Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. lis 2009

Dobre ranko devcata,

tak plavco vcera super, ale jsem cela unavena dneska. Je to znat, ze jsem 1,5 mesice nic nedelala.

Vcera jsme byly u tchanovcu vecer. Rikala jsem si, ze teda sama zacnu o male, ze nebudu zatvrzela. Tak jsem rekla, ze si chci tedka koupit Lovelu nebo tak neco na oblecky. A tchyne hned na to: ze je jeste brzo? Takze sme zase pri starym a pokud se nezeptaji, tak mlcim. vzdycky s radosti neco reknu, ze jsem udelala nebo tak neco a ona rekne tu svou pravdu a jinou nevidi. 😖 Asi to uz jiny nebudu. Pripada me, ze tedka o Anicku maji mensi zajem. Jasne, ze se ptaji, ale uz to neni takovy nadseni. Asi jak uz jsme tak daleko, tak to berou jako samozrejmost, ze je vse ok a ze jsem tehu. Na zacatku byly uplne nadseni, prvni vnouce, ale tedka. Mozna je to jenom muj pocit tehotenskej. 😒 S manzou se o tom neminim bavit, on to tak nevidi a nechci se s nim zbytecne prit.

Jinak ja od vcera si tehu zase uzivam. Porad na Anicku myslim a vymyslim, co a jak. 🙂 Holky, ja se tak tesim, na tu moji malou prcinu. 🙂

mili, diky za pochvalu.

elly, ja sla najezena a vycurana. dela se to pres bricho. mimisek by mel byt napitej, aby byl videt i zaludek. 🙂

nefertitka
20. lis 2009

mabe vobec si tie reci nevsimaj a kupuj si co sa ti len zachce...ved je dobre mat vecicky vyprane skor,aspon sa s tym nemusis potom lopotit s obrovskym bruchom,alebo nebodaj na poslednu chvilu,uz si kludne zacni kupovat komplet celu vybavicku...a verim ti,ze sa tesis 😀 ...je to super pocit,ja som si vzdy predstavovala,ako asi bude vyzerat a tak...a jasne,ze vyzera uplne inak 😉 ...ja som si predstavovala holohlave babo a ona sa nam narodila s hnedo rysavymi vlasmi...az som sa zlakla,ze po kom je rysava 😀 ...a my s muzom mame obaja nulku pozitiv a ona sa narodila s nulkou negativ...hned sa muz zlakol hehe🙂 ale dr. mu to hned vysvetlila,ze sa to zriedkavo stava...esteze sa tak nanho podoba 😀 ..aspon nemusim vysvetlovat postara 😀 ....

mabe
autor
20. lis 2009

nefi, moc se tesim. 🙂

nefertitka
20. lis 2009

verim🙂 ked chces,kukni si nove foto,co som pridala do albumu 😉
a bam tu dlho nebola hm...

mabe
autor
20. lis 2009

nefi, jejda, to je velka holka. 😕 to teda vali. 🙂

mabe
autor
20. lis 2009

bambiiiiiiiiiiiiii?????????mas velkej cernej puntik 😝 😀

nefertitka
20. lis 2009

ma nie puntik,ale obrovsku velku ciernu gulu 😀

aanda
20. lis 2009

caute babulky,
Mabe,nic si zo svokrovcov nerob. ja to mam tak isto... oni sa aj teraz nepytaju. minule som bola sa odvazit s malym a vedeli o tom, volali s manzelom a ani sa nespytali na neho.... tento tyzdem mam od nich veget..jak sa svokra urazila, tak ani nevolali, ani tu neboli... paraaaaaaaada... nemusim mat nervy... stretla som svokra ked som bola na prechadzke iba kukol do kicka a nastastie nehovoril, ze pridu, ja som ich nevolala... ved oni by mali mat zaujem o maleho, ja im ho nasilu vnucovat nebudem.....

nef, mala je krasnucka... je to uz velka baba 😉 ... moj malinky vobec nechce cez den spat vnutri, jedine ked je vonku, tak spinuska, tak som ho doobeda zacala davat na balkon a poobede chodime na prechadzku... ja ho aj uspim na rukach alebo v kociku vnutri a za 10 minut je hore... potom je taky unaveny, ze place..... ach jaaaj...
inak s kakanim sa to upravilo, doktorka mi kazala davat mu probiotika, aby nemal nafuknute brusko a aby vela nemusel tlacit, lebo ma pruh na pupku, no a tusim je to o kus lepsie... kaka kazdy den, alebo jeden den rano aj vecer a potom jeden den nie....

mabe
autor
20. lis 2009

aandy, me to s nema mrzi. jsou fajn a normalne se s nima bavime, ale toto nechapu ten postoj. nevim, proc ho zmenily. na zacatku uplne vedle, ze bude vnouce a ted.... 😒 jsou fakt dobri, rozdaly by se, ale.... 😖

aanda
20. lis 2009

mabe, ti moji mi na zaciatku nosili jest ked som bola na PN-ke a aj teraz donesu a tak, ale inak by ma chceli len poucovat stale. no a oni ma velmi za nevestu neprijali doteraz - asi nie som podla ich predstav, podla mna preto, lebo si veci robim posvojom a nikdy ich "neposluchnem"... takze oni k nam sami od seba nikdy ani nechodili ked nebol Samko na svete, no a teraz zacali chodit az privela...

mabe
autor
20. lis 2009

aandy, tak to si mela uz od zacatku jinak. 😒

ellysa
20. lis 2009

ahojteeeeee 🙂
tak sme späť, mrňúsik je chvalabohu ok, už má 62,9mm, len sa vôbec nechcel otočiť a ukázať, tak mi musel urobiť doki vaginálne sono a strašne doňho drgal, chúďa malé. NT dopadlo dobre, všetko je ako má byť, som šťastná, ešte stále sa bojím ale dúfam, že sa už nevzdáme. 😀
nef Nikol je riadny vyškerenček, krásna
mabuš už kľudne nakupuj, postupne je najlepšie
čo sa týka svokrovcov, mne bolo včera vysvetlené, že v manželovej rodine sa nikdy jeden o druhho nezaujímali, že sa dávalo vedieť, len keď sa dialo niečo zlé. Tiež sa vôbec nezaujímajú ako mám kontroly a či je to ok. Ale oni sú naozaj takí. Ich dcéra skončila VŠ a už pol roka si hľadá robotu a oni sa jej ani nespýtajú, či má nejaký pohovor a ako dopadol, naši by mi volali hádam každých 10 minút. 😀

ellysa
20. lis 2009

a foto nemám, doki zabudol, že bol rád, že sa mu vôbec otočilo, tak že nabudúce mi urobí celú sériu. 😀 a idem si dať do pasu tt, dúfam, že to nezakríknem.klop klop klop

aanda
20. lis 2009

ellysa, super spravicky... bude to OK 😉

mabe
autor
20. lis 2009

elly, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. 🙂 😉

aanda
20. lis 2009

mabe, kolko planujes byt s Anickou doma na materskej?

mabe
autor
20. lis 2009

aandy, jeste jsem se uplne nerozmyslela, ale asi 3 roky.

aanda
20. lis 2009

a teraz si na PN-ke, vsak?

mabe
autor
20. lis 2009

jojo, jsem na PN

nefertitka
20. lis 2009

aanda,moja svokra tiez k nam nepoznala cestu,ked mala nebola na svete..ani za mnou do nemocnice neprisla a to som lezala 3x...iba zavolala,podlamna to neni to iste. Aj sa moj muz kvoli tomu s nou pohadal a nebavili sa asi 3 mesiace...ked sa mala narodila,vyslovene mi sem chodila kazdy den..mna uz porazalo. Potom som jej vysvetlila,z to kazdy den nejde,a stale vyvolavala a chcela kecat aj hodinu 🙄
dakujem za pochvalu Nikolky🙂
elly super vysledky🙂 juchu 😀
inak aanda,babatka vacsinou radsej spia vonku na vzduchu...kludne ho tam davaj na ako dlho chces,jemu to len prospeje

nefertitka
20. lis 2009

a s tou svokrou som povedala muzovi ze ake pozicaj,take vrat,ked nedajboze raz skonci v nemocnici,ani ma nehne ist ju pozriet...
a inak je lekarka,ma znamych kadejakych a nemala som ziadne vyhody ani nic pri porode,ani mi ziadneho znameho nevybavila,a ja som si to od nej ani nepytala...je to ale sila,keby to bolo opacne,vsetkymi desiatimi by som sa kazdemu snazila vybavit len to naj...
a zajtra k nim ideme na obed ach jaj.... ☹

nefertitka
20. lis 2009

a dokonca som nedavno oslavovala 30tku,ani jeden z nich osobne neprisiel mi poblahozelat,len cez telefon...zrazu nikto nemohol...no ved ona ma narodky v januari,zase ake pozicaj take vrat...ale inak ked sa so mnou rozprava,tak je to vacsinou tutuli mutuli,ale take falosne podla mna uz...
a este ked raz zapotila,ze Nikolku mame len vdaka nej,tak som skoro odpadla...nestihla mi vysvetlit,ako to myslela,ale to si s nou teda vydiskutujem

mili1
20. lis 2009

Bambi ma dnes druhy cierny bod 😀 😀
Ellysa super správy len tak dalej.... 😉
Mab aj ja ti radim aby si si vsetko pomalicky nakupila a budes mat potom menej ...stale treba kupit aj ked len drobnost ...ja som sa bala kupovat v tvojich tt, nakoniec bolo toho vela a najhorsie bolo ked som uz nemohla nikam ist len lezat ale nastastie som stihla vsetko kupit 😉
Nef mala je krasna 😵 aj ja uz musim pridat nove fotky
Mabe, aanda netreba si vsimat reci svokrovcov..aj ja som tak urobila ...inac sa to ani neda...starsi ludia a maju ine nazory... 😒
Cauteee

mili1
20. lis 2009

Nef no teda - tvoja svokra -- lekarka a nic ti nevybavila - tá musí byt teda 😒
Ani moja mi raz nezagratulovala ale ja som jej to vratila 😀 a do nemocnice som povedala ze nech nechodi ...nechcelo sa mi pocuvat vtedy tie reci 😒 ani ju moj nezobral 😉

nefertitka
20. lis 2009

este si tu?

mili1
20. lis 2009

Tu somm 😉

nefertitka
20. lis 2009

no pridaj fotky mili,som zvedava🙂a dakujem za pochvalu 😉

nefertitka
20. lis 2009

ahoj🙂

mili1
20. lis 2009

nef potom pridam teraz sa neda ....su este vo fotaku a maly uz zacina zasa mrncat 😒

nefertitka
20. lis 2009

ved ja som nemyslela hned;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru