Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
6. lis 2009

caf aanda, my ju mame doma, taku sedu s kvetinkami, je supeeer, odporucam

ellysa
6. lis 2009

mabuška počuli až do Rakúska 😀 tak už budete dobre spávať 😉

mabe
autor
6. lis 2009

ahoj elly, jojo, uz se bude spat lip. jsem stastna. 🙂

ellysa
6. lis 2009

veľmi vám gratulujem, tak to bude Anička modelka s takým malm noštekom 😉, ja som vždy v detstve mala pocit, že mám strašný raťafák 🙂

mabe
autor
6. lis 2009

elly, no po me modelka asi nebude. 😖 ale nosanek po me ano.

bambi7
6. lis 2009

no ako mabus vsetko ok ?

bambi7
6. lis 2009

jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaa paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bambi7
6. lis 2009

preco nebude modelka ved si kocka 😉 ale bude to na anicke 😝

ellysa
6. lis 2009

babule ešte som sa chcela spýtať mali ste aj žltý výtok? Ja mám niekedy bilely,niekedy až taký žlto-zelený, nesvrbí ani neštípe... 😒

mabe
autor
6. lis 2009

elly, ja mam nazloutly porad. tedka jak jsem byla naposled u dr., tak jsem ji rekla ten vytok a ona me radsi vzala vzorek.

bambi, diky, jsem moc stastna. 🙂

ellysa
6. lis 2009

no tak aj ja radšej poviem, že to môžu byť kvasinky, tak pre istotu

aanda
6. lis 2009

Mabe, to je parada. Velmi sa tesim, ze su tie vysledky OK. Inak, ja sa volam Anna, takze budem mat menovkynu 😉

Bambi, Nef, tak to je fajn, ze ste s tou stolickou spokojne... Ja som to objavila na nete... Sa mi to velmi paci a aj mojmu drahemu.. Je sice dost ze draha, ale zasa je tam kresielko+stolicka k stolu ked uz bude sediet a papat a to sa mi paci, ze je to vsetko v jednom a je to aj celkom skladne a peknucke....

Moj drahy by to aj dnes isiel kupit :D

sarlotta
6. lis 2009

Mabe blahopřeju, to jsem moc ráda, že je všechno v pořádku🙂 takové zprávičky mě těší 😎

Ellysa všechno bude dobré, neboj se. Miminko je šikulka a budeš se už jen kulatit 😉 těším se až si dáš tt do pasu.

aanda
6. lis 2009

elly, neboj, ten vytok nebude nic zle.... Ja som mavala zlty vytok ...

dokonca som mavala aj taky trochu ruzovy vo vyssom tt, vraj ze som mala nejaku oslabenu maternicu... no a ku koncu som po kazdom vysetreni aj spinila... som sa vzdy aj bala...

moja doktorka mi povedala, ze "tehotenstvo je jeden velky vytok" ... sice ma vtedy nastvala, ale asi mala pravdu...

pozri, ak sa ti nieco nepozdava, tak zavolaj alebo zajdi k dr. ale nestrachuj a hlavne nestresuj sa zbytocne, bude to OK, musis tomu verit! 😉

mili1
7. lis 2009

Ahojte babulky,,,,, aanda aj my máme Chicco stolicku aje super ..tiez odporucam .... 😉
Mab gratulujem j výsledkom.... 😉 tesim sa .....
bambi dufam ze si uz zdrava a mala je pri tebe... 😉 ako sa ma?
My ideme o chvilu k sestre na oslavu narodenin...vcera som bola nakupit darceky a kupila som aj malemu rukavicky a pancusky a vecer som to chodila kukat vsetko a tesila som sa....a tri krat som aj vybrala a zasa ulozila.... no moj sa zo mna smial 😀
Tak idem sa pripravit majte saaaaa 😉

bambi7
7. lis 2009

cafte babulky ako dnes

mili caf moja no uz je to lepsie uz aj mala je doma konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee este sic elezim trochu a moj siel s malou von tak sa doliecujem ale uz sa citim dobre 😉
mala je uzasna stale sa smeje a tak jej ocka ziarili ked ma uvidela ze aj slza mi usla 😅 jaj ale je uz domka 😵

a mabuska ako moja a co anicka kopka?

mili prajem dobru zabavu na oslave 😉

a pekny vikend babule

ellysa
7. lis 2009

ahojte, no my cez víkend hlavne oddychujeme. Dnes sme objavili trh, kde predávajú ľudia tovar "z dvora", bola som nadšená, toľko krásnej zeleninky, ovocia, rýb, húb, mäska, domácich džemov, paštét a všetko doma vyrobené. Kúpili sme si tekvicu a redkvičku, chutia úplne inak ako tie z obchodu, kúpili sme aj domácu sliepku na polievku, tak sa teším a ešte aj domácu hruškovicu, ževraj výborná. Bambi, nef, ak by vás to zaujímalo je to každú sobotu od 7-12 na hlavnom námestí V Bruck an die Leitha.
Inak dnes ma pár krát znova natiahlo a dva krát som to nepredýchala a chodím ako stopovací pes a stále mi niečo smrdí 😀 , manželovi už leziem na nervy, aj on mi smrdí 😀 😀 😀

mili1
8. lis 2009

Ahojteee, elysa vy byvate v Rakusku? mozno si pisala ale mi to uslo. 😉
Bambi no super ked ti je uz lepsie 😉
My sme vcera boli u sestry a maly plakal lebo sa zlakol tolkych ludi 😒 kazdy okolo neho a on nevedel na koho sa ma pozerat 😀
A dostali sme dalsie vrece oblecenia pre maleho od sestry a teraz som tiredila veci a ukladala a odlozila co uz nenosi pre sestricku 😀 pomaly uz neviem kde vsetko davat mame tolko veci 😀 ale buduci rok budeme robit detsku izbu tak to vsetko tam premiestnime... 🙂
Chceli sme ist vonku ale zacalo prsat 😒
Tak sa majteeee

nefertitka
8. lis 2009

Ahojte....
bam,to poznam,aj mne sem tam ujde slzicka,ked ma to male stvorenie niecim dojme;) a hlavne tak ako ty pises,ked ju niekedy z nudze nevidim par hodin... 😀 su to proste nase pokladiky 😉
elly dakujem za tip,akurat som dnes vravela muzovi,ze by sme si niekedy mohli urobit vylet niekam do Rakuska...urcite sa tam niekedy vyberieme a urcite aj na vianocne trhy...juj uz sa tesim🙂juchuuuuuuuuu 😀 ...ja sice neznasam,ked v tesu a podobne uz v oktobri vyvesuju vianocne ozdoby a tak,ale uz som (hlavne kvoli Nilolke 😀 😝 ) po oknach polepila vianocne obrazky...strasne sa tesim na vianoce, asi aj preto,ze minuly rok som ich musela odlezat,nemohla som si uzit tu pravu atmosferu na trhoch a pri vypekani a tak....
Elly a kde v Rakusku to byvate?nasli ste tam vyhodnejsie byvanie?Ci preco ste tam? aj ja som chcela,ale uz teraz je neskoro, budeme sa v januari stahovat do Devinskej Novej Vsi,moc sa netesim,ale co uz,to sme si uz pred dvoma rokmi vybrali novostavbu,ktora bude hotova az teraz,vyslo nas to aj draho a budeme musiet splacat veeela penazi az 30 rokov...no ale radi by sme sa po case odtial odstahovali,neni tam ani moznost,aby mala Niki vlastnu izbicku,ach jaj..uz aby sme to Lotto vyhrrali... 😵 😉

nefertitka
8. lis 2009

Mili aj my sme chceli ist von,ale sa rozprsalo ☹

ellysa
8. lis 2009

Ahojte, tak víkend zasa za nami, boli sme von s naj kamoškou a jej novým priateľom, teraz sme prišli domov a ja som sa z pažravosti vrhla na šunku a už aj pláva dole Dunajom, no čo keď som pažravá.
Nef, Mili bývame v Hainburgu, to je len pár km za hranicami a sme veeeeeeeeeeeľmi spokojní, ja pracujem v BA a manžel tu v Rakúsku. Teraz máme len dvoj-izbový bytík, v dobe keď sme ho kupovali-3 roky- tak to bolo omnoho výhodnejšie ako v BA, teraz by som tie ceny porovnala tak z okrajovými časťami BA, len mne sa tu páči to prostredie, služby, cítim sa bezpečne, máme kopec susedov slovákov a kamarátime sa, je to super.
Teraz rozmýšľame nad domčekom, mali by sa stavať na jar, tak čakáme aká bude cena. 😀

ellysa
8. lis 2009

a devínska je veľmi pekná, máme tam kamošov 😉 a bez toho splácania sa to v dnešnej dobe asi nedá 😠

bambi7
8. lis 2009

cafte babulky tak ako?

elly dakujem za info ohladom trhu 😉
my chodime casto do rakuska nakupovat 😉 ja tam rada nakupujem 😀 😀

no mala dnes zaspala neskor ako je zvyknuta neviem co dnes je asi pojde zubok uz to na dobre napuchnute tak uvidime ci sa uz prereze 😅 😅
inac vsetko ok 😉

nefertitka
9. lis 2009

tak veru elly,neda sa to dnes bez splacania ak nevyhras,nekradnes,alebo ak ti niekto nepomoze...co neni nas pripad ani v jednom...no co uz...snad sa raz na nas stastie obrati🙂mne by sa pacilo v Hainburgu byvat,aj sprechujes? 😉
inak tie smrady,mne neskutocne vsetko hrozne smrdelo,teda skoro vsetko,hlavne kozmetika znacky FA...fuj,dodnes mi vadi....ale predtym mi nevadila...a kopu dalsich veci,ako bref do zachoda,vonavky skoro vsetky,avivaze ani nevravim,cely byt mi smrdel...no manzel nastastie nie;))))on sa moc nevonavkuje,je alergik takmer na vsetky vone,takze asi preto🙂

mabe
autor
9. lis 2009

Ahoj holky,

tak ja dneska noc hruza. Zdaly se mi dva hrozny sny. Jeden ze mamka byla uplna blazniva a rikala, ze me nema rada a rikala nesmysly a tak. Tedka totiz ma tatka s mamkou trosku problem a my sme to vcera spolu diskutovaly, tak asi kvuli tomu. A ten druhej jeste horsi. Jela jsem s tatkou a tchyni v aute a vzadu se mnou v sedacce bylo mimco. Ja si ho vzala do ruky a nejak jsem nevedela, jak mam drzet hlavicku a tak. A tchyne rikala, ze me to ukaze a najednou ji zlomila vaz - jako naschval. Ja uplne zkoprnela a ona rikala, ze je to tak lepsi ted nez potom. Byla to holcicka a mela nemocny srdicko. No, to byl sen hruza. Vzbudila jsem se uplne udychana a jeste to 5 minut rozdychavala. Nevim, proc se me to zda. No, mozna proto, ze kdyz jsem jeste nevedely, jestli je anicka zdrava, tak tchyne rikala, ze prece si to dite nenecham. A vcera jeste rikala, ze zname rekly z plodovky, ze na 70% bude mit dite Downa a bylo zdravy. Nevim, teda proc me to rika. Vzdyt plodovka je 100%,ne? To se mam zase strachovat nebo co? Takze jsem totalne nevyspana.

Dneska chci uklidit, uz sem to dlouho neudelala - vysat a umyt zem. Zitra bude na poradu zehleni.

ellysa
9. lis 2009

mabe, tak to boli naozaj hnusné sny ☹ Nemáš sa čoho báť Anička je v poriadku máte to preverené z každej strany máš už krásne týždne, a svokra by si teda mohla odpustiť také reči, má ťa podporovať a ne deptať.

Inak mňa dnes zasa kvalitne naťahuje po raňajkách, zatiaľ predýchavam a neuveriteľne ma štípu, bolia, ťahajú prsia
😝

mabe
autor
9. lis 2009

elly,diky. ja nevim, proc to rika. ona to tak nemysli, ale me to pak vezme. ty prsa znam. tedka je to teda dobry, sem tam me stipne, nebo zaboli. a to spatne, holt jses tehu. chudak anicka, ja ju tak v noci vystresovala. 😖

nefertitka
9. lis 2009

ahojte...mabe to teda boli sny...pane boze...a nemusis sa zase strachovat,ved mas potvrdene,ze vsetko je ok...a moc ty zem neumyvaj🙂 ziadna namaha jasne? 😉
elly,tie prsia by mali povolit po takom 3.mesiaci...ale aspon vies,ze si tehu 😉

bambi7
9. lis 2009

cafte babulky ako sa mame?

my sme boli dnes vonku a tak....dnes sme mali kuracie maso a zeleninku a zjedli sme daco 😝 nie vsetko ale polku 😉 na zaciatok dobre 😉

a co tu nove babulky co ste dnes robkali?
a co peciete na vianoce dajte dobry recept na kolacik

mabe
autor
10. lis 2009

Dobre ranko devcata,

tak dneska jsme spinkaly do 9:15, vcera jsme se vratily po pulnoci z manzelova basketu, tak jsem ospinkana. Dopo nic nedelam a az odpo a vecer musim zehlit. mam toho pozehnane.

bambi, ja pect nebudu. nejak na to nejsem. no, uvidime, treba se hecnu, kdyz jsem doma.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru