Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

asanaa
17. črc 2009

Dobré ránko 😵
jdu juknout na michu jak pokračuje s testíky..... 😵 😵 😵 noooo vypadá to mooooc nadějně fakt.Už začíná být fakt hezky vidět 😵 😵 paráááááda 😉

mar26
17. črc 2009

Ahojky,taky jdu šmírovat michu a napsat jí,že konečně ten stínek tam vidím i já 😀 ...slepota,tak to vypadá krásně a držím dál palečky!

caki
17. črc 2009

ahojik holcinky, taky chodim smirovat michy testiky...a dneska ji vidim i jaaaaa...tak super...tak at jeste sili a jsou brzy dalnice 😵

consti
autor
17. črc 2009

Ahojky jen na skok.
mury držím pěsti
micha super, já už taky něco málo vidím 😵 😀 😀 !! Tak ať sílí a máme tu první těhulku 😉 !

cabalkova
17. črc 2009

Micho, holky... kdo jste ho mely, jak na vas pusobi utrogestan? Jak jsem, co ho uzivam, furt takova namekko, ubrecena, a chvilema zase protivna... jestli to se mnou takhle clouma ted, co pak, jestli bych byla tehu? Ale mozna jsem jen preunavena a nema to s utro co delat... ☹

ally57
17. črc 2009

ahoj holky 🙂

Klárko ani nevíš, jak se mi ulevilo po tom, co jsi mi napsala. Teď už jsem o dost klidnější a na návštěvu Gestu a pana primáře se začínám těšit 🙂 I ta průchodnost se takto dá v pohodě zvládnout - v Pronatalu to dělají pouez laparkou a to se mi jaksi nechtělo (nechat si udělat dvě díry do břicha a ještě pod narkózou 😉 ).

Z toho, co píšeš o vašem průběhu, opravdu usuzuju, že jsme měli IUI pozdě - já měla v pátek dopoledne na UZV 20,5 folík (druhý 14), ovitrelle mi manža píchal až v neděli večer a na IUI jsme šli v úterý odpo. Když jsem to na UZV řekla doktorovi, jestli to nebude pozdě, jen se mi zasmál - že prý aspoň dozraje i ten druhý... No ale já cítila silné píchání v neděli ráno (= ještě před injekcí!)... a druhý zřejmě ani nedozrál.. no nic.. prostě se přesouvám do Gestu a basta fidli. Jestli se tam někdy potkáme, tak to bude super! Ale myslím, že ty už tam budeš chodit jen na kontrolu s rostoucím bříškem 😉 😵

Murynko - držím všechny palečky! A čekám na dobré zprávičky, až se vrátíš! 🙂

Micha - jestli jsi dneska 13DPIUI 😀 a čárka sílí, tak to vypadá opravdu nadějně! 🙂 Hurááá...snad budeme mít první těhulku!!! 😵

ally57
17. črc 2009

Jó a Klárko - gratuluju ke krásnýmu synovečkovi! 😵 😵 Budeš mít aspoň takový malý trénink 😉

cabalkova
17. črc 2009

Allynko, budeme se tam s pupikama potkavat obe... 🙂

Na laparku bych taky nesla, zvlast, kdyz to jde udelat neinvazivne... Ja myslim, ze budete v Gestu taky spokojeni, ja jsem moc stastna, ze jsem si zvolila zrovna tenhle CAR. Ja jim verim, ze maji super pristrojove vybaveni a umi taky nove postupy, viz tohle... Jinde jsem cetla, jak to holkam delali bud laparkou nebo nafukovali nejakym plynem, coz pry hodne boli... tohle bylo asi jako ms, ale petiminutova, takze pohoda.... 😉

Jinak folici udajne rostou 1 mm za den a v dobe uvolneni by meli mit 22-25 mm, coz by vazne vypadalo tak na tu nedeli... skoda preskoda, ze vas nenechali snazit, mohla jsi cekat na // spolu s michou... Ono s tim snazenim taky trochu zalezi na spermiu manzela, ale jestli je ok, tak neni duvod doporucovat tak dlouhou abstinenci, to jen v pripade, ze by se bali, ze "vzorek" nebude dost kvalitni... Muj muz je v tomto ohlednu nadprumer, rika o sobe, ze je "dedek semenac" a tedy jsme nemeli problem. 😉

cabalkova
17. črc 2009

Jo a ja mela na jednom foli 20 a na druhem 14 a znama doktorka, co mi pichala ten pregnyl, rikala, ze budu mit tim padem urco dvojcata.... dvojcata neeee..... 😠

caki
17. črc 2009

cabal: ja kdyz uzivala utros, bylo mi hrozne blbe, tak jsem zacala zavadet a vse v pohode... 😉

michamicha
17. črc 2009

ally, dneska jsem už 14. den po IUI, rozhodla jsem se že si koupim citlivější test, protože chci vidět silnější čárky 😀

cabalkova
17. črc 2009

caki.... ja od zacatku zavadim a pozoruju tyhle vedlejsi ucinky... ale mozna to vubec neni utrosem a je to proste mnou... 😝

michu.... kup a honem sem dej. 🙂

ally57
17. črc 2009

Klári jasně, obě s pupíkama - chce pozitivní myšlení! 😉
Navíc jsem koukala na stránky Gestu a moc se mi líbí, jak a co tam píšou - jako že jsou si vědomi, že neplodnost je velká psychická zátěž a že tam mají i svojí psycholožku - zdá se mi to už jen z těch stránek jako že mají takový lidský přístup a to potřebuju... 😅
To je bezva, že má tvůj manža nadprůměr spermio - o jeden veeelkýýý problém méně! 🙂
Můj manža měl první spermio špatné (dubnové), ale ty ostatní už taky na 1* (před tím prvním jsme totiž přes noc pařili - byli u nás známí a Jameson tekl proudem... k tomu byl napoprvé strašně nervózní - takže to se asi podepsalo... 😅 ). Takže jsme se taky mohli bývali snažit, kdyby nám to ovšem povolili - což nepovolili.. prostě tam mají ve zvyku po posledním UZV už ani ťuk bez ohledu na výsledky spermia 😠 no to je fuk, jsem fatalistka, takže prostě co se má stát, tak se stane - a co ne, tak prostě ne, i kdybych se stavěla třeba na hlavu 🙂

Jinak po utroši jsem byla taky silně náladová a přecitlivělá (zaváděla jsem ho) - ale to já po vysazení HA bývám dost často i tak, takže se to těžko sleduje 😀

Micha - kup citlivý testík, ať z té čáry taky něco máme! 😉 😀

michamicha
17. črc 2009

holky, jak jsme měli doma přes noc tu návštěvu, tak jsme včera seděli u vínka a naše známá prohlásila, že budem mít určitě trojčata 😀 já bych radši jedno a za 2 roky druhý mimčo 😉

cabalkova
17. črc 2009

potvora net mi ted sezral posledni odpoved, takze znovu....

ally... verim, ze budete spokojeni, ja jsem na zachazeni dost citliva a zatim jsem nenarazila na nic, co bych mohla vytknout. Az se budete chystat priste na IUI, tak vam to uz nikdo zakazovat nebude, "pokrejete" to pred i po a uvidis, ze bude.... u nas je hlavni problem moje nepravidelna a mnohdy nepritomna ovulace, tak doufam, ze kdyz nam to pohlidaji pres utz a spravne nacasuji, tak se to drive ci pozdeji strefi a povede... ale.... netlacil te pri zavadeni utrose podbrisek? Me prave docela jo... ale asi je to normal...

michu.... ta doktorka, co mi pichala Pregnyl, mi rikala, ze po Clostilu jsou casto dvojcata. tak se obavam, aby me to taky nepotkalo.... to neeeee ☹ Nechci se rouhat, ale mam predstavu, ze budu i na materske delat, jinak se s nasi hypotekou budeme muset chodit past (i kdyz luk mame kolem dost a dost) a to s dvojcata, co jsem slysela, fakticky nejde.... No uvidime...

Kdo je vubec dalsi na rade s testenim?? Micha je jasna, tak kdo je dalsi, kdo je dalsi???? 😅

murynka
17. črc 2009

holky jsme zdraví a je to HOLČIČKA!!!!! 😵

cabalkova
17. črc 2009

Murynko... moc gratulujeme, to je nadhera.... Jupi. 🙂 🙂 🙂

Jaka mate pro holcicku vymyslena jmena??? Inspiruj nas.... 😉

michamicha
17. črc 2009

Gratuluju murynce k holčičce 😵 😵 😵

cabal, clostil je na to aby dozrávala vajíčka, takže pokud dozraje 1 dominantní folikul a dojde k oplodnění, tak bude 1 miminko, 2 mimča by byly pouze za předpokladu, že to budou jednovaječná dvojčátka a to je daný geneticky nikoli clostilem 😉

murynka
17. črc 2009

karolínka nebo sofie nevíme ☹

ally57
17. črc 2009

Murynko - gratuluju!!! 😵 😵 😵 To je úžasná zpráva!!! 😵 😵 😵 Pindík se ztratil, tak teď honem vymyslet jméno 😉 😀

Klárko - tak jsem už klidná - já mám stejný problém jako ty - s ovulkou - takže taky doufám... teda ještě nevím tu průchodnost ataky třeba alergii na spermie.. to ty apsoň už máš vše zjištěné, že je to v pohodě 🙂 navíc ověřené přímo v praxi - přirozeným otěhu, což je nejlepší 😉

Podbřišek mě tlačil a píchal - no myslela jsem, že jsem jasná těhule - to bylo při té první IUI - ale pak houby z voctem - takže jsem to obulela dvakrát tolik... měla jsem fakt megapříznaky... 😔

Další testí Slunicko - o víkendu - teda pokud má testík - zkrátka je další na řadě, myslím 😉

ally57
17. črc 2009

Micha - ale já měla při první IUI po clostilu dvě stejně velká vajíčka - takže teoreticky mohla prasknout přece obě a být oplodněná obě... 😕 aspoň si myslím... No nebylo ani jedno, tak je to fuk 😀

ally57
17. črc 2009

Murynko - obě jména jsou krásná, tak se netvař tak nešťastně - ještě máte "chvilku", abyste se rozhodli 😉 obojí bude dobrá volba 🙂

michamicha
17. črc 2009

ally, no to jo, pokud je víc dozrálých folikulů, tak je možnost vícečetného těhu, já ale od cabalky pochopila, že doktorka jí to podala tak, že braní clostilu=vícečetné těhotenství, což je blbost 😅 může se to stát jedině za předpokladu, že je víc než jeden zralý folikul, nebo jsou genetické dispozice pro jednovaječná dvojčata, např. 😉

ally57
17. črc 2009

micha - jasně, tak to souhlas 🙂

cabalkova
17. črc 2009

micha.... jo, to ja prece vim.... ale clostil stimuluje vajecniky, takze prave muze dojit k situaci, ze dorzaje vic folikulu najednou, a to casteji, nez bez stimulace... asi jsem to napsala nejak moc zjednodusene, ale myslela jsem to stejne jako ty....

Takze slunicku drzime vsechny palce...

Holky, ted mi kolegyne v praci, se kterou to tak jako probiram, rekla, ze si na to kejvala kyvadylkem a ze ji to reklo, ze to vyslo.... stejne jako u jeji netere nekdy pred ctvrt rokem. 🙂 Tak ze by??? 😅

mury... moc hezka jmena, ja bych hlasovala pro Karolinku, ale zalezi i na prijmeni. 😉

ally57
17. črc 2009

Klarko - budu ti moc drzet palecky, aby se kyvadylko nepletlo! 🙂

holky, padim ven, mejte se krasne, uzijte si vikend a slunicko 🙂 vsem testujicim drzim palecky!!! 🙂

papapa

cabalkova
17. črc 2009

Jo a ally, s tim podbriskem.... ja to myslela tak, jestli jsi takove pocity nemela po utrogestanu, protoze u me je to na uhnizdovaci tlaky jeste brzy... 😉 No a v podstate jsi mi odpovedela...

michamicha
17. črc 2009

já mam teda tlaky po včerejší večeři, snědla jsem mega kus melounu 😀

slunickoseznam.cz
17. črc 2009

4auky tak sem se vyvrtala z postele po noční jestli budu testit tak v pondělí ms má přijít v sobotu nebo v neděli a já z principu před ms netestím a ms tejně přijde já to vím břicho mně pořád bolí akorát vám musím říct co se mi stalo ráno jsem po noční měřila bt a když jsem vytáhla teploměr měla jsem na něm pidi kapičku hnědé krve ale pak už ne docela mně to vylekalo myslíte že jsem si to tam mohla nějak poškodit?

michamicha
17. črc 2009

sluni, jestli to bylo hnědý, tak to bylo starý a neřešila bych to...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru