Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
17. lis 2009

Bambi papucky snoopy ....jeeej 🙂 😉 aj ja chcem....

ellysa
17. lis 2009

ahojte 🙂
dnes sa akosi nudím, už som urobila jablkové lievance a dala som do chladničky tuhnúť koláčik a teraz neviem, čo so sebou. Zasa mám nervy, že už dva dni ma nepobolievalo v podbrušku, tak sa bojím, či krpček rastie.

ellysa
17. lis 2009

bam aj ja mám snoopy papuče 😀

mabe
autor
17. lis 2009

elly, ahoj, tak to ja mam od vcera nervy. byla jsem na velke a mooooc jsem tlacila a nejak jsem se zacala bat spineni. 😖 takze od vcera se pozoruju. ve ct jdu na ko, tak snad se zase uklidnim.

mabe
autor
17. lis 2009

me nijak nepobolivalo v podbrisku.

ellysa
17. lis 2009

mabuška ja idem v piatok na NT, budem ti držať palčeky, verím, že máš stále strach, my asi nezažijeme pohodové tehu bez neustáleho sledovania sa a strachu. 😝
neboj výtok bude v poho, ja som tiež včera mala trochu viac žltého, a som sa zabudla na to spýtať doki 😒

ellysa
17. lis 2009

mne už aj prestalo byť tak veľmi zle a začalo mi chutiť, ale to dúfam, že už je v 12tt normal, že sa môžem cítiť lepšie-dúfam, strašne sa sledujem 😕

mabe
autor
17. lis 2009

elly, ja do vcera byla v poho. asi vykyvy nalad. budu ti drzet palecky v patek na NT a jasnacka, ze je to ok, kdyz uz je ti dobre. uz si muzem zacit uzivat tehu. strach postupujicimi tydny prestane, i kdyz me se na chvilicku vratil. 😖

nefertitka
17. lis 2009

mili,ten kalendar sme objdenali cez www.bess.sk.Posles tam fotky ake chces aby tam boli a oni ti to spravia,ved tam su aj instrukcie,ako mas postupovat,ale je to fakt chutne;)
aj moj je dnes v robote a vecer ide este na hokej, no co uz...
Nikolka je dnes nejaka jedovita cely den,stale na mna krici ze "bva bva bva" 😕 😉 ...neviem,co jej je...hm.
Elly nudis sa?vymenim na jeden den 😀

ellysa
18. lis 2009

ahojte dnes ste ticho 😕
no tak ja som už bola 4 dni bez ťažkého žalúdka a dnes som vycmúľala 3 cukríky a rovno šli von a teraz ma bolí žalúdok, krpec neznáša sladkosti a predtým som ich mohla na kilá.
Mabe zajtra držím palec, ale neboj už bude všetko len v poriadku. 😉

mabe
autor
18. lis 2009

elly, dekuju. ja tomu taky verim. 🙂 hlavne se tesim na plavco, bederni pater uz dost boli

lucka_o
18. lis 2009

ahojte....
chcem sa spýtat...kolko casu preslo medzi vasim prvym a druhym MA? kolko ste cakali? po prvom?

ellysa
18. lis 2009

lucka ja som čakala po prvom 6 mesiacov a aj tak som znova mala MA, tretí pokus bol už po necelých 5 mesiacoch, zatiaľ je to ok, som v 12tt

aanda
18. lis 2009

ahojteeeeeeeeeeee

Nef, to je skvely napad na darcek... som zistila, ze tu v TT v galerii co je v tescu robia tie kalendare dokonca este lacnejsie.... to sa mi paaaaaaaaaaaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

lucka, ja som cakala po MA 3 mesiace, bola som na kontrole, vsetko bolo OK.... podarilo sa mi otehotniet druhy mesiac snazenia..... 😉

mili1
18. lis 2009

Ahojteeee
Lucka ja som cakala po prvom 3 mesiace, aj po druhom a potom na dalsi som uz bola tehu a mame maleho certika 😵
bambi kde si? mas cierny bod 😀 😀
Mab zajtra uvidis Anicku 😉 🙂
Nef ako sa ma mala?

lucka_o
18. lis 2009

jej baby vdaka..... 😉

mabe
autor
19. lis 2009

dobre ranko devcata,

tak za chvilku jdeme k dr. po snidani. ja jsem nejak nemohla dospat a mala taky ne. od 6h se prevaluje a kope. akorat mam trosku strach z toho zanetu, jinak ji asi tluce srdicko, kdyz kope, ze? rymecka trosku je, ale myslim, ze to mam z toho otevrenyho okna v noci, takze se to zlepsi. chci jit odpo plavat, zada to potrebuji.

jinak jsem vcera ve Sparu videla krasnou osusku z mikrovlakna. Byla takova jemna zluta s oveckou za 169Kc. Manza ju hned nechtel koupit, tak reknu mamce. 🙂 uplne jsem se do ni zblaznila.

nefertitka
19. lis 2009

ahojte...mili mala sa ma dobre,je z nej taky maly certik🙂 ja mam fakt co robit pri nej,ked nespi akurat 😉 furt len lieta hore dole,vsade sa skriabe,stale by sa len za rucicky vodila,vsetko rozhadzuje a tak;) a Nikolasko ako?robi pokroky?
aanda,som rada,ze som takto nevedomky poradila darcek na vianoce;)))...ja by som este chcela dat urobit mojej mame hrncek s nikolkinou fotkou,obleciem ju do toho santa clausovskeho oblecka a dam tam dat napis merry christmas...a keby sa dalo,chcela by som ho cerveny a aby tam boli male biele hviezdicky na pozadi...uz sa tesim...snad to tak budu vediet urobit.
elly,asi budes mat chlapciatko,ti vacsinou nelubia sladke;)))no ale bohvie,ved to je jedno,hlavne ze bude;) ale som zvedava inak...ked som cakala Nikolku tak som bola taaaaaaaaaak strasne zvedava,ze co to vlastne cakam...
mabe aj ja by som mala ist plavat,celkom dobry napad....

nefertitka
19. lis 2009

mna asi porazi,pred chvilkou som ju uspala na balkone a museli zacat teraz trieskat na stavbe 🙄 😠

ellysa
19. lis 2009

nef no aj segra mi tak tipuje, ja by som chcela dievčatko, ale podstatné je nech sa vôbec narodí, budem ho ľúbiť aj s pipíkom. 🙂 včera večer som zjedla pukance a je mi zle ešte aj dnes, celú noc sa mi snívalo o sladkostiach ešte teraz mi behajú zimomriavky po tele, keď si spomeniem 😝. A asi mi je už aj zle od strachu zo zajtrajšej KO, dúfam, že bude malé v poriadku. 😨

mabe
autor
19. lis 2009

Ahojky, tak jsem doma nejakou dobu, ale dostala jsem se sem az ted. Malou jsem nevidela. 😒 Pani dr. se zeptala, jestli kope, tak jsem ji rekla, ze jo. Prohlidla me, cipek drzi porad stejne, deloha v poradku. Takze muzu dneska plavat. Uz to potrebuju na ty zada. JInak zadny zanet ze steru neprokazan. Moc v poradku, kontrola za mesic. 🙂 Co vic si prat?

Po plavcu pro me manza dojede, abych se dostala domu. Pojedeme jeste do Makra, koupim si prasek na mimiskovi veci a jeste pro tchanovce. Tedka me volala mamka, ze jeste ma par veci po me ve sklepe. Tak me to tatka v nedeli hodi. Sice je to skoro 30 let 😀 , ale treba neco bude dobry. Nebo to proste vsechno vyhodim.

aanda
19. lis 2009

Nef, ked ju das na balkon, si stale pri nej???? alebo ju len chodis "skontrolovat"?
ozaj, pozri na nete cewe fotosvet ... tam robia aj tie hrnceky.... 😉

nefertitka
19. lis 2009

super mabe,tesim sa,ze je vsetko ako ma byt;)
hej stale som pri nej,mam balkon za chrbtom,ked som pri PC,hned na nu vidim,alebo sa pohybujem len v izbe s balkonom...ked bola malinka,tak som kludne aj odisla varit,teraz sa uz neodvazim,ale ked ju niekedy,ked je poriadna zima dobre zafixujem do overalu a este aj do fusaku,ze viem,ze odtial sa nevyhrabe,tak si odskocim aj varit,ale to chodim jak tlk kazde 3 minuty na nu pozerat🙂
to je to,ze nic uz teraz nestiham,lebo ked je hore,tak musim stale za nou behat,inak by sa cela obuchala,a ked spi,tak zas len musim davat pozor....
dik za tip,pozriem🙂uz aj idem na to🙂

mabe
autor
19. lis 2009

holky, divejte, co jsem nasla, asi neodolam. http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-slalom-pro-...

nefi, dekuju. verim, ze to uz bude ok. 🙂

nefertitka
19. lis 2009

ten kocik vyzera dobre mabe...

nefertitka
19. lis 2009

a aj cena je v pohode

mabe
autor
19. lis 2009

jezis, ja tam hodila blbej odkaz.

kocarek mam jinej.http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-1004... barvu jeste nemam. ja tam chtela hodit toto : http://www.sparkys.cz/krtecek-detska-deka-krtec... 🙂

ellysa
19. lis 2009

mabe dečka je krásna 😀 aj ja už chcem nakupovať
inak chcela som sa spýtať, na ten NT mám ísť vycikaná ale radšej s plným močovým mechúrom? a robí sa to vaginálne, alebo už cez brucho? a potom mám ísť aj na odber, takže mám ísť na lačno? bude to až tak cca o 10.00, či im tam neodpadnem. Bojííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😖

ellysa
19. lis 2009

inak ani tento nevypadá zle a tá cena, hmmmmmmmmmmm http://www.e-kociky.sk/?bexa,49

mili1
19. lis 2009

Ahojteee, mab pekny kocik, my mame podobny bordovy ale trojkolku, a ta cena je super, my sme dali ovelaaa viac, je aj sportovy, s vanickou a autosedackou, 😉 fakt super cena,,, my sme to sice kupovali pred pôrodom , ak ma pustili z nemocnice .. som nemohla velmi chodit kukat vsade ale som s nim spokojna 😉
Nef nas Nikolasko by sa len vlacil na rukach, uz ma niekedy tak bolia, ak ho polozim zacne mrncat a ja dokopy cez den nic neurobim 😒 aspon ze v noci spi 🙂 klop klop
Ak ho prebalujem alebo polozim na chrbatik uz sa riadne otaca a prevaluje a musim byt stale v strehu 😀
No a tesim sa ak zacne lozit,,, budem musiet davat este vacsi pozor ako hovoris ty... 😉 😀
Ellysa som zvedava ci bude chlapcek alebo dievcatko,ja tipujem chlapceka.... 😉 ale to je jedno len nech bude zdrave 😉 🙂
Kde je Bambi????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru