Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

trinitka87
12. lis 2009

druha vec je aj ta, ze nazory na dalsie tehu sa dost lisia.
jeden povie pol roka, druhy, stacia 3 mesiace. mne sa nezda ze by toto druhe tehu bolo skoro, prve bolo na zaciatku maja. no do tretice si pockame na vysledky urcite

ellysa
12. lis 2009

trinitka začni hneď ono istú dobu trvá, kým budú výsledky, prípadne nejaká liečba, asi budeš potrebovať aby ti napisál gyn odporúčania, tak sa ho najbližšie popýtaj. No koľko budeš čakať záleží na tebe, hlavne ako budeš na tom psychicky a počkala by som určite na výsledky vyšetrení

nefertitka
12. lis 2009

ahojte...velvet,ja so ala ten isty pripad,ne po kyrete na treti den zacalo strasne silne krvacanie,ale total ako z vodovou,tak som o tri dni znova sla na kyret a aj po druhom mi stale ostal nejaky kusok v maternici,chceli mi robit dasli,ale to som uz odmietla,vraj mi tam ostal kusok prilepeny o stenu maternice,a keby to nasilu odskrabli,mohli by mi tam urobit dieru...tak mi davali oxytocin na stahy maternice...po troch tyzdnoch sa to asi vyplavilo samo...oni ti to budu kontrolovat neboj,a keby si moc krvacala,utekaj k lekarovi...

velvet26
12. lis 2009

ahojte,
nefertitka, hm...tak to som rada, ze sa ti to same vyplavilo...no ten druhy kyret teda moc absolvovat nechcem, radsej, nech mi to same vyplavi...no ja nekrvacam, nic...hm..zajtra idem k dr. tak uvidime co povie..no najradsej by som sla do prace, uz som bola akotak zmierena s tym, ze sme o babo prisli...no a toto som necakala..len ked neviem, kedy ma to krvacanie chyti, je to na psychiku..

trinitka, urcite si povybavuj vysetrenia, co ti odporucili, t.j. hematologia, endokrinologia, imunologia, infektologia, ja uz na tom pracujem, bud. tyzden by som mala mat vysledky endokrinologie, na hemato som objednana, no neviem ci to nebudem musiet presunut, lebo mam uplne dopichane zily, co mi furt beru krv..a gyndos mi nasadil nejake antibiotika teraz a co som citala v letaku, ze mozu zmenit krvny obraz...tak im tam asi zavolam a presuniem termin..

nefertitka
12. lis 2009

bam aj ja som rada,ze sme sa stretli🙂fakt nahoda...myslis,ze som chuducka?mozno tak na prvy pohlad,mna ale strasne trapi brucho a boky,to mi zostalo po tehu,no a mam vyssiu vahu ako predtym,no ale dakujem...ved ty tiez inak vyzeras fajn...ale ved vybehame pri tych nasich loptosoch 😉

velvet,ja som bola z toho tiez hotova,behom 3 dni 2x kyret a po druhom mi oznamia,ze to tam stale je...som bola na prasky....este ma aj strasili,ze ked raz budem rodit,tak sa mi placenta pravdepodobne prilepi o stenu maternice a budu mi ju musiet odtrhavat...no a nic take sa nestalo chvalabohu. Ked som to povedala svojmu dr.,tak sa len za hlavu chytal,ze co mi to tam vlastne natrepali...ze naco ma strasia s vecami,ktore sa vobec nemusia stat...no niektori lekari by lekarmi nemali byt podla mna.

aanda....s tym davkovanim si moc hlavu nelam,nam vzdy lekarka vravela,ze urobit kolko sa v danom mesiaci odporuca a ked uz nechce,tak nechat tak...no ale aj tak sme sa jej vzdy snazili dat,vzdy ked sme mali dojem,ze si pyta.Babatka maju urcite stadium,zhruba tak ako je teraz tvoj maly,ze "nemaju dno" a mozu byt stale hladni,tz.ze nedostavaju signal do mozgu,ze uz su vlastne napapkani...a radila nam,vzdy po kazdom krmeni pockat min.2 hodiny,zatial ju zabavit niecim inym ak sa da...lebo predtymked sme jej dali papat zakazdym,ked si pytala nam vrackala prudom...obsah jej zaludka to nezvladol...mozno chce byt len na prsniku,neviem,ci aj kojis este..skus,mozno sa tam chce len upokojit...

trinitka,skus tu psychologicku,pokazit tym urcite nic nepokazis...moze ti len pomoct,ja som ju istu dobu navstevovala,tam boli aj ine problemy,vratane tych potratov a mozem povedat,ze sa mi trocha ulavilo...dokonca som u nej skusila aj hypnozu,ale len raz...celkom sa mi to pozdavalo...

mabe
autor
12. lis 2009

nefi, vy ste se potkaly s bambi? 🙂

aanda
12. lis 2009

trinitka,
je mi luto, ze si zazila MA.
Ja som bola u psychologa az ked som bola druhy krat tehu kvoli niecomu inemu, a keby som vedela, tak idem skor....
Je dobre pocut nejaky nestranny nazor a radu od odbornika.. Ak to tak citis, len chod! Je lepsie sa vyrozpravat ako to v sebe drzat ! Rozhodne odporucam !

nefertitka
12. lis 2009

ano mabe, v obchode🙂 bola mi povedoma,tak som ju zastavila,ze my sa asi pozname 😀 ...a predstav si,spoznala aj ona mna;)

elly tesim sa s tebou,drobcek je uzasny...videla som foto....len tak dalej🙂

mabe
autor
12. lis 2009

nefi, tak to je nahodicka teda 🙂

nefertitka
12. lis 2009

to hej🙂a co Anicka?uz veselo kopka? 😉

mabe
autor
12. lis 2009

nefi, vcera vecer uz byly kopanecky silnejsi. i tedka pri sezeni citim takovy mirny pohyby a sem tam jakoby me kopla do mocaku. vcera dokonce kopla poprve i tatku. 🙂 tak rikal, ze teda konecne ma dukaz, ze tam je. 😀

trinitka87
13. lis 2009

tak som sa vratila od lekara. robil aj ultrazvuk ako to vyzera a nadsene sa veru netvaril...
pytal sa kto to robil, ze teda nic moc, na to kolko casu preslo, uz to malo byt cistejsie a nemala som ani tak krvacat.
tak som dostala dalsiu injekciu a odber krvi na tie trombofilne mutacie. keby aspon nieco zistili...a riesilo sa to nasledne.

mabe
autor
13. lis 2009

Ahoj holky, tak dneska byla noc teda. Vubec jsem nemohla spat. Sla jsem 3x na zachod a porad jsem si stelovala polstare pod nohy. Mam dva, jeden na kazde strane. 🙂 Ja jdu na ko na endo az na 14:30h.

trini, tak to me mrzi, ze se mu to nezdalo. drzim palce, at se to co nejdriv zlepsi. jak jsem psala nemusi ti nic najit, proste se to mohlo stat dvakrat. to je priroda, kruta. 😒

nefertitka
13. lis 2009

jej no super mabe;) ved to uz je velka kocka,tak uz ju musi byt aj citit;) strasne sa tesim s tebou,ze sa vam dari...

trinitka a vyjadril sa lekar ze co dalej ak to tak bude vyzerat aj nadalej po tej injekcii?...a neboj ak je niekde chyba,urcite na to pridu...a bude sa to riesit a potom to uz vyjde...ved pozri kolke z nas su tu toho prikladom 😉

mabe
autor
13. lis 2009

nefi, jojo, dari. zdalo se me v noci, ze uz taky kopala. zacina byt asi vic aktivni.

nefertitka
13. lis 2009

no ved co tam ma robit cele dni a noci🙂 tak si aspon sem tam spravi diskoteku,alebo zahra futbal🙂

mabe
autor
13. lis 2009

nefi, jojo, a mamka nebude moct spat. budu si muset jit lehnout po o pred tou kontrolou. jeste ze jsem doma a muzu to dospat pres den. ale manza se budi se mnou, kdyz jdu na zachod a prevaluju se, takze je taky dneska trosku rozvrkocenej. pockej, az bude mala venku. chudacek muj. a ja ten zachod mam jeste na chodbe - 7 schodu dolu, pak nahoru, takze se u toho trosku vic probudim. 😒

nefertitka
13. lis 2009

no to poznam,to nocne spanie v tehotenstve,hlavne ku koncu to bolo hrozne,to dalo zabrat otocit sa na druhy bok... 😉 😠 ...ale u mna to bolo zhorsene tvrdnutim brucha,akonahle som sa pretocila,uz brucho reagovalo...ake najst si polohu s bruchom,to je umenie.
Ale je to dobry nacvik na ponocovanie,ked bude babo vonku 😉

mabe
autor
13. lis 2009

nefi, to mas teda pravdu. dobrej nacvik, akorat i pres den si pak nezdrimnu.

nefertitka
13. lis 2009

ale zdriemnes mozno,ved drobcek bude spavat aj cez den a ked bude uplne malicka,tak by mala spat skoro cely den...u nas to tak aspon fungovalo v podstate,napapkala sa a 3 hodinky hajala,znova papkala,chvilku sme sa pohrali a zas hajala 2 - 3 hodky...

mili1
13. lis 2009

Ahojteee..... Nef s tym spanim v tehu som mala taky isty problem .... tiez som sa nevedela ani otocit lebo mi hned stvrdlo brucho...joooj na konci to bolo fakt hrozne nechcem ani na to mysliet 😒
A inac nahodila si super fotku - si poriadna kocanda 😉
Jeej a super ked ste sa stretli s Bambi ..... 😉
Ja som sa bola nedávno ostrihat uz mi prestali padat vlasy tak som rada 😉
My sme včera boli na koncert Karla Gotta a prvy krat sme boli po roku niekde a maly zaspaval bezo mna a bol dobry 🙂 koncert sa mi velmi pacil .....
Teraz sme sa vráttili z prechádzky....
Buduci tyzden uz chcem zacat kupovat darceky aby som to nenechala na poslednu chvilu lebo vsade su vela ludi a ja to neznasam... 😒
Tak sa majteee

mili1
13. lis 2009

No a ja som nevedela ze taketo veci sa mozu stat pri kyrete.... hrozné.... 😒
Mojesj sestry kamoske sa tiez prilepila placenta a museli jej ju odtrhavat vraj nieco strasne .... ☹

nefertitka
13. lis 2009

porazi ma,nechce mi to odoslat text ☹

nefertitka
13. lis 2009

dakujem mili za kompliment;)
s Bam sme sa stretli v Kauflande;)
Kto vam strazil drobca?aj my by sme s muzom uz mali niekam vybehnut konecne sami...este sme od nikolkinho narodenia nikde neboli...
aj ja uz pomaly zacinam intenzivnejsie patrat po darcekoch 😉

nefertitka
13. lis 2009

a uz som sa konecne aj ja objednala ku kadernicke na 23.11. uz to mam strasne dlhe a fakt mi stale hrozne padaju vlasy a mam ich aj katastrofalne znicene

mili1
13. lis 2009

Si tu este????nef

mili1
13. lis 2009

Aj ja som mala dlhe vlasy a hrozne mi padali od tehotenstva ,,,riadne chumace a teraz som si ich dala ostrihat nie az uplne nakratko ale museli zobrat vela , uz boli velmi znicene... 😒 odvtedy je lepsie a ani mi tak nepadaju ....klop klop----
Maly bol so svokrou a vraj zaspinkal v pohode , vraj si trocha spieval a potom zaspal 😀

mabe
autor
13. lis 2009

ahoj holky, tak stitnice funguje tak jak ma, hormony v norme. navysila pro pristi dva mesice davku hormonu, to je normal s postupujicim tehu.

mili, tak ty si byla na kajovi? to je borec, co? at si o nem rika, kdo chce, co chce, je to proste borec. 🙂

nefi, musim souhlasit s mili, jses kocena. 🙂

bambi7
13. lis 2009

cafte babulky moje

v prvom rade gratulujem elly mrnus je uzasny a jasne ze teraz to vyjde musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mabus ako sa citis slniecko moje?

mili ten recept ja cakammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 a mili a ako sa mate?

bambi7
13. lis 2009

zajtra ideme do rakuska nemali sme to na plane ale poprosila nas MM teta tak idemeeeeeeee aspon malej kupim co potrebujem 😉
a v nedelu k nasim moc sa tesimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a co vy ?
a prajem pekny vikend

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru