Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

No tak o poctivém snaženíčku se třeba u mně nedá mluvit my jsme měli ten cyklus sexík 3 😀 😀 takže jsme k bublině přišli jak slepý k houslím a co jak ti je Veru cítíš na sobě že jsi těhule??

nikare
9. říj 2009

Nooo tak my poslední rok jeli furt 😀 😀 😀
No Kačko zatím dobrý......jako pobolívá mě břicho a prsa to jo........a taky záda v kříži, když třeba dlouho sedím nebo ležím (včera jak jsem doma ležela, tak jsem pak už myslela, že zdechnu, už jsem nevěděla, jak si sednout, lehnout, nic) , ale jinak dobrý.........špatně mi zatím není (ťuk ťuk ťuk). A co ty??? už něco víc????

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

No to samé jako ty a bývám hodně unavená a ospalá a náladová ale jinak prostě mi to pořád ještě nedochází,tak špatně mi už není jen mam občas chuť na všechno a pak zase na nic si připadám někdy jak hipochonder 🙂 🙂

blazenkaa
9. říj 2009

Ahojky Holčičky můžu se přidat 🙂

nikare
9. říj 2009

Blaženko klidně............napíšeš nám něco o sobě???

blazenkaa
9. říj 2009

no co by jsem vám o sobě napsala
Vdaná,bezdětná
V roce 2007 jsem samovolně otěhotněla a v 14 týdnu jsem o miminko přišla potom jsem měli půl roku pauzu dr. že nám pomůže dříve otěhotnět následovali 3IUI nezdárně poté laparoskopie a znovu 3IUI negativní .
Následně jsem se objednala na kliniku sama a po půl roce všech višetření jsme zjistili že jsme oba v pořádku ale otěhotnět nemohu .
IVF jem podstoupila bylo 9 vajíček ,ale oplodnilo se jen jedno po 11 dnech přišla mrcha a teď 2IVF transfér 2října 2 mimíska po prodloužené kultivaci a 7 zamraženo tak teď čekám na vísledek 😠

blazenkaa
9. říj 2009

Jéžiši teď koukám teď koukám těch chyb moc se omlouvám psala jsem to na rychlo, 🙂 aby jste mi nezmizeli a vy jste stejně fuč

cabalkova
9. říj 2009

Ahoj blazenko, z chybami si nedelej hlavu, na to si tu prece nehrajem. No tak drzime tady hromadne palce, aby se to povedlo... no a kdyztak mate jeste dost mrazacku na pripadny KET... nam taky nic nezjistili a taky nemuzem otehu (na IUI jsme taky byli), ale do IVF se mi nejak nechce... tak jsme se rozhodli, ze pockame alespon do ledna 2010, jestli se prece jen nezadar... 😉

Je, tak slunicko je demaskovano jako Kacenka... tak Kaci, uz si to koukej nechat dojit... 😵 Jsi proste nasi tehulka prvosenka a my spolehame, ze tebou rozjeta vlna pojede tak dlouho, dokud na uuuuplne vsechny nesplachne. 😉

cabalkova
9. říj 2009

Jo a blazenko, nezapomen se pripsat k nam do tabulicky, jo?! 😵

blazenkaa
9. říj 2009

já ale nevím jak vy si to tu píšete

Chtěla jsem se optat co má Consti za pejska koukala jsem tak nějak do albíček a ona tam píše že když si ho dá do alba že jí ho smažou co to je za pejska

nicollka
9. říj 2009

já sem vložila náš skoro domeček do albíčka tak můžete kuknout..http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

blazenkaa vítej a moc moc držím palečky at už to vyjde

cabalkova
9. říj 2009

Je, to ti bude muset consti-Zuzi napsat sama, asi to uz psala, ale ja to zapomnela...

Pise me si do tabulky, kolikaty jsme den cyklu... no a dole zvlast piseme nase tehulinky... Tak napis, kolikaty jsi den cyklu a ja te tam pripisu... a jsi opravdu Blazenka? Piseme si tam "normalni" jmena...

consti
autor
9. říj 2009

Ahoj blazenko, vítám tě. Pejska máme jack russella teriera Abíka a je to naše zlato. Má 6 měsíců
😉 .

cabalkova
9. říj 2009

Teda Niko, to bude parada... uz to vidim, na dvorku udelat nejakou pergolu nebo strechu, kde by se dalo posedavat a grilovat, nadhera... kuchyn dohromady s obyvakem je taky moc fajn, taky to tak mame a jsme moc spokojeni, jen je tam na me moc barev dohromady, ale to si asi stejne vymalujete podle sveho, ne?? Do koupelny bych nakoupila nejake barevne doplnky, aby se to trochu rozsvitilo, a kdyz je tam denni svetlo, tak par policek s kytickama... no a snad jeste zabradli ke schodum, aby ti prdolka nekam nespadl, ale vypada to moc sympaticky a urcite se vam tam skvele bude bydlet. 😉 😉 A kdyz je to jeste kousek od mesta, kde to znas, tak to nema chybu. Chapu, ze uz se nemuzes dockat, ale ver, ze to utece desne rychle a mozna budes (stejne jako ja vloni v prosinci) rada, ze jeste nejsi tehu a muzes tahat krabice a balit a vybalovat... No, koukej pak do alba soupnour aktualni fotky, az se nastehujete. 😵

blazenkaa
9. říj 2009

né já jsem Vlaďka a jsem 24 DC
Jste se tu nějak rozmnožili

Consti cože ti mažou hafánka v albíčku proč ti hotam nenechají

blazenkaa
9. říj 2009

nicol to je nádherne a útulnej domeček .
Holčičky ohla by jsem se i o vás něco dozvědět jak jste na tom vy?a hlavně ty vaše jména nějak se v tom neorientuu předem děkuji

consti
autor
9. říj 2009

blazenko, já jsem Zuzka, cabalkova je Klárka, nikare je Veru, sluničko je Káťa, ally 57 je Alenka, aranel je Ivča, arka je Lucka 😀 .
A jinak nevím, proč mi pejska mažou, měla jsem tam jeho fotky a vymazali mi je. Holt to není dítě a toto je server o dětech a hotovo. Tak už tam nic ani nepřidávám 😝 .

nicollka
9. říj 2009

Kláry jojo barvy si předěláme i si to tam dozdobím, zábradlí bude dřevěné , určitě kvuli dětem.

Jinak já jsem pravým jménem Martina...a moc bych chtěla malou nikolku :D

Vladi já jsem na tom tak že se pořád nedaří :D Myslím si že jsem 21dc měla ovulku tak čekám, teplotky zatím skáčou nahoru. Grafíky mám v albíčku ..

consti
autor
9. říj 2009

Marti tak domek vypadá fakt dobře 😉 . Tak aťs e vám tam fajn bydlí 😉 . A kde že to je? 😉

cabalkova
9. říj 2009

Takze aktualne, ale teda trochu jsem se u toho zapotila, snad je to takhle dobre: 😀

Ivča (aranel) 5 dc
Alenka (ally) 5 dc
Micha (michamicha) 9 dc
Klárka (cabal) 16 dc
Zuzka (consti) 21 dc
Martinka (nicoll) 24 dc
Vladka (blazenka) 24 dc
Lucka (arca) 30 dc
----------------

Kačka (slunicko) 9 tt
Veru (nikare) 6 tt

cabalkova
9. říj 2009

Nico... uz jsem tesim na nove fotecky, me teda to malovani a vymysleni barev a tak deeesne bavi, tak to by byl jediny duvod, proc bych byla nekdy jeste ochotna stavet... protoze ta faze vymysleni a rozhodovani je nejhezci... tak uz se tesim na tvoje nove zazitky... a treba to bude zrovna to, co ti pomuze se odragovat a prinese ti to mimiska. 🙂

blazenkaa
9. říj 2009

const ,ale co já chodím na jiné diskuze tak tam holky taky mají své pejsánky a nemažou jim to

Nikol uvidíš ono se zadaží každý má aspoň nějakou naději a povede se to uvidíš tak v to plně doufánm že se to podaří .

Holčičky doufám že vám nebude vadit když vás zatím budu oslovovat těmito přezdívkami protože mi bude trochu trvat nežli si vás zapamatuji

consti
autor
9. říj 2009

Vladi nevadí 😉 . No nevím, asi prostě u mě zrovna admin řádil. Oni taky nemají čas procházet všechna alba... 😎 . Mně moje fotky smázli 😝 .

blazenkaa
9. říj 2009

zuzi uvidíš že když si je tam třeba dáš že se na tebe vyprdou a nechají je tam už to není nic špatného je to přece jen tvůj mazlíček

nicollka
9. říj 2009

Klári jojo na to se moc moc těším na zařizování a tu pohodu :D Taky doufám že budu myslet na jiné věci a přinese nám to dotřetice mimíska zdravého :D a snad start lepšího nového života 😎

nicollka
9. říj 2009

Vladi jojo nám to vyšlo vždy napoprvé ale vždy jen o vánocích, tak se těším na vánoce a to už bude i nový domeček :D Jen neumím polívku ani kapra :D

cabalkova
9. říj 2009

Nico, urcite ano, verim tomu... vsemu... 😵

cabalkova
9. říj 2009

Hele, polivka, to je des, moje maminka ji dela fantastickou, ale ja ji jeste nikdy nedelala, protoze predstava vareni a pak obirani rybi hlavy me fakt desi... ale pry to jde i bez tech hlav, no tak to bych snad dala. 😵

cabalkova
9. říj 2009

Jo a kapra jsem dnes slibila zkusit podle receptu tchyne, ktera ho nesmazi, ale pece, jenom pomazaneho nastrouhanou cibuli a preliteho maslem, pry je to desna dobrota, tak asi udelam zkousku predem, a kdyz to projde u nasich, kteri by k nam na Stedry den meli prijit, tak to tak udelam. 🙂 No a snad konecne zkusim i tu polivku, prece se ji jednou naucit musim... teda muz ji neji, ale ja ji miluju, bez polivky nejsou vanoce!! 😵

Budete pect cukrovicko?

cabalkova
9. říj 2009

Jo a Marti, tu novou kuchynskou linku uz mate vybranou? Jaka bude??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru