Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
10. lis 2009

Ahojtee, dnes sme cely den doma, zasa prši.... 😒
Bambi ja budem piect ale ešte neviem čo ... uvidíme 😀 šuhajdy určite tie mame radi a burizonove gulky
Zajtra sa ideme očkovať 😒
Kde ste ostatné?
Nef bez tych uverov to v dnešnej dobe nejde, my mame domček ale museli sme ho celkom prerobit a zainvestovat a ešte nam treba novu strechu atd....na to bude treba viac penazi 😒
Tak sa majteeeeee

bambi7
10. lis 2009

cafte babulky moje

mili mnam suhajdy daj recept do ip dakujemmmmmmmmmmmmmmmmm 😵

mabus ahoj ako sa mas tehulka nasa?

inac fakt v dnesnej dobe bez uveru to nejde 😉 a okrem toho radsej platit za svoje ako za podnajom co nikdy nebude moje 😅 to je moj nazor aj ked neviem o com ste pisali 😀 ale zapajam sa 😝 😀

no my sme dnes mali trosku mrzut den ale neva uz mame to dasno take napuchnute a zubok nic 😕
co ste dnes robkali?

bambi7
10. lis 2009

a nef ako sa mas?a co babulka?a kedy si davala maso a z akou zeleninkou? ja maso uz skusam lekarka ze uz mame tak skusam 😉 celkom papa 😉

bambi7
10. lis 2009

ale iba kuracie inac pisem si sama 😀 ale neva co uz

vedvies
10. lis 2009

babenky, chcem sa opytat, ci ste spinili pri MA alebo hned krvacali? dakujem za odpoved
/pred 3 rokmi som mala MA/

mabe
autor
11. lis 2009

ahoj vedvies, ja jsem spinila a pak to preslo v krvaceni. drzim palce, at je vse dobry.

mabe
autor
11. lis 2009

ahoj bambi, mame se dobre. trosku me zarazi, ze se anicka nehybe vic. ale co bych chtela. kdyz prilozim ruku na bricho, tak citim vrneni a sem tam me kopne. neni to cely den, ale je. snad je jeste brzy na velky kopance. dneska jdu k nasim za doriskou. tatka bude taky doma a vecer jdeme s manzou na basketbal. takze dneska budu porad pryc. aspon se vyvetram. zitra jdu s kamoskou, ktera je v 15tt nakoupit tehu gate a nekam na obidek. 🙂 takze zabavy mam dost.

nefertitka
11. lis 2009

bam,prvy mesiac zeleninka,druhy ovocie a potom zeleninka s maskom na dalsi mesiac,davala som kuracie,jahnacie,kralicie,morcacie,hovadzie...normalne davam ale iba morcacie a kuracie,ostatne v poharikoch...a neboj zvykne si,postupne spapka viac a viac,davaj jej tak 20g do jednej davky....

ellysa
11. lis 2009

ahojte, ako?
Ja posledné tri dni zasa na grcku a bolieva ma hlava, ale to môže byť tým neustálym čučaním na TV a comp, aj keď aj v práci som bola non stop pri počítači. Zajtra mám kontrolu, no a už dnes by ste mi ani pierko do ritky nedali, bože ja mám taký strach.... ☹

mili1
11. lis 2009

Ahojte, ,,, nef nam povedal lekar najprv zeleninka, potom zeleninka s maskom a nakoniec ovocie,,,,, my sme este stale pri zeleninke 😉
bambi napisem ti ten recept na suhajdy do ip...ak by som nahodu zabudla ozvi sa 🙂
Aj ja som toho nazoru ze radsej vo svojom ako platit za podnajom ... co je niekedy dost ak som minule pocuvala co hovorili znami kolko platia nechcelo sa mi verit 😒 radsej zobrat hypoteku a platit za svoje ....
My sme nedavno dosli od lekara zastavili sme sa u mamky a teraz gagota nad ohradkou 😀 spieva si ci co 😀
elysa drzim palceky na kontrolu 🙂
Mab o chvilu zacne poriadne kopat nebojkaj ...potom mu uz budes hovorit aby prestal 😀 moj maly raiadne kopal ze som mu musela nahovarat aby prestal lebo ma bolelo cele brucho 😀

aanda
11. lis 2009

Ahojte babulky,
Bambi, Mili, Nef, som rada, ze ste vsetky s tou stolickou od Chicca spokojne. Aj my ju chceme kupit...

Bambi, ty si z BA... kde ste ju kupovali? teraz je vraj v Pezinku nejaky novy obchod Chicco, tak asi tam vybehneme... to mame najblizsie.... v TT sa mi zda, ze je vsetko tak predrazene az no !

ozaj, Nef, Bambi, ako ste sa riadili s davkovanim UM pre drobcov? Moj teraz papa 120ml+4odmerky... este sice nema 7 tyzdnov, ale ma 4670g... on sa uz velikyyyyy narodil. No a posledny tyzden je taky stale nespokojny, uz po 2 -2,5 hodine place ako od hladu.... tak teraz neviem, ci sa mam riadit iba tyzdnami, alebo aj kg pri davkovani toho UM....
Viete mi poradit, ako ste to robili vy?

Mabe, uz si pekne za polovickou. Velmi drzim palceky aj Tebe aj Anicke 😉

Elly drzim palceky 🙂

velvet26
11. lis 2009

ahojte baby,
rada by som vas poprosila o radu...
mam za sebou MA, prvy, robili mi minulu stredu kyretaz...na kontrole som bola dnes, dr. mi povedal, ked robil sono, ze mam v maternici nejake zbytky, hovoril, ze plod odsal cely, ostatne kyretoval. tak neviem, co presne mi tam zostalo..
som z toho psychicky na dne..neviem, ako to riesit..dal mi injekciu na stahovanie maternice a vypudenie toho obsahu, no nic sa nedeje..
baby, nemali ste aj vy niektora takyto problem???? ako ste to vyriesili??
je mozne, ze by prvou menstruaciou sa to vylucilo???
dakujem este raz za vase rady...

sarlotta
11. lis 2009

velvet, neboj se, pokud by to bylo na další operaci, tak by Ti to řekl, je normální, že v děloze zůstane nějaká tekutina, nebo zbytky sliznice a opravdu by se to mělo vyloučit při menstruaci... určitě by jsi neměla mít žádné velké bolesti břicha - na to si dej pozor. byla jsi na kontrole docela brzy, většinou se chodí po 14dnech od revize.

doporučila bych pít kontryhelový čaj, pomůže stahování dělohy a vyloučení zbytků sliznice, upraví cyklus a nachystá dělohu na další těhu. Drž se, bude líp🙂

velvet26
11. lis 2009

sarlotta, dakujem za tvoju radu..
ja som uz bola psychicky ako tak zmierena s tym, ze sme o babo prisli, ze sa vratim spat do prace a ked mi dnes povedal, ze su tam tie zvysky, tak som sa dostala zas tam kde som bola...
mna neboli brucho vobec, je to zvlastne, no naozaj som krvacala len v den zakroku, potom uz nic ani spinenie..
v piatok idem na kontrolu, bude mi brat aj krv, asi zistovat hladinu hcg v krvi..take mam dopichane ruky, ze mi dnes nemohol krv ani vziat, tak aj preto cakame do piatku..
dakujem ti este raz a budem rada, ak by sa ozvali este aj dalsie kocky, co to pripadne tiez zazili...moc mi pomozete..

bambi7
11. lis 2009

cafte babulky ako dnes?

no mabuska slniecko neboj sa nic anicka ma uz aj menej miesta a je to rozumna babulka a setri ta tak sa nebojkaj 😉 hlavne na vas davaj pozor 😉

mili ahojky ako sa mate?no cakam na recept 😝 mnam

nef co chces chudnut ved si chuducka 😉 a super nahoda som rada ze som ta stretla

aanda moj ju objednal cez net stala menej ako inde ak chces mozem pokukat kde 😉 viem ze si siel po nu osobne do obchodu ale neviem kam......a inac ako sa mame

elly ako sa citis?

velvet neboj sa kedy ten lekar nvedel poslal by ta do nemocnice .....je mi to luto ze si musela tm prejst.....ale ja tak drzim palceky vsetko chce cas uvidis bude lepsie 😉 a urcite budes coskoro super mamca tak sa drzkaj
a ked budes potrebovat pokecat prid

aanda
12. lis 2009

ahojte,

bambi ked budes taka zlata, daj vediet kde ste to objednavali 🙂

ellysa
12. lis 2009

ahojte, tak po brebdetej noci a po nameranom tlaku 180/130 sa musím pochváliť, že sme v poriadkuuuuuuuuuuuuu. 😀 😀 😀 Všetko je tak ako má byť. Bubinko má 40,9mm a sme 11+2tt, bolo nádherné ležkalo na chrbátiku a boxovalo ručičkami aj nožičkami. Ja už oň nesmiem prísť, veľmi ho ľúbim 🙂 .

mabe
autor
12. lis 2009

elly, nadhernej mimisek. 🙂 neprijdes o neho, neboj. do tretice vseho dobreho. 😉 jsem moc, moc za tebe rada. 🙂 🙂 🙂

ellysa
12. lis 2009

ďakujem 🙂 budúci piatok idem na NT, tak dúfam,že bude v poriadku

stanka123
12. lis 2009

elly nadhera 😵 velmi drzim palce.

trinitka87
12. lis 2009

caute,
nechcem vam tu kazit dobru naladu ale nieco by som sa chcela spytat.
bohuzial, ale aj ja som toto vsetko zle zazila 2 krat, MA a nasledne kyret. este to je pomerne cerstve, chcela by som vediet ci ste niekedy rozmyslali nad tym, ze by ste navstivili psychologicku, ci to pomoze, vyrozpravat sa a ci nejako vie pomoct v takychto situaciach.
ci ste niektore tak urobili a ci to pomohlo.
diky

stanka123
12. lis 2009

ahoj trinitka.
naladu nam nekazis. v tejto teme si tym asi kazda presla. ja som nad psychologickou nerozmyslala, mne veeelmi pomohol moj partner.
ale ked citis ze by ti to malo pomoct, nebran sa nejaku psychologicku navstivit.

trinitka87
12. lis 2009

i mne pomaha manzel, len ked som sama stale na to myslim. a to nehovorim co ma bude cakat v praci...
z celeho kolektivu sa so mnou nebude nikto bavit, lebo nebudu vediet o com a ako sa so mnou maju rozpravat ako keby som mala smrtelnu chorobu.
uz to poznam lebo som to uz raz zazila, no mozem za to ze mi je smutno?

mabe
autor
12. lis 2009

ahoj holky, tak jsem zpet z mesta. dala jsem si s kamoskou vybornej gulasek s bramborackama.

trinitko, vitam te, i kdyz bych te tady rada nevidel, vsak vis. vubec nekazis tema. vsichni jsme si tim prosly. ja jsem nad tou psycholozkou premyslela, dokonce jsem jednou byla na takove konzultaci v poradne, ale chce to cas. klidne zkus za ni zajit, povidani si o techto problemech urco pomuze. my si povidaly tady a myslim, ze to vsem pomohlo. je fajn, kdyz vidis, ze i pres dva nezdary se do tretice zadari. doda ti to energii. takze klidne s nami zustan a pis, co citis. vubec nebudes kazit tema, holky mi urco daji za pravdu. je to tezky obdobi, ale prekonas to a bude lip.

trinitka87
12. lis 2009

dakujem, urcite by som bolo pokojnejsia, kebyze sa odhali pricina. to by mi urcite pomohlo. ja som verila, ze toto druhe tehu bude v poriadku, uz bolo vidiet aj srdiecko a potom uz nie a bol koniec.

trinitka87
12. lis 2009

vam robili nejake vysetrenia?
prisli na nieco ?

ellysa
12. lis 2009

ahoj trinitka,na to je tu táto téma aby sme sa navzájom povzbudzovali a prešli všetko zlé a potešili sa aj z úspechov.
Psychológovi by som sa vôbec nebránila, ak máš pocit, že by si sa o tom potrebovala s niekým porozprávať a načerpať nové sily, neváhaj.
čo sa týka vyšetrení ja som absolvovala endokrynollógiu, hematológiu, genetiku, imunológiu,plus vyšetrenia u svojej gyn na rôzne choroby, infekcie..zistili mi zníženú imunitu na spermie a protilátky proti štítnej žľaza

mabe
autor
12. lis 2009

trinitko, me odhalily stitnou zlazu, tot vse. mohlo to byt tim i nemuselo.

elly, ti pekne vsechno napsala. 🙂

trinitka87
12. lis 2009

este raz dakujem. a tie vysetrenia sa robia hned alebo v nejakom casovom odstupe?
len sa bojim aby lekar nepovedal, ze na to je skoro, alebo este je cas. ja by som isla najradsej co najskorej

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru