moc dobre, ze jsi nas nasla, to jsme rady...

Tak se pekne snazte, treba zrovna ta sestnactka bude vitezna. 🙂 Za dva tydny nastane faze testovani, tak se uz tesime. 😉 😉

consti
autor
22. črc 2009

aranel tak to jsme na tom stejně. Já to vidím tak na listopad. Ale na hormonální profil půjdu asi už tento měsíc, protože mě štve to špinění atd. 😉
klarko ahoj

aranel6
22. črc 2009

A jak je dneska-už se cítíš dobře?

consti
autor
22. črc 2009

Jo naštěstí už ok, i když teď už zase začínám tu hlavu nějak cítit 😝 . Ale podle mě to už dnes bude ok 😎 .

aranel6
22. črc 2009

Ahojky Klári,

no kéž by byla. 🙂
A testíkování-to teď hlavně čeká tebe a já věřím že budeš prvním světýlkem naděje v téhle diskuzi.

Consti: Já už mám hor.profil zasebou a všechno úplně v pořádku, nikde žádný problém (cyklus jak hodinky, ovulka dvakrát potvrzena) a co z toho ani ty houby s voctem. 😠 Ale jednou se to musí zlomit.x-)
Je dobře,že na něj půjdeš-já když mi řekla Dr.,že mám všechny hodnoty v pořádku a že ovulka probíhá,tak jsem se trochu zklidnila,ale jsou další měsíce pryč a klid je taky pryč.

consti
autor
22. črc 2009

aranel tak to bude asi problém u manži ne? Toho se taky obávám 😅 .

consti
autor
22. črc 2009

A ovulku ti potvrzovali jak??

cabalkova
22. črc 2009

Ara... ja to znam, ja mam sice hormoprofil lehce pomichany, ale nic kritickeho... na chvilku to cloveka uklidni, ale pak zase znervozni a uz v tom jede... 😒

Ja ti s tim testenim nevim... nejak se semlela spousta veci najednou, muz je bez prace, ted rano jsem otevrela vyuctovani za elektrinu za minuly rok a mame 17 tisic doplatek, malem me omyli... tak nevim, kde bychom ted na mimo vzali... ale je fakt, ze za tri ctvrte roku muze byt vsechno jinak a kdyby byly //, byli bychom samozrejme stastni...

consti
autor
22. črc 2009

Klárko to jsem se tě taky chtěla zeptat, jak byste to utáhli.Když vím, že tvůj manža práci nemá (i když si myslím, že ji brzo najde 😉 ). My měli nedoplatek za plyn 16 tis., tak chápu tvé zděšení. A to ještě neposlali vodu. Pak mě asi odvezou 😝 😅 .

aranel6
22. črc 2009

Consti, poprvé my dělala hormonální profil tuším 3DC a pak 21DC a z nárůstu progesteronu my řekla že ovulka proběhla a podruhé jsem tam byla přesně v době ovu a tak mi ukazovala zvětšený vaječník a že to vypadá na akorát po uvolnění vajíčka (ten druhý vaječník byl maličkatý)tak mě tak trochu potvrdila,že ty bolesti jsou ovulka,protože jsem je měla přesně ten večer před návštěvou u ní.

Klárinko,
to je teda pořádná pálka ☹ , ale já myslím že manža určitě práci najde a když tam ty čárečky budou tak penízky se určo najdou,protože budete chtít snést tomu malému zázraku modré z nebe. 😵 Já prostě věřím,že co se má stát to se stane.

cabalkova
22. črc 2009

No, dneska rano jsem to obrecela... ja ted mam vubec furt takovou brecavou naladu, pripisuju to tomu progesteronu... ono se to s penezi vzdycky nejak udela, ja si privydelavam jeste bokem, takze to nejak zvladnu utahnout, ale je to maso, zadne volne vikendy, nic... a taky me stve, ze jsem na to sama... vim, ze za to muz nemuze, ze je bez prace, jak ho tedka nechali odejit ve zkusebce, tak ani za nej nikoho jineho nehledaji, proste zjistili, ze dalsiho konstruktera nepotrebuji, a tech mist je fakt malo... ale on ani nekouka na inzeraty a prijde mi, ze pro to, aby si nasel nove misto, nic moc nedela... pokud ho na nejaky inzerat neupozornim ja, tak se nic nedeje... na druhou stranu je fakt, ze internet mame zatim jenom u me v notasu a ja ted u nej porad vsedavam... ja nevim, jsem takova rozhozena, posledni dobou jenom stekam, nejradsi bych nekam zmizela a na par dni byla nekde sama, ale na to zase nemame prasule... pak jsem na manzela protivna, i kdyz jde treba jen na jedno s kamosema, protoze si rikam, ze nemame prachy, ja makam jak barevna a on sedi v hospode u piva... ach jo... at uz je to za nami a on si neco najde, nebo se jeste rozejdeme... ☹ ☹

cabalkova
22. črc 2009

A holky, nejhorsi na tom je, ze s tema prachama... to je furt neco... tenhle mesic jsem krome te elektriny jeste musela zaplatit ucet za mobil skoro 9 tisic, protoze jak jsem v tom Spanelsku potratila a resila jsem to tam odtud telefonicky, tak to stalo bambilion... a v zari/rijnu budeme muset zase s autem na rocni prohlidku zabezpecovacky plus zaplatit rocni poplatek a to bude taky tak 7-8 tisic nad ramec bezneho rozpoctu... je to furt neco a jsem z toho fakt nestastna a ve stresu.... ale jak z toho ven, to ted fakticky nevim. ☹ ☹ 😔

slunickoseznam.cz
22. črc 2009

Ahoj snažilky zdravím vás vstávala jsem dneska v deset tady už taky jde teploměr ke 30 a na bazen se svýma kilama jít nechci tak budu asi ve stínečku na zahrádce s mojitem...
A hele aranelka nás našla 🙂

consti
autor
22. črc 2009

Klárko nějak se to snad udělá, uvidíš. Já jsem z toho vždy taky mimo, něco poplatíme, říkám si, že je klid a hned dojde faktura na něco jiného 😝 😅 . No děs. Teď ten plyn a přitom jedeme za 3 týdny ny dovču a nemáme ji taky ještě ceou zaplacenou...No nic moc 😝 .
Ale manža si určitě něco najde a třeba ho k tomu donutí tvoje těhu. To bude muset za dva zabrat zase on, ty se budeš muset šetřit 😉
Jeee, já mám ze včerejška hezký zážitek. Jak jsem byla doma a nebylo mi dobře, tak jsem ležela v posteli a měla jsem otevřené okno. A venku šly dvě malé holčičky a zpívaly si: Miminko v bříšku, má se jak v pelíšku atd. No krásný, mě to úplně dojalo 😵 😅 😀.

consti
autor
22. črc 2009

sluni na kila bych se víš co. Šupajdi na bazén! Mě by teda od bazénu neodradilo ani to, že bych měla 150kg 😀 . To nepochopím, že se toho někdo vzdá jen proto, že se mu nelíbí jeho postava 😎 .

slunickoseznam.cz
22. črc 2009

Njn ja jsem zvakla ze mame bazen na zahrade a nikdo mne nevidi a mam klid ale letos jsme bez bazenu kdyz delame s barackem a ani na ten bazen enni moc čas

cabalkova
22. črc 2009

Consti... dekuju moc za podporu, snad to tak bude... doufam, ze jo... protoze posledni dobou nejak nejsem psychicky odolna vuci tomuhle tlaku a podepisuje se to i na nasem vztahu, viz ta hadka pred par dny... mrzi me to a vim, ze to trapi nas oba... ale co nadelas, praci si nenabrnkas... 😒 Padla na me dneska depice, tak se omlouvam, kocky... uz s tim koncim. 😉

aranel6
22. črc 2009

Klári,
to mě moc mrzí,že to máš teď takhle těžký, ale uvidíš že zase bude líp.Když je chlap bez práce je to peklo-on si přijde méněcennej a většinou manželce neumí pomoct ani v tom co by mohl aby si na to nepřipadala sama.
Budu držet pěstičky,aby se mu brzičko něco naskytlo a byla zase pohoda. A ty tvoje nálady jsou asi zcela pochopitelný,na jedné straně stres a spousta práce a ty mršky hormony s náma taky cvičí pořádně.A tobě těď do těla ještě hormonální kokteil přidali a to se musí projevit.Moc ti přeju aby jsi dostala za to trápení dáreček největší a příští týden tam ty dvě čárečky byly. Já si totiž myslím,že když bude manžel vědět že se bude muset postarat o tebe a miminko,tak dokáže zázraky a práci tu bude hned.
Já mám taky některé měsíce po ovulce tak vražednou náladu,že se začínám bát sama sebe. 😠 A někdy zase brečím kvůli každé blbině-a to jsem dřív bývávala kliďas a optimista.

aranel6
22. črc 2009

Sluni,
neblázni-jsi holka pohledná - přece si nebudeš odpírat koupačku kvůli 2-3kg navíc. Vem plavky a vyraž k vodě. 🙂

aranel6
22. črc 2009

Já mám taky zážitek-už 4x za poslední týden nade mnou kroužil čáp,tak doufám že to bude znamení. 😵 😵 😵

consti
autor
22. črc 2009

Klárko ony v tom manželství nejsou všechny měsíce jen optimistické 😉 . To je prostě jen krizička, kdy se vše nehromadilo a pak zase přijde fajn období 😉 .
aranel to je fajn, že ti tu ovulku tak určili. Já ji taky poznám podle bolesti a pokud to tak bylo i tento měsíc, tak jsme se do ní trefili. To je děs počkat až na den ms a netestovat. Ale já to tentokrát vydržím a aspoň si test ušetřím 😉 .
Jo a k těm pocitům, já mám pocit, že jsem těhu každý měsíc, ale to spíš jen rozumově, jako že byla ovu a trefili jsme se atd. 😀.

consti
autor
22. črc 2009

aranel, jo jo, čápy taky vidím často 😉 . Ale viděla jsem dva i před asi dvěma měsíci a nic. Zatím k nám prostě nedorazili 😎.

slunickoseznam.cz
22. črc 2009

No u nás krouží čáp od doby kdy jsme začal rozebírat střechu ale nějak ho asi nenapadlo co ybchom chtěli jak řekla včera manžel mamino ja chci mimino..... 🙂

aranel6
22. črc 2009

Tak to tady budeme brzo těhulenky všechny, protože tolik čápů to nemůže být náhoda 😉.

Consti: Tak já budu držet basu a taky se pokusím netestovat až do dne MS. A to bude u tebe který den?
Já mám taky každý měsíc,kdy se trefíme do ovu pocit že prostě jsem těhu,ale ten mizí jak se blíží termín mrchy. 😒
Takže dnes začal zase pocit, tak jsem zvědavá jak dlouho se zdrží. 😉 😀

consti
autor
22. črc 2009

Tak jsme domluvené 😉 . u mě to bude asi 2.8. 😉 . Co ty?

slunickoseznam.cz
22. črc 2009

Jé holky když vy budete testovat to já budu po ovulce snad 🙂 holky musí se to jednou zlomit a ja vim že se to zlomí a že klarka bude první 😉

cabalkova
22. črc 2009

Aranko, diky za podporu... snad jo... ja bych mela mit ted o vikendu (snad) po nekolika mesicich konecne volno, tak si rikam, ze se poradne vyspim, odpocinu si... a bude lip, ze ty moje nalady jsou i unavou a ze to pak bude lepsi... Totiz takhle: urcite to pak bude lepsi. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru