Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. čer 2009

Dobre ranko devcata,

bambi, mala je uplne krasnoucka. 🙂 Je nadherna a jak se pekne smeje. 🙂 Jee, ja chci takyyyyyyyyy. 🙂

Dneska po praci jdeme zase k architektovi - doladit par veci, pak k tchanovcum - manza ma svatek a sbalit veci. Zitra po praci jdu k nasim, tak si me vyzvedne manza a hura na chaloupku. Ja uz se tak moc tesim. 🙂

bambi7
18. čer 2009

ahoj mabus dakujeme 😵
nebojkaj coskoro budes tehuuuu citim tooooo 😉 😉 a pockam tu na to ved ta tu strazim 😀

nefertitka
18. čer 2009

CAFTE...IDEM KUKEN FOTKY BAM🙂

nefertitka
18. čer 2009

mili,rurku nepouzivaj...ani ty bam...to uz fakt len vtedy,ked sa nevykaka viac ako 8dni,inak nie

nefertitka
18. čer 2009

zlatucka ja Bam🙂na koho sa viac podoba?

nefertitka
18. čer 2009

a Mili,ked ti plackava len vecer, asi to nebude mozno ani tym bruskom,nasa tiez vtedy zvykla najviac plakavat...u nas zaberalo zobrat si ju na ruky,ale smerom hore,ako ked ju ides dat grgat a pochodovat hore dole po byte...a cim rychlejsi krok sme nahodili,tym bola kludnejsia;) vyskusaj,ked chces...u babatiek je to tak,ze cim viac ich nadhadzujes a hojdasmtym su kludnejsie..a skus si ho zobrat na ruky aj smerom k tebe chrbatikom,aby mal rozhlad okolo seba,aj ked nedovidi este daleko,ale u Nikolky to fungovalo. Mozno bude aj u vas...

mabe
autor
18. čer 2009

Bambi, ja tomu taky verim. Diky za hlidani, jses moje zlaticko. 🙂

mabe
autor
18. čer 2009

Holky, jak ja to bez vas vydrzim ten tyden. 😝

ellysa
18. čer 2009

Ahojte! 😉
Idem sa k Vám potešiť. Bambi malinká je nádherná, ako sa smejká 😀
Ja mám odvčera depku. Bojím sa aké budú výsledky z imunológie a genetiky, nejaký mám vnútorne pocit, že nám povedie,zlé veci. Hlavne sa bojím toho, či si nevytváram protilátky proti embryám. Viem, že nemám plašiť dopredu, ale fakt som sa už aj vyplakala, neviem prečo mám ten zlý pocit v sebe.- najhoršue je to, že ja väčšinou zlé veci vycítim dopredu. A možno si ich tak aj privolávam.
Tak som sa vyplakala, neberte ma veľmi vážne, mna niekedy prepdne taká panika 🙂 .

mabe
autor
18. čer 2009

Ahoj elly, neboj, i kdyby neco zjistily, tak se s tim aspon bude neco delat. Je lepsi to prece vedet. Ale!!!Urco to bude ok. Jinak te naprosto chapu, ze mas strach.

mabe
autor
18. čer 2009

Tak nic, jdu k architektovi a pak huraa k tchanovcum. Bude tam neco dobreho na papu a pak si musim sbalit veci na zitrejsi cestu na chaloupku. Ukazu se mozna vecer, pa. 🙂

bambi7
18. čer 2009

cafte babulkyyy ako?

elly nebojkaj vsetko bude ok 😉

nef mala je po MM iba ocka ma moje 😉

mabe
autor
18. čer 2009

Bam, si tu jeste?

bambi7
18. čer 2009

som tu ahoj mojka

bambi7
18. čer 2009

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
18. čer 2009

Ahoj bambi 🙂

mabe
autor
18. čer 2009

Tedka se prave zacinam balit a pripada me, ze neco zapomenu. Mam z toho takovej divnej pocit, ze nebudu doma az to sbalime. Ze to tedka nachystam a zustane to na manzu. No, kdyz bude neco chybet, tak muzeme nakoupit. Nejsem na konci sveta.

bambi7
18. čer 2009

mabus a kam idete?

mabe
autor
18. čer 2009

Jedeme na chaloupku do Jeseniku do pristiho patku. 🙂 Bereme sebou i kola. Uz se moc tesim. Priroda, ohynek, ...

bambi7
18. čer 2009

jeeej parada tak to neva ked daco zabudnes 😉 kupis tam 😉 a budes mi chybat....tak si oddychni

bambi7
18. čer 2009

idem kuki trochu tv tak sa mabus majte krasneeee a davajte na seba pozorrrr 😉

bambi7
19. čer 2009

dobreee ranko kd steeeeeeeeeeeeeeee? 😕

bambi7
19. čer 2009

tak nic pekne pracujte a prajem pekny vikendddd 😵

mabe
autor
19. čer 2009

Ahoj holky, tak se jdu s vama rozloucit. Doufam, ze se pocasi umoudri. Tedka prsi jak svina. Snad se to vyprsi a bude dobre. Tak nazdarek v patek a mejte se pekne. 😉

casia
19. čer 2009

ahoj mabe, uzijte si to a tesime se na Tebe zpet 😉 😉 😉 pristi mesic se nam to musi obema povest 😀

mabe
autor
19. čer 2009

Ahoj casi, ted jsem se na chvilku prihlasila od nasich. Sla jsem se podivat na mou holcicku (16 letou fenku kokra) a za hodku se manza pro me stavi a jedeme. 🙂

Casi, pristi, vlastne tento mesic se do toho poradne pustime a to by bylo, aby nebylo. 😉

prdecek
19. čer 2009

ahojky holky,
jak se vede? mě už je docela fajn. akorát ve středu jsem si vzpoměla na maličký, byl to týden od revize, tak jsem si zase pobrečela, ale už je zase dobře.
Dneska za mnou byli na návštěvě holky z práce, tak mě to potěšilo, už se za nima docela těším! Snad mě k 1.7. už pustí do práce.

Už bych chtěla mít po výsledcích všech vyšetření, abysme mohli začít něco dělat!

bambi7
19. čer 2009

cafte babulkyyyy

mabus tak si to tam uziteeee
a samozrejme ze sa vam babulky podari a budete coskoro nase tehulkyyy moc sa na to tesim a prajem vam tooooo

my ideme z mm zajtra do rakuska nakupit a malu nechavame u svokrovcov je este malicka a nema rada moc autosedacku 😀

a ako ste sa dnes mali?

nefertitka
21. čer 2009

asi ste tu neni co?

ellysa
21. čer 2009

ahojteee!
aký ste mali víkend? ja celkom fajn, len bol zasa nejaký krátky 😝 .
Dnes som začala cvičiť Mojžišovej metódu, len podľa knihy. Rozhodli sme sa s manželom, že vyskúšame aj toto, keď už nič aspoň budeme cvičiť. Čítala som síce na diskusiách, že by sa malo ísť aj na rehabilitácie ku odborníkom, ale my to zatiaľ skúsime len tak. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru