Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
25. srp 2009

No nic, musím jet ještě pro manžu. Jel na kole za kamarádem na pivko, tak si mě objednal jako taxíka. 😀.

nicollka
25. srp 2009

ahojky jen nakukuji před spaním, to je fakt silně návykový :D

tabulka je správně a doufám zítra dojede manža, tak jsem mu to naplánovala tak snad nebude změna a dojede do neděle.

Cabal a ty neboj, kamoška má z ivf krásný chytrý dvojčátka, ty dvě kamarádky zatím neporodily, ale vše je jak má, a miminka budou uplně zdravoučké. To byla spíš nějaká hňupka názor.

aranel6
26. srp 2009

Dobré ránko holčinky,

tak já jsem dnes první,tak dám zase tabulku pro 26.8.:-)

Consti: 3DC
Nicolka: 9DC
Ally: 12DC
Sluni: 12DC
Nikare: 19DC
Aranel: 21DC
Cabal: 29DC
Micha: 37DC????

A jen oprava,aby jste se zbytečně netěšily-já tento měsíc nebudu testovat-nemám proč-snažílkování bylo jen 9 a pak až 18DC a ovulka 16DC,takže jen čekám na mrchuli.😉

Klárko, dnes chodí po světě tolik dětí z IVF a určitě nejsou nešťastné-pocházejí taky z vajíčka a spermijky dvou lidí kteří se mají rádi a moc se na ně těšili a maminka je nosila devět měsíců pod srdíčkem 😵, takže jestli je tohle jediná překážka,tak jdi do toho. 🙂

nicollka
26. srp 2009

obré ráno, tak dnes čekám manžu ale nějak tomu moc nevěřím na dnešek.
Už mám v sobě druhou dávku femigardu a dnes si udělám první ovu testík, chvilkama mě píchá na vaječníku, ale ještě je moooc brzy. Manža tu ještě není tak snad to nějak klapne

nicollka
26. srp 2009

juchůůů tak sem mu volala a je na cestě, večer bude doma, takže 9dc krásně začneme a skončíme až 13dc :D

consti
autor
26. srp 2009

Nico, tak to držím pěstičky 😉. Takové intenzivní snažení, to by bylo, aby nebylo 😀 😵 . Nás čeká v podstatě poslední cyklus před doktrory, tak jsme z toho taková smutná 😝 😅 .
aranel co ty víš. Já už nevěřím snad ani těm plodným dnům. Kolik kamarádek otěhotnělo chvíli před ms nebo po ms, nebo z toho, že se snažili dvakrát v tom měsíci a bylo 😉.

nicollka
26. srp 2009

consti no vidíš a já otěhu 2dny posledních ms, už to bylo jen špinění a já jela tak daleko randit poprvé, a bylo to hned.

nicollka
26. srp 2009

no vlastně doktorka řekla že je to tak max 3dny po skončení ms, takže dva dny v až tři dny po. tak možna mam plodny dny uplně jinde :D

consti
autor
26. srp 2009

No tak vidíš Nico, vše je vždycky jinak. 😉

cabalkova
26. srp 2009

Ahoj kocenky, tak se vam hlasim s lepsi naladou, ale zase nulovymi priznaky ms... ja jsem asi nejaka divna ci co... no, doufam, ze si to holka nerozmyslela a dnes nebo zitra dorazi, at muzu k panu dr a resit dal. Rozhodla jsem se, ze se s nim poradim o vysetreni na imuno (jako ally) a zkusim rovnou rozjet podani zadosti o schvaleni ivf. Porad o tom dumam a koumam, tak jsem si rekla, ze proste nebudu vymyslet blbosti, necham si od nej poradit, a co mi rekne, to udelam.

Jinak mam doma asi mrtvyho muze, dodelaval nejakou praci a jel chudak durch celou noc, vubec nesel spat, tak mam starost, aby se mu z toho neudelalo nejak blbe, ale zase mu nechci volat, abych ho nevzbudila... tak snad zije, kluk muj. 😉 Je to zlato, vcera se tam roztomile vztekal, ze se do toho nechal uvrtat... ja ho k te praci kolikrat posilala, ale tu si precetl noviny, tu si zahral radsi na piano... jsme v tomhle oba uuuuplne stejni, vime, ze mame termin, a stejne nas to nedonuti pracovat a pak to mastime na posledni chvili... teda vzdycky jsem to nejak zvladla, ale ty nervy a unava pak, to nikomu nepreju... 😉

kazdopadne uz se na nej tesim domu, na smudlu.

Tak, hezkou stredu, devcatka moje a zvesela do dalsiho kola, s nico v cele. Ja treba cetla, ze muze dojit ke spontanni ovulaci pri velmi intenzivnim vzruseni, takze takhle to je treba s tema holkama, co otehu kolem ms... nico, snaz se!! 😉 😉

nicollka
26. srp 2009

tak a já počůrala první testík, už zbývá jen 7 kousků a jen slabá čárečka, takže už mám tucha že ta ovule dojde až někdy příští týden až tu manža zase nebude :(

cabalkova
26. srp 2009

Nicoo... nepanikar, spermijky vydrzi u tebe az tyden, to vse hrave zvladnete!!! 😎

nicollka
26. srp 2009

no tak u me určitě jen jeden den :D s mým štěstím

nicollka
27. srp 2009

nemáte někdo prosím vzor Pracovní smlouvy, aby to bylo ale turnusově...10dní v práci 4 doma. Na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou? Potřebovala bych pro manžela a nevím jak to napsat. Tak prosím jestli víte jak to má vypadat tak pošlete. Díky moc

asanaa
27. srp 2009

Krásné ránko holky 😵 😵 jak se máte??jen nakukuju,dočítat fakt nestíhám 😅 😝 ještě že tu máte tabulku,alespoň jsem v obraze 😀 😵 tak holky držíme s klukama palečkýýýý

cabalkova
27. srp 2009

Dobre rano, kocenky, prikladam aktualizovanou tabulku. U sebe bych taky mela spravne udelat otazniky, i kdyz jsem uz od ut "cista", tedy bez utrose, ms stale nikdy a teplota neklesa... tak doufam, ze uz dneska behem dne to prolomim a budeme moct zahajit dalsi kolo. Ne ze by me to nejak zvlast tesilo, ale furt lepsi, nez cekani na ms.

A jak u vas, co noveho?? 🙂

Consti: 4DC
Nicolka: 10DC
Ally: 13DC
Sluni: 13DC
Nikare: 20DC
Aranel: 22DC
Cabal: 30DC
Micha: 38DC????

asanaa
27. srp 2009

ahojky cabal 😵 to je dobře když teplota neklesá néé?? 😕

cabalkova
27. srp 2009

Asaa... to neni dobre, test je negativni, takze jen cekam na ms. 😒

nicollka
27. srp 2009

nemohla jsi otěhu nějak později,že by se test teprve ukázal? Jen at se teplotka drží a ms nechodí

cabalkova
27. srp 2009

Neee, nico., to tezko, protoze pak jsem zacala brat utros a ten zastavuje ovulaci, takze i kdyby se tam bylo k necemu dalsimu schylovalo, tak to nemohlo probehnout, takze urco ne... a teplotu mam poovulacni, ovsem ne tehu... ja mam obecne teploty polozene nizko, takze pred ovu mam tak 36.3 a po ovu 36.6... moje byvala dr. mi kvuli te nizke hodnote dokonce tvrdila, ze vubec neovuluju, ale to je blbost, protoze ted mam z iUI overeno, ze ano... ale co to znamena, ze ted neprichazi ms, to tedy nevim... spis si myslim, ze proste telo dyl odbourava ten utros a ze snad jeste dnes nebo zitra to dostanu.... ale uz me to fakt neba, ja uz chci byt tehuleeeee!!!!!!!!!!!!!!!

aranel6
27. srp 2009

Ahojky holčinky,

jdu jen rychle pozdravit-v práci je toho moc a nestíhám. 😒

Klárko,moc držím aby pokud to tak má být už ti to mrcha neprodlužovala a rozjeli jste další kolečko, ale je to už divné,že už třetí den a nic a teplota taky nic. Progesteron už tak musí pocházet jen z tvého těla. 😕

aranel6
27. srp 2009

Nico a ty buď v klidu-pokud je už aspoň slabá čárečka tak do dvou dnů už bude určo silná a ovulka bude tu-a to by bylo tak akorát ne? 12-13DC ideální a manžou to v pohodě pojistíte. 🙂

cabalkova
27. srp 2009

Aranko, mne to pripada taky divny. Pockam pres vikend a kdyz nic, zavolam do CARu. Ja asi budu nejak prirodni zahada, neco jako Lochneska nebo tak.... 😨

aranel6
27. srp 2009

Klárko, nová Lochneska,jo. 😀 😀 😀
To čekání je fakt na palici 😠, tak budu moc držet pěsti, ať v po voláš do CARu buď už s tím že se hlásíš do dalšího kola a nebo že se ti nakonec ta druhá čárečka ukázala a budeš těhulka. Už jsem těch případů kdy na testu BFN a za 2-3 týdny u Dr. krásné překvápko.

slunickoseznam.cz
27. srp 2009

Ahooj holky tak vás zdravím jsem konečně po dvou nočních a mám zase dva dny volno taks e chci věnovat manžovi zítra už jde zase do práce jinak ovu je už asi na cestě udělala jsem si testík abych věděla jestli je nebo bude a jsou tam krásné // ale zítra zase manža odjíždí takže nic ale příští týden jedu na tu kontrolu k dr. a příští cyklus už snad bude posunutý a manža bude domáá 🙂

nicollka
27. srp 2009

tak sem testla zase jen slabunká čárka a než vylezla.. 😒 😠

mes
27. srp 2009

Sluni - jak nic - tak na to koukejte skočit dneska - zrovna jsem teď ve vaně četla, že superspermoušové přežijou až 8 dní 😎

cabalkova
28. srp 2009

Dobre rano, kocenky, jenom bleskove, musim dneska prelozit desne veci, takze hlasim, ze jsem to dostala a doplnuji relativne aktualni tabulku (nevime o miche...):

Cabal: 1DC
Consti: 5DC
Nicolka: 11DC
Ally: 14DC
Sluni: 14DC
Nikare: 21DC
Aranel: 23DC
Micha: 39DC????

consti
autor
28. srp 2009

Nazdaaaar ženský.
To tu nějak zanedbáváme 😝 😅 😕 .
Klárko díky za přehled a gratulace k mrše 😉 . Aspoň se to trochu posune 😵.
Holky, co ta Micha, to je záhada měsíce, se ani neukáže, ženská jedna 😀 😕 .
mes já absolutně nevěřím tomu, že súpermouči vydrží i dva dny, natož 8. to bych už teda asi těhu taky byla 😀 . Podle mě, pokud se netrefíš přímo do ovule (ať už je v půlce cyklu nebo dřív či později), tak bez šance 😅 😕 .

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Ahoj tak dneska na ovu testu dvě krásné dálnice včera jsme se snažilkovali ale vidím to zase jako každý měsíc ten příští to už snad klapne a trefíme se do ovule 🙂
Jinak pokud by to z toho včerejšího sexíku vyšlo bylo by to nejkrásnější miminko z nejkrásnějšího milování 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru