• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
Bambi papucky snoopy ....jeeej :slight_smile: :wink: aj ja chcem....
17. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
dnes sa akosi nudím, už som urobila jablkové lievance a dala som do chladničky tuhnúť koláčik a teraz neviem, čo so sebou. Zasa mám nervy, že už dva dni ma nepobolievalo v podbrušku, tak sa bojím, či krpček rastie.
17. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bam aj ja mám snoopy papuče :grinning:
17. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, ahoj, tak to ja mam od vcera nervy. byla jsem na velke a mooooc jsem tlacila a nejak jsem se zacala bat spineni. :confounded: takze od vcera se pozoruju. ve ct jdu na ko, tak snad se zase uklidnim.
17. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me nijak nepobolivalo v podbrisku.
17. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuška ja idem v piatok na NT, budem ti držať palčeky, verím, že máš stále strach, my asi nezažijeme pohodové tehu bez neustáleho sledovania sa a strachu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neboj výtok bude v poho, ja som tiež včera mala trochu viac žltého, a som sa zabudla na to spýtať doki :unamused:
17. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne už aj prestalo byť tak veľmi zle a začalo mi chutiť, ale to dúfam, že už je v 12tt normal, že sa môžem cítiť lepšie-dúfam, strašne sa sledujem :confused:
17. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, ja do vcera byla v poho. asi vykyvy nalad. budu ti drzet palecky v patek na NT a jasnacka, ze je to ok, kdyz uz je ti dobre. uz si muzem zacit uzivat tehu. strach postupujicimi tydny prestane, i kdyz me se na chvilicku vratil. :confounded:
17. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili,ten kalendar sme objdenali cez www.bess.sk.Posles tam fotky ake chces aby tam boli a oni ti to spravia,ved tam su aj instrukcie,ako mas postupovat,ale je to fakt chutne;)
aj moj je dnes v robote a vecer ide este na hokej, no co uz...
Nikolka je dnes nejaka jedovita cely den,stale na mna krici ze "bva bva bva" :confused: :wink: ...neviem,co jej je...hm.
Elly nudis sa?vymenim na jeden den :grinning:
17. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dnes ste ticho :confused:
no tak ja som už bola 4 dni bez ťažkého žalúdka a dnes som vycmúľala 3 cukríky a rovno šli von a teraz ma bolí žalúdok, krpec neznáša sladkosti a predtým som ich mohla na kilá.
Mabe zajtra držím palec, ale neboj už bude všetko len v poriadku. :wink:
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, dekuju. ja tomu taky verim. :slight_smile: hlavne se tesim na plavco, bederni pater uz dost boli
18. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
chcem sa spýtat...kolko casu preslo medzi vasim prvym a druhym MA? kolko ste cakali? po prvom?
18. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka ja som čakala po prvom 6 mesiacov a aj tak som znova mala MA, tretí pokus bol už po necelých 5 mesiacoch, zatiaľ je to ok, som v 12tt
18. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeeeeeeeeee

Nef, to je skvely napad na darcek... som zistila, ze tu v TT v galerii co je v tescu robia tie kalendare dokonca este lacnejsie.... to sa mi paaaaaaaaaaaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:

lucka, ja som cakala po MA 3 mesiace, bola som na kontrole, vsetko bolo OK.... podarilo sa mi otehotniet druhy mesiac snazenia..... :wink:
18. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeee
Lucka ja som cakala po prvom 3 mesiace, aj po druhom a potom na dalsi som uz bola tehu a mame maleho certika :dizzy_face:
bambi kde si? mas cierny bod :grinning: :grinning:
Mab zajtra uvidis Anicku :wink: :slight_smile:
Nef ako sa ma mala?
18. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej baby vdaka..... :wink:
18. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata,

tak za chvilku jdeme k dr. po snidani. ja jsem nejak nemohla dospat a mala taky ne. od 6h se prevaluje a kope. akorat mam trosku strach z toho zanetu, jinak ji asi tluce srdicko, kdyz kope, ze? rymecka trosku je, ale myslim, ze to mam z toho otevrenyho okna v noci, takze se to zlepsi. chci jit odpo plavat, zada to potrebuji.

jinak jsem vcera ve Sparu videla krasnou osusku z mikrovlakna. Byla takova jemna zluta s oveckou za 169Kc. Manza ju hned nechtel koupit, tak reknu mamce. :slight_smile: uplne jsem se do ni zblaznila.
19. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...mili mala sa ma dobre,je z nej taky maly certik:slight_smile: ja mam fakt co robit pri nej,ked nespi akurat :wink: furt len lieta hore dole,vsade sa skriabe,stale by sa len za rucicky vodila,vsetko rozhadzuje a tak;) a Nikolasko ako?robi pokroky?
aanda,som rada,ze som takto nevedomky poradila darcek na vianoce;)))...ja by som este chcela dat urobit mojej mame hrncek s nikolkinou fotkou,obleciem ju do toho santa clausovskeho oblecka a dam tam dat napis merry christmas...a keby sa dalo,chcela by som ho cerveny a aby tam boli male biele hviezdicky na pozadi...uz sa tesim...snad to tak budu vediet urobit.
elly,asi budes mat chlapciatko,ti vacsinou nelubia sladke;)))no ale bohvie,ved to je jedno,hlavne ze bude;) ale som zvedava inak...ked som cakala Nikolku tak som bola taaaaaaaaaak strasne zvedava,ze co to vlastne cakam...
mabe aj ja by som mala ist plavat,celkom dobry napad....
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna asi porazi,pred chvilkou som ju uspala na balkone a museli zacat teraz trieskat na stavbe :rolling_eyes: :angry:
19. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef no aj segra mi tak tipuje, ja by som chcela dievčatko, ale podstatné je nech sa vôbec narodí, budem ho ľúbiť aj s pipíkom. :slight_smile: včera večer som zjedla pukance a je mi zle ešte aj dnes, celú noc sa mi snívalo o sladkostiach ešte teraz mi behajú zimomriavky po tele, keď si spomeniem :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A asi mi je už aj zle od strachu zo zajtrajšej KO, dúfam, že bude malé v poriadku. :fearful:
19. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem doma nejakou dobu, ale dostala jsem se sem az ted. Malou jsem nevidela. :unamused: Pani dr. se zeptala, jestli kope, tak jsem ji rekla, ze jo. Prohlidla me, cipek drzi porad stejne, deloha v poradku. Takze muzu dneska plavat. Uz to potrebuju na ty zada. JInak zadny zanet ze steru neprokazan. Moc v poradku, kontrola za mesic. :slight_smile: Co vic si prat?

Po plavcu pro me manza dojede, abych se dostala domu. Pojedeme jeste do Makra, koupim si prasek na mimiskovi veci a jeste pro tchanovce. Tedka me volala mamka, ze jeste ma par veci po me ve sklepe. Tak me to tatka v nedeli hodi. Sice je to skoro 30 let :grinning: , ale treba neco bude dobry. Nebo to proste vsechno vyhodim.
19. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef, ked ju das na balkon, si stale pri nej???? alebo ju len chodis "skontrolovat"?
ozaj, pozri na nete cewe fotosvet ... tam robia aj tie hrnceky.... :wink:
19. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
super mabe,tesim sa,ze je vsetko ako ma byt;)
hej stale som pri nej,mam balkon za chrbtom,ked som pri PC,hned na nu vidim,alebo sa pohybujem len v izbe s balkonom...ked bola malinka,tak som kludne aj odisla varit,teraz sa uz neodvazim,ale ked ju niekedy,ked je poriadna zima dobre zafixujem do overalu a este aj do fusaku,ze viem,ze odtial sa nevyhrabe,tak si odskocim aj varit,ale to chodim jak tlk kazde 3 minuty na nu pozerat:slight_smile:
to je to,ze nic uz teraz nestiham,lebo ked je hore,tak musim stale za nou behat,inak by sa cela obuchala,a ked spi,tak zas len musim davat pozor....
dik za tip,pozriem:slight_smile:uz aj idem na to:slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, divejte, co jsem nasla, asi neodolam. http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-slalom-pro-s-luzkem-a-autosedackou-strata-2009/

nefi, dekuju. verim, ze to uz bude ok. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kocik vyzera dobre mabe...
19. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aj cena je v pohode
19. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis, ja tam hodila blbej odkaz.

kocarek mam jinej.http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100431-kombinovany-kocarek-v-travel-s-autosedackou.html barvu jeste nemam. ja tam chtela hodit toto : http://www.sparkys.cz/krtecek-detska-deka-krtecek/d-16062/ :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe dečka je krásna :grinning: aj ja už chcem nakupovať
inak chcela som sa spýtať, na ten NT mám ísť vycikaná ale radšej s plným močovým mechúrom? a robí sa to vaginálne, alebo už cez brucho? a potom mám ísť aj na odber, takže mám ísť na lačno? bude to až tak cca o 10.00, či im tam neodpadnem. Bojííííííííííííííííííííííííííííííííííím :confounded:
19. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ani tento nevypadá zle a tá cena, hmmmmmmmmmmm http://www.e-kociky.sk/?bexa,49
19. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, mab pekny kocik, my mame podobny bordovy ale trojkolku, a ta cena je super, my sme dali ovelaaa viac, je aj sportovy, s vanickou a autosedackou, :wink: fakt super cena,,, my sme to sice kupovali pred pôrodom , ak ma pustili z nemocnice .. som nemohla velmi chodit kukat vsade ale som s nim spokojna :wink:
Nef nas Nikolasko by sa len vlacil na rukach, uz ma niekedy tak bolia, ak ho polozim zacne mrncat a ja dokopy cez den nic neurobim :unamused: aspon ze v noci spi :slight_smile: klop klop
Ak ho prebalujem alebo polozim na chrbatik uz sa riadne otaca a prevaluje a musim byt stale v strehu :grinning:
No a tesim sa ak zacne lozit,,, budem musiet davat este vacsi pozor ako hovoris ty... :wink: :grinning:
Ellysa som zvedava ci bude chlapcek alebo dievcatko,ja tipujem chlapceka.... :wink: ale to je jedno len nech bude zdrave :wink: :slight_smile:
Kde je Bambi????
19. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek