Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
3. srp 2009

Nikare, jestli vydržíš do so, tak jsi hvězda, ale je fakt že to o moc dřív asi nemá cenu.
Já budu ráda když dám ten čtvrtek-mám cukání při každé cestě na záchod. Prostě slabá ženská. 😉

Ally, Nika nic reklamovat nebude muset, protože to jinak můžeme my ostatní zabalit-tolik příznaků na ráz nebudu mít nikdy.

Holky tak tanečků se vám zachtělo-to já mám smůlu-M. je totiž tanečníma nedotčenej a tyhle pohyby mu prý nedělaj dobře. 😀
Já bych se třeba naučila mužský part-joo a šla za pána ve fraku. 😅

Klárko-tvůj popis taneční hodiny je opravdu netradiční, ale myslím že se moc díváš na horory-pěkná ženská žádný vorvaň.

ally57
3. srp 2009

Koukala jsem na net na tu Republiku a našla jsem tenhle článek:
http://www.vieraevents.cz/blog/index.php/2009/n...
ale píšou tam, že tančírna je otevřená až od září.... jinak že restaurace už jede... tak třeba otevřeli dřív, každopádně je to na dobrém místě v centru a zní to lákavě 🙂

aranel6
3. srp 2009

Nikare: Najdu ti v diskuzce, kdy jsi začala psát o příznacích a ovulka byla o pár dní dřív. 😉 😅

cabalkova
3. srp 2009

ally... ja to tam videla jen pres den a to se to zda byt jako normalni hospoda... nocni zivot zkusim prozkoumat v ten ct a pak dam hlasku... ale myslim, ze s maminkou bys klidne zajit mohla, pry tam hraje denne ziva muzika, tak byste si aspon udelaly damsky poslechovvy vecirek s nejakou bastou... 🙂

Jojo, nehlidat, nemerit, netestit.... uz se vidim za tri nedele, jak ob dve hodiny pobiham s papirkama na zachod... ono se to fakt snaz rekne, nez udela...

Akorat... ja si zaplatila clenstvi na www.Fertility Friend.com, bylo to skoro na cely rok, a ted mi zbyva poslednich 50 dnu, ja myslela, ze budu davno tehu a vono h..... pardon.... takze ano, v patek o svatbici budu 10dc, tak v luxusnim hotelu Zavis zacneme se snazenim. 🙂 Chteli jsme si to prodlouzit a jet tam uz ve ct, ale pak jsme zjistili, ze ten hotel stoji na noc dva litry, tak jsme to zavrhli a pujdeme misto toho nekam do sveta... tak jsem chytla depku, ze ta svatba bude mco hogofogo a ze nemam co na sebe - do niceho se nevejdu. 😢 Budu muset zkusit nejaky vyprodej, ale velrybi velikosti obvykle uz nemaji. ☹

slunickoseznam.cz
3. srp 2009

Taky bych zašla někam zapařit asi až budu mít dovču tak někam vyrazím bez manži ale...
Jinak ja vlastně nebudu ani testovat ode dne očekávané ms protože jsme na dovči a testíky si brát nebudu a ms určo dorazí a z dovolené budu mít houbelec....

ally57
3. srp 2009

Nika - notak to aspoň máš jistotu, že jste to prostě nemohli proišvihnout 😀 tak to je prostě tutovka a jak píše Aranelka, reklamace netřeba 😉

Holky s tím testováním - ono je to vlastně jedno - už teď je to daný - buď tam bude a nebo ne (což nepřipouštím 😉 ) - ale taky se radši nechávám v nejistotě a s nadějí, že by to mohlo vyjít, dokud to jde... 😅

cabalkova
3. srp 2009

ally... ja tenhle clanek taky cetla, ale nedocetla... tak tedy zatim jen na papu a od zari na trsytrs... 😎

Holky, prece jsme si slibily, ze v srpnu najdeme vsechny //, tak co tu blbnete, ze by to nekomu mohlo nevyjit. 😅

slunickoseznam.cz
3. srp 2009

Ale máte pravdu holky když má miminko přijít příjde za každou cenu,mesinka taky tuplovala že se to určitě nemohlo stát a je teď krásná těhulka prostě až příjde ten správný čas příjde i miminko k nám 🙂

ally57
3. srp 2009

Klári tak jo - počkám na čtvrteční hlášení 🙂

Já vim, že se to snáz píše než udělá 😀 vždyť se znám... 😀

S tím členstvím - taky jsem si říkala, že letos v létě už budu nastopro těhu - ne-li už těsně před porodem... a taky h.... nojo, člověk míní... 😅 V autě v rádiu hlásili, že Petrovi Jandovi se narodila dcera - no hergot fix, jakto že takovej chlap fakt už hodně v letech plodí o106 a my se tady s tím plácáme už v průměru rok??? 🙂

Ty jsi fakt tele, Klárko, s těma velrybama!!! 😀 Se šatama na svatbu je to vždycky potíž - sehnat nějaký opravdu pěkný a né moc extra drahý, je prostě problém... Ale teď před švagrovou svatbou jsem narazila na úžasný slevy v Jannisu a měli tam krásný šatičky, tak jsem si koupila hnedka troje, ať mám zásobu - až se budou brát manžovi kamarádi (příští rok to začne) 😉 😀

cabalkova
3. srp 2009

ally... no jo, na zizaly, to se to nakupuje... ja bych si musela koupit taky troje a pak je sesit k sobe. 😀

cabalkova
3. srp 2009

V nasem okoli je to letos uz druha svatba. Ta prvni byla v pohode, jednak to bylo dost neformalni, a druhak jsem tam zpivala, takze jsem byla schovana na kuru a bylo jedno, co mam na sobe. 😉 Ted budu videt a krom toho se netesim na setkani s jednou kamaradkou, ktera je hyperaktivni sportovkyne, a vzdycky mi rika, ze jsem tlusta, at s tim neco delam... tak to bude idealni informace ke svatebni hostine... 😠

cabalkova
3. srp 2009

Jo a s tim Jandou, to se mu to plodi, kdyz je jeho zene 27. Jsme holt stary, no, kamosko. 😝

ally57
3. srp 2009

Klárko - žížala no nevim, to bývalo tak před rokem, teď po tom clostilu... no ale to je fuk
Jéé ty zpíváš? To je hezký 🙂
Ta kámoška je teda pěkná blbka, co se do tebe naváží - každej má přece jinej metabolismus... vím to moc dobře, můj táta měl ve svém štíhlejším období 140kg a brácha je po něm a má pořád přes 100kg... i kdyby se rozkrájel, prostě nebude hubenej... tak ať si každej hledí svýho! To jsem se zase rozčílila... 😀

Jak jako starý??? A co Basiková? Csáková? Lopezka? 😀 Nejsme starý!!! Já se třeba cítím na 27 😀 😀 😀

aranel6
3. srp 2009

Klári, už toho nech s tou velrybou. Určitě ti to bude moc slušet a nějaké šaty ve skříni najdeš-bude pekelné vedro,tak něco lehounkého. 🙂

aranel6
3. srp 2009

A s tím fertilem-je to vip členství dobrý? Já používám jen to normální.
A ty se neboj-50 dní ti bohatě stačí-za 20-22 už tam budeš kreslit ++++. 🙂

aranel6
3. srp 2009

Na tu kačenu se vypr...-tohle fakt nesnáším vnucovat někomu svoje moudra o tom jak by co měl, když jsem nikdy neměla stejný problém. To je jako bych já radila někomu kdo se snaží přibrat. 😠

aranel6
3. srp 2009

Koukej se na svatbě pořádně nadlábnout a pěkně si to užít-sportovkyni navzdory.
Jestli zase bude opruzovat, tak ji řekni jasně něco s tím udělám - jdsi dá další špičku. 🙂

aranel6
3. srp 2009

tak a dost pesimismu-jak píše Klárka-řekly jsme letos v srpnu, tak prostě v srpnu a hotovo-prostě 31.8 tu bude 7 // testíků ( no spíš asi 30, protože jak se znám tak bych dělala v případě // testík každý další den. 🙂 😅
A howk-domluvila jsem. 😀

aranel6
3. srp 2009

Teda ještě ne-o stařenkách už taky ani slovo-když to vezmeme v průměru nás 7 tak jsme v nejlepším věku pro těhu. 🙂

cabalkova
3. srp 2009

Ara... my te tu nemit, tak nevim, co bychom si pocaly... tak hlavne, abychom uz pocaly. 😉

ally57
3. srp 2009

Aranelko - jo!!! 😀

aranel6
3. srp 2009

Holky vy mě tu nemít tak by jste byly ochuzeny o ty pitomosti co ze mě furt padají a to by byla věčná škoda. 😝 Já jsem takovej pitominkomlejn a ještě k tomu zasekávací. 😅

Myslím,že už mě zase příšerně hrabe. 😀 To kdyby tak byl příznak. 😀

cabalkova
3. srp 2009

Urcite jeeee!!!

ally57
3. srp 2009

Jestli je, tak jsem těhu už celejch dlooouhejch 13 měsícůůů 😀 😀 😀 (...neměla jsem už dávno rodit...? 😀 )

cabalkova
3. srp 2009

No tak, přece se tu nebudeme ptretahovat o to, kdo z nas vymysli vetsi pitominu... 😀 Skoda, ze sem nechodi muj muz, ten by byl horky favorit... 😀 Jeste stale nam nedorazily penize, takze momentalne nas kapital cini 19 korun plus nejake flasky piva... jak se vyjadril, nastesti vcas investoval do lahvi, takze jeste par dni v pohode vydrzime... 😎

Jupiii.....

consti
autor
3. srp 2009

Zdar děcka 😀 . Já z vás snad spadnu ze židle 😀 😉 . Jste mi pěkně zvedly náladu, dnes mám toho v práci nad hlavu a tak to bude vypadat celý týden. 😝 😅
Tak a vše ostatní jsem zapomněla, snad jen, že jste nebo budete všechny těhu, to je jasný 😀 😀 😵 .

consti
autor
3. srp 2009

KLárko tak my jsme už pěkně v mínusu. Ale v ledničce snad máme i něco jiného, jak zimu 😀 .

cabalkova
3. srp 2009

No, consti, my jsme minus 20 tisic v kontokorentu a neni uz kam sahnout... prvniho mely dorazit penize ze zruseneho stavebniho sporeni a stale nic... vydrzim do zitrka, pak tam volam... v lednici mame olej, kapky do nosu a zbytek rajcat... ale prezijem, v nejhorsim se zpumprdlikujeme tema kapkama. 😠

consti
autor
3. srp 2009

Klárko 😀 😀 . Jasně, kapky musí stačit. Když nic, tak budete mít aspoň dobrou náladu 😀 😎

cabalkova
3. srp 2009

Jasne. A vcera vecer jsem jeste v jine skrini objevila vajecnak. Myslim, ze vecer budeme mit o zabavu postarano. 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru