Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
21. zář 2009

Věř tomu-bude z tebe maminka. 🙂 😵 😵 😵

A už tento týden budeš mít i první obrázek. 🙂

cabalkova
21. zář 2009

Holky, mam slzy v oku! 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ja jsem se rozplakala a hned jsem volala mamine je pro mne hodne blozky clovek a nekomu jsem to chtela rict

aranel6
21. zář 2009

To nás je víc Klárko.. 😉

aranel6
21. zář 2009

A co chystáš pro manžu?

cabalkova
21. zář 2009

To je takova nadhera... me jestli to nekdy potka, tak budu bulet teda siiilene!! 😵

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Nevím asi fotečky z uzv a botičky nebo ja nevim to vymyslim až to budu mit potvrzene dr tak snad bude všechno oki mam hrozny ztrach

aranel6
21. zář 2009

To bude nádherný překvapení.

A kdy jdeš Sluni na ten ultrazvuk?

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ve středu

cabalkova
21. zář 2009

Slunicko, zlaticko, neboj nic, vsechno bude ok a ty budes mit pro manzu uzasne prekvapeni... vidis, nakonec se to nacasovalo samo, proste priroda si stejne vzdycky nakonec udela sama, co chce... verim, ze i nam ostatnim se pomalu blyska na lepsi casy, vsak si vzpominam, jak to vzdycky chodilo ve vlnach, jeste se "starejma" snazilkama, dnes uz mamulkama... 😉

Tak jsem zvedava, jestli to vydrzim manzovi nerict. Ja si rikala, ze kdyby se nam bylo zadarilo ted, vydrzela bych to nerict doma do toho 11. rijna, kdy budeme mit prvni vyroci svatby... ale myslim, ze kdybych nasla caruse, proste bych ve skutecnosti letela za manzou a vsechno mu rekla, vsak ja se znam. 😉

cabalkova
21. zář 2009

Tak to je uz za dva dny, koukej si nechat udelat paradni foto a pak nam ho sem soupnout, chcem se taky kochat a inspirovat. 😉

consti
autor
21. zář 2009

Jen nakukuji a co to čtuuuuuuuuuuuuu???? 😵 😵 😵
Sluni super, tak se zadařilo, paráda!!!! Na čáruše hend mrknu, mám moc práce, ach jo 😝 . Hele aho´d popis, jaks e zadařžilo. Snažilkovali jste hodně? Dělala jsi ovu testy? Chci podrobnosti 😀 .

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No tento mesic jsem tomu fakt nevěřila zrovna včera jsme byli s manžou na večeři a bavili se o tom že se to snad jednou podaří a včera jsem říkala že určo mrcha dorazi a fakt jsem neměla ani jeden příznak

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No snažili jsmese malo a spíš jsem si ymslela že mam anovulak protože na ovu testu byla slabší čárka tak jsem řikala ž tento měsíc to prostě nevyšlo a že to odsunu těma tabletkama a budeme se snažit další měsíc už po upravě a dneska mě prostě napadlo udělat test že budu vědět že ptostě těhu nejsem ani jsem nedoufala že na testu něco bude a pak koukam že sílí a sílí až z ní byla takováhle čaruše

cabalkova
21. zář 2009

Hele, a kolikrat jste se snazili? A byly nejake specialni polohy nebo neco? At mame navod... tak to je vtipny, teda, ze jsi, mamula bambula, rikala muzi se to "mooozna jeeednou" povede, Tak to ma byt, zadne pocitani kazdeho dne, proste najednou to je a je to, kdyz to clovek nejmin ceka. Ach jo, porad bych tu psala dokonala, jak jsem nadsena, ale fakticky jsem. 😎

aranel6
21. zář 2009

No teď jsem se chtěla zeptat,zda nějaký příznaček byl a nebo to ten noretisteron úplně potlačil a koukám že mě Consti předběhla. 🙂

cabalkova
21. zář 2009

A co prsa, bolely? Nebo jenom pupik?? A zvedal se ti zaludek nebo neco? Nebo fakticky nic? Ja si stejne myslim, ze si takhle brzy clovek ty priznaky vetsinou sugeruje. 😉

cabalkova
21. zář 2009

Damy, upravuji tabuli:

Consti 3DC
Nikolka 6DC
Ally 15DC
Micha 16DC
Nikare 18DC
Aranel 20DC
Cabal 25DC

Sluni: 5tt 🙂 🙂 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No spíš mam pořád pocit že ms dojde bolí mně břicho jako před ms a jinak nic akorát od soboty mi rano bylo špatně když jem se nenajedla ale to jsem tak nějak přehlížela že to je spíš moje rozeřranost no nějaké spcialni polohy ani ne ja ani přesně nevím kdy my spíš koníčka ale prostě jako vždycky akorat že jsem to tento měsíc vůbec nepočítala

aranel6
21. zář 2009

No a hned ta naše tabulička vypadá veseleji, tak teď jen aby ta spodní část pěkně rostla a ta horní se ztenčovala až se úplně vytratí. 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Hezkéééé 🙂

mes
21. zář 2009

Já to pořád říkám - nejvtipnější je číst ty dvě zprávy od sluníčka -
jedna - výsledky jsou špatný - prolaktin naprd, nebyla asi ovu
a druhá - jsem těhotnááá 😀 😀 😀

Je to jasný...miminko chtělo slézt z obláčku, tak slezlo 😀 😀 😀

mes
21. zář 2009

A bude to holčička 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Tý jo to jsi mi už předpověděla jo?No snad bude hlavně všechno v pořádkku a je jedno co to bude,mesinko fakt jsem to nečekala asi jako ty tehdy 🙂

mes
21. zář 2009

Sluni - hlavně podle toho testu jsi už dost těhu - myslím, pokud jsi 25DC, že jsi měla ovulku fakt hodně brzy...vidím to tak na 9 -10dc 😉
Hele nezkoušela jsi Jonáše?? Mrkni jestli jsem se trefila 😉

mes
21. zář 2009

Sluni - jo jo ...to předpovídám... Sluni - ony ty miminka jsou takový mršky, chtějí nás co nejvíce překvapit - né, že jako si jednou vrznem a pak uděláme testík...chtějí nás vydusit 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No ja jsem mes 38 dc

aranel6
21. zář 2009

Jo-to mě taky rozesmálo-otevřu stránku a říkám si dočtu to a koukám špatnej prolaktin asi nebyla ovule.Tak hledám co jsem četla naposled a pak zase sjedu dolů a tak jsem těhotnáá. 😀

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No ja když jsem dotelefonovala s tí´m doktorem tak jsem se prostě rozhodla že testnu

aranel6
21. zář 2009

Sluni-ty už musíš mít nejmíň 24-25dní mimíska v bříšku-takovýhle čáruše nenaběhnou hned. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru