Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
5. říj 2009

Veru cožeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????? Jak to? Okamžitě napiš 😀 😵 !!

consti
autor
5. říj 2009

Jinak se srazíkem souhlasím, napište, kdo můžete taky 😉.

asanaa
5. říj 2009

já vím kdy sem juknout 😀 😀 čau holky 😀
uááááá veru cooo??????honem honeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

consti
autor
5. říj 2009

asíku ahoj, se nám to tu začíná nějak rozrůstat 😵 . Že by se po roce začalo konečně dařit 😉 ?

caki
5. říj 2009

ahojik...no supeeeer,
Veru: moooocinky gratuluju...tak honem fotecku testiku sem... 😵

asanaa
5. říj 2009

consti ahooj 🙂 no je to krásný,určo se teď rozjela veeliká těhu vlna 😵 mám velikánskou radost.Brzy budete určo všechny těhulinky

mar26
5. říj 2009

Ahoj holky,
jéééé veru to jsou krásné zprávy 😵

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Jé co to tady čtu gratulujííí testík rychle sem no tak snad se konečně rozjela mega vlná a další budou naskakovat
Veru nebralas ty nahodou ten noretisteron??

consti
autor
5. říj 2009

sluni ten brala Ivča 😉.
holky maminky, zdravíme 😉 😵.

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Jé mam to nějak popletené teď když tady jsou ty jména místo přezdívek v tom mám zmatek

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Ale už jsem si to uvědomila kdo je kdo tak holky naskakujeméé

cabalkova
5. říj 2009

Teda... veru... ja to podle toho grafu rikala, ze budes tehule... holky, tak to je teda mazec... jedna musi na tehu brat noreti, druha musi mit ms... a pak je tehu... tak se zda, ze "normalne" tady asi neotehotnime... hele, tak to je bomba, moc gratuluju... koukej dat test a popsat vse.... zpusob vyroby, zpusob testovani.... tedaa..... vlna jedeee.... 😵 😵

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Já chci vidět testík 😀 😀

nikare
5. říj 2009

😀 Ahojky Kláry............ale já žádný graf nedělala 😀 😀 😀

nikare
5. říj 2009

Holky fotka bude asi jen na osobní mejlíky, protože mě to sem fakt nejde dát !!! 😠

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

nik IP

consti
autor
5. říj 2009

Jééé, já je už viděla. Krásný čáruše, tak je to jasný, máme další těhulinkuuuuuuu 😵 !!!

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Já chci takýýý héééj

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Děkuji Veru super to je ajsnéé krásnéé // gratulkuji ti moc moc moc další těhuléé užásné a MM už to ví??

nikare
5. říj 2009

ne ne sluni............... nikdo nic................... a děkuju !!!!! 😉

slunickoseznam.cz
5. říj 2009

Jsme tak ráda teď se to rozjede uvidíte za 14 dnů dvě těhule to je super statistika ja sjem fakt tak ráda 🙂

cabalkova
5. říj 2009

Nika... ach jo, promin... jak se preslo na jmena misto prezdivek, mam v tom hokej, ja myslela na nicolku... tak se nezlob, ze jsem to spletla... je to teda bomba zprava, mam velikou radost... 😵

nicollka
5. říj 2009

Ahoj holky jen nakukuju...veru velká gratulace, držím palečky at je vše v pořádku.

No a já s tím mým měřením...ovu testy fajn, teploty - krásnej anovulák :((((

Tak my jdeme zaplatit zálohu na domeček...a pak sexík..a zase manža odjede na 3 týdny.

mes
5. říj 2009

HURÁAAAAAAAA HURǍAAAAAA - týýýýývagooooo to je vlna jako blbec - pěkně vás jednu po druhé spláchne...!!! HUrááááá!! Hele Veru - že vy jste zkoušeli Jonáše?? 😀 😀 😀

consti
autor
5. říj 2009

mes to asi veru nezkoušela, oni totiž snažilkovali furt, takže se i do toho Jonáše trefili, ale jen mimoděk 😀 😀 .

mes
5. říj 2009

Ale trefili 😀

ally57
5. říj 2009

Veru, to je úúúžasná zpráva!!!! Gratuluju, těhulenko!!!!! 😵 😵 😵
Ráda bych taky viděla ten testík... 😉 A jsem zvědavá na všechny podrobnosti - jak jsi to řekla doma, co kdo na to atd. 😀

Jinak já hlásím dneska 1 DC ☹ , takže zítra ráno, až to budete číst, budu 2 DC. Ve středu jdu zase na nějaký odběry (mám toho tolik, že už ani nevím, na co to je... 😝 ) a příští pondělí mi budou dělat tu průchodnost vejcovodů - a Klárko, hádej, kdo mi to bude dělat, když náš pan primář Černý tam není? 😉

cabalkova
6. říj 2009

Ally, jestli pan doktor Alexander, tak uvidis, ze bude mily a bude to naprosto v pohode. No a treba uz za nekolik tydnu budes hlasit to same, co Veru. 🙂 Dej vedet, jak odbery dopadly a na co vlastne byly. 😉

slunickoseznam.cz
6. říj 2009

Holky ja vám to tak strašně přeju všem doufám že budete brzo všechny těhule a že se pak přesuneme za holkama do těhotenství mně už ej naštěstí líp akorát teď mívák pořád hlad no od extremu do extremu 🙂

cabalkova
6. říj 2009

A pridavam dnesni tabulku...

Alenka 1 dc
Micha 6 dc
Klárka 13 dc
Zuzka 18 dc
Nikolka 21 dc
Ivča 35 dc ??

----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....(asi 3-4) tt

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru