Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
5. lis 2009

ahoj bambi, no jsem moooc unavena. vcera jsem dopo sla k nasim, pak odpo k dedovy a rovnou od neho na ten koncert. sla jsem spat o pulnoci. dost jsem unavena. takze jenom odpocivam. jinak jsem si udelala kyselicu a za chvilku budu delat spagety na veceri. jinak mala kope casteji, ale je to jeste takovy - takovy vetsi tlaky. ne jako bolest kopancova.

bambi7
5. lis 2009

mabus no len pekne oddychuj a mala ta setri to je od nej pekne 🙂 je zlatucka bere na teba ohlad alebo to ma este z koncertu este tancuje 😀

mabe
autor
5. lis 2009

bambi, jojo, asi bere ohled. hlavne, ze se sem tam ozve. ty vysledky zatim nic. ono to bude asi fakt az za 14 dni, coz je v pondeli.vcera na koncerte jsem ji citila i v sede. 🙂

bambi7
5. lis 2009

no super nebojkaj vsetko bude ok citim to anicka je silna babulky ako jej manicka a zvladnete spolu vsetkoooo a co tvoj manzel ?

mabe
autor
5. lis 2009

copak s mym manzou? ten je presvedcenej, ze je anicka zdrava a bude mit nosanek po me. kdyz anicka "kope", tak by ju tatka taky chtel citit, ale najednou prestane. dobre mu tak, kdyz ji rika andulo. 😀 jinak mam teprve pet veci viz album. pristi nedelu jdeme na rodinnou oslavu, tak tam se domluvim se sestrenicema, kdy si muzu dojet pro veci zdedeny a zacnu se prohrabovat. pripada me, ze mam nejaky moc velky bricho. nebo teda okoli to pripada. vcera se kamos divil, ze rodim az v breznu. no, on ma manzelku takovou vyzablinu a jsem krev a mliko oproti ni, takze to tehu je asi rozdil.

bambi7
5. lis 2009

len tak co citi no super som rada ze je s tebou nema vela bab takych super muzov ako my 😉

bambi7
5. lis 2009

peknucke veci a brusko krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
5. lis 2009

bambi, je uzasnej. jak se o nas po plodovce staral a tak. neuveritelnej, vim, co doma mam za zlato 🙂

bambi7
5. lis 2009

mabuska som rada 😉 si super babulka a zasluzis si vsetko

mili1
5. lis 2009

Cafteee babule,,, ako sa mate? Bam takze aj vasa by uz chcela chodit... 😀

bambi7
5. lis 2009

caf mili no asi 😀 ta sa stavia aj ked lezi kolienka dvyha

bambi7
5. lis 2009

babule idem si lahnut mam dost ale vecer som tu okolo 19h 😉

mili1
5. lis 2009

a uz lozi? nas uz nechce velmi lezat,,, chce sa dvihat a kukat na vsetko... 😀

mili1
5. lis 2009

Ahojjj a vyliec saaaaaa......

nefertitka
5. lis 2009

trosku nechapem ako sa moze polrocne babo samo stavat na nohy🙂inak Nikolka sa z lahu na chrbte dvihala do sedu,ked sme ju chytili za rucicky,tak to mate na mysli?🙂a z toho sedu hned aj do stoja,ale neodporuca sa moc to robit,dvihat sa moze do sedu ale po par sekundach zas polozit na chrbatik...

bambi7
5. lis 2009

cafte babule

nef boze neber to doslova jasne ze sa sama nepostavi ved vidis ze piseme obrazne......

mili ako inac sa mate? a prepac za chybu pisem ani necitam 😉

a dakujem vyliecim sa 😉

bambi7
5. lis 2009

babule tak to ide co mate na plane na vikend?

nefertitka
6. lis 2009

vsak ja to neberiem doslova,je mi jasne,ze sama sa este postavit nemoze...len som sa pytala,ako si to myslela

bambi7
6. lis 2009

cafte babule co nove?

nef co mate na plane na vikend?

bambi7
6. lis 2009

babulky moje co kupujete na vianoce uz viete?poradte nieco

ellysa
6. lis 2009

ahojte, hmmmmmmmmmm Vianoce, no nemám ešte šajnu. Manželovi absolutne neviem čo, rodičom nejakú drobnosť, nemajú pekné šálky a misky a ešte každému niečo osobné, a svokre, švagrinej, sestre a mamine som urobila súpravu z korálok.

babuľky už dva dni som taká nervózna, prestalo mi byť zle, len mi je niekedy ťažko keš sa najem alebo som hladná, ale inak už celkom dobre a ja mám strach, či sa niečo nepokašľalo. a tie posledné dva dni ma popicháva v bruchu, nie nejaké kŕče, len sem tam pich. Inak ma dosť bolia prsia. no strašný mám strach a kontrola až o týždeň 😒

bambi7
6. lis 2009

elly nebojkaj vsetko bude ok uvidis a teraz si v akom TT?

bambi7
6. lis 2009

elly ja tiez neviem co MM no uvidime co kupim

a malej ?daku hracku a oblecko a tak aj tak tu bude zajimat stromcek 😀 a svetielka

ellysa
6. lis 2009

bam dnes by mi mal začínať 11tt teda 10+1tt, možno sú to len moje hormóny, a asi aj to, že v predchádzajúcom tehu sa to v tomto období všetko pokašľalo, tak mám z toho nervy.

no malinkej asi len také tie hračky, ktoré rozvíjajú motoriku, mne sa veľmi páči aj taký ten psík čo mu stlačíš ucho, alebo oko a on to povie...
http://www.ihracky.sk/17628-fp-aktivna-skladack... alebo
čo tak sánky http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-mimin... 😉

bambi7
6. lis 2009

elly jasne ze mas strsch je to normalne ale bude vsetko ok a coskoro budes maminka ved uvidis 😉

no musim nieco pospekulovat 😉

nefertitka
6. lis 2009

ahojte...bam neviem este co cez vikend a vy?asi sa budes este doliecovat,co?
ja som uz tento rok zacala trosku kupovat darceky v predstihu,lebo potom pri malej chodit na dlhe nakupy sa neda,tak aby som sa nenahanala potom.Muzovi dochadza uz penazenka.....tak som mu kupila novu a koselu a este uvidim🙂a malinkej urcite hracku nejaku...ona ma aj 4 dni po vianociach narodky,tak aj tam jej musime nieco kupit...
elly neboj,vsetko bude ok🙂

bambi7
6. lis 2009

no nef aj ja chcem daku hracku ale este neviem co uvidime......

a co vikend ?no ako pises budem sa doliecovat no chceli by sme ist kupit teda objednat novu postel a madrace sice tu stari mame len 3-4 roky ale chceme inu a hlavne dake madrace neviem sice ake strasne ma bolieva chrbat 😕

aanda
6. lis 2009

Ahojte babulky 🙂

Nef, ja som sa chcela spytat aku stolicku Chicco to mas? ja pozeram na tu Polly magic.... sa mi to celkom paci na nete... ale este som nevidela nazivo...

mabe
autor
6. lis 2009

Ahojte devcata, slysely jste ten obrovskej sutr? 🙂

nefertitka
6. lis 2009

aanda kusok z nej uvidis na fotkach v albume,neviem,ci ti to pomoze;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru