• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

14. listopadu 2016 
autor
ahoj bambi, no jsem moooc unavena. vcera jsem dopo sla k nasim, pak odpo k dedovy a rovnou od neho na ten koncert. sla jsem spat o pulnoci. dost jsem unavena. takze jenom odpocivam. jinak jsem si udelala kyselicu a za chvilku budu delat spagety na veceri. jinak mala kope casteji, ale je to jeste takovy - takovy vetsi tlaky. ne jako bolest kopancova.
5. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mabus no len pekne oddychuj a mala ta setri to je od nej pekne :slight_smile: je zlatucka bere na teba ohlad alebo to ma este z koncertu este tancuje :grinning:
5. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambi, jojo, asi bere ohled. hlavne, ze se sem tam ozve. ty vysledky zatim nic. ono to bude asi fakt az za 14 dni, coz je v pondeli.vcera na koncerte jsem ji citila i v sede. :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no super nebojkaj vsetko bude ok citim to anicka je silna babulky ako jej manicka a zvladnete spolu vsetkoooo a co tvoj manzel ?
5. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
copak s mym manzou? ten je presvedcenej, ze je anicka zdrava a bude mit nosanek po me. kdyz anicka "kope", tak by ju tatka taky chtel citit, ale najednou prestane. dobre mu tak, kdyz ji rika andulo. :grinning: jinak mam teprve pet veci viz album. pristi nedelu jdeme na rodinnou oslavu, tak tam se domluvim se sestrenicema, kdy si muzu dojet pro veci zdedeny a zacnu se prohrabovat. pripada me, ze mam nejaky moc velky bricho. nebo teda okoli to pripada. vcera se kamos divil, ze rodim az v breznu. no, on ma manzelku takovou vyzablinu a jsem krev a mliko oproti ni, takze to tehu je asi rozdil.
5. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
len tak co citi no super som rada ze je s tebou nema vela bab takych super muzov ako my :wink:
5. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
peknucke veci a brusko krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
5. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambi, je uzasnej. jak se o nas po plodovce staral a tak. neuveritelnej, vim, co doma mam za zlato :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mabuska som rada :wink: si super babulka a zasluzis si vsetko
5. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Cafteee babule,,, ako sa mate? Bam takze aj vasa by uz chcela chodit... :grinning:
5. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
caf mili no asi :grinning: ta sa stavia aj ked lezi kolienka dvyha
5. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
babule idem si lahnut mam dost ale vecer som tu okolo 19h :wink:
5. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a uz lozi? nas uz nechce velmi lezat,,, chce sa dvihat a kukat na vsetko... :grinning:
5. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojjj a vyliec saaaaaa......
5. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
trosku nechapem ako sa moze polrocne babo samo stavat na nohy:slight_smile:inak Nikolka sa z lahu na chrbte dvihala do sedu,ked sme ju chytili za rucicky,tak to mate na mysli?:slight_smile:a z toho sedu hned aj do stoja,ale neodporuca sa moc to robit,dvihat sa moze do sedu ale po par sekundach zas polozit na chrbatik...
5. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte babule

nef boze neber to doslova jasne ze sa sama nepostavi ved vidis ze piseme obrazne......

mili ako inac sa mate? a prepac za chybu pisem ani necitam :wink:

a dakujem vyliecim sa :wink:
5. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
babule tak to ide co mate na plane na vikend?
5. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
vsak ja to neberiem doslova,je mi jasne,ze sama sa este postavit nemoze...len som sa pytala,ako si to myslela
6. lis 2009 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte babule co nove?

nef co mate na plane na vikend?
6. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky moje co kupujete na vianoce uz viete?poradte nieco
6. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, hmmmmmmmmmm Vianoce, no nemám ešte šajnu. Manželovi absolutne neviem čo, rodičom nejakú drobnosť, nemajú pekné šálky a misky a ešte každému niečo osobné, a svokre, švagrinej, sestre a mamine som urobila súpravu z korálok.

babuľky už dva dni som taká nervózna, prestalo mi byť zle, len mi je niekedy ťažko keš sa najem alebo som hladná, ale inak už celkom dobre a ja mám strach, či sa niečo nepokašľalo. a tie posledné dva dni ma popicháva v bruchu, nie nejaké kŕče, len sem tam pich. Inak ma dosť bolia prsia. no strašný mám strach a kontrola až o týždeň :unamused:
6. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
elly nebojkaj vsetko bude ok uvidis a teraz si v akom TT?
6. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
elly ja tiez neviem co MM no uvidime co kupim

a malej ?daku hracku a oblecko a tak aj tak tu bude zajimat stromcek :grinning: a svetielka
6. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bam dnes by mi mal začínať 11tt teda 10+1tt, možno sú to len moje hormóny, a asi aj to, že v predchádzajúcom tehu sa to v tomto období všetko pokašľalo, tak mám z toho nervy.

no malinkej asi len také tie hračky, ktoré rozvíjajú motoriku, mne sa veľmi páči aj taký ten psík čo mu stlačíš ucho, alebo oko a on to povie...
http://www.ihracky.sk/17628-fp-aktivna-skladacka-so-zvoncekmi.sk.html?nav=s1-0-0.a1.3931 alebo
čo tak sánky http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-miminko-khw-p1176/ :wink:
6. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
elly jasne ze mas strsch je to normalne ale bude vsetko ok a coskoro budes maminka ved uvidis :wink:

no musim nieco pospekulovat :wink:
6. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...bam neviem este co cez vikend a vy?asi sa budes este doliecovat,co?
ja som uz tento rok zacala trosku kupovat darceky v predstihu,lebo potom pri malej chodit na dlhe nakupy sa neda,tak aby som sa nenahanala potom.Muzovi dochadza uz penazenka.....tak som mu kupila novu a koselu a este uvidim:slight_smile:a malinkej urcite hracku nejaku...ona ma aj 4 dni po vianociach narodky,tak aj tam jej musime nieco kupit...
elly neboj,vsetko bude ok:slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no nef aj ja chcem daku hracku ale este neviem co uvidime......

a co vikend ?no ako pises budem sa doliecovat no chceli by sme ist kupit teda objednat novu postel a madrace sice tu stari mame len 3-4 roky ale chceme inu a hlavne dake madrace neviem sice ake strasne ma bolieva chrbat :confused:
6. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky :slight_smile:

Nef, ja som sa chcela spytat aku stolicku Chicco to mas? ja pozeram na tu Polly magic.... sa mi to celkom paci na nete... ale este som nevidela nazivo...
6. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte devcata, slysely jste ten obrovskej sutr? :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
aanda kusok z nej uvidis na fotkach v albume,neviem,ci ti to pomoze;)
6. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek