Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
26. led 2010

Alčo, v pohodě. ta restaurace je naše, ale neprovozujeme ji ani nepronajímáte. Sice by se nám peníze za pronájem hodily, ale je to složité vzít si někoho cizího do baráku atd. Dřív to tady bylo manželovy tety, tak ta si vše ohlídala, ale teď.. 😅 😕

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Restaurace je sen meho manžela ale asi neuskutečnitelný 🙂

consti
autor
26. led 2010

as kdo ví, kdy k tomu stěhování dojde 😀 😎 .
Kači ať manža neblbne, je to děsná dřina. Teta tam byla od rána do večera, neznala víkendy, prázdniny. Já o restauraci (nebo spíš kavárničce) taky snila, ale tohle mě probralo 😀 😅 .

consti
autor
26. led 2010

Můžu vám hodit na chvilku pár fotek do alba 😉.

cabalkova
26. led 2010

Jo, consti, dej fota... se rada podivam...

tady je odkaz na nas fotoblog na strese: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/cabalkova/a...

slunilibu
26. led 2010

ahojda.
teda cabal......to je prekrasny bydlenicko. kuchyn mas uzasnou!!!!!!!

consti
autor
26. led 2010

Je to tam, ale jen na chvilku, dala jsem to na koně 😉 . Vidíš Klárko, jsem to mohla dát an střechu, ale stejně to smažu. 😉

slunickoseznam.cz
26. led 2010
cabalkova
26. led 2010

Libusko, dekuju za pochvalu bydleni, moc se nam u nas doma libi.

Teda zuzi, takovej luxus, barak jak hrom... a nemuzete si to nejak prizpusobit k obrazu svemu... anebo proc chcete k tomu Brnu?

consti
autor
26. led 2010

Klárko moc se nám tu nelíbí, navíc já jsem z Moravy a ráda bych se tam vrátila a dům je mega, takže 6+1 (ale obrovských) nevyužijeme a dole to chce vyloženě na podnikání a to taky nevyužijeme 😅 🙄 .

slunilibu
26. led 2010

cabal Ty jsi takova zahradnice?? A to kreslo jsis renovovala sama??? Nadhera.

consti ahojda Krasny, obrovsky dum. Muj manzel taky sni o restauraci, hlavne nekuracke.

consti
autor
26. led 2010

sluni ahoj, no velký je a nahoře jsme si to zrekonstruovali podle našich představ, ale i tak obýváme jen 3+1 a 3 pokoje tu leží ladem 😅 😕

slunilibu
26. led 2010

consti...mate to krasne zrekonstruovane. 😵
snad se domecek brzy proda... 😉

cabalkova
26. led 2010

Teda Kaci, vy jste pokrocili od doby, co jsem tvoje albicko prohlizela naposledy... ta kuchyn je super...a vsude takove pozitivni barvicky, to uz se nedivim, ze se k vam miminku chtelo. 😉

Libusko, ja se na tu zahradu desne tesila, tak si to uzivam, kdyz tam muzu neco kutit a kopat... a tesim se, ze letos uz to bude k necemu vypadat, vloni to byl hlavne boj o vytvoreni travniku. 😵 Jo a kreslo i stolky jsem delala sama, staci piksla bilyho balakrylu a je to. 😉

Zuzi, tak to chapu, ze te to tahne domu a taky chapu, ze co s velkym barakem, kdyz podnikat nechcete... a zkouseli jste treba i nejake realitky pres net? Nebo jak to inzerujete??

slunickoseznam.cz
26. led 2010

Jéé ja jsem nalákala maminy ke snažílkám 🙂 🙂

cabalkova
26. led 2010

jo, Kaci, taky si rikam, ze to dopadne tak, ze maminy budou chodit k nam, zase vznikne jedna diskuse a bude! 😀

slunilibu
26. led 2010

cabal To jsi fakt sikula. Obdivuju te.... ja taky touzim po takovem kresle, fakt luxusni. A tapety taky paradni....chci malovat, ze by jsme misto toho tapetovali... 😀 😀 😀
cabal Ja taky rada kutim na zahrade,...ale moc tem kytkam nedavam. Jsem spatny zahradnik. Jeste touzim po vinne reve. 😉

slunilibu
26. led 2010

slunicko Taky krasne bydlenicko. 😵

consti
autor
26. led 2010

Ještě jsem pár fotek přidala 😉 .
Klárko měli jsme to přes realitku, teď to spíš prodává můj taťka, ale asi se vrátíme k realitce. Každopádně teď je trh s realitami blbý díky krizi a navíc u takovéto nemovitosti...

asanaa
26. led 2010

uuáá vy máte nádherný bydleníčka.
cabal já zírám.,.to je nááádhera 😵 máš úžasný vkus 😵
consti tý jovka takový mega domeček,máte to moc krásný,ale chápu...táhne tě to domů že 😵

consti
autor
26. led 2010

Mě se bydlení Klárky taky moc líbí. Hlavně jak je to nové a taky mám podobný vkus 😉 .
as no jo domů mě to táhne, jak kvůli rodině, tak i kamarádkám atd. 😉 . Navíc Příbram není zrovna bezpečné město, během dvou let už nám jednou vykradli dům, jednou garáž a x krát auto 😝 😅 🙄 .

consti
autor
26. led 2010

Kači taky moc hezké 😉 . Já na vaše albíčka průběžně koukám holky 😉 .

asanaa
26. led 2010

Já chci už taky domeček ☹
consti maximálně tě chápu já bych se ze svého rodiště nehnula ani na metr,bych se utrápila steskem 😅 😀

ally57
26. led 2010

teda Zuzko, to je fakt obrovskej barák!!! Ale chápu, že se to nedá zvládnout - s tou restaurací naprosto souhlasím, můj bývalý přítel byl kuchař a taky jsme málem vzali jednu restauraci, ale naštěstí to nevyšlo, to je prostě závazek a úvazek jak hrom 😲 vevnitř to máte moc hezky udělaný, tak to by bylo, aby se to neprodalo... 😉 hlavně aby vám pak vyšlo nějaký krásný bydleníčko tam, kde si přejete 😵

Klárko - nádherný talířky - kde se takový berou??? A ta bordura fakt úžasná! A prostorný obývák a sluníčko do kuchyně (to bych tak ráda... jenže my máme většinu oken na sever, jen z obýváku na západ - jenže jak jsme v přízemí, tak se k nám sluníčko moc nepodívá ☹ - ale co už s tím nadělám...), plánovaná podlaha do koupelny mě naprosto uchvátila - hodila bys mi na ní, prosím, nějaký odkaz? A jinak vůbec to tam prostě máte pohádkový!!! 😵 😵 😵

A Kačko vám už se to krásně pozitivně rýsuje, no paráda!!! 😵 😵 😵

Ahoj Sluni 🙂
As - no taky doufám, že se mi to v dobré obrátí 😀

holky mizím se věnovat mužíčkovi, zatím papa a dobrou 🙂

consti
autor
26. led 2010

Alenko díky, jdu to smazat 😉 .Hezky se věnuj manžílkovi. Kdy budeš testovat??? 😉
As no dá se to, ale já sem šla s tím, že jednou se třeba přesuneme zase zpět 😉 . Už jsem si tu ale paradoxně docela zvykla 😎 😅.

ally57
26. led 2010

Teď jsem dokoukla i Zuzky další foto a všem vám fakt závidím to sluníčko doma! 🙂 jenže to bychom museli kupit jiný byt... 😕
pa pa 🙂

ally57
26. led 2010

Testovat nebudu, v sobotu přijde mrcha hnusná, však to znáte 😉 pohledu na bílý testík už jsem si užila dosyta 🙂

cabalkova
26. led 2010

Zuzi, tak budu drzet palce, aby se brzy nasel nekdo, kdo by chtel hospodu v Pribrami. 😀 Tak to dejte i na nejaky server, treba www.ceskereality.cz nebo tak, cim vic to bude videt, tim je vetsi sance, ze se to proda, a proc by se taky neprodalo, kdyz jste to tak krasne zrekonstruovali...

Asanko, dekuju za pochvalu. A to jeste bude podkrovi, to bude teprve sperk. 😵

Libusko, tapety muzu jenom doporucit, ja se toho bala, jeste nikdy driv jsem netapetovala, tak jsem se to metodou pokusu a omylu naucila a vsecko jsem zvladla sama a je to pohoda... staci vytapetovat nejak zajimave jednu stenu a uz to ma styl... fakt doporucuju... jediny figl je tapetovat smerem pryc od okna, aby ti to nehazelo stiny.. a na webu najdes super tapety.... fakt muzu jenom doporucit. 😵 Jo a vinnou revu mame taky prvnim rokem, tak jsem zvedava, jak to holka pres zimu zvladne...

cabalkova
26. led 2010

Alenko, prvni talir jsme dostali od maminky moji svagrove k vanocum, ta ho sehnala v nejakych starozitnostech, no a dalsi jsme vystarali uz s manzou na ebay... normalne ted mame uchylku a furt chodime koukat, jestli tam nekdo nedal jeste nejaky takovy... ta podlaha je od RAKO a jmenuje se CHateau, najdes zde: http://www.rako.cz/cz/produkty/bytova_keramika/... Dekuju za pochvalu, moc si to uzivame... jeste zitra nafotim vyklizenou pudu, aby byl videt startovaci stav... ale je to krasnej prostor uz ted, skoro je skoda to nejak predelovat. 😉 A hezky vecer...

consti
autor
26. led 2010

Klárko no musíme to nějak vymyslet 😉 .
Alčo tak držím pěsti, aby nedorazila 😉 😵 .
No nic, jdu si číst a pak spánek. Ráda jsem vás tu všechny viděla 😵 😉.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru